Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieńdoby Brzuszki!

Juz po "dietetycznym" śniadanku jestem...herbate słodze 2 łyżeczki i na myśl o piciu gorzkiej aż mnie wykręciło posłodziłam 1 łyżeczkę 🤨 🤨 😁.

p0xia z tą siara to normalne - też tak mam...Kup sobie wkładki laktacyjne - nie będziesz ubrań brudzić...u mnie czasem więcej czasem mniej leci 🙂

Co do ubranek ja mam 56 troszkę i 62 ...i nawet 68...bo nawet nie wiem jak duzy się synuś urodzi..
Ale jeden z moich ukochanych zakupów to koszulka na krótki rękaw zapinana na guziczki w kratkę, taka elegancka - dla mojego małego kawalera w rozmiarze 68...tatuś takiej koszuli nawet pozazdrości ☺️ 😁 😁.

Dzisiaj chyba już nie wpadne - jade z teściami mebelki oglądać a potem do rodziców na obiadek...

Wczoraj na wizycie usg powiedziłam ginowi,że ostatnio bolały mnie plecy po prwej stro nie i czułam,że mały się usadowił po tej stronie i zapewne to przez to..a lekarz do mnie ,że te bóle nie są zalezne od ułożenia płodu?? 😮 😮 Zgłupiałam i nie pytałam już od czego...aaaa...zapomniałam dodać,że mój filipek już ułożony główką w dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki!
a my srednia noc za soba mamy...najpierw usnac nie moglam, potem obudzilam sie o 3 i okazalo sie ze kocice zwymiotowala na podloge...a miala otwarte okno wiec nie wiem czy nie zdazyla czy sie deszczu bala ( bo strasznie lalo w nocy) i jak juz posprzatalam to do 5 nie moglam usnac 😮 jak sie rano obudzilam to pierwsze co zrobilam to polecialam do lazienki......wymiotowac.... a ze nic nie jadlam to strasznie sie meczylam, zoladek to w gardle czulam 🤢 i teraz nie wiem czy kocica cos przywlekla do domu ( ale czy mozna zarazic sie od kota?) teraz juz wmusilam w siebie buleczke z twarozkiem, kawke 3w1 wypilam i juz ok....moze to malenka tak sie ulozyla ze zmusila mnie do takiej porannej akcji 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki 🙂

My wczoraj pojechaliśmy na koncert Varius Manx i wróciliśmy dopiero przed 23dlatego nawet dobranoc Wam nie powiedziałam. Myślałam że noce są cieplejsze...zmarzło mi się kurde a Gabi coś dzisiaj pokaszluje, mam nadzieję że nic ją nie rozłoży.
Już mam posprzątane, pranie wywieszone tylko kurde coś pogoda się psuje, słonko zaszło, chmury naszły 🤢
Na obiad dzisiaj chyba pizze zrobię 🙂

Siehankowa ja co do butelek się nie wypowiem bo nie kupuję, w 1 ciąży małą karmiłam tylko piersią i to dosyć długo. Butelkę później z Aventu kupiłam do herbatki.
Aasia pewnie egzamin zaliczony, co??
Malstep trzymam kciuki za egzamin 🙂 Oby wszystko poszło po twojej myśli
Paninka współczuję nieprzespanej nocy, wiem jak to jest
Madzia a Ty jak się czujesz??
No i witam nową mamę

Uciekam do sklepu.Miłego dnia Brzuchy papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
jak samopoczucia wasze?
moje troche osłabło bo dzis wyjeżdża moja kuzynka z moim chrzestniakiem do londynu i bedzie mi ich brakować;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my własnie zrobiliśmy kolejne zakupy dla naszego maleństwa 🙂 4 paczki chusteczek nawilzających z pampersa w promocji za 22zł 🙂
a teraz jeszcze raz do Rossmana mykam, bo zapomniałam o pieluszkach pampers 2-5KG - też są w promocji, tylko jeszcze nie wiem, które lepsze białe czy żółte? ale ponoć białe są delikatniejsze i cieńsze więc raczej ku białym się przychylam 😉
DO POZNIEJ BRZUCHOLKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, moja siostra, która ma 2 dzieci poleciła mi te zielone, bo ponoc są bardziej nawilżone 🙂 dlatego ja kupiłam zielone 🙂
też muszę zaglądnąć jeszcze do Biedronki za proszkami i płynami, może znowu uda mi sie w promocji kupić 😉
a ja dokupiłam jeszcze w Rossmanie chusteczki "rossmanowskie" w pudełku, w sumie to tylko po to żeby pudełko mieć 😜 cena niecałe 7zł więc sie opłacało, a chusteczki wykorzystam ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 😘 😘 🙂 🙂
U mnie dziś taka straszna pogoda, cała noc lało, nad ranem też w parapet stukało i teraz dalej bez zmian. Ale taka pogoda służy mi chyba do spania, bo ani razu się nie budziłam w nocy i spałam do 10;30 a zawsze już koło 8 na nogach jestem. 🙂 🙂 🙃

