Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieńdobry brzuszki!

Jak tam pogoda u was? u mnie słońce na przemian z chmurkami..
Jestem drugi dzień na diecie i wiecie co? Nie jest najlepiej. 🤨 🥴Wczoraj byłam z teściami oglądac meble, kupili ładna komode, po łażeniu czułam niesamowity głód a potem intensywne kopanie małego 🤨 🤔. Tak mi się go żal zrobiło...on też zjadłby zapewne coś porządnego. nie głodze się, dostarczam małemu witamnek..ale fakt faktem mały przyzwyczaił się do innej diety 😉. Musze się rzymać godzin jedzenia by przyzwyczaić organizm. dzisiaj na śniadanko kasza manna 🥴 🥴, ale nie wyrobie i zaraz jakies kanapeczki zrobie. Za tydzień pójde zmierzyć cukier - jak spadł to pozwolimy sobie na małe udogodnienia w diecie 😆 😆

Kupiłam wczoraj na rynku super koszule do karmienia...szaro różowa rozpinana z 2 stron...za 24 zł..Jestem dumna z zakupu 🙂

No cóż, chyba zmierzam na poranną kawkę..
Fajnie brzuszki,że jesteście..zwariowałabym w tej ciszy i w tych 4 ścianach gdyby was nie było 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
... marta-lion świetny makijaż na wczorajszy mecz-masz talent kobitko...
To nie ja 🙂 Mąż zawsze maluje 🙂 🙂 🙂


🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dzisiaj chyba jakiś gorszy dzień 😞
Pół nocy nie spałam, bo mnie zgaga męczyła, a jak się w końcu uśpiłam, to najpierw mąż się szykował do pracy i mnie obudził, a potem syn o siódmej wstał i po spaniu.
Teraz to taka gdzieś przybita jestem 😞 Mam totalnego lenia i nic mi się nie chcę - nawet obiadu gotować. Masakra 😞
Ok, wygadałam się i już mi się trochę lepiej zrobiło 🙂 Ale chęci nie wróciły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
A my już powoli do obiadu się szykujemy 😉 U moich teściów jest zawsze w południe, a ja w niedzielę korzystam z ich uprzejmości i nie gotuję.
Potem zamierzam się oddać narodowemu sportowi Polaków - jadę do galerii handlowej powłóczyć się trochę 😞
Już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam , a mam kilka zakupów do zrobienia.
Paninka, Moja córcia też na pęcherzu siedzi od wczorajszego wieczora. A mówiłam, że to nieprzyjemne, mówiłam??? 😉
Ja to już się zastanawiam, czy przy najbliższej sposobności nie zapytać gina, czy są jakieś metody na wygonienie dzidzi z tamtej okolicy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 napisał(a):
a i dziękuję za tak miłe przyjęcie mnie i mojego brzuszka, naprawdę z wami to czas szybciej płynie 😉


Raspberry, poczekaj, aż zaczną się dni robocze 😉 W weekendy to u nas zastój niemiłosierny, ale w takcie tygodnia to trudno nadążyć z czytaniem i pisaniem.
Nasze forum jest świetnym czasozapełniaczem 😁 🙃 😁
I do tego doborowe towarzystwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki, miłej niedzieli Wam życzę 🙂 i słonka dużo 😎

