Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ann5353 napisał(a):
Za przykładem Moniq również weszłam na wagę. Pokazała 54 kg, czyli w sumie 10 do przodu, a w ciągu ostatniego tygodnia 1 kg na plusie 😞


no to ja też 😆 i mam 9,5kg do przodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lydziaa84 napisał(a):
ja staram się leżeć na lewym ale odkąd zaszłam w ciążę najwygodniej mi na plecach- a nigdy tak nie spałam

Mi się lepiej na prawym zasypia, ale w nocy oczywiście się wiercę, a na plecach to mi się najlepiej odpoczywa i w takim ułożeniu brzuch najbardziej skacze 🙂 😁
A co do wagi to ja zobaczę ile przytyłam w czwartek, ale to tylko po 2 tyg. Bo moją wagą się nie sugeruje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika Ciebie zapytam może mi odpowiesz czy ty w "normalnym" sklepie kupowałaś pampers 1 ?? ile kosztowały bo nie wiem czy na allegro kupować czy na miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wpadalm sie przywitac. Najlepiej to jak pisalyscie spac na lewym boku. Malo zalecane na plecach bo macica na cos uciska i wtedy jest dziecko troche mniej dotlenione. Powiedzcie mi czy u Was tez tak jest ze czasmi dzidzia sie malo rusza a kolejnego wiecej. ?u mnie od 2 dni jakas spokojniejsza jest od czasu do czasu sie tylko przekreci tak ja czuje ze 3 razy w ciagu dnia i krotko. Ale to chyba zależy tez jak sie ulozy....Nie wiem czy sie martwic czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałam bella happy 1 w sklepie i płaciłam 23,90
a zleżeniem na plecach trzeba uważać - jest niewskazane ze względu na ucisk na żyłę główną co prowadzi do słabego dotleniania płodu....najlepiej na półsiedząco bo na płasko to całkiem odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Andzelika Ciebie zapytam może mi odpowiesz czy ty w "normalnym" sklepie kupowałaś pampers 1 ?? ile kosztowały bo nie wiem czy na allegro kupować czy na miejscu

Tak, tak w normalnym, płaciłam gdzieś pomiędzy 30-40 zł, ale nie powiem Ci dokładnie, bo nie pamiętam. I to było bez żadnej promocji, bo u mnie to promocje są zazwyczaj na te większe. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ nic się nie martw 😉
Tak jak i nam się w różne dni chce i nie chce ruszać tak i Dzidziuś ma zmienną aktywność 😉
Ważne żebyś go czuła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
hej wpadalm sie przywitac. Najlepiej to jak pisalyscie spac na lewym boku. Malo zalecane na plecach bo macica na cos uciska i wtedy jest dziecko troche mniej dotlenione. Powiedzcie mi czy u Was tez tak jest ze czasmi dzidzia sie malo rusza a kolejnego wiecej. ?u mnie od 2 dni jakas spokojniejsza jest od czasu do czasu sie tylko przekreci tak ja czuje ze 3 razy w ciagu dnia i krotko. Ale to chyba zależy tez jak sie ulozy....Nie wiem czy sie martwic czy nie.


po 28 tygodniu w największej ruchliwości w przeciągu godzinny powinno być minimum 10 ruchów
Evelina pamiętaj że nasze skarby mają coraz mniej miejsca 🙂 i już sie tak nie będą wierciły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
hej wpadalm sie przywitac. Najlepiej to jak pisalyscie spac na lewym boku. Malo zalecane na plecach bo macica na cos uciska i wtedy jest dziecko troche mniej dotlenione. Powiedzcie mi czy u Was tez tak jest ze czasmi dzidzia sie malo rusza a kolejnego wiecej. ?u mnie od 2 dni jakas spokojniejsza jest od czasu do czasu sie tylko przekreci tak ja czuje ze 3 razy w ciagu dnia i krotko. Ale to chyba zależy tez jak sie ulozy....Nie wiem czy sie martwic czy nie.


Wydaję mi się, że nie ma czym się przejmować. 🙂 Moja malutka też czasami jest bardziej aktywna, a czasami calutkie dnie przesypia i prawie w ogóle się nie wierci!
Nie chce jej się leniuszkowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina nie masz się co martwić, może gdzieś głębiej się usadowił, ja też mam tak czasami, a ostatnio nawet tak głęboko się schował, że nawet przez detektor położna nie słyszała. 🙂 🙂 A wszystko jest ok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miesiac temu czulam porzadne kopniaki a od tamtego czasu tylko krecenie sie i takie skubanie jakby raczkami kopniakow nie czuje. Ok jak sie bedzie ruszala bede liczyla. Teraz zaczynam dopiero 28. A Ty piszesz ze po 28 czyli od nastepnego tygodnia bede sprawdzala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
ja na all znalazłam za 25.99- 43 szt 2-5

Są tańsze, też patrzyłam, ale dochodzi do tego przesyłka, więc jak ktoś zamawia 1 rzecz to na to samo wyjdzie co w sklepie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
ja na all znalazłam za 25.99- 43 szt 2-5

Są tańsze, też patrzyłam, ale dochodzi do tego przesyłka, więc jak ktoś zamawia 1 rzecz to na to samo wyjdzie co w sklepie 🙂 🙂


no dokładnie- ja zamawiam więcej rzeczy i może jeszcze szwagierkę namówię na przyłączenie się do przesyłki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
a tak zmienię temat- co sądzicie o tych dodatkowych szczepieniach? Będziecie wykupywały jakieś szczepionki czy tylko to co obowiązkowe?


Nam znajomi polecali ten program na "5-tkę".
Ale jeszcze sami nie myśleliśmy o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...