Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Inez napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Eleeza, to ja też poproszę 😉 bo we wszystkich kalendarzach, testach itp. wychodzło, że dziewczynka a będzie chłopczyk 😜 a z Twojej wrózby jeszcze nie korzystałam 😉 no więc miesiąc listopad, i skończone 26 lat 😉


to tak jak ja 🙂 listopad 26 lat

🙂 Inez, a Ty wiesz już co będziesz miała?


Na 200% SYN 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
oprocz brzuszkow na wzmocnienie miesni u mnie swietnie dziala hula-hop...15 minut dziennie krecilam i efekty bardzo widoczne po porodzie tez zamierzam z niego korzystac...
Co do hula-hop, to kiedyś znajoma opowiadała, ze jej koleżanka kręciła takim hula-hop ze specjalnymi wypustkami (coby rozbijały tłuszczyk) przez 2 godziny i potem miała cały brzuch i biodra sine! I nie mogła się ruszać! 😲
A moja mama powiedziała, że po porodzie nosiła obcisłe bluzki (pewnie podobnie działały, jak taki pas pociążowy) i pamiętała, by napinać brzuch i miała potem ładny, odkąd pamiętam, to moja mama miała ładny brzuch....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Znalazłam coś takiego:
23.VII - 23.VIII
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Alina, Bartłomiej, Celina, Dorota, Dariusz, Ewa, Filip, Izabela, Joanna, Kacper, Lucjan, Natasza, Oktawian, Paulina, Róża, Sonia, Daniel, Hektor

u nas miała być Natasza 🙂 ale będzie synuś, niestety nadal nie zdecydowaliśmy się co do imienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
I jeszcze to. Bo u mnie może też być panna:Panny są bystre i niezwykle inteligentne. Nie lubią jednak niepotrzebnie rzucać się dorosłym w oczy. Lubią bawić się w ciszy i samotności. Są bardzo dociekliwe i spostrzegawcze. Potrafią w niezwykły sposób skoncentrować się na swoim zadaniu i nie spoczną, póki nie znajdą rozwiązania. Liczy się dla nich radość odkrywania i potwierdzania swoich spostrzeżeń.

O swoich sprawach rozmawiają bardzo niechętnie. Nie zwierzają się rodzicom i do ostatniej chwili starają się same radzić sobie z ewentualnymi problemami. Są bardzo wybredne i nie zjedzą byle czego. Lubią różne tajemnice, mają wiele książek i notesików. Nie są przesadnie towarzyskie, a od głośnych rozrabiaków trzymają się z daleka. Pragną być intelektualistami i z zapałem czytają lektury dla starszych.

Panny miewają niezwykłe zainteresowania i chętnie zdobywają różne praktyczne umiejętności. Najczęściej zdolności Panien dotyczą matematyki, biologii i informatyki, szybko uczą się gramatyki obcych języków.
Daty:

24.VIII - 22.IX
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Alicja, Adam, Ewelina, Jarosław, Katarzyna, Lucyna, Łucja, Maria, Marta, Michał, Oliwier, Paulina, Rafał, Robert, Weronika, Wiktoria, Ernest, Krystian, Seweryn


To jeśli urodzę w terminie czyli 24 sierpnia to imię Alicja jak znalazł, a czytając opis charakterku identyko jak mój mąż, choć on jest koziorożec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Znalazłam coś takiego:
Lwy są towarzyskie i pragną być zawsze w centrum uwagi wszystkich domowników. Szybko się uczą, są bystre i inteligentne. Wiedzą, że nawet w żłobku najważniejsza jest dobra opinia i potrafią na nią zapracować. Przyłapane na przewinieniach potrafią skłamać, aby bronić siebie przed zbyt surową karą. Wiedzą, co trzeba powiedzieć, aby rodzice byli w dobrym humorze. Są ruchliwe i zawsze uśmiechnięte. Lubią wszystkich i nie uprzedzają się do osób, które mają odmienne poglądy. Dzielą się swoimi słodyczami i śniadaniem.

Są sprawiedliwe i chętnie pomagają słabszym od siebie. Jeśli jednak muszą z kimś rywalizować, to potrafią dać z siebie wszystko! Ich ambicja budzi się powoli, bo nie zazdroszczą innym sukcesów. Jednak kiedy Lew zapragnie być najlepszy, to zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel. Cierpliwa nauka, intuicja i siła woli szybko przeradzają się w sukces, który zaskakuje rodziców i nauczycieli.

