Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję kobietki a te kocyki 🙂 Właśnie nad tymi co Agnieszka i jo aneczka się zastanawiałam 🙂
Super,że Magda wraca 🙂 Matko widać każda z nas ma swój urok i indywidualne dolegliwości ciążowe, które pomimo wszytko nie są takie groźne jak się wydają... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super ze u magdy wszystko ok!!!
a mi sie tak strasznie nic nie chce...juz 3 razy sie przebieralam bo we wszystkim mi niewygodnie...jedna bluzka drapie druga za obcisla kolejna za luzna i juz sama nie wiem co ze soba zrobic...najchetniej gdzies nad woda bym polezala 😎 😎 atyle zaplanowalam dzisiaj a jeszcze nic nie zrobilam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


Szczerze... myślę, że latem w nim nie wytrzymasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


Szczerze... myślę, że latem w nim nie wytrzymasz 😉

jak tylko spełni swoją role to dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


Szczerze... myślę, że latem w nim nie wytrzymasz 😉

jak tylko spełni swoją role to dam rade 🙂


Ja miałam kiedyś takie na kolano, bo miałam staw uszkodzony i nie jest to takie ciepłe, przynajmniej na kolanie nie czułam ogrzewania 🙂 a myślę, że może być pomocne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, jeszcze a propos kocyków.
Ja przy pierwszym dziecku miałam jeszcze jeden dodatkowy dopasowany do fotelika samochodowego. U mnie sprawdzał się bardzo dobrze.
Ma otwory na pasy bezpieczeństwa i jest zamykany (na zamek albo na zastrzaski - nie pamiętam dokładnie).
Dzięki temu dziecko w foteliku było cały czas przykryte i nie było ryzyka, że się wykopie, albo kocyk sam spadnie.
Teraz mam śpiworek uniwersalny, który pasuje i do wózka i do fotelika, ale jeśli ty nie masz takiej opcji to możesz pomyśleć o tym kocyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


Szczerze... myślę, że latem w nim nie wytrzymasz 😉

jak tylko spełni swoją role to dam rade 🙂

HEHE to zalezy jaka miałaby byc jego rola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


ja rodziłam Barta w październiku i nie wytrzymałam w tym pasie ufff....strasznie gorąco w takim wynalazku 🙃 no ale fakt że pomaga szybciej skórze dojść do ładu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


Szczerze... myślę, że latem w nim nie wytrzymasz 😉

jak tylko spełni swoją role to dam rade 🙂

HEHE to zalezy jaka miałaby byc jego rola 🙂

najbardziej o to mi chodzi
- pomaga przywrócić właściwą sylwetkę po porodzie naturalnym i cesarskim cięciu
- wzmacnia mięśnie brzucha w czasie wysiłku fizycznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie 🙂 🙂 🙂 Wszystkiego najlepszego z okazji NASZEGO święta 🤪 🤪 🤪
Paninka dla ciebie podwójne zyczenia z okazji imienin, dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa 🙂
Martusia super wieści od Madzi dobrze, że juz wychodzi i wszystko u nich oki 😉 😉 😉 😉
aaaaaaaa i witam nową mamusię, bo wczoraj zapomniałam się przywitać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


ja rodziłam Barta w październiku i nie wytrzymałam w tym pasie ufff....strasznie gorąco w takim wynalazku 🙃 no ale fakt że pomaga szybciej skórze dojść do ładu


Mam podobne doświadczenia. W marcu założyłam pas może ze dwa razy - pociłam się jak mysz.
No i jak dla mnie skuteczność wątpliwa.
A moniq, te twoje cele, o których piszesz to można osiągnąć innymi metodami.
Właściwa sylwetka - po prostu trzeba nad tym czuwać, żeby stać prosto i nie wypinać brzucha do przodu. A na wzmocnienie mięśni brzucha najlepsze są ...brzuszki.
Może inne mamy mają inne doświadczenia, ale moje zdanie jest takie 😉
Jeżeli już koniecznie chcesz czymś owijać brzuch to wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem będą majtki poporodowe z wysokim pasem opinającym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE co sądzicie o...
http://bismed.pl/pl,product,258096,uniwersalny,pas,brzuszny,zamkniety,pani,teresa,pt0116.html


Szczerze... myślę, że latem w nim nie wytrzymasz 😉

jak tylko spełni swoją role to dam rade 🙂

HEHE to zalezy jaka miałaby byc jego rola 🙂

najbardziej o to mi chodzi
- pomaga przywrócić właściwą sylwetkę po porodzie naturalnym i cesarskim cięciu
- wzmacnia mięśnie brzucha w czasie wysiłku fizycznego

Moniq szczerze myślę że skutecznosc jest wątpliwa. A aspekty o których piszesz można osiagnąć inaczej. Pozatym pamietaj, że po porodzie przy zajmowaniu sie maluchem też potrzebujesz wygody.
No ale to moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MAMY życzą rak, bliźnięta, waga, ryba i lew 🙂
Paninka wszystkiego najlepszego z okazji imienin. 🙂
Diviana śliczne ubranka dla malutkiej 🙂
Cieszę się, że u MAGDY wszystko w porządku - piękny prezent z okazji Dnia Mamy 🙂
Marta i Moniczek bardzo utalentowane z Was dziewczęta 🙂
Mam nadzieję, że o wszystkim pamiętałam, bo ciężko Was dzisiaj nadrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oprocz brzuszkow na wzmocnienie miesni u mnie swietnie dziala hula-hop...15 minut dziennie krecilam i efekty bardzo widoczne po porodzie tez zamierzam z niego korzystac...

