Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pati witaj !!!! Cieszę się że masz już neta i możesz do nas pisać. Przy nas zapomnisz o wszystkich niedogodnościach ciąży. I na pewno lepiej się poczujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mi na dola pomogla niezastapiony i sprawdzony sposob...spacer i lody i fanta pomaranczowa ( mimo ze nigdy jej nie lubilam i wszystko co z pomaranczy o mdlosci mnie przyprawialo ) 🙃...i teraz mi dobrze...

jola jaki aspirator kupilas...fride? bo ja myslalam o elektrycznym...ale nie wiem czy on jest dobry

http://allegro.pl/cleanoz-elektryczny-aspirator-do-nosa-wklady-hit-i1603228357.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a mi na dola pomogla niezastapiony i sprawdzony sposob...spacer i lody i fanta pomaranczowa ( mimo ze nigdy jej nie lubilam i wszystko co z pomaranczy o mdlosci mnie przyprawialo ) 🙃...i teraz mi dobrze...

jola jaki aspirator kupilas...fride? bo ja myslalam o elektrycznym...ale nie wiem czy on jest dobry

http://allegro.pl/cleanoz-elektryczny-aspirator-do-nosa-wklady-hit-i1603228357.html

Tak paninka kupiłam fride, bo ten własnie co podałaś link tez był, ale ta pani powiedziała, że one są dobre dla dzieci które mają katar a nie na codzień i że ta frida najlepiej sie sprawdza i sprzedaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojeja a ja o nim wogole zapomnialam :P musze dopisać do listy hah ...

U mnie juz sie wypogodzilo popadalo chwilke i juz po 🙂 Kurka chyba mam dzisiaj wiekszy brzusio niz wczoraj:P albo mi sie wydaje 🙂 sama nie wiem 😁 z dnia na dziej coraz wiekszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja juz w domku 🙂 egzamin zaliczony na 5 😎 a teraz mykam poleżeć, bo padam z nóg... i w ogóle kostki mi strasznie spuchły, co się wczesniej nie zdarzało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miała tyle planów na dziś ale niestety nie wypaliły:/ Położna umówiła się ze mną dopiero na 6.06. A wózek był ale strasznie skurzony- nie ma to jak towar z ekspozycji. No i stwierdziliśmy z małęzm, że zamawiamy przez internet.
Ale za to mam wyprane i wyprasowane bodziaki dla małej 🙂 pierwszy etap przygotowywania ubranek za mną, a gdzie reszta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie skończyłam zakupy 🙂Zamówiłam kilka kluczowych rzeczy i 500 zł poszło 🙂 😮
Mąż się cieszył,że jak nie robię zakupów to nawet szczędziliśmy, ale ja już się tymi oszczędnościami powollutku zaopiekuje 🙂
Zamówiłam pieluszki, trochę kosmetyków, kocyk, okrycie kompielowe, trochę grzechotek, przewijak, szczoteczkę i grzebyczek,buciki uffff..
A gdzie jescze reszta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w sumie sie nie dziwie 🙂 gdyby nie to, że mieszkam z teściami w domu jeszcze by mnie nie było albo ktoś byłby u mnie 🙂 🙂 🙂
wy też macie problem już z wytrzymaniem w pozycji siedzącej?? 🙂
powiedzcie mi na te brodaweczki jaki najlepszy krem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam do was pytanie, polećcie mi dobry preparat na cellulit. Tyłek mi się rozrósł niemiłosiernie 🤢 i normalnie sam cellulit załamka 😠

I zapomniałam GRATULACJE siehankowa, zdolna bestyjko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela ale nie teraz. Z cellulitem będziesz walczyc po porodzie 🙂


Ale,że nie można w ciąży się smarować?? na ten cellulit?? czy to i tak nic nie da?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion Królewny śliczne 🙂
I jakie szczęśliwe 😉
Odpisałam 🙂

Daniela
też czytałam, że teraz walka z cellulitem tylko naturalna 😉
Bez żadnych specyfików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wpadam na chwilkę a tu taka niespodziewajka 😜 🤪 PATI z nami - super !!!!
siehankowa gratulki serdeczne 😆
u nas rano popadało i nawet nie poburzyło przy tym końcu świata hihihi 🙃 🤪 🙃 🤪
więc oczywiście cały dzionek poza domem - teraz smykuś wykąpany ,nakarmiony i grzecznie leży w łóżeczku...
wszystkim brzusiom dobrej nocki życzę 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...