Lwy mają zdolności humanistyczne i językowe. Piszą długie wypracowania i z zapałem udowadniają swoje teorie. Chętnie biorą udział w pracach kółka teatralnego, dziennikarskiego, artystycznego lub szachowego.
Daty:

23.VII - 23.VIII
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Alina, Bartłomiej, Celina, Dorota, Dariusz, Ewa, Filip, Izabela, Joanna, Kacper, Lucjan, Natasza, Oktawian, Paulina, Róża, Sonia, Daniel, Hektor


Najbardziej podoba mi się dzielenie słodyczami, czyli jest szansa, że jak będę na głodzie czekoladowym to Liwcia mi coś "odpali" ze swoich zapasów 😁 😁 😁

No i jeszcze te zdolności humanistyczne i językowe, to na pewno nie po tatusiu, bo dostaję białej gorączki jak mężowi pomagam w angielskim 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
I jeszcze to. Bo u mnie może też być panna:Panny są bystre i niezwykle inteligentne. Nie lubią jednak niepotrzebnie rzucać się dorosłym w oczy. Lubią bawić się w ciszy i samotności. Są bardzo dociekliwe i spostrzegawcze. Potrafią w niezwykły sposób skoncentrować się na swoim zadaniu i nie spoczną, póki nie znajdą rozwiązania. Liczy się dla nich radość odkrywania i potwierdzania swoich spostrzeżeń.

O swoich sprawach rozmawiają bardzo niechętnie. Nie zwierzają się rodzicom i do ostatniej chwili starają się same radzić sobie z ewentualnymi problemami. Są bardzo wybredne i nie zjedzą byle czego. Lubią różne tajemnice, mają wiele książek i notesików. Nie są przesadnie towarzyskie, a od głośnych rozrabiaków trzymają się z daleka. Pragną być intelektualistami i z zapałem czytają lektury dla starszych.

Panny miewają niezwykłe zainteresowania i chętnie zdobywają różne praktyczne umiejętności. Najczęściej zdolności Panien dotyczą matematyki, biologii i informatyki, szybko uczą się gramatyki obcych języków.
Daty:

24.VIII - 22.IX
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Alicja, Adam, Ewelina, Jarosław, Katarzyna, Lucyna, Łucja, Maria, Marta, Michał, Oliwier, Paulina, Rafał, Robert, Weronika, Wiktoria, Ernest, Krystian, Seweryn


To jeśli urodzę w terminie czyli 24 sierpnia to imię Alicja jak znalazł, a czytając opis charakterku identyko jak mój mąż, choć on jest koziorożec.


Ja też jestem koziorożec, ale raczej nie jestem skryta. A mama to pierwsza osoba zaraz po mężu jakiej się zwierzam 😁 A...i jem prawie wszystko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
I jeszcze to. Bo u mnie może też być panna:Panny są bystre i niezwykle inteligentne. Nie lubią jednak niepotrzebnie rzucać się dorosłym w oczy. Lubią bawić się w ciszy i samotności. Są bardzo dociekliwe i spostrzegawcze. Potrafią w niezwykły sposób skoncentrować się na swoim zadaniu i nie spoczną, póki nie znajdą rozwiązania. Liczy się dla nich radość odkrywania i potwierdzania swoich spostrzeżeń.

O swoich sprawach rozmawiają bardzo niechętnie. Nie zwierzają się rodzicom i do ostatniej chwili starają się same radzić sobie z ewentualnymi problemami. Są bardzo wybredne i nie zjedzą byle czego. Lubią różne tajemnice, mają wiele książek i notesików. Nie są przesadnie towarzyskie, a od głośnych rozrabiaków trzymają się z daleka. Pragną być intelektualistami i z zapałem czytają lektury dla starszych.

Panny miewają niezwykłe zainteresowania i chętnie zdobywają różne praktyczne umiejętności. Najczęściej zdolności Panien dotyczą matematyki, biologii i informatyki, szybko uczą się gramatyki obcych języków.
Daty:

24.VIII - 22.IX
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Alicja, Adam, Ewelina, Jarosław, Katarzyna, Lucyna, Łucja, Maria, Marta, Michał, Oliwier, Paulina, Rafał, Robert, Weronika, Wiktoria, Ernest, Krystian, Seweryn


To jeśli urodzę w terminie czyli 24 sierpnia to imię Alicja jak znalazł, a czytając opis charakterku identyko jak mój mąż, choć on jest koziorożec.


