Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Milium, dziękuję, śmieszne te wzorki niektóre.
Już sobie zapisuję namiary na tą aukcję, żeby nie było tak jak z tą stronką od Pati.
A do Pati to chyba es-a napiszę i zapytam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Hehe Jola ja niestety jej nie zapisałam 🙂

???


No tej strony z pajacykami co Pati kupowała 🙂


To ja się rozpędziłam i pytam o wszystko 🤪 🤪 🤪
Czuję już brzemię odpowiedzialności, od jutra 30 tydzień a wyprawki brak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja bylam w srode na wizycie. Lakearka na mnie nakrzyczala ze mam zla morfologie i w ogole ze dziecko moze byc niedozywione itd. Ale okazalo sie ze mala wyzy 1000g wiec dobrze. Kazala mi jest malze lososia sardynki mieso z dzika zajaca kaszanke czarny czyli wszytko to czego przez 27 lat do ust nie wzielam bo tego nie lubie. Masakra jakas zdolowala mnie. Dodatkowo kazal mi lykac zelazo a przepisala do zucia. Tylko dzisiaj bylam u dentyski na przegladzie i ona powiedziala zebym raczej tego do zucia nie zula bo potem bede plakala na zmarnowane szkliwo.... Sama juz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie!
Wpadłam się z wami przywitać i zabieram się za czytanie zaległości 🤪
Dziś jestem padnięta... M robił porządki w garażu a ja siedziałam w cieniu na fotelu i nie wiedzieć czemu spoaiłam sobie strasznie dekolt i ramiona..... 😮 Dziwne, pierwszy raz spaliłam się w cieniu.... Teraz leżę wysmarowana oliwką i cierpię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Cześć mamusie!
Wpadłam się z wami przywitać i zabieram się za czytanie zaległości 🤪
Dziś jestem padnięta... M robił porządki w garażu a ja siedziałam w cieniu na fotelu i nie wiedzieć czemu spoaiłam sobie strasznie dekolt i ramiona..... 😮 Dziwne, pierwszy raz spaliłam się w cieniu.... Teraz leżę wysmarowana oliwką i cierpię...


Zazdroszczę Wam tego słoneczka. U mnie od 2 dni leje i ma tak być przez dwa tygodnie 😞 Super, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ to co to za lekarz... ale dzidzius wazy dobrze to co ona chce od ciebie nie wiem? 🤨 dla pocieszenia ci powiem ze ja tez takich rzeczy co wymienilas tez nie jem 😞 🤢 ale moze kup sobie samo zelazo w aptece a te do zucia jest na recepte czy to jakies inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam Kochane za wsparcie!!!
Ojjj dopiero doczłapałam do domu 😞 Kurcze jak pomyślę o tym szpitalu to nie chce mi się w domu siedzieć 😞 Boję się, że długo tam posiedzę. A jak pomyślę, że będę bez moich chłopaków to aż płakać mi się chce. Dobrze, że dzisiaj piątek to jeszcze przez weekend z Wami popiszę na forum bo jak tak z dnia na dzień miałabym tam iść to masakra by była. Ehhh A tak w ogóle to ja nie będę miała dostępu do internetu wiec jedynie sms pozostają. Ja nie wiem jak ja bez Was wytrzymam. Jesteście jak bratnie dusze. I tak szczerze mówiąc uzależniłam się od Was 🙂 Będę myślami z Wami... ale NIE MYŚLCIE SOBIE ŻE SIĘ MNIE POZBYŁYŚCIE...hihihih Marta mi wszystko opowie i jak trzeba będzie Was opierniczyć, że się nie oszczędzacie albo nie dbacie o siebie to ja mam listę telefonów i nie zawaham się jej użyć 🤪 🤪 🤪
Dobranoc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez całe popołudnie nie było,pogoda była super,wiec wybylismy z mężem 🙂A teraz coś czuje,że burza idzie,bo zaczyna grzmieć 😠
Moniq1984, bardzo ładny wózek 🙂 🙂A ja nadal nie mam wybranego,musze zaczac sie rozglądac.
magdalena trzymam za ciebie i maleństwo kciuki
evelina nie nerwuj sie,dzidzia na pewno dobrze waży,a ten lekarz na prawde jakis dziwny 🥴
jo-aneczka te sukienki bardzo ladne,ttylko mi troszke szkoda kasy,i w niedziele chce pojechac z męzem na zakupy,moze uda mi sie cos tańszego znaleśc 🙂
idę sie wykapac,postaram sie tu jeszcze zajrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_
ja też nie jadam tych specjałów...a na przykład łososia czytałam, że nie powinnyśmy wcinać 😉
Poza tym skąd przeciętny człowiek ma dziczyznę wytrzasnąć...hallo...

