Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja do szpitala mam tyle http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Tarn%F3w%2C+H.Marusarz+72&loc2=Tarn%F3w%2C+Lwowska+178a&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2= , a przez pole na skroty jak by tak przeciac to z 500 m 😁

Dziekuje za wypowiedz w sprawie pampersow wielorazowych, ja sie jeszcze zastanawiam.. bo ta wkladke tez sie pierze ...a jak by tak obliczyc to na jednorazowe wychodzi wiecej pieniazkow... a ja jeszcze nie zarabiam i pewnie jeszcze dlugo nie bede 😞 😞 😞 😞 jeszcze rok szkoly przede mna .. a po szkole ktos musi zostawac z mala ... narazie na nia wydaje moj chlopak i moja mama, a mi jest glupio strasznie 😞 😞 😞 wogole jak o tym pomysle to mi sie przykro robi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Mnie również smaka na te truskawki zrobiłyście 😁
Jeśli chodzi o te pieluchy wielorazowe, to nigdy takich nie używałam i totalnie nie mam o nich pojęcia.
Natomiast ręczniczków używałam z kapturkiem i dla mnie godne polecenia 🙂 Tak jak pisała
jo-aneczka po kąpieli ten kapturek jest bardzo przydatny 🙂
W szpitalu u nas dziecko zabierają do kąpieli,tak,że mamy w niej nie uczestniczą. A co do rzeczy, które trzeba posiadać, to nic poza ubrankami (jeśli ktoś ma ochotę - ja wezmę), pampersami i rzeczami dla mamy nie jest potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Ja do szpitala mam tyle http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Tarn%F3w%2C+H.Marusarz+72&loc2=Tarn%F3w%2C+Lwowska+178a&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2= , a przez pole na skroty jak by tak przeciac to z 500 m 😁

Dziekuje za wypowiedz w sprawie pampersow wielorazowych, ja sie jeszcze zastanawiam.. bo ta wkladke tez sie pierze ...a jak by tak obliczyc to na jednorazowe wychodzi wiecej pieniazkow... a ja jeszcze nie zarabiam i pewnie jeszcze dlugo nie bede 😞 😞 😞 😞 jeszcze rok szkoly przede mna .. a po szkole ktos musi zostawac z mala ... narazie na nia wydaje moj chlopak i moja mama, a mi jest glupio strasznie 😞 😞 😞 wogole jak o tym pomysle to mi sie przykro robi 😞


Nie przejmuj się Poxia. Ja pierwszego synka urodziłam mając lat 19 i też nie pracowałam. Później dopiero kończyłam studia - pomiędzy jednym, a drugim synem obroniłam licencjata, później magistra, a poszłam do pracy jak mój starszy miał 7 lat 🙂 Także głowa do góry wszystko przed Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Ja do szpitala mam tyle http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Tarn%F3w%2C+H.Marusarz+72&loc2=Tarn%F3w%2C+Lwowska+178a&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2= , a przez pole na skroty jak by tak przeciac to z 500 m 😁

Dziekuje za wypowiedz w sprawie pampersow wielorazowych, ja sie jeszcze zastanawiam.. bo ta wkladke tez sie pierze ...a jak by tak obliczyc to na jednorazowe wychodzi wiecej pieniazkow... a ja jeszcze nie zarabiam i pewnie jeszcze dlugo nie bede 😞 😞 😞 😞 jeszcze rok szkoly przede mna .. a po szkole ktos musi zostawac z mala ... narazie na nia wydaje moj chlopak i moja mama, a mi jest glupio strasznie 😞 😞 😞 wogole jak o tym pomysle to mi sie przykro robi 😞

zamiast przykrości to czuj radość, że masz kogoś kto chetnie ci pomaga i twojej niuni 🙂 🙂
niestety życie jest jakie jest i nic na to nie poradzimy 😞 mi też nie jest fajnie siedzieć na głowie teściom( teściowa coraz cześciej zaczyna wiele rzeczy wypominać)a tu jeszcze3 lata bardzo cieżkie nas czekają( życie z pensji meża tylko 😞)czasem nawet zastanawiam sie czy dobrze zrobiliśmy pobierając sie?? 😞 a z drugiej strony może byśmy już nie byli razem....
WIEC GŁOWA DO GÓRY TRZEBA DAĆ RADE 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxia wszystko warto przemyśleć. Pamietaj aby pomyslec o wszystkich aspektach. Pieluchy wielorazowe to na początek spory wydatek, a pranie też wymaga kosztów. Proszki dla dzieci niestety do tanich nie należą.
Ja absolutnie nie odradzam, ani nie doradzam. Musisz poprostu pomysleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się tylko przywitać i uciekam.
Nie mam nastroju w ogóle ostatnio. Jeszcze dziś dostaliśmy telefon z Warszawy, że wujek umarł. na nic nie chorował, położył się spać i rano go nie obudzili. 55 lat miał. Echh.. Teraz jeszcze czeka mnie wyjazd do Warszawy, pogrzeb nie wiadomo kiedy będzie, no bo dziś niedziela. Stawiam na środę.
Jeszcze wczoraj na grillu się trochę spaliłam, teraz taka niedziela do du**.