Ja też jestem koziorożec, ale raczej nie jestem skryta. A mama to pierwsza osoba zaraz po mężu jakiej się zwierzam 😁 A...i jem prawie wszystko 😜


Czyli zależy od wychowania i charakterku 🙂 a mój mążz 28 grudnia jest i naprawdę wszyściusieńko się zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Inez napisał(a):
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
I jeszcze to. Bo u mnie może też być panna:Panny są bystre i niezwykle inteligentne. Nie lubią jednak niepotrzebnie rzucać się dorosłym w oczy. Lubią bawić się w ciszy i samotności. Są bardzo dociekliwe i spostrzegawcze. Potrafią w niezwykły sposób skoncentrować się na swoim zadaniu i nie spoczną, póki nie znajdą rozwiązania. Liczy się dla nich radość odkrywania i potwierdzania swoich spostrzeżeń.

O swoich sprawach rozmawiają bardzo niechętnie. Nie zwierzają się rodzicom i do ostatniej chwili starają się same radzić sobie z ewentualnymi problemami. Są bardzo wybredne i nie zjedzą byle czego. Lubią różne tajemnice, mają wiele książek i notesików. Nie są przesadnie towarzyskie, a od głośnych rozrabiaków trzymają się z daleka. Pragną być intelektualistami i z zapałem czytają lektury dla starszych.

Panny miewają niezwykłe zainteresowania i chętnie zdobywają różne praktyczne umiejętności. Najczęściej zdolności Panien dotyczą matematyki, biologii i informatyki, szybko uczą się gramatyki obcych języków.
Daty:

24.VIII - 22.IX
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Alicja, Adam, Ewelina, Jarosław, Katarzyna, Lucyna, Łucja, Maria, Marta, Michał, Oliwier, Paulina, Rafał, Robert, Weronika, Wiktoria, Ernest, Krystian, Seweryn


To jeśli urodzę w terminie czyli 24 sierpnia to imię Alicja jak znalazł, a czytając opis charakterku identyko jak mój mąż, choć on jest koziorożec.


Ja też jestem koziorożec, ale raczej nie jestem skryta. A mama to pierwsza osoba zaraz po mężu jakiej się zwierzam 😁 A...i jem prawie wszystko 😜


Czyli zależy od wychowania i charakterku 🙂 a mój mążz 28 grudnia jest i naprawdę wszyściusieńko się zgadza.


Ja z 19 stycznia, może stąd te różnice 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
ann, to jeszcze coś o RACZKU 😉 bo ja mam termin na 4. sierpnia, ale czasem może byc szybciej 😜 to chociaż sobie poczytam 😉



Małe Raki są oczkiem w głowie całej rodziny. Pedagogicznym zabiegom poddają się bez protestów, ale też bez większego zaangażowania. Są grzeczne, a do tego mają wspaniałą pamięć i niezwykłą intuicję. Wiedzą czego akurat trzeba się nauczyć i w jakim humorze jest mama po pracy.

Raki są cierpliwymi uczniami. Mają porządnie ułożone zabawki, zatemperowane ołówki i ubranka poskładane w kostki. Pamiętają o wszystkich rocznicach i urodzinach. Od dorosłych oczekują punktualności i odpowiedzialności. Do wszystkich ważnych wydarzeń starają się przygotować odpowiednio wcześnie.

Najbardziej nie lubią niespodzianek i zmian, o których nikt ich wcześniej nie uprzedził. Na wszystkie wydarzenia reagują bardzo emocjonalnie. Są wyczulone na słowa krytyki, a rozzłoszczone stają się zaskakująco niegrzeczne. Potrafią na całe lata obrazić się na krewnego, który publicznie skomentował ich niepowodzenia. Kiedy czują się zagrożone zaczynają chorować lub cierpieć na bóle brzucha. Mają talent do przedmiotów ścisłych, chętnie uczą się też historii i geografii. Zajęcia w kółkach fotograficznym, malarskim lub zespole tańca sprawiają, że stają się odważne i rozwijają wiele ukrytych artystycznych talentów.
Daty:

22.VI - 22.VII
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:

Aneta, Anna, Aleksander, Artur, Błażej, Dawid, Franciszek, Gabriela, Helena, Hubert, Jakub, Małgorzata, Maria, Monika, Marcin, Tymon, Wiktoria, Bruno, Emil, Ernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:
Alina, Bartłomiej, Celina, Dorota, Dariusz, Ewa, Filip, Izabela, Joanna, Kacper, Lucjan, Natasza, Oktawian, Paulina, Róża, Sonia, Daniel, Hektor
Ojej... Bartłomieja ma moja siostra cioteczna, Dariusz to mój wujek, Filip to mój kot, ten starszy (bardzo mi się to imię podoba de facto 🙂 ), Kacper też jest u mojej cioci, Lucjan to jakoś mi nie leży... tak samo Oktawian... Hektor to jak dla pieska... Daniel zostaje - ale znałam kiedyś takiego jednego Daniela, który był bardzo niefajny... Hmmm....
Dziewczęce są fajniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam na przedstawienie. A moja niuńka to nie wiem albo Panna albo Lew będzie bo termin mam między 19-24.08 więc nie wiem. No i imię Antonina chociaż mąż nosem kręci....

