Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja w ogole na swoim usg mialam jakąs uczennicę gdzie mierzyla mierzyłaa a potem przyszla starsza i poprawiala po niej. Ogolnie po mojemu dzidzia jest w idealnych rozmiarach a jak dla nich liczac od miesiaczki za małaa. I w ogole jakby nie chcieli mi wierzyc ze wiem kiedy zaszlam w ciazy a ja poprostu mialam bardzo pozno owulacje bo tuż przed miesiączką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalam mega dlugi post mi sie serwer zwiesil..grrr 😠
A ja wrocilam bo sie rozstac nie moge 🙂
Jeszcze jedna wazna sprawa dziewczęta - nie slyszelismy bicia serduszka dzidzi bo...ponoc to szkodliwe! lekarz powiedzial ze to dosc silna dawna promieniowania skierowanego w jeden punkt i nie ma sensu meczyc tym takiego malucha! 😮 😲 no wiec oczywiscie zrezygnowalismy!na usg wszystko widac ze seruszko supr pracuje i jest poprawnie zbudowane wiec w sumie nie ma potrzeby...
Czekam wlasnie ma meza jak wroci z lazienki i ogladamy filmik z komorki 😎 z dzisiejszego USG 😆
BUZIAKI DOBRANOCNE! PAPAPA
ps. Julia pewnie zasnela 🙂


[url=http://www.suwaczki.com/][/url
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Kochane ...
Jagodko bardzo Cie przepraszam ale padlam jak niezywa bylismy na dlugim spacerze i w ferworze pojechalismy sobie do stolicy wrocilismy okolo 23.oo padlam juz w aucie wiec dla tego nie bylo mnie na serwerze...PRZEPRASZAM
Ale widze ze nie masz wiesci ... o plci... to nic najwazniejsze ze jest zrowiutkie i ze wszystko wporzadeczku z malenstwem i Toba a co do plamek na piersi(sa one koloru brozowego lub jakies takie?)jesli tak to dlatego ze teraz malenstu jest dostarczany pigment i u nas moga wystepowac plamy watrobowe wiecie jek one wygladaja bialo cieliste a nasze znamiona piepszyki i piegi moga byc bardziej brazowe, a swedzenia sutkow i piersi to ja tez to mam nie moge sie opszec i musze cie co jakis czas podotykac by ulzyc w swendeniu chodz na moment, a no i sutki rowniez moga sie zrobic bardziej brazowe
Jagotko-bardzo sie ciesze ze u Was w porzadku 🙂)
Wszystkim "ciezaroweczka" milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was 😉 mi się dziś sniły znowu takie pierdoły że aż szkoda opowiadac hehe 😉 ja po śniadanku teraz lebrujee i potem jade do miasta obok, pozalatwiac kilka spraw w koncu coś się dzieje 🙂 heh a tak to nic nuda w nocy męczyłam się z nogami strasznie mnie rwały.. nie mam pojecia czemu.

Jagoda jestes pewna ze takie badanie zeby usłyszec serduszko źle wpływa na dzidzię??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny... no Jagoda pisalam ze lekarz Jej tak powiedzal i dlatego nie miala robionego bo doktor niechcial nararzac na pomienie bezposrednio na sedruszko maluszka... to chyba wiarygodne co??
wszystko zalezy od lekarza i jak ktory do tego potchodzi. Ja nie wiem czy ja za 3-tygodnie bede miala robione sluchanie bicia seduszka? Ale jakos nie bede sie domagala tego jesli mnie uspokoi sama wiesc ze bije i jest wporzadku.
Po za tym to Jagoda podsunelas nam mysl z tym filmikiem na komurce w trakcie USG i my wezniemy kamerke i nakrecimy nasza wizyte a i moze uda sie zgrac na plytke to usg jesli bedzie taka mozliwosc oprocz 4-d bedzie jeszcze zwykly skaning super dziekujemy za pod suniecie pomyslu Jagodko 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się rozpisałyście od wczoraj 😉ja już trochę posprzątałam ,teraz piję inkę i wcinam milkę. Co do nóg to mnie bolą,ale tylko na zmianę pogody.Co do badań w ciąży to ja miałam naprawdę dużo,a to tylko dlatego ,że wybrałam bardzo dobrego niestety prywatnego lekarza i badania też były dość drogie.Toksoplazmoza,hiv,cytomegalia,różyczka,nie wspominając o morfologii i moczu,grupa krwi,konflikt serologiczny,zapalenie wątroby.Jak widzicie było tego sporo,ale wszystkie są bardzo dobre.Nie mogę się doczekać,aż poznamy płeć jeszcze ok.miesiąca.Ale i tak kupuję ubranka w kolorze białym ,kremowym,zielonym ,żółtym na rozmiar od razu 62.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- to sa badania prawie standardowe Kochanie 🙂 kazdy pryuwatny ginekolog to wykonuje. 🙂
A co do kupowania ubranek to jak wiekszosc Dziewczyn kupujacych ja niestety jeszcze nie bo to ten zabobon cholerka no.... chodz powiedzalam ze po 20-tygodnia zaczne cos niecos juz zakopywac ale moj M powiedzal ze za dwa tygodnie pojedzemy do IKEI i porozgladamy sie co nieco co i jak i ile i za ile zrobimy liste potrzebnych rzeczy dla maluszka.
Ahh zazdroszcze Wam, ze juz kupujecie ciuszki dla swoich dzieciatek... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatny tak szkoda jednak ,że państwowo nigdy nam nie wykonają takich badań.Co do rzeczy dla dziecka to ja mieszkając w Warszawie często bywam w Ikei ,ale nic mi się tam tak bardzo nie podoba.Tzn.jeśli chcemy umeblować pokoik dla dziecka to jak najbardziej są fajne komody ,szafeczki itd,ale łóżeczek nie mają ciekawych choć są dość tanie ok.200zł.Przeglądam często łóżeczka na allegro i jest całkiem duży wybór różne kolory i opcje np.razem z kołyską.Pościel też na allegro mają prześliczną.Kochana nie patrz na zabobony.Warto dla siebie zrobić taką przyjemność i kupić co nieco.Ja już nikomu z rodziny nie mówię ,że coś kupuję wie tylko mąż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wracam jeszcze do tematu bicia serduszka - dziewczyny jak bedziecie robic 3d/4d to wtedy zobaczycie i uslyszycie serduszko malenstwa, ginekolog wtedy sprawdza budowe i wszytkie przeplywy. serduszko widac jak na dloni 🙂
pozdrawiam