a za zyczenia jeszcze raz wszystkim dziekuje...nigdy imienin nie obchodzilam ale jak teraz widze jak przyjemnie jest zyczenia w ilosciach hurtowych dostawac to zaczne 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny wszystkiego najlepszego 🙂
Paninka zdrowia, szczęścia, pomyślności i z pociechy dużo radości 🙂
Witam nową mamę 🙂
Cieszę się, że Magda wraca do domu 😁 😁
Odebrałam wyniki i wychodzi, że mam anemię 😞 😞 Dziś wizyta póznym wieczorem. Trzymajcie się dziewczyny zdrowo, mam trochę w domu robotki i przygotowac się do wizyty muszę. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki! 😁
Wczoraj mnie nie było i 81 stron do nadrobienia mam! 😲

Miałam wczoraj tą glukozę 50 g... Z wypiciem i czekaniem nie miałam żadnego problemu 🙂 może ja po prostu lubię słodkie 🙂 (o cytrynce zapomniałam)
I miałam wczoraj usg 🙂 ale zadnych zdjęć dzidziusia nie mam 😞 tzn buziaczka... Bo leżał tak, ze nie dało się zobaczyć za bardzo... Jeszcze nie stanął na głowie 😉 ułożenie miednicowe, jak zwykle. Waży 1234g 🙂 w 27 tyg + 1 dniu, a waga odpowiada 28 tyg+1 dniu, więc jest DUŻY 🙂
A najlepiej mnie pocieszyła ta lekarka, co do mojej wagi 🙂 Bo poszłam z koleżanką gosią (mój tomek siedzi w mieszkaniu i remontuje, więc nie mógł przyjechać 😞 ) i gosia, jak usłyszała, ze mały waży tyle co paczka mąki + szklanka wody 🙂 to sobie zażartowała "a gdzie te pozostałe 12 kg?!" hehe a lekarka na to, że to i łożysko waży, i wody, i macica powiększona... a do tego i dodatkowy tłuszczyk, który jest bardzo potrzebny, by potem mój organizm miał siłę produkować mleko! 😁 Bardzo mnie to pocieszyło i miło mi się zrobiło 🙂

To tyle na świeżo, a teraz wracam do czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego Mamusie
paninka dla ciebie tez moc zyczeń 🙂
Fajnie,ze magda dziś do nas wraca.
agnieszka miło,ze do nas znowu dołaczyłas 🙂
moniczek ale z ciebie zdolna kobietka,jestem pod wrazeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
oprocz brzuszkow na wzmocnienie miesni u mnie swietnie dziala hula-hop...15 minut dziennie krecilam i efekty bardzo widoczne po porodzie tez zamierzam z niego korzystac...

a za zyczenia jeszcze raz wszystkim dziekuje...nigdy imienin nie obchodzilam ale jak teraz widze jak przyjemnie jest zyczenia w ilosciach hurtowych dostawac to zaczne 😉 😉


Hula - hop - popieram 😉 Bardzo dobry pomysł 😉 I przyjemniejszy niż brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Cześć, Brzuszki! 😁
Wczoraj mnie nie było i 81 stron do nadrobienia mam! 😲

Miałam wczoraj tą glukozę 50 g... Z wypiciem i czekaniem nie miałam żadnego problemu 🙂 może ja po prostu lubię słodkie 🙂 (o cytrynce zapomniałam)
I miałam wczoraj usg 🙂 ale zadnych zdjęć dzidziusia nie mam 😞 tzn buziaczka... Bo leżał tak, ze nie dało się zobaczyć za bardzo... Jeszcze nie stanął na głowie 😉 ułożenie miednicowe, jak zwykle. Waży 1234g 🙂 w 27 tyg + 1 dniu, a waga odpowiada 28 tyg+1 dniu, więc jest DUŻY 🙂
A najlepiej mnie pocieszyła ta lekarka, co do mojej wagi 🙂 Bo poszłam z koleżanką gosią (mój tomek siedzi w mieszkaniu i remontuje, więc nie mógł przyjechać 😞 ) i gosia, jak usłyszała, ze mały waży tyle co paczka mąki + szklanka wody 🙂 to sobie zażartowała "a gdzie te pozostałe 12 kg?!" hehe a lekarka na to, że to i łożysko waży, i wody, i macica powiększona... a do tego i dodatkowy tłuszczyk, który jest bardzo potrzebny, by potem mój organizm miał siłę produkować mleko! 😁 Bardzo mnie to pocieszyło i miło mi się zrobiło 🙂

To tyle na świeżo, a teraz wracam do czytania 🙂


Agusia gratuluję zdrowego syneczka i cieszę się, że wszystko u ciebie w porządku 🙂 A synuś kawał chłopa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Cześc dziewczyny wszystkiego najlepszego 🙂
Paninka zdrowia, szczęścia, pomyślności i z pociechy dużo radości 🙂
Witam nową mamę 🙂
Cieszę się, że Magda wraca do domu 😁 😁
Odebrałam wyniki i wychodzi, że mam anemię 😞 😞 Dziś wizyta póznym wieczorem. Trzymajcie się dziewczyny zdrowo, mam trochę w domu robotki i przygotowac się do wizyty muszę. Pozdrawiam.


Kornelka, ja też dziś do gina się wybieram, z całą rodzinką bo wszyscy chcą Haneczkę podglądnąć.
No i moje wyniki też wskazują na anemię, albo przynajmniej niewielki niedobór żelaza. Jak będziesz po wizycie to daj znać jak poszło, no i napisz jakie masz te wyniki.
Porównamy sobie, he,he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...