No lecę, pa do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
24.VIII - 22.IX
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:Alicja, Adam, Ewelina, Jarosław, Katarzyna, Lucyna, Łucja, Maria, Marta, Michał, Oliwier, Paulina, Rafał, Robert, Weronika, Wiktoria, Ernest, Krystian, Seweryn
A z panienek też... Adam to mi się niemiło kojarzy... Jarosław 🙃 Oliwier to byłoby za bardzo oryginalnie do nazwiska... Rafał jakoś mi nie pasuje... tak samo Robert... Ernest? Hmm... Krystian... Seweryn... Michał najbardziej mi się podoba 🙂 ale tomkowi nie za bardzo 😞
A dla dziewczynek super-Ala, Marta, Weronika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem rakiem i z tego opisu zgadza się jedynie to " Najbardziej nie lubią niespodzianek i zmian, o których nikt ich wcześniej nie uprzedził. Na wszystkie wydarzenia reagują bardzo emocjonalnie. Są wyczulone na słowa krytyki, a rozzłoszczone stają się zaskakująco niegrzeczne. Potrafią na całe lata obrazić się na krewnego, który publicznie skomentował ich niepowodzenia. Kiedy czują się zagrożone zaczynają chorować lub cierpieć na bóle brzucha" 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
ann5353 napisał(a):
24.VIII - 22.IX
Najlepsze imiona dla tego znaku zodiaku:Alicja, Adam, Ewelina, Jarosław, Katarzyna, Lucyna, Łucja, Maria, Marta, Michał, Oliwier, Paulina, Rafał, Robert, Weronika, Wiktoria, Ernest, Krystian, Seweryn
A z panienek też... Adam to mi się niemiło kojarzy... Jarosław 🙃 Oliwier to byłoby za bardzo oryginalnie do nazwiska... Rafał jakoś mi nie pasuje... tak samo Robert... Ernest? Hmm... Krystian... Seweryn... Michał najbardziej mi się podoba 🙂 ale tomkowi nie za bardzo 😞
A dla dziewczynek super-Ala, Marta, Weronika 🙂


Mnie też się najbardziej Michał podoba, no i jeszcze Krystian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Ja jestem rakiem i z tego opisu zgadza się jedynie to " Najbardziej nie lubią niespodzianek i zmian, o których nikt ich wcześniej nie uprzedził. Na wszystkie wydarzenia reagują bardzo emocjonalnie. Są wyczulone na słowa krytyki, a rozzłoszczone stają się zaskakująco niegrzeczne. Potrafią na całe lata obrazić się na krewnego, który publicznie skomentował ich niepowodzenia. Kiedy czują się zagrożone zaczynają chorować lub cierpieć na bóle brzucha" 😁 😁 😁 😁 😁


hahaha 🤪 🤪 🤪 Najlepszy jest ten ostatni fragment 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Mnie też się najbardziej Michał podoba, no i jeszcze Krystian 🙂
Mój brat cioteczny ma Krystianka. Tylko właśnie długie to zdrobnienie... A Michał, to Michaś, Miś 🙂 Teraz do brzuszka często mówię "Misiu" 🙂 do żadnego chłopaka w życiu tak nie mówiłam, to do syneczka bym mogła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Brakuje w opisie raka najważniejszego, że jest oddanym przyjacielem, dom i rodzina to dla niego najwyższe wartości oraz że jest bardzo wrażliwy i troskliwy 🙂
I skromny? 🙃 ...żartuję oczywiście! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Mnie też się najbardziej Michał podoba, no i jeszcze Krystian 🙂
Mój brat cioteczny ma Krystianka. Tylko właśnie długie to zdrobnienie... A Michał, to Michaś, Miś 🙂 Teraz do brzuszka często mówię "Misiu" 🙂 do żadnego chłopaka w życiu tak nie mówiłam, to do syneczka bym mogła 😁


Michaś brzmi super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...