Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniczek napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-2013--natracare-Podklady-poporodowe-z-naturalnej-bawelny.html
tak dla ciekawości daje linka 🙂


oj może i dobre ale cena+dostawa 😮 😮 mi tam dobrze spisały się Bella za 4 zł 🙃 🙃 🙃
http://allegro.pl/podklady-poporodowe-bella-mamma-34-x-9-cm-i1616303913.html


Ja też będę używać tych z belli. W siebie nie mam potrzeby inwestować - zwłaszcza w tak przyziemne rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki skoro tyle nas z rana jest, to może któraś z Was ma stronkę lub namiary na sklep internetowy gdzie można kupić ładne kocyki dziecięce...
Szukam od jakiegoś czasu i jakoś nie mogę nic sensownego znaleźć...A tylko linków z ładnymi kocykami mi brakuje....I mam pytanko co myślicie o pościeli do wózeczka? Jest sens zamawiać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki i Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Święta 🙂

Ja dzisiaj idę do Przedszkola na przedstawienie 🙂

Paninka
podwójnie wszystkiego najlepszego 🙂

Moniczek widzę że zdolna z Ciebie kobietka, prześliczny prezent 🙂 I skąd Ty na wszystko siły bierzesz, 2prania, upieczone ciasto, prezent dla Mamy samodzielnie wykonany, mały urwis w domu... PODZIWIAM !!!

Marta bardzo fajnie wymyśliłyście i zrobiłyście "papierowe ozdoby" tez zdolne z Was bestyjki...

Agnie-szka trzymamy kciuki za pobyt w szpitalu.


Ja uciekam do pracy, będę Was podczytywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-2013--natracare-Podklady-poporodowe-z-naturalnej-bawelny.html
tak dla ciekawości daje linka 🙂

Ja polecam te. Jak dla mnie najlepsze i cena lepsza 🙂
Bella baby 10szt.


A czy się różnią te granatowe od różowych? Wiecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek piękny prezent i od serca 🙂

agapurka ten "wypych pod żebrem to na pewno "robota Maluszka",
szczególnie, że jest już tam miękko 😉
Mi doktorek ostatnio mówił, że różne bóle są zupełnie naturalne bo to czas
kiedy macica się bardzo intensywnie rozciąga i kiedy Maluszek dostarcza jej sporo atrakcji 😉


Pati123
Ty już masz taką "urodę" Kochana 😘
Mnie też czasem coś tam pobolewa albo brzusio twardnieje ale tak chyba ma być po prostu 😉
Będzie dobrze i jestem pewna, ze Twoja Córcia to będzie prawdziwy Skarb Rodziców 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziewczynki skoro tyle nas z rana jest, to może któraś z Was ma stronkę lub namiary na sklep internetowy gdzie można kupić ładne kocyki dziecięce...
Szukam od jakiegoś czasu i jakoś nie mogę nic sensownego znaleźć...A tylko linków z ładnymi kocykami mi brakuje....I mam pytanko co myślicie o pościeli do wózeczka? Jest sens zamawiać ?


Według mnie pościel do wózka nie jest niezbędna. Przydałaby się ewentualnie tylko do gondoli a tej będziesz używać stosunkowo krótko. Chyba niepotrzebnie wydawać na to kasę.
Ja nie będę kupować pościeli, mam śpiworek i to w nim będzie jeździć maluszek.

A co do kocyków to nie mam namiarów, ja kupię w sklepie. Producenci z Hiszpanii (jest ich kilku) mają bardzo ładne wzory i są świetne gatunkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam do Was pytanie, pierwsze dziecko rodziłam w Niemczech i tam poszłam tylko z piżamą, klapkami, szlafrokiem i kosmetyczką, czy naprawdę nawet podkłady poporodowe trzeba mieć swoje, spisuję wszystkie rzeczy co piszecie ale trochę mnie ta ilość przeraża - chyba wezmę walizkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Dziewczynki skoro tyle nas z rana jest, to może któraś z Was ma stronkę lub namiary na sklep internetowy gdzie można kupić ładne kocyki dziecięce...
Szukam od jakiegoś czasu i jakoś nie mogę nic sensownego znaleźć...A tylko linków z ładnymi kocykami mi brakuje....I mam pytanko co myślicie o pościeli do wózeczka? Jest sens zamawiać ?


Według mnie pościel do wózka nie jest niezbędna. Przydałaby się ewentualnie tylko do gondoli a tej będziesz używać stosunkowo krótko. Chyba niepotrzebnie wydawać na to kasę.
Ja nie będę kupować pościeli, mam śpiworek i to w nim będzie jeździć maluszek.