No nic życzę miłej niedzieli i uciekam 😘 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia rozumiem Cie...ja mialam umowe do 15 grudnia...niestety nie przedluzyli mi jej wiec postanowilam po nowym roku szukac pracy...a tu w wigilie dwie kreseczki...wiec z pracy nici...moj m. pracuje u mojego ojca i przynajmniej mam pewnosc ze nie zostaniemy na lodzie ale i tak brakuje mi poczucia niezaleznosci i satysfakcji...no ale teraz przede mna najwieksza i najwspanialsza praca do wykonania i koncentruje sie zeby w tej nowej roli wypasc jak najlepiej 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mamusie nie pracujące, nie przejmujcie się!
Taki obrót sprawy ma też swoje plusy, przynajmniej będziecie mogły spędzać z waszymi maluszkami najlepsze miesiące ich życia i nic was nie ominie 🙂
Wiem, że pewnie każdej z was by się przydało dodatkowe źródło dochodu, ale pomyślcie co lepsze: chodzić do pracy i płacić opiekunce czy samej zajmować się maluszkiem 😉
Często ten rachunek wychodzi na korzyść pozostania w domu.
Tak więc głowy do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Dziewczyny za słowa wsparcia .. nie powiem bo ciesze sie ze mam to wsparcie, ale glupio ze to na glowie mamy tak naprawde ... no ale coz przetrwam to i bede starala sie jak najlepiej wychowac moja niunie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Dzieki Dziewczyny za słowa wsparcia .. nie powiem bo ciesze sie ze mam to wsparcie, ale glupio ze to na glowie mamy tak naprawde ... no ale coz przetrwam to i bede starala sie jak najlepiej wychowac moja niunie 🙂


pOxia, a twoja sytuacja też ma zalety. Do zakończenia szkoły być może będzie ci trudno, ale pomyśl, jak już będziesz chciała pójść do pracy to będziesz miała odchowanego maluszka.
A wierz mi, podjęcie decyzji o zajściu w ciążę, kiedy się pracuje, wcale nie jest takie łatwe.
Zawsze są jakieś priorytety i ciążę odkłada się w nieskończoność.
Znam kilka dziewczyn z mojej pracy, które przez pierwsze lata pracy robiły karierę, a teraz okazało się, że mają duże problemy z zajściem z ciążę. A latka lecą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka w sumie masz racje .. moja bratowa probowala z bratem zajsc w ciaze.. pracuje i to dosyc cieazko, probowali probowali i nic ... i wszyscy uwazaja ze to przez jej przemeczenie i nieregularna prace.. wlasciwie to moze byc racja ... teraz stwierdzili ze jak juz ja zaszlam w ciaze, i moj drugi brat z dziewczyna tez .. to oni narazie jeszcze poczekaja az beda mieli faktycznie na to czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi pOxia, to będzie ci raźniej jak będziesz miała innego maluszka w rodzinie.
A dzieciaczki też będą się dobrze rozumieć jeśli będą w tym samym wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Moniq, to ja będę rodzić blisko ciebie, bo w Mysłowicach 🙂

to bedziemy mogły potem wymienić potem swoje wrażenia 🙂 🙂


Ja już znam ten szpital, więc się nie stresuję i nie myślę nad innym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Moniq, to ja będę rodzić blisko ciebie, bo w Mysłowicach 🙂

to bedziemy mogły potem wymienić potem swoje wrażenia 🙂 🙂


Ja już znam ten szpital, więc się nie stresuję i nie myślę nad innym 😉

no ja swój też ale tylko z opowieści i to wcale nie przyjemnych 🙂 pierwszy raz w nim bede leżeć jako pacjent 🙂 no w sumie drugi 27 lat też tam byłam ale na szczeście nic nie pamietam z tamtej wizyty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihi no mam 🙂 ale zobaczymy jak sprawy sie ułoża jak bede musiala wrocic do szkoly ..ktos z mała bedzie musial zostac, no ale narazie sie martwic nie wolno 🙂 i po porodzie bede miala na myslenie miesiac czasu 🙂 .. A dzieciaczki taak 🙂 Moja mama zostanie podwojna babcia za jednym zamachem 😁 tydzien po tygodniu (tak z terminow wynika ale roznie moze byc ) Moj brat synka bedzie mial a ja bede miala corcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, wpadłam tylko na chwilkę. Mama zaprosiła nas na pyszny obiadek. Muszę korzystać bo w poniedziałek skończą się te rarytasy. I najgorsze, że nie wiadomo na jak długo. 😞
Pati ja dostałam w piątek skierowanie do szpitala ponieważ kiedyś w moczu wyszedł mi cukier było go 250 jednostek potem jak powtórzyłam wyniki to już go nie było aż w końcu teraz wyszedł znowu ale taki duży że lekarza to zaniepokoiło jednego dnia 500 a w piątek 1000 jednostek. A że dość niedawno miałam mocne bóle i skurcze brzuszka to zdecydował, że czas poleżeć w szpitalu na obserwacji i dokładniejszych badaniach. Mam nadzieje, że to kwestia kilku dni. Widzisz tak wyszło, że teraz ja będę potrzebować wsparcia od Was 🙂 Ale się nie boję bo wiem, że na Was zawsze można liczyć. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂
Wpadam tylko na chwilkę aby się przywitać i spadam.
Pogoda u nas dalej koszmarna, ciągle leje 😞 Ale my niewzruszeni jedziemy do znajomych i będziemy grać w różne gry (np. scrabble) przy kawie 😜

Miłego dnia Wam życzę. Jak wrócę to poczytam o czym pisałyście 🙂

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...