Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczek napisał(a):
cała jestem okrąglutka 😉 😜 🙃
do wiadomości wszystkich chudych mam 😉 🙃 😉 ważę już 85 kg 😮 😮 😮 ale zaczęłam od 80 więc i tak uważam że nie jest źle
a jak przestanę już karmić to się zawezmę i wrócę do swojego rozmiaru 38 🤪 ( już raz mi się udało hehe) także swoją wagą sie nie przejmuję w ogóle 😎
No to super! 🙂 Też sobie wmawiam, że się zawezmę - tylko, że Ty już wiesz, że Ci się to raz udało, a ja mam strasznie słabą wolę... 😮
Ja dochodzę do wniosku, że każda mama w ciąży wygląda naprawdę pięknie! Nawet z nadmiarowymi kg! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
moniczek napisał(a):
cała jestem okrąglutka 😉 😜 🙃
do wiadomości wszystkich chudych mam 😉 🙃 😉 ważę już 85 kg 😮 😮 😮 ale zaczęłam od 80 więc i tak uważam że nie jest źle
a jak przestanę już karmić to się zawezmę i wrócę do swojego rozmiaru 38 🤪 ( już raz mi się udało hehe) także swoją wagą sie nie przejmuję w ogóle 😎
No to super! 🙂 Też sobie wmawiam, że się zawezmę - tylko, że Ty już wiesz, że Ci się to raz udało, a ja mam strasznie słabą wolę... 😮
Ja dochodzę do wniosku, że każda mama w ciąży wygląda naprawdę pięknie! Nawet z nadmiarowymi kg! 😁 😁 😁


Tez jestem takiego zdania :P Ja to nie potrafie sie wziac za siebie brak mi motywacji :P poza tym ja lubie cos robic z kims a nie sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy polubić siebie 🙃 i mimo że teściowa zawsze raczy mnie tekstami że mam grubą dupę to mam to właśnie w owym miejscu hehe...
a w ciąży uwielbiam chodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Tez jestem takiego zdania :P Ja to nie potrafie sie wziac za siebie brak mi motywacji :P poza tym ja lubie cos robic z kims a nie sama 😞

Ano właśnie! Ja też! Przynajmniej większa mobilizacja!
Szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy! hehe

Niestety nie mam takich bliższych koleżanek, które są lub będa mamami... No dwie się znajdą - ale one daleko mieszkają ode mnie i pewnie ciężko będzie się zgadać na jakieś wspólne zajęcia... ale zobaczymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
p0xia napisał(a):
Tez jestem takiego zdania :P Ja to nie potrafie sie wziac za siebie brak mi motywacji :P poza tym ja lubie cos robic z kims a nie sama 😞

Ano właśnie! Ja też! Przynajmniej większa mobilizacja!
Szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy! hehe

Niestety nie mam takich bliższych koleżanek, które są lub będa mamami... No dwie się znajdą - ale one daleko mieszkają ode mnie i pewnie ciężko będzie się zgadać na jakieś wspólne zajęcia... ale zobaczymy!


No do Warszawy mam "kawałeczek" własciwie to nawet nigdy jeszcze tam nie byłam 😞 Jestem tam tylko w Dzien Dobry TVN 😜 prawie codziennie rano 😜 jak jeszcze nie ma nic ciekawego w tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
wystarczy polubić siebie 🙃 i mimo że teściowa zawsze raczy mnie tekstami że mam grubą dupę to mam to właśnie w owym miejscu hehe...
a w ciąży uwielbiam chodzić 🤪
... ja bym powiedziała jeszcze, że właśnie dlatego mam taką dużą! 🤪 🙃
Do mnie już wszyscy mówią "grubasku", "klusko", "ciężarówo"... więc jakoś to nie robi na mnie już wrażenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
moniczek napisał(a):
wystarczy polubić siebie 🙃 i mimo że teściowa zawsze raczy mnie tekstami że mam grubą dupę to mam to właśnie w owym miejscu hehe...
a w ciąży uwielbiam chodzić 🤪
... ja bym powiedziała jeszcze, że właśnie dlatego mam taką dużą! 🤪 🙃
Do mnie już wszyscy mówią "grubasku", "klusko", "ciężarówo"... więc jakoś to nie robi na mnie już wrażenia 😜