Szkoda tylko, bo u nas dziś jakieś koncerty fajne są, a taka pogoda 🥴 🥴

Teraz wzięłam się za układanie ciuszków do pudełka, bo miałam je gdzieś między swoimi w szafie, a ciągle ich przybywa i mi za chwilę miejsca braknie 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Paninka, moja siostra, która ma 2 dzieci poleciła mi te zielone, bo ponoc są bardziej nawilżone 🙂 dlatego ja kupiłam zielone 🙂
też muszę zaglądnąć jeszcze do Biedronki za proszkami i płynami, może znowu uda mi sie w promocji kupić 😉

Siehankowa teraz reklamowali, że coś z okazji dna dziecka są jakieś promocje. I u mnie właśnie był proszek z płynem chyba Lovela w promocji, ale nie pamiętam ile kosztował, tyle że moja mama mówiła że się opłaca. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, no ja wlaśnie kupiłam proszek+płyn za 17zł , do białego i kolorowego 🙂 ale wziełam 2 ostatnie 😞 może "dorzucili" jakaś nową dostawę, muszę luknąć 😉 a opłaca się na pewno, bo na all sam proszek 1,5 kg chodzi po ok 22-25zł... a tu jest 1,8kg + płyn 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika, no ja wlaśnie kupiłam proszek+płyn za 17zł , do białego i kolorowego 🙂 ale wziełam 2 ostatnie 😞 może "dorzucili" jakaś nową dostawę, muszę luknąć 😉 a opłaca się na pewno, bo na all sam proszek 1,5 kg chodzi po ok 22-25zł... a tu jest 1,8kg + płyn 😁

No to chyba o tym samym mówimy, boś mi się cena teraz skojarzyła. 🙂 U mnie właśnie było tego trochę, ale nie kupowałam. Dziś skoczę, na pewno gdzieś znajdę, bo u mnie tych biedronek pootwierali 😲 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zanim pojechalam do biedronki bylam w carrefourze i tam ten proszek tez byl w promocji al ecena 17.99 bez plynu...plyn drugie tyle wiec okazja niesamowita..i w biedronce kupilam szczoteczke i grzebien takie jak daniela pokazywala z kubusiem...i butelki smoczki grzechotki byly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
ja zanim pojechalam do biedronki bylam w carrefourze i tam ten proszek tez byl w promocji al ecena 17.99 bez plynu...plyn drugie tyle wiec okazja niesamowita..i w biedronce kupilam szczoteczke i grzebien takie jak daniela pokazywala z kubusiem...i butelki smoczki grzechotki byly...

To u mnie nie ma chyba takich rzeczy, teraz były body pakowane po 3 za 15zł, ale nie było rozm. taki jaki chciałam. A butelki to też chyba tak sporadycznie wykładają mi się wydaję. Ale w Biedronce się opłaca w ogólę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY
U mnie dzisiaj szaro, buro i ponuro 🙂 Cały czas deszczyk pada.
Co do chusteczek z Pampersa to też polecam zielone. Mnie się wydawały najlepsze. 🙂
Ale to było 5 lat temu, więc mogło się coś pozmieniać 🙂
A teraz mykam oponki serowe robić, ale wpadnę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal zastanawiam sie jakie kosmetyki dla maleństwa kupic, tzn. z jakiej firmy? myślałam o Nivea, ale większośc jest od 1. miesiąca... tylko z HIP widziałam od 1.dnia .................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, ja też się z wami przywitam i znikam. Dziś przebieram ubranka, które mi zostały po pierwszej córce. Uch, dużo tego jest, chyba niewiele będzie dokupić, tylko kilka cieńszych ubranek mi się przyda.
Co do chusteczek Pampersa, to ja też wolałam te zielone niż białe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend się zaczął i tak cichutko tu. Ja właśnie też chcę z Nivea, ale nie wiedziałam, że są od 1 m. wszystkie. 🥴 Teraz to też już nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja nie mówię, że wszystkie od 1. miesiąca, ale wiekszość na które patrzyłam 😉
ale ja chyba jednak spróbuje z kosmetykami OILLAN lub BALNEUM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiej dobrej wyprawki, co potrzebne dla dziecka, tak żeby było wszystko co nie zbędne. I nie umiem znaleźć, macie może taką ? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...