Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Daj spokój Jagoda ci ludzie zachowują się jak jakieś smarkacze!
Nie dość,że jesteśmy ich klientami nie oni naszymi to nas olewają.U mnie też ten facet od ekipy zachowuje się jak szczeniak,nie umie nawet zdjęć wysłać i nie zna takiego słowa jak "referencje".Powiedziałam facet do dziś nie przyślesz choćby numeru tel.do właściciela u którego budowałeś to nie będzie żadnej współpracy my nie mamy czasu na zabawę.

Powiem tylko tyle,że ja jestem w szoku ,że w dobie kryzysu ludzie tak bardzo olewają potencjalnego klienta i nie szanują pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka dzieki za relacje ze szkoły rodzenia 😘

codziennie wieczorkirm zagladam i uzupełniam zaległości.

od 2 godzin coreczka daje czadu- przypomina mi ze nie tylko tatus potrzebuje zainteresowania 🙂

tak powiem Wam szczerze ze opieka w szpitalach pozostawia wiele do życzenia, ehh znieczulica całkowita i jakby było malo zero zainteresowania pacjentem...

uciekam do spania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane mamusie 🙂
Przepraszam Was że nie odwiedzam was ale teraz to dooopiero bło urwanie głowy 🙂
A wiec jutro juz TEN WYCZEKIWANY DZIEN !! 🙂 🙂 🙂 juuupi!!:* wszystko CHYBA gotowe 😉 rano fryzjer makijazystka ubieranko i fruu do Urzedu 😉 🙂 ahh stresik chyba maksymalny przyjdzie jutroo! 🙂 ale mialam tyle kabaretow ze szkoda gadac! 🤔 dzis Pani w kauflandzie wyprowadziła mnie z równowagi.. głupia suka az nie chce mi sie przypominac tegoo. No ale mysle ze co do reszty to bedzie dobrze 😉

Całuje Was mocno ! 😘

Jagoda- ludzie potrafią być bardzo nie mili, nie przejmuj sie pajacem poszukaj innego hydraulika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten pochmurny szarobury dzionek!
synek dziś jest tak spokojny, że w zasadzie go nie czuje...
Zmienialam pozycje z boku na bok, na plecy, chodzilam..i nic, zero awantur w brzuszku...moze ma jesienna chandre 😉

Syla - życzę Ci, żeby ten dzień był tak wyjątkowy jak powinien 🙂 i żeby cała ta moc i magia i radość ze stania się jednością z drugim człowiekiem była dziś blisko Ciebie POWODZENIA! I WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A myślałam ,że będę pierwsza 😉

Ja już na stanowisku pracy - czeka mnie dziś ciężki dzień 😞

Po obiadku jak mi się nie odechce to pojedziemy do Krakowa kupić w końcu te buty dla mnie...

Pan od łazienki zgodnie z wczorajszą umową stawił się dzis rano punktualnie co do minuty aby dokonać "kosmetycznych" poprawek, które wczoraj nie były możliwe ze wzgędu na to ,że wszystko było mokre od świeżości. Aż go pochwaliłam za tą punktualność - naprawde - ze świeca takiego szukać w dzisiejszych czasach!

Syla - trzymaj sie kobitko, nie daj sie stresowi i ubierz się cieplutko żebys się nam nie rozchorowała!
WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CIEBIE I MĘŻA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla -trzymaj się dzielnie ty i twoja Nelcia.Moja Nelcia buszuje jak nie wiem co,wczoraj myślałam ,że jej noga wyjdzie mi zaraz z brzucha;-)

JA MAM DZIŚ STUDNIÓWKĘ!!!!

Męża wypchnęłam do fryzjera bo zarósł i po świeże pieczywo.Zaraz potem jedziemy na zakupy i zamawiać wózeczek.Ah jak się cieszę:P

Zimno jak na Syberii,u mnie jedyny 1 stopień 🤪
Buziaki dla was i do wieczorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ja to miałam dziś wspaniałe sny-najpierw mi się śniło,że dostałam krwawienia z pochwy! później ,że widziałam w swoim domu białą myszę-mam fobię na marginesie,a na końcu,że podpalili mi mieszkanie;( litośći,kiedy ja się normalnie wyśpię,a jak na złość mężowi śniła się nasza córka z którą się bawił hahah.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w sobote 🙂 ale mnie tutaj nie było aż 2 dni 🙃
nareszcie przywieźli mi meble i są już na swoim miejscu tylko brakuje 4 szuflad tzn. jednej paczki 🤢 będziemy dzwonić w poniedziałek żeby to wyjaśnić 🤨 🥴
no fakt Syla pewnie już " po wszystkim " 🤪
Gratuluje męża :laugh: 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny! ja od wczoraj u mamy - jaka dzis piekna pogoda byla rano, pojechalismy zobaczyc co morze narobilo podczas sztormu, totalna masakra zrobil sie klif na metr wysoki i pozabieralo gdzies schody, zejscie na plaze. Sloneczko slicznie swiecilo az milo bylo spacerowac Agata w kaloszach pchala sie do morza, niunia w brzuszku z ochota majtala sie jak mama spacerowala....a teraz powrot do szarowki pada zimno...brryyy 😮
milej reszty weekendu
odezwe sie dopiero w pon bo jedziemy jutro do tesciow i razem z nimi przyjezdzamy do nas. buzki dla Was i brzuszkow 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobietki 🙂

my dzis znowu po zakupach 🙂
Klamki do kuchni wybrane, okleiny i inne elem. wykonczeniowe do szaf wybrane, halogeny i obudowy wybrane, sokowirowka zakupiona (robilam dzis sok z marchwi, jablek, pomaranczy bananow - PYyyyCHA!!!), maz zamowil w koncu poduche rogala 3w1, torba do szpitala kupiona 🙂 🙂 🙂
Jutro jedziemy w koncu do kalwarii zamowic nasze spanie i naroznik 🙂
Pracowity weekend!

W coraz mniej rzeczy sie mieszcze...coraz trudniej sie ubrac..ech...


Spijcie dobrze mamusie i milej niedzieli
papa













Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkich niedzielnie 🙂

madziula ja slyszalam wiele dobrego o traficu i chyba osobiscie bym sie na niego zdecydowala ale tak naprawde sama musisz podjac decyzje 😉

ale sie wczoraj wkurzylam pojechalam na moja szanowna uczelnie w celu zawiezienia podania o przelozenie sesji egzaminacyjnej na grudzien z racji ciazy .... i dostalam opr ze na papierku to ja moge sobie wszystko napisac a gdzie zaswiadczenie od lekarza mowie ze dzwonilam i ze nikt mi o tym nie powiedzial na co szanowna pani do mnie ze na pewno mi mowiono ja mowie tak 2 razy jak dzwonilam 😠 .... potem stwierdzila ze studenci nie potrafia pisac podan przytaknelam dla swietego spokoju a chodzilo o to ze zamiast przyspieszenie mialam napisane przelozenie sesji i ze podanie bez podpisu jest niewazne wiec jej mowie ze wiem tylko ze dlugopis mi sie rozwalil i chcialam podpisac na miejscu....potem zapytalam czy moge doniesc zaswiadczenie strzelila focha i powiedziala ze do dziekanatu przynosi sie juz caly zestaw dokumentow a nie donosi wiec zalatwie sobie dopiero za miesiac bo wtedy mam wizyte i bede mogla wziac zaswiadczenie ...a bo zapomnialam ze ja przeciez nie jestem w ciazy specjalnie sie tocze zolwim tempem a pod bluzke wkladam sobie PILKE LEKARSKA !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...