Co do pościeli do wózka mam to samo zdanie. Ja używam rożka rozłozonego na płasko, w komplecie czasem jest z małą podusią, a nakrywam zaleznie od pogody, kocykiem, pieluszką itp.
Szkoda kasy. Jak ktos ma becik (pod warunkiem ze dostał w prezencie) moze tego uzywać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-2013--natracare-Podklady-poporodowe-z-naturalnej-bawelny.html
tak dla ciekawości daje linka 🙂

Ja polecam te. Jak dla mnie najlepsze i cena lepsza 🙂
Bella baby 10szt.


A czy się różnią te granatowe od różowych? Wiecie?


Firma Bella zmieniła opakowanie z granatowego na różowe ale można jeszcze dostać te starsze właśnie granatowe a w środku to te same podkłady 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
ja mam do Was pytanie, pierwsze dziecko rodziłam w Niemczech i tam poszłam tylko z piżamą, klapkami, szlafrokiem i kosmetyczką, czy naprawdę nawet podkłady poporodowe trzeba mieć swoje, spisuję wszystkie rzeczy co piszecie ale trochę mnie ta ilość przeraża - chyba wezmę walizkę 😁

wszystko zależy od szpitala 🙂 u mnie trzeba mieć a nawet swoją koszule do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
ja mam do Was pytanie, pierwsze dziecko rodziłam w Niemczech i tam poszłam tylko z piżamą, klapkami, szlafrokiem i kosmetyczką, czy naprawdę nawet podkłady poporodowe trzeba mieć swoje, spisuję wszystkie rzeczy co piszecie ale trochę mnie ta ilość przeraża - chyba wezmę walizkę 😁

Heheh na prawdę 🙂 🙂 🙂 I walizka dobra rzecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
ja mam do Was pytanie, pierwsze dziecko rodziłam w Niemczech i tam poszłam tylko z piżamą, klapkami, szlafrokiem i kosmetyczką, czy naprawdę nawet podkłady poporodowe trzeba mieć swoje, spisuję wszystkie rzeczy co piszecie ale trochę mnie ta ilość przeraża - chyba wezmę walizkę 😁


He, he, he, no niestety trzeba 😉
A walizka na oddziale położniczym to standard.
Poszukaj sobie listy do szpitala Joli (jakiś czas temu ją nam pokazywała) - na mój gust to ze cztery walizki będzie zajmować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziewczynki skoro tyle nas z rana jest, to może któraś z Was ma stronkę lub namiary na sklep internetowy gdzie można kupić ładne kocyki dziecięce...
Szukam od jakiegoś czasu i jakoś nie mogę nic sensownego znaleźć...A tylko linków z ładnymi kocykami mi brakuje....I mam pytanko co myślicie o pościeli do wózeczka? Jest sens zamawiać ?


ja polecam hurtownie i sklepy akpol ale niestety nie są w całej Polsce...tutaj link : http://www.akpolbaby.pl/content/8-nasze-sklepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisze Wam co ja mam mieć ze sobą do szpitala dla siebie i dzidzi 🙂
DO SZPITALA DLA MNIE:
-telefon, ładowarka
-koszula do porodu i z 2 rozpinane z przodu na potem
-szlafrok
-pantofle i klapki pod prysznic
-reczniki 2szt. mały recziczek do porodu, aby łatwo było go zwilżyć i reczniki papierowe
-przybory toaletowe i najlepiej mydło szare
-chusteczki higieniczne
-biustonosz do karmienia,wkładki laktacyjne
-podpaski, bądź pieluchy jednorazowe, podkłady jednorazowe na łóżko choć to nie obowiązkowe i majtki jednorazowe-siatka
-termometr, sztucce, kubek
-woda niegazowana
DLA DZIDZI:
-krem f18
-pampersy ok 10 sztuk najlepiej te z happy z wycieciem
-chusteczki nawilżone
- pieluszki tetrowe ok 3 szt
-jeżeli chce to smoczek
-łapki nie drapki i skarpetki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Agnie-szka napisał(a):
ja mam do Was pytanie, pierwsze dziecko rodziłam w Niemczech i tam poszłam tylko z piżamą, klapkami, szlafrokiem i kosmetyczką, czy naprawdę nawet podkłady poporodowe trzeba mieć swoje, spisuję wszystkie rzeczy co piszecie ale trochę mnie ta ilość przeraża - chyba wezmę walizkę 😁


He, he, he, no niestety trzeba 😉
A walizka na oddziale położniczym to standard.
Poszukaj sobie listy do szpitala Joli (jakiś czas temu ją nam pokazywała) - na mój gust to ze cztery walizki będzie zajmować 😁 😁 😁


a najlepiej sprawdzić sobie w szpitalu w którym zamierza się rodzić.U nas w Gdańsku co szpital to inna lista 😮...no i oczywiście duża torba obowiązkowo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści od Magdy !!!!