My dzisiaj mega leniwy dzień, jeszcze leżymy w łóżku. Gabi bajki ogląda, małż śpi.....oj nie zanosi się na wstawanie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello brzusie, magdalena cieszę się ze juz wróciłaś i że wszystko jest oki, witam nową mamusie 🙂, ja od wtorku non stop latam w tą i z powrotem i nawet nie mam czasu usiąść przy kompie, teraz mam chwile bo akurat m.pojechał pograć w piłkę- naoglądał sie wczoraj meczu i nabrał ochoty na rundkę, mam nadzieję ze nie dostanie zawału 🙂 We wtorek byłam u lekarza i dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej ze względu na ten cukier 144 po glukozie 75, idę tam chyba we wtorek. Mojego m.siostra przyjechała z niemiec wiec jej oddałam te rzeczy co tak ich pragnęła żeby jej oddać dla dzidzi, no i nowy przesąd usłyszałam bo ona sie pyta, czy mamy juz wózek, ja mówie ze tak, a ona na to a gdzie go macie to jej mówie ze w domu a gdzie mam go miec, a ona na to ze nie trzyma sie w domu wózka bo to przynosi nieszczęscie, można niedonosić dziecka, albo moze ono umrzec przy porodzie, to mój m. tak sie wkurzył tak na nia naskoczył ze jak śmie w ogóle nam to mówic i niech trzyma jęzor za zębami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny przedwczoraj w nocy co 2 godziny siusiu biegałam, mala tak się tam kręciła i naciskałam. wczoraj wieczorem przed położeniem się spać, zrobiłam sobie taką pozycję na czworakach, tylko że zamiast na całych dłoniach to opierałam się na łokciach. pokołysałam bioderkami delikatnie, mała przepłyneła wyżej i siusiu wygoniła mnie dopiero nad ranem, także całą noc przespałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Pewnie, że dobrze 🙂 Ja też w domu trzymam, no bo niby gdzie?

Hehe no właśnie 🙂 🙂 🙂 Zwłaszcza że ja mam wszystko po Majce 🙂 🙂 🙂 Hehe to co ja mam do sklepu oddać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałam o takim przesądzie, ja też już mam wózek, i też trzymam w domu.
ja tam nie słucham takiego gadania, tak samo, że nie powinno się nosić łańcuszka lub korali bo dzidziuś owija się pępowiną wokół szyjki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Własnie tak sobie pomyślałam że jak będę miała drugie dzidzi to co mam na śmietnik wyrzucić wszystkie rzeczy i modlić sie zeby nikt mi ich nie zwinął do dnia porodu 🙂

Hehe to jest myśl 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim skromnym zdaniem te wszystkie zabobony powstały jako tłumaczenia jakichś nieszczęść życiowych bądź dla urozmaicenia dnia codziennego.Zamiast mieć czasem pretensje do siebie i tpd. to się zwala winę na pogodę albo np. nie mam pieniędzy nie dlatego,że wydałam ale dlatego,że torebkę trzymałam na podłodze i "pieniądze " uciekły 😜 😜 moja mama zawsze mi mówi "nie kładź torebki na podłodze", "nie kładź butów na stole" 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
My dzis na obiadek do tesciów.A wczoraj mielismy gosci.Mnie od piatku wieczora coś boli,po lewej stronie w pachwinie,nie wiem co to może byc,ale szczególnie przy chodzeniu,miałyscie moze taki ból??I nie boli mnie ta ciagle
Dzis tez jestem tak jakaś przybita.
witam nowe mamusie
aasia gratuluje zdanego egzaminu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabobony - zabobonami, ja nie lubie jak ktoś w moim otoczeniu, przy mnie opawiada historie dziwnej treści o jakis chorobach dzieci i o śmierci noworodków, zaraz proponuje zmianę tematu i stanowczo daję do zrozumienia ze szczęsliwa przyszła mama nie chce o takich rzeczach słyszeć. wkurza mnie to 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, osoby mówiące o tych zabobonach do "nas ciężaróweczek" nie zdają sobie chyba sprawy,że takie słowa są nie na miejscu gdy czeka się na narodziny zdrowego maleństwa...No ale cóż..tacy ludzie są. Tak jak moje znajome które urodziły gadają "zobaczysz jaki to ból" ,"dopiero przy porodzie zobaczysz ile to bólu kosztuje" itpd. Co to za mentalność? Zamiast powiedzieć - będzie dobrze, dasz rade jak my wszystkie to nie...złe słowa jakoś lepiej z ust wychodzą 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...