Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aallicee my nie idziemy na szkołę rodzenia ponieważ będziemy mieć kilka indywidualnych spotkań z położną z którą podpisujemy umowę i te najważniejsze rzeczy nam przekaże.Dla nas to najlepsze rozwiązanie gdyż przez tą budowę domu niewiele mamy czasu na takie spotkania, a ta położna dostosuje się do naszego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupowalam hurtem mentos'y rainbow i nimsy ale mi juz przeszlo 🙂

MISIAMAMY - moja przyjaciolka miala taki maluni brzusio do konca ciazy praktycznie...takze jak bylysmy na dniach otwartych na porodowce ja bylam w 4 mies a ona w 8 a moj brzusio byl wiekszy 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - mówiłam że przesadzasz ale z tym łóżeczkiem a nie barem 😉
każdy ma swoje upodobania ! ;]
A co do łóżeczka to na nim nie oszczedzałam chciałam drewniane i mam
coś w tym stylu :
http://www.allegro.pl/item749771730_lozeczko_ewelina_ii_teak_szuflada_mat_klups.html
A co do oklasków nie wiem..Ale nie ważne ;]

Jagoda80 - co do nawilżacza u mnie jest wystarczająco wilgno więc nie potrzebuje co roku w
łazience męczymy się z grzybem,w pokoju już go wytępiłyśmy ! ;] i od kilku lat
go nie ma ! ;] wózek super mi się podoba ten seledynowy w koła 😉
Ale bardzo fajny ;]a ciuszki super 😉 taki misio ;p a co do piżamek ja już mam ;p
No brzuszek nie zły 😉 ja też mam już taki duży ale kreski nie mam ;]

Mycloud - łóżeczko fajne , coś takiego jak ja mam 😉 Tylko masz na kółkach nie będzie ci
jeździć w ta i spowrotem ? a co do różka też o nim myślałam no ale mam zamiar
kupić z takim wkładem wyprofilowanym dla dzidziusia..i napewno jeden ci wystarczy

Nikoś - wózek też spoko 😉

Pinacolada - no w sobote włąśnie też mnie dorwała straszna zgaga ;( a co do rozstępów wyszły
mi pojedyncze na udach 😞 noi i na pupie ale na brzuszku w porządku ani jednego

Misiamamy - rożek super i ten kolorek 😉 a co do brzuszka no rzeczywiście jak na ten miesiąc
to w mini wersji 😉 ale napewno ci urośnie ja bym się cieszyła bo brak rozstępów
! 😉 może masz poprostu bardziej do tyłu macice ułożoną nie przodującą tylko
na tylnej ścianie , ja przytyłam 5,5 kg wiec 2 wiecej od ciebie a brzuch mam
sporo wiekszy wiec to nie zalezy od wagi chyba 😉 a co do tego drinka dobry pomysł
😉

Aniol303 - dziekuje 😉 i czekamy na wiadomość z usg 😉

Ja za to ciagle jem mentosy ! miętowe ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółeczka można zdjąć z tego łóżeczka i będzie w formie kołyski choć i kołyskę można zlikwidować i będzie normalne stojące.
Co do nawilżacza my mamy zamontowane takie pojemniki do grzejników w które wlewa się wodę jak grzejniki grzeją i świetnie się sprawdza.Na pewno nie będę specjalnych nawilżaczy kupowała na prąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAGODA mój brzuszek dorównuje prawie twojemu :laugh:
a i widoczna kreska bardzo !! ja wczoraj zauważyłam taką strasznie bladą - coś pod pomarańcz chyba się ujawniła nareszcie 🙂

MISIAMAMY aa jaki tyci brzusiu chociaż rozstępów nie masz :P

MYCLOUD mi się wydaje że są potrzebne 2 rożki bo np. ubrudzi się albo dziecko uleje na niego i już do prania jeden więc powinien być zastępczy ja muszę właśnie kupić bo nie mam 😉

zaraz lece na brzydule 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee spacerowke kupilismy za niespelna 18oozl. (nie wiem dlaczego tam jest taka cena 🤔 )
swietnie ze masz z "odzysku" my wlasnie z nie wielkie pieniadze odkupilismy wozek gleboki w bardzo dobrym stanie!a fotelik kosztowal nas z pokrofcem (nakladanym jeszcze na fotelik) i spiworekiem za 580zl wiec nie takie ceny jak sa tam pokazane ...mniej!
to czasem tak jest ze byscie sie miesiac wstrzymali.... ale ktoby to wiedzal... przyslowie mowi : czlowiek strzela a Pan Bog kule nosi 😆

JAGODA SUPER BRZUSIO! A KRESKA BARDZO WIDOCZNA A PEPUSZEK CI WYPCHNELO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane stycznióweczki zdaję relację z USG
100% CÓRKA 🙂 tym razem lekarz zdjął "różowe"okulary:laugh: i waży już 1119g 🙃
Tatuś po raz pierwszy widział Swoją córeczkę,aż Mu się oczy zaszkliły jak usłyszał bicie serduszka 😆

Jagoda uaktualnij proszę tabelkę o kolejny róż:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...