marta-lion wysłałam wiadomość 😉

Madziu
ja wierzę, że nie na długo zagościsz w szpitalu
i wrócisz do nas zdrowa, spokojna i uśmiechnięta 😘

Dobranoc Brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam,,,,,,,,
Madalena, trzymam kciuki za Was i wierzę, że nie będziecie długo w tym szpitalu, uszy do góry 🙂
Evelina........ ciekawe pomysły ma Twoja pani doktor, małże, dziczyzna...........same rarytasy..... 😉 Nie ma innego wyjścia..musisz chyba swojego m do koła łowieckiego zapisać i co weekend będziecie wędzić kiełbachę z dzika 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja wpadłam tylko sie pożegnać i powiedzieć dobranoc 😘
Madalena trzymaj się i na pewno szybciutko wrócisz do domku i do nas na brzuszka. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą. Buziaki dla wszystkich mam i maluszków 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dziękuję Wam Kochane za wsparcie!!!
Ojjj dopiero doczłapałam do domu 😞 Kurcze jak pomyślę o tym szpitalu to nie chce mi się w domu siedzieć 😞 Boję się, że długo tam posiedzę. A jak pomyślę, że będę bez moich chłopaków to aż płakać mi się chce. Dobrze, że dzisiaj piątek to jeszcze przez weekend z Wami popiszę na forum bo jak tak z dnia na dzień miałabym tam iść to masakra by była. Ehhh A tak w ogóle to ja nie będę miała dostępu do internetu wiec jedynie sms pozostają. Ja nie wiem jak ja bez Was wytrzymam. Jesteście jak bratnie dusze. I tak szczerze mówiąc uzależniłam się od Was 🙂 Będę myślami z Wami... ale NIE MYŚLCIE SOBIE ŻE SIĘ MNIE POZBYŁYŚCIE...hihihih Marta mi wszystko opowie i jak trzeba będzie Was opierniczyć, że się nie oszczędzacie albo nie dbacie o siebie to ja mam listę telefonów i nie zawaham się jej użyć 🤪 🤪 🤪
Dobranoc!!!!


Hih, madalena, my już to wiemy, że się nie zawahasz 😉
Co do tego nie mamy żadnej wątpliwości 😉
Buziaczki i dobrej nocy życzę tobie i wszystkim mamusiom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo brzuszki, wpadłam tylko na chwile nadrobić zaległości... dziś cały dzien spędziłam na uczelni, wróciłam przed 20. Posiedziałam troszkę na grillu i teraz mykam lulu, bo jutro znowu cały dzięn na uczelni... Tak więc dobranoc i kolorowych snów zyczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jo-aneczka jesli chodzi o posciel to Daniela przysylala link i ja zamierzam tez taka zamawiac...cena mala a zestaw fajny
http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1604412218.html moze wzory nie sa takie piekne jak te z kubusiem ale za taka cene to mysle ze warto...

my wrocilismy od znajomych, nogi tak mnie bolaly ze az piety piekly 😮 😮 dziwne uczucie.... i tylko marzylam o prysznicu a tu...BRAK WODY... zimna kroplami tylko leciala... 😠 😠 😠

pewnie wszystkie juz spicie wiec do jutra i spokojnej nocki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka jeszcze wszystkie nie spimy. 🙂 Przeciez to moja pora 😁 😁 😁 😁 😁
Humorek wrócił do normy po gimnastyce i bliskości Krzysia 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😜 Niunia w brzuszku się rozciąga i buszuje na wszsytkie strony. 🙂
Madziu na pewno wszysko dobrze sie skończy i wrócisz szybko do domciu, no i do Nas oczywiście 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Dobranoc Kobitki, do jutra pa pa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...