Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry

U mnie niestety jak zwykle pada 😞 Ale nie dam się i za chwilę jedziemy na szybki połów rybek a potem na ''zadaszonego'' grilla 😜

Pati cieszę się, że jesteś z powrotem. Twoje linki są tu bezcenne 😁

Foga
powodzenia z promotorką. Daj znać jak poszło.
Siehankowa powodzenia na egzaminie 🙂

Życzę wszystkim mamom udanego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MAMUSIE 🙂
Ja tylko na chwilke, za niedługo na spacerek sie wybieram poki pogoda dopisuje 🙂
łóżeczko kupiłam i materacyk też-kokos-pianka-gryka 🙂 w pon mam wizyte i mam nadz, że jest wszystko ok ( martwi mnie ciągle ta mała aktywność niuni 😞 )i może sie dowiem ile waży 🙂
a powiedzcie mi co takiemu maluszkowi do gondoli sie wkłada?? wystarczy jakiś kocyk na ten materacyk położyć ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do wozka w zestawie dostaje taka mieciutka wkladke ale wiadomoze zawsze cos jeszcze podsciele 🙂

U mnie jeszcze slonczeko przypieka, ale cos mi sie wydaje że troszke popada bo moja wrozka pogodowa (czyli moj pies, ktory zawsze probuje sie wydostac z kojca i strasznie sie czesie podczas burzy) mowi ze cos idzie w nasza strone.. czasami sie myli bo nas omija .. zobaczymi jak to bedzie tym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂
WITAJ PATUSIA 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 W końcu jestes z nami. 😁 😁 😁 Super, że juz w domku a my nadal trzymamy kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. 😉 😉 😉 😉 😉 U mnie w sumie nie ma dnia zeby brzuszek nie pobolewał ale co jechałam z czyms do lekarza to okazywało się że wszystko dobrze czyli poprostu jestem wrazliwa na ból i to co dla niektórych wydaje się być niczym dla mnie to jakies wielkie pobolewania 🤢 🤢 🤢 🤢

A do wózeczka to myslę ze kocyk i rożek wystarczy, za miekko chyba tez nie może byc zeby dzidzi kregosłupa nie wykrzywić 🥴 🥴 🥴 🥴 Chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Aniołek ja też się z tym brzuchem mam 😞 Pierdolca normalnie już dostaję i to jakieś dziwne bóle raz takie, raz inne, albo jeszcze kłucia 😞 Ale co tam może jakoś dotrwamy...
U mnie dziś burzowo....Padał deszcz i grad, a burza krąży nad naszym osiedlem już chyba z dwie godzinki i co odejdzie to wraca....
A tak w ogóle chciałam Wam wszystkim powiedzieć,że Wasze brzusie baaaaaaaaardzo urosły 🙂
Wyglądacie uroczo 🙂
W sumie nie było mnie trzy tygodnie i widzę znaczną różnicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wózka to ja wkładam rożek złożony w pół, a pod główkę dodatkowo dwie złożone pieluchy tetrowe. Czasem zamiast pieluszek kładę taką podusię jak pokazywała moniczek.
Teraz kupując wózek dostałam taki mały dodatkowy kokosowy materacyk do wózka, ale jakoś wątpię że go użyję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patusia Na tej stronce co podałas naprawde sa mega promocje 😁 😁 😁 😁 chyba nadrobisz wszystkie zaległe zakupy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A my dzisiaj znowu dostalismy ciuszki od kuzynki, dobrze ze kupowala rózne kolory to przynajmniej nie bedzie samego różu, bo ja jak wchodzę do sklepu dziecięcego to najpierw patrze gdzie róż a potem wybieram z tego kolorku co się da 🤪 🤪 🤪 🤪 Rożek i kocyk różowe, na wanienke jak patrzylam to tez chcę różową 🙃 🙃 🙃 🙃 Bo takie ładne sa z tymi księżniczkami i wypatrzyłam juz nocniczek do kompletu (różowy) 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Tylko nad wóziem jeszcze myslę bo tez bym chciała różowy, choć mam nadzieje ze Oliwka nie wywinie numeru i nie okaże się Kacperkiem po porodzie 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
Pati, super, że masz już kontakt ze światem i że znów będziesz z nami.
Ja to cię przywołałam chyba telepatycznie, bo od wczoraj męczę dziewczyny o ten twój pajacyk z kurczakami. Niestety żadna sobie nie zapisała nazwy strony, ja też nie.
Już planowałam do ciebie es-a pisać w tej sprawie. Jeśli pamiętasz na jakiej stronie go kupowałaś to proszę daj znać - z tego co pamiętam, oprócz tego pajaca było tam kilka fajnych ubranek.

