Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Ja nie nastawiam się ani na chusty ani na nosidełka- moim zdaniem do sklepu wygodniej wózkiem- nie trzeba zakupów nosić tylko do koszyka się wsadza 🙂


szczegolnie ze ja np. do sklepu mam pol godzinki spacerkiem, do lekarza prawie godzine...wiec plecy moglyby troche bolec po takim spacerku z dzieckiem ktore wazy juz kilka kilo...i mimo ze bardzo podobaja mi sie mamusie z chustami i chetnie nauczylabym sie je wiazac to raczej nie przyda mi sie to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Też mi się podobają mamy z chustami, ale ja swoją drogą bała bym się, że się przewrócę z tym maleństwem, za moje zawiązanie też nie była bym do końca pewna. 🥴

Teraz uciekam do tej przychodni zapytać czy znalazły się moje wyniki Rh, a potem do babci 🙂 🙂
Miłego dnia 🙂 😆 😆
Zajrzę potem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milium wczoraj bylam pół dnia na sucharkach i wodzie ale po obiedzie jak mnie puściły te mdłości to szybko nadrobiłam poranna dietę ale oczywiście z glową 😜 😜 😜 😜
agusiakowalczykmi chustę obiecala kuzynka, ale nie wgłębiałam sie w temat takze trudno mi cokolwiek powiedzieć, moim zdaniem wolała bym chustę od nosidełka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze spacerku i zakupów...ugotowana 😮

agusiakowalczyk my też mamy pożyczone podobne nosidełko,
ale jakoś się nie nastawiam na zbyt częste użytkowanie.
Natomiast o chuście myślimy poważnie, choć jeszcze nie mam co do nich rozeznania 🙂
Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
I chyba suwaczek mi się zaciął 🤢 🤢 😁 😁 😁


Andzelika to jeszcze raz stwórz sobie taki sam i wklej na nowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chust i nosidełek się nie wypowiem bo nie używałam.
Konsumuję zupkę, na dworze skwar nie do wytrzymania. Truskawek mi się zachciało.. ale wątpię żebym o tej godz na bazarze dostała....

I od wczorajszego pracowania już 2gi dzień mnie brzuch boli..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do sklepiku mam 3 minutki 🙂 Wiec myśle ze te 6 minut plus 2 na zakupy, to nic sie takiego nie stanie raz na jakis czas, ale rzeczywiscie nie jestem zwolennikiem noszenia dzidziusa w nosidełku po pare godzin np. w tych górach to masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chusty to nie nosidła, są wygodne i ergonomiczne dla dzieci, o ile umie się ją właściwie zawiązać.
Ja nie potrafię więc na pewno nie będę z niej korzystać 😞
Poza tym myślę, że o ile dziecko dobrze się czuje w chuście, to noszący już nie za bardzo 😞

Ja też raczej wybiorę się do sklepu z wózkiem, ale nosidło, na takie krótkie i sporadyczne wypady "po cukier" na pewno nie zaszkodzi.
Do wszystkiego trzeba podejść z umiarem - nosidła nie są zalecane, ale chodzi raczej o wielogodzinne spacery z dzieckiem niż o kilkuminutowy wypad do sklepu.