Własnie jest po obchodzie i wychodzi do domu. Jeszcze dziś się odezwie na brzuszku 🙂 🙂 🙂
Jesli chodzi o cukier w moczu lekarze powiedzieli jej że tak poprostu ma, mowią o niej "słodka dziewczyna" 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Wieści od Magdy !!!!

Własnie jest po obchodzie i wychodzi do domu. Jeszcze dziś się odezwie na brzuszku 🙂 🙂 🙂
Jesli chodzi o cukier w moczu lekarze powiedzieli jej że tak poprostu ma, mowią o niej "słodka dziewczyna" 🤪 🤪 🤪


no SUPERWIEŚCI 🤪 🤪 🤪
to dopiero prezent na dzień mamy 🤪 zobaczy się z Kubusiem w domku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati mi moja Mama kupila te http://www.agencjahandlowa.com.pl/pl/kocyki.php perla 518 na dole jak rodziłam Natalkę- czyli 5 lat temu do teraz je mam i dla Emilki też posłużą, piorę i nic sie z nimi nie dzieje- dalej są puszyste, miękkie, one są hiszpańskie i rewelacyjna jakość, a co do pościeli do wózka to przy Natalce miałam i średnio uzywałam, wolałam kocyk albo śpiworek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do podkładów, to ja kupiłam te z Belli..w końcu nie muszą byc jakies super mega fajne pachnące i kolorowe a takie by były na te "ciężkie" dni. Mam tyle wydatków ,że stanowczo z podkładami i innymi "pierdołkami" nie będę przepłacać.

Co do kocyków to tu znalazłam bardzo fajne puchate i stąd chyba zamówie:
http://allegro.pl/bobas-sliczny-puszysty-kocyk-nowosc-6-wzorow-i1609626885.html

U mnie w mieście za komplet kocyk i poduszeczka do wózia 65zł..więc niby nie drogo ale też nie tanio 🤨

Stwierdziłam,że pościel to już przesada...wole miec w zapasie obok rożka kocyk co by mały miał mięciutko, i małą zwykłą poduszeczkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Wieści od Magdy !!!!

Własnie jest po obchodzie i wychodzi do domu. Jeszcze dziś się odezwie na brzuszku 🙂 🙂 🙂
Jesli chodzi o cukier w moczu lekarze powiedzieli jej że tak poprostu ma, mowią o niej "słodka dziewczyna" 🤪 🤪 🤪



ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 idealne wieści w taki dzień!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Napisze Wam co ja mam mieć ze sobą do szpitala dla siebie i dzidzi 🙂
DO SZPITALA DLA MNIE:
-telefon, ładowarka
-koszula do porodu i z 2 rozpinane z przodu na potem
-szlafrok
-pantofle i klapki pod prysznic
-reczniki 2szt. mały recziczek do porodu, aby łatwo było go zwilżyć i reczniki papierowe
-przybory toaletowe i najlepiej mydło szare
-chusteczki higieniczne
-biustonosz do karmienia,wkładki laktacyjne
-podpaski, bądź pieluchy jednorazowe, podkłady jednorazowe na łóżko choć to nie obowiązkowe i majtki jednorazowe-siatka
-termometr, sztucce, kubek
-woda niegazowana
DLA DZIDZI:
-krem f18
-pampersy ok 10 sztuk najlepiej te z happy z wycieciem
-chusteczki nawilżone
- pieluszki tetrowe ok 3 szt
-jeżeli chce to smoczek
-łapki nie drapki i skarpetki

SUPER, ŻE MADZIA WYCHODZI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
Pati mi moja Mama kupila te http://www.agencjahandlowa.com.pl/pl/kocyki.php perla 518 na dole jak rodziłam Natalkę- czyli 5 lat temu do teraz je mam i dla Emilki też posłużą, piorę i nic sie z nimi nie dzieje- dalej są puszyste, miękkie, one są hiszpańskie i rewelacyjna jakość, a co do pościeli do wózka to przy Natalce miałam i średnio uzywałam, wolałam kocyk albo śpiworek


No, ja właśnie te miałam na myśli. I też mam dwa takie po pierwszym dziecku i sprawują się doskonale.
Teraz chciałabym tylko jeden dokupić żeby mi kolorystycznie do wózka pasował.
Pati, gorąco polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...