Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Mamusie,

jezzuuu, to byla dluga noc...
Strasznie sie rzucalam, snily mi sie okropienstwa!!! krew, brudna woda, piwnice...ochyda..mojemu mezowi sie snila stypa po jego najlepszym kumplu...no masakra!
Mlody dzisiaj chcial mi brzuch rozerwac tak sie rzucal cala noc...jestem zmęczona...w ogole sie nie wyspalam..
A jeszcze za sciana brat ze swoją lolą (która mi makymalnie dziala na nerwy i mnie budza bo ciagle łażą po domu...grrrrr)


misiamamy - ja sie nie przejmuje tym testem ale moj maz sie przejal i tylko powiedzial - no niezle jaja beda jak sie urodzi rzeczywiscie dziewczynka 😉







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, a co do wieśniaków - jest to czego sie obawiałam - nie można kolesia zlokalizować - nikt niby nie wie gdzie jest a on nie ma komórki !!! rozumiecie to!!! agencja ma tylko nr tel do tesciow i wydzwaniaja do nich a oni oczywiscie ze mu niczego nie przekazuja bo podejrzewam ze nie wiedza gdzie on jest (bo sie poklocil ze zoną wiec nie spi u tesciow, spal troche w tym pustym mieszkaniu, zreszta, moze nadal tam spi!, albo gdzies u swojego ojca kilka wiosek dalej...no i my nadal bez kluczy...
bank juz przyslal nam maila z potwierdzeniem dokonania przelewu 3 dni temu i jak nam agencja nie zgodzi sie wydac kluczy to wywazamy drzwi...






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ale Jagodka jak sie to Wasze mieszkanie tak zaczyna po grudzie to potem sie bedzie super mieszkać jeszcze bardziej bedziecie doceniać to że je macie 🙂 zobaczysz i tak Wam mogą teraz g... zrobić jest Wasze i kropka a jak nie wiesz gdzie może być ten wieśniak to pewnie kryje sie po oborach 🙂a tam zasiegu nie ma 🙂 nie bój nic bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja slyszalam tez ze irlandasy sa tepi no ale polacy im absolutnie dorownuja 😉

ALE CO NAJWAZNIEJSZE! ZARAZ JADE PO KLUCZE! pan wiesniak sie znalazl i potwierdzil ze ma kase!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 HA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Dusia, nawet nie wiesz jak ja sie ciesze! 🙂 🙂 🙂
Bo juz tak bardzo chcialabym byc na swoim, juz powoli kupowac wszystko dla maluszka i robic co mi sie podoba no i gotowac! bo tak dawno tego nie robilam! 🙂

GRAFIK NAM SIE NAPINA 🙂
W PON HYDRAULIK, we wt drzwi zew, parapety i rolety, W SRODE PRZYJEZDZAJA POMIERZYC KUCHNI I POKOJE POD MEBLE, W CZWARTEK JEDZIEMY DO GINA, JESZCZE W MIEDZYCZASIE BANK I dostarczyc POLISe -UBEZ. MIESZKANIA (dzis wlasnie jedziemy to zalatwic). kurcze, a ja w ciazy i bez samochodu..grrr bedzie nam wszystko zajmowac 2 razy wiecej czasu, no ale coz...potem maz musi skuc plytki i wchodza elektrycy mojego taty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

Jagoda - jeszcze jedna sprawa mi się nasunęła w sprawie Twojego mieszkania a mianowicie wymeldowanie gościa!! My mieliśmy z tym problem bo jak kupowaliśmy mieszkanie (od szefa mojego męża) to on nas poprosił czy może jeszcze być zameldowany przez 3 miesiące bo nie ma odbioru domu do ktorego sie przeprowadzał a musi być gdzies zameldowany - no i głupio było odmówić. Ale potem się okazało ze 3 m-ce minęły a gość sie nie wymeldował i co gorsza ściemniał ze już złożył wniosek a jak to sprawdziłam to okazało sie ze nie. Mąż chodził do niego i grzecznie prosił, tamten kłamał, obiecywał i jak minęło 6 m-cy to sie wkur....am i napisałam pismo do burmistrza z prośbą o wymeldowanie delikwentów (rozina 5os)Ale była jazda i wstyd mieli na całe miasteczko bo rodzinka znana, znajomi burmistrza do tego a burmistrz nie miał wyjścia i zgodnie z prawem musiał ich wymeldować na siłę!!
Więc dopilnuj sobie tego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADKO 🙂 dzieki, ale to juz wiedzialam na szczescie od mojej przyjaciolki ktora kupila mieszkanie kilka miesiecy temu - i nawet malo ze oni sie wymeldowali - to kazdy z nas ma prawo zarzadac zaswiadczenia z URZEDU MIASTA ze NIKT w tym mieszkaniu zameldowany nie jest (bo moze byc jeszcze jakis wujek, kuzyn, dziadek i Bog wie kto no i wtedy jest duzy problem bo tak po prostu nie da sie takiego delikwenta wymeldowac). my tego zaswiadczenia zarzadalismy z dn. podpisania aktu notarialnego jako zalacznik do aktu 🙂
Mało tego, co ciekawe i zupelnie dla mnie niezruzmiale - wiecie o tym ze np. dziecko moze byc wymeldowane tylko i wylacznie przez matkę??? ojciec nie moze tego zrobic. Kolejny przejaw dyskryminacji ojców w polskim prawie...