Agusia, jeśli dzidziuś będzie już sam siedział to nosidło nie jest przeciwskazane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak taka chusta jest zdrowsza... Zresztą w chustach kobiety nosiły dzieci od zawsze i w wielu zakątkach świata nadal to robią... 😁
A te nosidełka to bardziej dla wygody rodziców jest, bo łatwiej zapiąć... W góry bym nie zabrała, ale myślę, ze szybkie wyjście do sklepu nie będzie jakieś szkodliwe chyba...
No ja na pewno na siłę nie będę wkładała mojego maleństwa, jak nie będzie mu się to podobało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja dziś od rana miałam gości dlatego jakich pożegnałam zaczęłam Was czytać i dopiero teraz się witam 🙂
Millum uważaj na siebie kochana, zrób tak jak dziewczyny piszą odpoczywaj na maksa. Najlepiej i najbezpieczniej dla Ciebie i maleństwa będzie jak 2-3 dni zrobisz sobie totalnego luzu i odpoczniesz na maksa. To zapewni ustabilizowanie się w Twoim organiźmie i brzusio się rozluźni i będzie ok.
Co do nosidełek chust itp mam takie zdanie jak lydzia, będę jeździła wózeczkiem ja na szczęście mieszkam na parterze więc znoszenie wózeczka nie będzie mam nadzieję jakimś mega wyczynem 🙂
Co do wózka o który któraś z Was pytała niestety nie pomogę, nic o nim nie słyszałam...POza tym ja jestem niestety tylko teoretykiem, i kupię ten który polecała większość mam czyli Jedo Fyn 4DS.
Diviana pisała o problemach z nogami, ja dziś od rana mam ból uda...Czuje się tak jak bym miała cały czas skurcz uda 😞 Ale dam jakoś radę...
A propo dzisiejszych moich gości pochwalę się ,że była mama i babcia i z okazji Dnia dziecka dostałam od nich pieniążki 🙂 Właśnie zaraz zabieram się za zamówienie czegoś 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
Dopiero teraz mam chwile żeby do Was zajrzeć, mąż w pracy, obiadek zrobiony także chwilkę usiadłam i odpoczywam. Nadrobiłam zaległości.
Milium leż i nie przemęczaj się bo my tutaj zamartwimy się na amen. Dbaj o siebie a jak Ci nie przejdzie to pędem do szpitala.
Mamusiom które są po wizytach gratuluje i ciesze się że z maluszkami wszystko w porządku.
Jeśli chodzi o chusty i nosidełka to ja niestety nie wypowiem się na ten temat, nie będę używała ani jednego ani drugiego z uwagi na uszkodzony kręgosłup, mam zakaz dźwigania czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia, co do wózka to też ci nie pomogę. Nie znam tej firmy.
Musisz zadecydować sama, albo wykorzystać opinię znajomych 😉
Na stronie producent pisze, że wazy 10 kg - jeśli to prawda to jest jego duży atut. Niewiele wózków ma taką niską wagę. Tak szczerze mówiąc to aż trudno w to uwierzyć - wygląda raczej na dość masywny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos martwienia się o nasze dziewczyny - co się dzieje z Jolą, wydaje mi się, że dawno już do nas nie zaglądała?
Pisała coś ostatnio? Może coś przeoczyłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
A tak a propos martwienia się o nasze dziewczyny - co się dzieje z Jolą, wydaje mi się, że dawno już do nas nie zaglądała?
Pisała coś ostatnio? Może coś przeoczyłam 🥴


No właśnie ja się ostatnio tez zastanawiałam gdzie Jola ??

Millium zaraz wybywam po córcię do przedszkola, na rynek może uda mi się dorwac truskawki i jak wrócę to postaram sie poleżakować chociaż w mojej aytuacji to dosyć trudne. Ty też się oszczędzaj kochana.

Do później PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Agusia, co do wózka to też ci nie pomogę. Nie znam tej firmy.
Musisz zadecydować sama, albo wykorzystać opinię znajomych 😉
Na stronie producent pisze, że wazy 10 kg - jeśli to prawda to jest jego duży atut. Niewiele wózków ma taką niską wagę. Tak szczerze mówiąc to aż trudno w to uwierzyć - wygląda raczej na dość masywny 🥴

No wlaśnie jest taki leciutki i z tego względu bym się do niego przede wszystkim przymierzała!
Pooglądam go sobie jeszcze... Tak myślałam, ze pewnie w ogóle nie będziecie kojarzyły tej firmy... to jakaś mała polska firma z Marek... ale są na rynku już długo, z tego co widzę...
Właśnie też się zastanawiam, co z Jolą! Jakoś się nie odzywa... Mam nadzieję, że wszystko dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
uuuuufffffff jak goraco!!!!! wogole na dwor na razie nie wychodze bo nie da sie wytrzymac...leze na podlodze i chlodze sie od srodka sorbetem gruszkowym 😜
mniam! 😁 Robisz smaka! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam właśnie pomalować paznokcie u nóg. Kurczę, masakra, nie da się. Jakbym się do nich nie przymierzała to nie dam rady.
Chyba pozostanie mi pedicure u kosmetyczki 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...