Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hihi Jo - aneczka - to pierwsza nagroda, jaką w życiu dostałam za .... coś w dziedzinie gotowania 🤪 🤪 Dziękuję 🙂

A jeżeli chodzi o żywienie małżów, to.... pod tym względem nie mogę narzekać... no może jedynie na zbyt szybkie ubywanie żarcia z lodówki... mój m je dosłownie wszystko.... nawet ostatnio zjadł chyba deczko podkiśniętą pomidorówkę i stwierdził, że fajnie kwaśna była 😮 😮 😮 Po prostu zero marudzenia na żarło.... To akurat pozytywnie mnie nastraja do życia 🙂
Moja babcia zawsze mówi, że facet nie wszytko musi wiedzieć... ale wszystko musi zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem straszny łasuch ☺️
Uwielbiam gotować, czytać o gotowaniu i oglądać programy kulinarne.
Jeść bym mogła cały czas gdyby można było 😜
Raczej jadam wszystko i jestem otwarta na nowości. Ale najbardziej kocham polską kuchnię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane... czas pakować się do domku... Odezwę się pod wieczór.
Papapa, do później 🙂
jezu... jak pomyślę, do jakiego gorącega auta mam wejść to płakac mi się chce 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A ja dziewczynki tez coś źle się czuje 😞 Chyba od tego upału.
Przeleżałam trzy godziny, ale dalej nie za fajnie.
Idę się położyć z powrotem. Wpadnę pod wieczór jak się ochłodzi 🙂
Daniela pościel kupiłam z CZARKAZ - RÓŻOWA DOBRANOCKA 🙂


To nasz niuńki będą spały w tych samych wzorach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry dziewczynki 🙂 Ja juz popraktyce, dzisiaj troszke mniej meczacy dzien niz wczoraj 🙂 i troszke krótszy 🙂 .. nauczylam sie robic nowej potrawy 😁 z łososia 😁 ale jutyro napisze czy byla dobra, bo dopiero jutro bedzie pieczona 😁 .. ogolnie panie kucharki sa dla mnie bardzo mile i wyrozumiale 😁 sama sie pcham do roboty bo one tylko mi siedziec kaza .. a jak widze swoje uda to az sie rwe do roboty zeby to chociaż troszke zbic ... wogole to przeraza mnie to cieplo .. trzeba sie pozadnie zakrywac zeby tych niedoskonalosci na moim ciele nie pokazywac ;/ ... a przewaznie az tak na swoje nogi nie nazekalam 😞 ...

A wy jak tam ? 🙂 po obiadku ? i jak wasze brzusie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Kochane... czas pakować się do domku... Odezwę się pod wieczór.
Papapa, do później 🙂
jezu... jak pomyślę, do jakiego gorącega auta mam wejść to płakac mi się chce 🤢 🤢

Foga, ja mam to samo - nic mnie tak nie męczy jak powrót z pracy... a że z uwagi na oszczędności dojeżdżam do pracy "małym ekonomicznym jeżdzikiem" bez klimy, to masakra jest jak wchodzę do auta po całym dniu grzania go na słońcu 😮
ale i tak odliczam juz minuty do końca dzisiejszej pracy 😉 jeszcze tylko całe 19min 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Diviana nie lubię i nie jem botwinki, szczawiu tak samo ;/ fuj
Pojechałam na rynek no z truskawek nici za to czereśnie sobie kupiłam... a na dworze prawdziwa patelnia, w aucie mega sauna..... mój biedny sierściuszek to aż miauczy tak mu gorąco.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie to żadna kucharka 😉 Tzn wszystko umiem zrobić (chociaż wolę zawsze posiłkować się jakimś przepisem), ale generalnie nie lubię gotować! Na szczęście mój tomek lubi i umie, więc często on coś robi. Właściwe to jest tak, ze ja gotuję zupy, bo to nawet lubię 🙂 i piekę ciasta 🙂 a on piecze miesa, smaży naleśniki i robi takie normalne obiady (mięso+ryż/kasza/ziemniaki/makaron). 🙂 Także nie jest źle.
A zupy bardzo lubię, ale u mnie to zawsze były takie treściwe! Moja mama nawet flaczki potrafi zrobić takie, że łyżka staje 😁 oczywiście niechcący 😉 ...a że mój tomek polubił takie zupy gęste, to ja też takie gotuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
mnie też moje uda przerażają- nie są może jakieś bardzo grube, ale te celulit 🤢

Ta kuracja alkoholowo, celulitowa w przyszłym roku obowiązkowa 😁


moja cala dupa w cellullicie,masakra 😠 😠 😠 😠 dobrze że jest z tyłu to ją rzadko oglądam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
mnie też moje uda przerażają- nie są może jakieś bardzo grube, ale te celulit 🤢