Z innej beczki - zrobilam przed chwila zdjecia Ksawciowi 0 proszę: 🙂

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1938
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1937





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂

to co sie nie wyspałam to masakra, koszmary całą noc mnie dręczyły- śniło mi się ze zaczełam krwawic i nikt mi nie chcial powiedzieć czy serduszko Małej bije... naszczęście to był tylko sen a Maleńka kopie od rana 🙂

chyba coś mnie przeziębienie dopada, mam nadzieję że zwalcze je herbatą z cytryną i miodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku jakie te brzusie ładniutkie mój to jeszcze w połowie taki nie jest 😞 do tego stopnia że jak była u nas ekipa 2 dni temu która bedzie nam szafe pod zabudowe robić to jak chłopu powiedziałam żeby mi ją narysował bo ja czym w wyższej ciąży tym mam gorszy rozum to ze zdziwieniem powiedzial mi a to pani w ciąży jest????? nic po pani nie widzać to chyba początek a ja mu na to że a niedługo sie zacznie 6 miesiąc chłop zdębiał. też chce taki ładny mieć! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy- ja mam mały brzuszek ale widzę ze od 2 dni rośnie szybciej. Owszem widać że jestem w ciaży ale moja Mama jojczy ze mam za mały a sasiedzi pytają czy rozwiązanie przed świetami 🤪 jedno jest pewne rośnie 🙂

mam koleżankę która ma termin porodu dzien po mnie i niemal wogóle nie widac że w ciąży. Moja siostra nawet myślała ze ją wkręcamy bo stwierdzila ze ma lekką oponkę jkaby zjadła coś puszącego 🙂


jeszcze brzuszki nam urosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje bo jak poszłam do pracy i spodkałam koleżankę z którą sie długo nie wiedziałam to mi powiedziała że ona taki brzuch ma jak sie fasoli na je i ją wzdyma 🤪 a jak była w tym czasie co ja w ciąże nie umiała paznokci u stóp malować ...bo ich nie widziała z góry 😮 myślisz Basiu że będziemy miały takie ładnutkie okrąglutkie brzuszki jak Jagoda i inne dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo,

Ja już zaliczyłam dziś laboratorium morfologia,mocz i toksopl.O dziwo nie było kolejki 3 min i sprawa załatwiona i dziś wyniki;-)

Nie przejmujcie się dziewczyny wielkością brzucha ja też mam niewielki a nawet mały a córka ma niezłe wymiary więc nie wiem gdzie ona się chowa.Mąż mówi ,żebym się cieszyła bo po co mi taki wielgaśny brzuch będzie mi ciężej a tak jeszcze się mieszczę w niektóre spodnie sprzed ciąży ,ale to już ostatni moment już robi się ciasno.Jak fajnie ,że weekend już;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie sądzicie dziewczyny że kobitki w ciżży są najbardziej skłutymi ludzmi na świecie mój mówi że on przez całe życie nie miał tylu badań co ja w ciąży . mycloud ty juz dziś zaliczyłaś ja mam w poniedziałek łoj łoj 🙂powiedzcie mi tylko czy wy też płacicie takie cięzkie pieniądze za te badania ... ja ponieważ chodze prywatnie to badania niestety nie refunduje nfz a ceny za niektóre badania są olbrzymie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - no niestety...ja tez bule za badania straszne kwoty, i tez ide na mofologie i mocz w pon.
Jutro lece napic sie glukozy 😉 a w czw wizyta kontrolna.
Najwiecej zapalcilam za badania razem z grupa krwi mojej i meza - zaplaciclismy wtedy 160 pln!
Nie wiem ile krzywa cukrowa kosztuje ale tez pewnie niemalo.
Co do morfologii i moczu - w krk prywantnie to 25-35 pln za kazde a ja tutaj sluchajcie obczailam we wsi - w przychodzi robia tylko odplatnie i place 5 pln 🙂



LECE PO KLUCZE DO MIESZKANIA PAPAPAPA 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety także płacę i to grubą kasę;( na samym początku ciąży wydałam ok.400zł za te wszystkie badania typu grupa krwi,toksopl,hiv i inne cuda.Teraz juz jest trochę mniej,ale to co mnie najbardziej przeraża w ciąży to właśnie to bieganie co chwilę na badania.Na szczęście zostało już coraz mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...