Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a u mnie w domu dziś szał pracy zamowiliśmy szafe wnekowa na przyszły tydzien a przyjechali dziś bo jechali akurat z elementami i sobie pomysleli że dziś już to mogą zrobić i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że ekipa remontowa wprawia nowe drzwi i robi schody no i mam w domu 2 ekipy remontowe szał młotów pneumatycznych i wiertarek i 7 chłopa w domu a ja sama uuuuuuuu........ już mam dość tylko latam i to jednym to drugi kawe robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada dziekuję łeb mi pęka od hałasu pyłu duzo i wogóle nie chce ich dziś juz to fajne chłopaki ale takie gaduły że hej a najsmieszniejsze jest to że ekipa na dole słucha radia rmf a ekipa u gory jakiegoś innego nawet nie wiem co to za radio a ja chciałam obejżeć tv i nic nie słysze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze cały dzień próbuję cos zrobić z tymi zdjęciami z płytki którą dostałam i nic wykombinować nie mogę. Wszystko pozabezpieczane ehhhh chyba będę musiała do piątku na brata poczekać. Może on coś pomoże z tym.
A ja mam dzis doła. Nie wiem dlaczego, chodzę i rozmyślam cały dzień. Jakaś głupia chyba jestem. Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka oj coś mi się zdaje że za bardzo nastawiłas sie na córkę a wiesz co Ci powiem syn jest super jest tyle pięknych ubranek dla chłopców a powiem ci jeszcze coś to będzie najwieksza przyklejka mamy bo corki to przyklejki taty ciesz sie bo jest zdrowy i śliczny a jak ci przyniesie na wiosne bukiet kwiatów z łąki to zrozumiesz o czym mowie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane 😉))po dość długiej nieobecności...
My rośniemy;p już mam nieraz dość non-stop chodzę zła, najgorzej jest wieczorami bo nie mogę się ułożyć do snu a Synek dokazuje 😉) ale robi mi się wtedy przyjemnie.Pozdarwiam Buziaczki dla każdej z was 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od lekarza.
Potwierdzil że to córeczka 🙂 zdrowa rośnie prawidłowo i waży ponad pół kilo 🙂 śmiał się ze ma parcie na szkło, non stop buzie pokazywala:laugh: całe badanie przepłakałam ze szczescia jak widziałam swoją córeczkę 🙂

ale niestety mam też zle wieści, skróciła mi się szyjka macicy, mam spakowac sobie torbę do szpitala wrazie gdyby mi twardniał brzuch od razu mam jechać 😞 grozi mi przedwczesny poród...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia
super że córcia zdrowa 🙂
przedwczesnym porodem się nie stresuj 🙂 bo to nie pomaga dzidziusiowi 🙂 najważniejszy jest spokój no i pewnie odpoczynek 🙂
u nas problemy zaczęły się już w 6 tygodniu.... strach był......... a się nie obejrzeliśmy a córcia w naszym brzuszku ma już 23 tygodnie 🙂 Uszy do góry!! 🙂 🙂 będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia no widzisz to znak, że koniec z płaczem teraz tylko pozytywne myślenie - i cały czas pamiętaj buźkę córci to na pewno pomoże! odpoczywaj i spokojnie doczekasz z nami do końca 😁
aallicee super pokoik - wyraźne postaci są najlepsze dla maluszków, my mieliśmy naklejkę Klapouchego koło miejsca gdzie przebieraliśmy małą to cały czas się do niego śmiała
misiamamy miałaś wesoło ale są też pozytywne tego strony - odwalili dwie roboty za jednym razem i w następnym tygodniu nie będziesz musiała się martwić bałaganem i śpiewem panów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
Justynka oj coś mi się zdaje że za bardzo nastawiłas sie na córkę a wiesz co Ci powiem syn jest super jest tyle pięknych ubranek dla chłopców a powiem ci jeszcze coś to będzie najwieksza przyklejka mamy bo corki to przyklejki taty ciesz sie bo jest zdrowy i śliczny a jak ci przyniesie na wiosne bukiet kwiatów z łąki to zrozumiesz o czym mowie 🙂 🙂 🙂


misiamamy to troszkę nie tak, bardzo chciałam mieć córeczkę, ale to nie znaczy że z synka sie nie cieszę. Najważniejsze że jest zdrowy i śliczny 🙂 Moja mama mówi ze nawet nosek ma po mnie 🙂Ale jakoś tak mi po prostu smutno sie zrobiło. Zwłaszcza ze muszę wracać do irlandii...

A co do tych zabezpieczeń to faktycznie głupie. Takie śliczne zdjęcia bym Wam pokazała a nawet zdjęcia z komputera nie mogę zrobić w paintcie jakaś masakra ;/

Basia nie stresuj siebie i dzieciątka jeszcze nic nie jest przesądzone. Odpoczywaj ile sie da a wszystko będzie dobrze. Zobaczysz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was serdecznie
Dzisiaj byłam u lekarza i nadal nie wiem co będzie ,ale cieszę się z tego ,że jest i rośnie i wszystko z dzidzią jest oki ,trochę ze mną są problemy ,bo mam jeszcze więcej leżeć niż ,leżę ,cały czas ma bardzo nisko ciążę ,czy któraś z Was też tak ma ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wizycie,miałam badane podwozie jak to mówi Julia;-)

Cytologia+wymaz z pochwy i badanie macicy i jest na wysokości pępka to bardzo dobrze.Słuchaliśmy też serduszka i bardzo ładnie bije.Usg nie robiliśmy bo było 1,5 tyg.temu 3D.Uprzedził,że niebawem mogą się pojawić te skurcze o których pisałyście,powiedział,że jak będą się zdarzać raz na godzinę to dobrze,ale jak już 3 razy na godzinę to mam przyjść do niego od razu.Dostałam skierowanie na badanie obciążenia glukozą i tu mam prośbę do tych z was ,które już je miały żeby mi opisały jak ono wygląda.Córka mnie znów tak skopała ,że mała głowa,jeszcze mnie strasznie rozbolał krzyż i tu kolejne pytanie czy można przykleić sobie plasterek rozgrzewający na krzyż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...