A ja niedawno wróciłam z zakupów i trochę mi ulżyło - najpotrzebniejsze rzeczy już częściowo nabyłam.
No i moja córa kupiła dla siostrzyczki body i śpiochy, wysupłała na tą okoliczność pieniążki ze swojej skarbonki. Ech, aż mi się łezka w oku zakręciła jakie to moje dziecię jest słodkie i kochane 😘
A resztę ubranek zamierzam kupić w necie, różnice w cenach są jak widzę dość znaczne.

Buziaki dla wszystkich, życzę miłego i słonecznego weekendu. U nas póki co bardzo ładnie i ciepło, Moniczek proszę, zatrzymaj te deszczowe chmurki u siebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny 🙂
Ja dzisiaj już od przed 8 na nogach, oprzątnęłam i pojechaliśmy do mojej siostry. Niedawno wróciliśmy ale w samochodzie ledwo wysiedziałam taka duchota a klima popsuta 🤢

Foga, siehankowa powodzenia na uczelniach
Mapa ja kupiłam pościel z tego linku 10elementową. Nie wiem jak z jakością nie prałam jeszcze więc nie pomogę w dotyku trochę sztywna ale po praniu na pewno zmięknie.
PATI super że jesteś i że z małą wszystko dobrze 🙂

Idę jeść pierogi bo teściowa robi najlepsze na świecie a właśnie mi przyniosła 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Widzę, że dzisiaj prawdziwie weekendowo 🙂 Ja też właśnie czekam na koleżankę - marcóweczkę, która ma zawitać z trójką synków i najmniejszą pociechą - Majką.
Moi chłopcy już się nie mogą doczekać 🙂
Wpadnę znowu wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
http://www.coolbaby.pl/pajac-kurczaczek-62-cat-26-id-1521.aspx
to link do kurczaczkowego pakjacyka 🙂
Ubranka inne też od nich zamawałam 🙂Wydają się być solidne 🙂


Dzięki Pati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj mam jakis okropny dzien...spac nie moglam...potem ta kawa z kwasnym mlekiem, pozniej na m. sie wkurzylam bez powodu w sumie i z dwie godz ryczalam...na dodatek ciotka maruda w "odwiedziny" wpadla...jak gotowalam obiad to pojemnik z sola przewrocilam i po calej kuchni rozsypalam ( najwiecej do kociej michy wpadlo) a jeszcze przyszedl kolega i powiedzial ze o 18 dzisiaj koniec swiata ma byc 😮 😮 😮 w lodzi juz ogromna burza z piorunami i grzmotami...zaraz do nas dotrze bo juz sie ciemno zrobilo i grzmi...masakra...a duszno jest tak ze nawet jak sie poloze i probuje usnac to nie da rady 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Paninka .. Ja tez nie zawsze mam dobry dzien... dzisiaj mi np. wszystko z rak leci .. ;/ bez sensu.. u mnie juz grzmi od 2 h i dalej ani kropelki , moze przejdzie bokiem...

Kocham te opowiesci o koncu swiata haha 😁 wogle to z 2012 roku przesuneli na 2030 ktorys :P w 2000 tez mial byc .. i jeszcze kiedys :P .. Ci ludzie nie maja co robic to wymyslaja historyjki o koncu swiata .. tylko ze po co ? ... bez sensu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Kocham te opowiesci o koncu swiata haha 😁 wogle to z 2012 roku przesuneli na 2030 ktorys :P w 2000 tez mial byc .. i jeszcze kiedys :P .. Ci ludzie nie maja co robic to wymyslaja historyjki o koncu swiata .. tylko ze po co ? ... bez sensu ..

Szkoda tylko, że jak tak biadolą o tym końcu świata to w związku w tym nie robią mega wyprzedaży.
Obkupił by się człowiek za 1zł 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
p0xia napisał(a):
Kocham te opowiesci o koncu swiata haha 😁 wogle to z 2012 roku przesuneli na 2030 ktorys :P w 2000 tez mial byc .. i jeszcze kiedys :P .. Ci ludzie nie maja co robic to wymyslaja historyjki o koncu swiata .. tylko ze po co ? ... bez sensu ..

Szkoda tylko, że jak tak biadolą o tym końcu świata to w związku w tym nie robią mega wyprzedaży.
Obkupił by się człowiek za 1zł 🤪 🤪 🤪


hi hi hi 🙂 Ja to bym juz miała dzisiaj całą wyprawke dla dzidzi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Łacznie z wóziem. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...