Mj brat mówi Scania 😜 że niby cięzarowka, od cioci ostatnio uslyszalam grubasie 😜 To jej powiedzialam ze ona najchudsza nie jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek, jaka ty ślicznie okrągła jesteś.
A brzuszek - miodzio. Myślę, że w tym miesiącu zdeklasujesz wszystkie inne mamy w obwodzie brzuszka 😉
Mój przy twoim to kruszynka.
Ja też uważam, że kilogramy w ciąży dodają uroku.
Ostatnio oglądałam katalog z odzieżą ciążową gdzie modelkami były szczapy z dopiętymi (i to kiepsko) brzuchami. I wcale mi się nie podobały.
Szkoda tylko, że po ciąży nie gubią się te kilogramy tak łatwo jak teraz przybywają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdradzę Wam sekret 😎
Nie trzeba ćwiczyć - ja nie należę do tych konsekwentnych niestety,ale za namową pewnej pani spróbowałam tabletek termogenicznych i ograniczając tylko słodycze zamieniłam rozmiar 44 na 38 🤪 🤪 🤪 przez około 3 miesiace
oczywiście kuracja odpada podczas karmienia piersią - dlatego startowałam z takiej wagi bo dopiero co Bartoś "odpiął" się od cyca 🙂 a myśmy zdecydowali że czas na rodzeństwo hihih

jo-aneczka jakie śliczne zdjątko w awatarze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
wystarczy polubić siebie 🙃 i mimo że teściowa zawsze raczy mnie tekstami że mam grubą dupę to mam to właśnie w owym miejscu hehe...
a w ciąży uwielbiam chodzić 🤪


Święte słowa moniczek. To tak jak ja.
Tzn uwielbiam chodzić w ciąży, bo na takie teksty to moja teściowa sobie nie może pozwolić - BO MA GRUBSZĄ D.... NIŻ MY OBIE WZIĘTE
he,he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek, a co to są tabletki termogeniczne? Pierwszy raz słyszę.
Jak działają?
Nigdy nie wiadomo, co się komu przyda 😉

A zdjątko leży sobie już od dłuższego czasu u mnie na półce i dopiero dziś się zmobilizowałam, żeby je zeskanować i pokazać światu!!!
Nieskromnie mówiąc, ja też jestem nim zachwycona, w końcu córcia mamusi.
A substytut zdjęcia (czyli ta forumowa kobitka) już mnie dobijała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tabletki termogeniczne - też nie słyszałam... Czy to te, które można kupić np. w sklepach z odżywkami dla sportowców?

Brzuszki - ja uciekam już z pracy! 😁 Miłego pisania! 😁 Buziaki! PA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest taki opis:
"Spalacze tłuszczu, czyli termogeniki
Do tego typu środków należą termogeniki. To substancje, które powodują zwiększone uwalnianie ciepła z organizmu – ta energia zostaje pobrana z tkanki tłuszczowej. Stosowanie termogeników jako suplementów diety lub spożywanie ich w codziennych posiłkach (bo to środki naturalne ) powoduje przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie wydatków energetycznych i spalanie tkanki tłuszczowej. "

próbowałam różnych ale Thermo Shape plus zadziałały najskuteczniej ( dostępne w sklepach dla sportowców)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my juz po pracy wykapane i odpoczywamy 😁 7 godz z przerwami spedzilam dzisiaj na zdzieraniu farby i jakbym wiedziala ze tak to bedzie wygladalo to od razu kupilabym nowe...no ale teraz nie moge sie poddac, takie niekonsekwentne zachowanie nie przystoi przyszlej mamusi... 😉 😉 😉

i tez narobilyscie mi ochoy na lody...a sklep tak daleko nie mam sily isc ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
tutaj jest taki opis:
"Spalacze tłuszczu, czyli termogeniki
Do tego typu środków należą termogeniki. To substancje, które powodują zwiększone uwalnianie ciepła z organizmu – ta energia zostaje pobrana z tkanki tłuszczowej. Stosowanie termogeników jako suplementów diety lub spożywanie ich w codziennych posiłkach (bo to środki naturalne ) powoduje przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie wydatków energetycznych i spalanie tkanki tłuszczowej. "


próbowałam różnych ale Thermo Shape plus zadziałały najskuteczniej ( dostępne w sklepach dla sportowców)


ja przy odchudzaniu bralam L-karnityne...mi bardzo pomagala tylko ona dziala przy wysilku fizycznym inaczej nie ma sensu jej brac...ale po ciezkim treningu zero zakwasow zmeczenia itp. i chec do dalszych cwiczen a to baaaardzooo wiele przy odchudzaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...