Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
Tylko teraz ta Twoja biedna nóżka 😞 i nic z tego 🙂
Ot cwaniara i wymyśliła hihi 🤪 🤪 🤪
Jakoś da się załatwic jak nie kopniak to zimny prysznic hihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Tylko teraz ta Twoja biedna nóżka 😞 i nic z tego 🙂
Ot cwaniara i wymyśliła hihi 🤪 🤪 🤪
Jakoś da się załatwic jak nie kopniak to zimny prysznic hihi 🤪 🤪 🤪


ale śmigus dyngus już miną hihihiih 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Tylko teraz ta Twoja biedna nóżka 😞 i nic z tego 🙂
Ot cwaniara i wymyśliła hihi 🤪 🤪 🤪
Jakoś da się załatwic jak nie kopniak to zimny prysznic hihi 🤪 🤪 🤪


ale śmigus dyngus już miną hihihiih 🤪 🤪
Oż TY 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak pooglądałam na all te łóżeczka to wychodzi, że bez szuflady było by tańsze.
http://allegro.pl/starszaczek-sosna-tapczanik-lozeczko-140-70-i1580774714.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Dzieńdoberek

A co to za kłótnie?
Hehe ale my się nie kłócimy. Mam zlecenie nie dopuścić by Magda się wkręcała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Kurcze jak pooglądałam na all te łóżeczka to wychodzi, że bez szuflady było by tańsze.
http://allegro.pl/starszaczek-sosna-tapczanik-lozeczko-140-70-i1580774714.html

Magda tak jest bez szuflady zawsze jest przynajmniej 100zł tańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 broń Panie Boże żadne kłótnie to tylko takie próby postawienia mnie do pionu po tych moich złych humorach i wkręcaniu sobie różnych nie potrzebnych rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
jolajola81 broń Panie Boże żadne kłótnie to tylko takie próby postawienia mnie do pionu po tych moich złych humorach i wkręcaniu sobie różnych nie potrzebnych rzeczy 🙂
No ale przyznaj, że troszke skuteczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wczoraj po śniadaniu pojechaliśmy do koscioła a tam ja ustać nie mogłam miałam straszne mroczki przed oczami, aż mi się biało robiło wiec usiadłam a po chwili znów trzeba było wstac i jak wstałam tak znów usiadłam, aż mi się recę trzesły nie wiem czy to mi ciśnienie spadło czy co.... 🥴 nie było dużo ludzi, a raczej dużo przestrzeni i powietrza, ale jednak musieliśmy wrócić do domu.
A w domu wszystko ok poleżałam trochę i mi przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
jolajola81 broń Panie Boże żadne kłótnie to tylko takie próby postawienia mnie do pionu po tych moich złych humorach i wkręcaniu sobie różnych nie potrzebnych rzeczy 🙂
No ale przyznaj, że troszke skuteczne 🙂


Nie no bez gadania od razu mam inny nastrój. Jeszcze raz Ci dziękuję Martuś!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę a nastawię się na majstrowanie drużyny piłkarskiej dla mojego M 🙂
Na bank był by w niebo wzięty. On kocha piłkę nożną i jak gra z kumplami to jest bramkarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
jolajola81 a co u Was słychać jak zdrówko i jak tam dzidzia w brzuszku buszuje ???

Wczoraj w sumie cały dzień mnie pukała i to ciągle w jedno miejsce chyba jej ulubione 🙂 moj maż nie mogł sie nadziwić.
U nas też wczoraj wieczorem padał śnieg ale nie tak jak u marty 🙃 a dziś nie ma po nim sladu
Słoneczko świeci..... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamuśki 🙂 😆 Ja już po glukozie i powiem Wam, że tak się bałam, że zwrócę ten specyfik, po tym co pisałyście 🙂 A tu miłe rozczarowanie, wcisnęłam sobie pół limonki i wypiłam nawet ze smakiem, takie dobre 😎 Godzinkę posiedziałam z jakąś starszą Panią, więc mi się nie nudziło za bardzo. 😜 A i kupiłam 50g i 75g jak Marta radziła, ale zrobiła mi 50g i powiedziała, że nadal robią. Trochę mnie ręka boli od tego kłucia, ale nie będę się mazgaić 😎
Co do kremu-byłam w aptece i chciałam kupić Pharmaceris, ale nie było a z racji tego, że miałam lenia i nie chciało mi się iść gdzie indziej, kupiłam Fissan, Pani w aptece powiedziała, że najlepiej się sprzedaje i niby skutkuje. Co się okaże. Przeszkadza mi trochę jego zapach. Ale da się znieść.
Łóżeczkabardzo ładne dziewczyny i faktycznie bez szuflady wychodzą taniej, bo ja kupowałam z szufladą a bez było chyba o 70 zł tańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 no mój m też zawsze się nie może nadziwić jak taka mała istotka, która jest jeszcze na takim etapie, że tu na zewnątrz by sobie nie poradziła a w brzuszku harcuje jak oszalała 🙂 i to z taką siłą są oddawane te kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta aaaaaa i przydały by się jakieś cheerleaderki do drużyny więc będę wiedzieć gdzie mam uderzać hihihi 🙂
Hehe no ja mam ich komplecik 🙂 🙂 🙂 Służę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Marta aaaaaa i przydały by się jakieś cheerleaderki do drużyny więc będę wiedzieć gdzie mam uderzać hihihi 🙂
Hehe no ja mam ich komplecik 🙂 🙂 🙂 Służę 🙂 🙂 🙂


A jak świetnie by to wyglądało takie trzy śliczne panienki od najstarszej do najmłodszej 🙂 uroczy widok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola mnie jak dopadaja takie słabosci to oznaka ze cukier spada, szybko jem cos slodkiego popijam woda mineralna gazowana i za chwilke jest oki. 😉
Martusia a co to za kierowca z bombowca w Twoim avatarze????? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...