Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Mamusie jestem juz po zakupach 🙂 ten upał daje popalic .. ale tak do siedzenia przyjemnie 🙂

Zrobiłam nowe zdiecia ktorke za chwilke wrzuce na swoj profilek 🙂 ..

Co do snow ja tez mam ich teraz sporo i sa naprawde dziwne ... niektore wogole dla mnie nie zrozumiale .. A przed ciaza trudno bylo o jakis sen :P .. moze dlatego ze teraz nie spie tak mocno jak przed ciaza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie pomyślałam że musze zrobić wiosenne porządki i pooddawać kolczyki których narobiłam mnóstwo i chyba 4 pudła na parapecie tego stoją, także jeśli któraś ma ochotę na wiosenne, czy jakiekolwiek inne kolczyki, to proszę o info na brzuszku (jaki kolor, długość czy dłuższe czy krótsze) i adresik i wysyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Witajcie brzuszki 🙂 jaki upał.... nawet was nie czytalam od wczoraj mam nadzieje ze nic zlego sie nie wydarzylo tylko same dobre rzeczy?

Ja własnie upiekłam ciasto z rabarbarem i jeszcze kompot cały garnek i obiad zrobiłam, ale juz padam ze zmęczenia.


Hmhmm takie świeżutkie pyszniutkie ciasto z rabarbarem bym zjadła aj..... 😁 😁 😁 a kompocik też dzisiaj ugotowałam pychotka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
A ja właśnie pomyślałam że musze zrobić wiosenne porządki i pooddawać kolczyki których narobiłam mnóstwo i chyba 4 pudła na parapecie tego stoją, także jeśli któraś ma ochotę na wiosenne, czy jakiekolwiek inne kolczyki, to proszę o info na brzuszku (jaki kolor, długość czy dłuższe czy krótsze) i adresik i wysyłam.


Diviana ja uwielbiam kolczyki a może masz jakies foto ich to może bym sobie coś wybrała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam ich bardzo dużo, ogólnie są na stronie http://www.sklep.michatek.pl/ ale że ostatnio nie miałam czasu ani ich robić ani tam umieszczać i część z nich oddałam a niewielką część mam w pracy, to nie wszystkie z tej strony są jeszcze dostępne, muszę własnie jakąś inwentaryzacje chyba zrobić. Strona bardzo wolno działa także trochę cierpliwości trzeba do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana Super kolczyki! Poprzeglądam stronkę i coś sobie u Ciebie zamówię! 😁 I poproszę o rabat dla kobiet w ciąży! 😁 hehehhee
p0xia Śliczne zdjęcie, takie dziewczęce 🙂

Ja zmykam do domu 🙂 Dzisiaj przyjeżdżają znajomi i mamy dla nich naleśniki z farszem szpinakowym - MNAIM! 😆

Buziaki, Brzucholki, PA! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej-jakie fajne te kolczyki! Mi się już podobają butelkowe i dzwoneczki na pewno, bo takie chciałam kupić sobie ostatnio! 🙂 Kaczeńce też fajne!
I lamparci turkusik! I dziergane koła! I zeberki!
I juz muszę wyjść, bo zaraz wypiszę połowę galerii! 🙃
A najlepsze to są NAZWY! 🤪
Bardzo, bardzo podziwiam i gratuluję talentu! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się dołączam do pochwał talentu Diviany, kolczyki super ale które tu wybrać 🤨
Dziewczynki wpadne później idę na spacerek bo już słonka troche mniej to nie będzie tak gorąco 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana Super kolczyki! Poprzeglądam stronkę i coś sobie u Ciebie zamówię! 😁 I poproszę o rabat dla kobiet w ciąży! 😁 hehehhee
p0xia Śliczne zdjęcie, takie dziewczęce 🙂

Ja zmykam do domu 🙂 Dzisiaj przyjeżdżają znajomi i mamy dla nich naleśniki z farszem szpinakowym - MNAIM! 😆

Buziaki, Brzucholki, PA! :*


Haha bo dopiero pol roku temu skonczylam 18-lat 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pOxia fajny brzusio 🙂

malstep, Paninka Wy na tym byłyście w Łodzi?
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/907873,krakow-bezplatne-usg-w-ramach-akcji-szczesliwa-mama,id,t.html
warto iść?
jakieś rady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhhhhhhhhhh
własnie wróciłam do domu po załatwieniu spraw związanych z moim macierzyńskim...Dziewczyny dziś się zapomnialam i przebiegłam przez ulice dość szybko...maż mnie tak zje** ze szok ! Nastraszył mnie odklejeniem łozyska itp!! Myślicie że mogło się coś stać??? 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana sliczne te twoje kolczyczki. 🙂 Postanowiłam poprawic sobie humor i wysłalam Ci pw 😁 A teraz przekąsze cos i ide na gimnastykę, choc kurcze jakies ciemne chmury się zbieraja i cos pogrzmiewa 🥴 Mam nadzieje, ze nie bedzie burzy 😲 😲 😲 😲 😲
p0xiaśliczne zdjęcie i piękny brzusio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuszki 🙂 🙂 🙂
Wpadłam się przywitać i uciekam, nie miałam dziś rano czasu, taka zabiegana byłam, że zapomniałam o kompie 😜 😜
Teraz idę na "piwo" ze znajomymi 🙂 🙂 Przeszła już burza, więc pogoda dalej super.
Jutro pewnie też nie zajrzę, bo jedziemy na cały dzień na łódki popływać i zrobić grilla 🙂 🙂
Więc życzę miłego weekendu 😘 🙂 🙂
pOxia Wiosenne foteczki, ładnie 🙂 😜

A ze str. Diviany to mi się pierścionki podobają 🙂 🙂 Moja znajoma też tworzy biżuterię. 🙂 🙂 Super zajęcie 🙂 🙂 😆


Uciekam, bo Kuba czeka 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...