Ta kuracja alkoholowo, celulitowa w przyszłym roku obowiązkowa 😁


No mi też się pojawił cellulit na udach. Ale ja raczej nigdy nie pokazywałam ud, bo noszę rzeczy do kolan, więc nie jest to dla mnie taki problem. Gorzej na plaży, ale to w przyszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju! ja też się przerażam tym tłuszczem i cellulitem! Ale pocieszam się, ze może to cellulit z zatrzymywanej w organizmie wody 🙂 wtedy łatwiej będzie się go pozbyć 🙂
Ja na razie chodzę w krótkich kieckach! 😁 Ludzie i tak bardziej zwracają uwagę na mój brzuszek niż na moje grube uda 😉 hehehe a przynajmniej tak sobie to tłumaczę 😁 🙃
Jeszcze nie zakupiłam żadnej długiej sukienki - ale może w weekend wyciągnę kogoś na zakupy 🙂
Do tej pory będę narażać wszystkich na widok moich grubych, białych nóg 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi położna powiedziała, ze to normalne, ze w ciąży ma się cellulit, bo to przez hormony. Ja mam cellulit nawet na ramionach! 😮 😲
No ale trudno! Po ciąży powinno się zmniejszyć... a jak nie - to będę się wtedy martwić! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Botwinkanie należy do moich ulubionych dan..a zupy mój m gotuje teraz jak jestem w ciąży tylko ze względu na to, abym zatwardzeń nie miała...Ogólnie on tylko mięso i mięso....
Co do pościeli to ja podobnie jak Daniela i ann5353 miałam kupić różową dobranockę, ale w końcu jakoś nie mogłam się zdecydować...Kurde bo jeden komplecik zamówiłam zielony zamek i teraz mam może głupi i banalny dylemat, ale chce wybrać coś z ochroniaczem i przybornikiem co będzie pasowało do zielonego i różowego bo takie kolory pościeli mnie interesują,ale jakoś nic nie mogę wybrać 😞 Trochę mnie zastanawia pościel z Kubusiem Puchatkiem i kusi i po prostu jakiegoś obłędu dostaje z tą pościelą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też pojawił się cellulit, może nie jakis duży, ale coś tam go jest... ale zaraz po porodzie biorę się za niego 😉 kiedyś na all widziałam taka "brązową papkę" co się smarowało tym ciało i owijało folią... ponoć działało, więc spróbuję 😉
a długiej sukienki nie mam zamiaru kupować...podobaja mi się na kimś, ale sama zle bym się w takiej czuła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie o biadek juz sie gotuje...mlode ziemniaczki z koperkiem salata z pomidorem i sosikiem i kotlety z piersi kuraka 😜 ja gotowac uwielbiam, tylko jak mam pomysl bo wymyslac to mi sie nie chce ale jak juz mam plan to moge robic 😜


a przed chwila przyjechal kurier z materacykiem...nie znam sie za bardzo ale wydaje mi sie wporzadku...i podusie gratis dostalismy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Trochę mnie zastanawia pościel z Kubusiem Puchatkiem i kusi i po prostu jakiegoś obłędu dostaje z tą pościelą...

Pati, ja kupuje pościel z Kubusiem, z tym że widziałam w sklepie 3-el. za 90zł (bardzo dobrą gatunkowo-bo sprawdzona przez moją siostrę), a taka samą widziałam na all za ok 120zł+przesyłka 😮
ok, ja uciekam do domku 🙂 do pózniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Botwinkanie należy do moich ulubionych dan..a zupy mój m gotuje teraz jak jestem w ciąży tylko ze względu na to, abym zatwardzeń nie miała...Ogólnie on tylko mięso i mięso....
Co do pościeli to ja podobnie jak Daniela i ann5353 miałam kupić różową dobranockę, ale w końcu jakoś nie mogłam się zdecydować...Kurde bo jeden komplecik zamówiłam zielony zamek i teraz mam może głupi i banalny dylemat, ale chce wybrać coś z ochroniaczem i przybornikiem co będzie pasowało do zielonego i różowego bo takie kolory pościeli mnie interesują,ale jakoś nic nie mogę wybrać 😞 Trochę mnie zastanawia pościel z Kubusiem Puchatkiem i kusi i po prostu jakiegoś obłędu dostaje z tą pościelą...


Pati ja zamówiłam różową dobranockę i zieloną nockę 🙂 mają takie same wzory. A do różu i zielonego żółty myślę będzie pasował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuracja nadal w planach 🙂 🙂 🙂
Hehe podoba mi się ten tekst, ze ten cellulit to zatrzymywana w organizmie woda 🤪 🤪 🤪

Widziałam, ze pisałyście o nosidełkach i chustach. Hmmm.... Przy Emilce miałam bo dostałam do kogoś. Nigdy nie uzyłam. Jakos wolałam poprostu wziąć dziecko na ręce. Pryz Majce nie kupowałam nic. Choć chusty mi się podobają.. Ale podobnie jak większość nie mam pojęcia o ich wiązaniu i jakoś nie ufam swoim umiejętnościom w tym względzie. Zresztą myslę, że teraz chusta nie byłaby dobrym pomysłem. Kiedy jest jeszcze Majka, myslę że taka przyklejona ciągle do mamy Julka byłaby sporą przykrością dla Majeczki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłam "pierdołkowe" zakupi i ponad 210 zł poszło......
I przyszły mi dzisiaj karnisze ale co z tego jak posadzek jeszcze nie ma 😠 ściany nie zrobione, wszystko utknęło 😠 😠

Diviana jak tam meble przyszły już?? i daj linka jeszcze raz do twego zakątka bo mam zapisany ale na innym kompie. Lubię tam do Ciebie zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przyszły niestety jeszcze, ale z meblami to tak jest że się koło miesiąca czeka 🤢 Ja tez z niecierpliwością czekam na szafy wnękowe ale będą instalowane dopiero w połowie czerwca, wtedy będe mogła zamówić rzeczy dla dzidziusia bo póki co pokój dziecięcy zawalony naszymi gratami.
link do domku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?179711-Dom-Diany-Zak%C4%85tek&p=4728534&posted=1#post4728534 jak miło że ktoś tam zagląda 🙂
A wiem że na pierdołkowate zakupy mnóstwo pieniędzy schodzi 🤨 a Wy dalej się z podłogami męczycie, czy może panowie budowlańcy raczyli już Was odwiedzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...