my jutro jedziemy do ikei na zakupy drewnianych zabawek dla starszej cory

lozeczko i posciel kupilismy na allegro
kupilismy tez paczke ubranek uzywanych na allegro - dla takich malych dzieci ciuszki sa niezniszczone i przesliczne i mozna trafic za naprawde mala kase mnostwo slicznych ubranek!
aaa nie wiem dlaczego ale dla chlopcow "paki" sa tansze niz dla dziewczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANE MAMUSIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ZARAZ WRZUCAM FOTY 🙂
co do bicia serduszka - no tak mi lekarz powiedzial, ze w celu uzyskania tego dzwieku puszcza sie na dzidzie jakas wiazke promirniowania i ze on absolutnie nie widzi takiej potrzeby bo serduszko sobie obejrzal na USG i jest idealne 🙂
A to przeciez najwaniejsze.
Juleńko - absolutnie nic nie szkodzi 😉 Z kamerką - prosze bardzo - ale odradzam komorki bo jednak slaby zoom jest a wiadomo ze nie wejdziesz z tym miedzy monitor a lekrza 🤢 my nastepnym razem tez bierzemy kamerke 🙂
Dusia - ja wlasnie tez zamierzam kupowac "paki" na allegro ale to dopiero jak sie dowiem ze na 100 % synek bedzie 🙂

[url=http://www.suwaczki.com/][/url
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uf..uf... dziekuje za wyrozumialaosc Jagodko 🙂
A co do IKEI to byc moze nie ma wyboru ale ja mam pod noskiem sama siedzibe ... bo do Malmö jakies 45 min przez most a w Danii to 20min i jestem na parkingu. Po zatym myslalismy zrobic liste(jak wspomnialam i zastanowic sie gdzie i co bedziemy kupowac) narazie to jedzemy na REKONESANS...
Jagodka az sobie zaglosowalam na tego Twojego brzusia ... sliczniutkego juz go masz!!!!
A co do alegro owszem mieszkajac w polsce to macie sie fajnie bo przysla Wam paczki 😞 a zagranice nie sa juz tacy chetni ale to nic ja mam tu 3kolezanki ktore juz robia sort w garderobach swoich juz nie malenst wiec bedzie zrzut od mamusiek 🙂)
Poza tym ja mysle o kolysce (zawsze o tym marzylam) chcialabym by moje dziecie mialo w pierwszym okresie kolyske.
Ale sie rozpisalam ... koncze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia - dzieki 🙂 chociaz wiesz ...moja przyjaciolka ktora rodzi lada dzien przytyla tyle prawie co ja do 4 miesiaca 🥴
Co do wysylek z allegro - to dziwne bo przeciez wiekszosc " 😜AK" jest wlasnie Wlk. Bryt. lub Irlandii!
Oto moje dziecię na USG :
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1590







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, obiecałam przesłać fotkę mojej ciemnej kreski na brzuszku ale na zdjęciu to jej chyba w ogole nie widac taka jest blada 😮 no nic, i tak zamiescilam, moze sie ktora dopatrzy 🙂 (a na dowód tego ze tam jest i nie tylko ja ją widzę wziełam za świadka męża - potwierdził 😉 )

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1591
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny brzuch Jagoda!!! z niecierpliwością czekam aż mój taki bedzie.Na razie mam taki ,ale przez wzdęcia,bardzo mi wywaliło brzuch.Jeszcze mam nadzieje kwestia 2,3 tygodni i będzie podobny do twojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Julcia, nie mam konkretnego linka bo jeszcze nie kupuje, ale tutaj są - http://www.allegro.pl/26479_zestawy.html i wszystko w sumie firm zagranicznych..wiec nie wiem jak to jest...zestaw "angieslki chłopczyk", "angielska dziewczynka" itd.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłyście dziewczęta, że w KALENDARZU CIĄŻY nie ma w ogole niektorych tygodni??? (18-19 + 26-30)?? i admin nie odpisal mi od wczoraj dlaczego takie braki!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...