Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzia- śliczny słodki synek 🙂 Gratuluję serdecznie 🙂 Cieszę się, że już do nas wróciłaś 🙂

Daniela dzięki 😘 ja tak mam od urodzenia więc nie znam innego życia niż bez alergii, ale radzę sobie jak tylko umiem 🙂 Dzieciństwo było najgorsze, bo to było apogeum, ale teraz (nie licząc ciąży kiedy jest lekkie pogorszenie) nie jest źle 🙂
Domek świetny, a w wieży mogą zamieszkać Wasze dwie małe Księżniczki 🙂

Agusiakowalczyk nam położna na ostatnich zajęciach mówiła o tym hartowaniu piersi, że niby kiedyś tak się robiło ale nie ma żadnych dowodów, że to w jakikolwiek sposób pomaga piersiom wprost przeciwnie. Może natomiast wywołać skurcze. A popęknane brodawki są na początku nieuniknione, ważne żeby jak najlepiej przystwiać malca do piersi.

Ann bardzo chętnie 🙂 tylko jeszcze jedno pytanko, do zapłodnienia doszło w grudniu, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madalena to wspaniale że już z nami 🙂
Daniela jakiż ogromny ten Twój dom wow, mi się najbardziej te duże okna na samej górze podobają, napawdę jak się elewacje zrobi to będzie pięknie 🙂 A ile Wy musicie mieć pokoi, kiedyś w takich to kilka rodzin bardzo licznych mieszkało.
agusiakowalczyk a może na pasart.pl znajdziesz odpowiednie koła to swego hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Madzia- śliczny słodki synek 🙂 Gratuluję serdecznie 🙂 Cieszę się, że już do nas wróciłaś 🙂

Daniela dzięki 😘 ja tak mam od urodzenia więc nie znam innego życia niż bez alergii, ale radzę sobie jak tylko umiem 🙂 Dzieciństwo było najgorsze, bo to było apogeum, ale teraz (nie licząc ciąży kiedy jest lekkie pogorszenie) nie jest źle 🙂
Domek świetny, a w wieży mogą zamieszkać Wasze dwie małe Księżniczki 🙂

Agusiakowalczyk nam położna na ostatnich zajęciach mówiła o tym hartowaniu piersi, że niby kiedyś tak się robiło ale nie ma żadnych dowodów, że to w jakikolwiek sposób pomaga piersiom wprost przeciwnie. Może natomiast wywołać skurcze. A popęknane brodawki są na początku nieuniknione, ważne żeby jak najlepiej przystwiać malca do piersi.

Ann bardzo chętnie 🙂 tylko jeszcze jedno pytanko, do zapłodnienia doszło w grudniu, tak?


Najprawdopodobniej 6 - w Mikołaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Ann jeśli w grudniu to we wszystkich 3 kalendarzach wychodzi córeczka 🙂


Dziękuje Ci Eleeza 🙂 Bardzo mnie ta Twoja wróżba uszczęśliwiła 😁


Ann do usług 😁 ostatnio jako forumowa wróżka byłam na bezrobociu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Ja Poxia chciałam żeby mi Eleeza powróżyła 🙂
A mój starszy synuś właśnie przyszedł ze szkoły z piękną różą i Raffaello 🙂 Zaraz zjem 🙂


O to smacznego 🙂 Ja za niedługo wybieram się do przedszkola na przedstawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAdzia super że jesteś już w domku i wszystko ok a synuś przesłodki, gratuluje 🙂
Ja już na obiadek wszystko przygotowałam dzisiaj ziemniaczki, kotlety mielone i surówka z marchewki i jabłka 🙂
Dzisiaj też niestety nie czuje sie najlepiej także idę się położyć, mały dzisiaj kobie jak szalony, daje mi popalić 🙂
Do później mamuski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana wcale nie ma tam nie wiadomo jak dużo pokoi bo jak wspomniałam ten "dom" ma dziwny układ. pokoi takich większych bo po 26-27m 2 jest 4 do tego 3 mniejsze pomieszczenia, później takie "coś" łączone z klatką schodową no i to pomieszczenie na górze i jest jeszcze strych 🙂 Ale na razie skupiamy się tylko na 1pietrze bo tam będziemy mieszkać.....a posadzek ni widu ni słychu, więc nie wiem jak to będzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Ja Poxia chciałam żeby mi Eleeza powróżyła 🙂
A mój starszy synuś właśnie przyszedł ze szkoły z piękną różą i Raffaello 🙂 Zaraz zjem 🙂


O to smacznego 🙂 Ja za niedługo wybieram się do przedszkola na przedstawienie 🙂


To potem zdaj relację 🙂 Mój młodszy niestety odkąd jestem na zwolnieniu zrezygnował z przedszkola, więc w tym roku ta impreza mnie ominie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Eleeza ja tez w sumie poprosze..bo kiedys chyba juz mi sprawdzalas ale z moja pamiecia ostatnio roznie bywa i nie pamietam co tam wyszlo..... listopad 21 lat


W 2 kalendarzach wychodzi dziewczynka a w jednym chłopiec ( ja miałam taką samą sytuację)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana wcale nie ma tam nie wiadomo jak dużo pokoi bo jak wspomniałam ten "dom" ma dziwny układ. pokoi takich większych bo po 26-27m 2 jest 4 do tego 3 mniejsze pomieszczenia, później takie "coś" łączone z klatką schodową no i to pomieszczenie na górze i jest jeszcze strych 🙂 Ale na razie skupiamy się tylko na 1pietrze bo tam będziemy mieszkać.....a posadzek ni widu ni słychu, więc nie wiem jak to będzie 🤢


Duży ten domek 🙂 Tylko pewnie Was czeka masę przeróbek. Ale efekt końcowy na pewno będzie cudowny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza to i ja poproszę! 🙂 zapłodnienie 30.11 hehe no chyba, że jednak na początku grudnia - ale raczej wszystko wskazuje, że 30.11., a miałam skończone 26 lat (ja z 18.12. jestem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ja jednak jeszcze na chwileczkę wpadłam.
To ja też Eleeza poproszę o wróżbę - w okresie twojej największej aktywności nie było mnie jeszcze z wami 😉 listopad 34
Tylko nie mów mi, że chłopak 😉

Madalena, super, że już jesteś. No i widzę, że humor dopisuje, nie dziwię się z resztą 😉

Daniela, ale będziesz miała hacjendę, wow, jestem pod wrażeniem 🙂
No to teraz rozumiem waszą troskę o "stronę finansową przedsięwzięcia" - urządzić taki dom to na pewno ogromne wyzwanie.
Ale efekt będzie na pewno piorunujący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...