Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie bo oni akurat pobieraja krew i mocz i te wsyztskie badania za jednym razem jak wtedy tylko ze wiecej tej krwi jest potrzebne ;p

A co do tego ze lekarze tak mowia to słysząłam właśnie..No ale miejmy nadzieje że u niej bedzie w porządku..

Ja sobie czytam właśnie o alergii bo ja jestem bez gluetenowcem właśnie przeczytałam że 20 % wystąpienia celiakli ma moje dziecko ale miejmy nadzieje że nie będzie jej mieć..Ale czytam co ci jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczny,

miałam małe kłopoty z netem, ale w końcu się do was podłączyłam.
Weekend był bardzo męczący, już się nie nadaję na siedzenie przy stole. Ale torty mega pyszne, nie żałowałam sobie kalorii :laugh:
Dostałam śliczną wyprawkę dla małej od siostry no i znowu piorę. Nie mam pojęcia gdzie to ułożę, chyba kupię drugą komodę 🙂

Kurcze dziewczyny współczuję wam tych swędzących brzuszków, ja nic takiego nie mam. Swędzą mnie czasem tylko piersi, ale nie ma na nich żadnych zmian skórnych, więc pewnie po prostu rosną :laugh:

Misiamamy przez pewien czas miałysmy brzuchole na tym samym etapie, ale teraz mój jest większy :P Czym mniejsze obciażenie tym lepiej, także powinnas sie cieszyć, tym bardziej że jesteś skazana na to ciągłe leżakowanie.
Izie jest dobrze, więc jest okej 🙂 No i slicznie wyglądacie, łapcie od Helenki oklaska :laugh:

Ktoś_wyjatkowy trzymam kciuki żebyś poznała płeć. Superowo by było bo wszystkie jesteśmy ciekawe :laugh:
Ja też mam zrobic HBS i WR, to jest norma bo te wyniki bieżące są wymagane do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nic nie swędzi na szczęście,może czasem piersi,ale rzadko.Byłam właśnie odwiedzić aptekę po witaminki i kupiłam przy okazji tantum rosa oraz osłonki silikonowe canpola na piersi.
Nawet mi się nie chce zmywarki załadować dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia do mnie absolutnie nie dociera,niby szykuję się,stoi kołyska,niebawem spotkanie z położną i dogadanie szczegółów,ale żeby dotarło,że za 70dni będę tulić taką małą kruszynę to w ogóle w moim mózgu się to nie mieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe jak widzicie walłam gafe 😉 no nic to faktu nie zmienia 😁 ze po mału wszyskie sie rozpakowywujaa:P jaa tak bardzo chce przetrzymac do stycznia. Ale jakos wszyscy w kolo mi mowia ze chyba przed swietami! a ja nie chce:P chce miec dziecko ze styczniaa lepiej. Grudniu tesciowa tesciu maja urodziny no i jeszcze sweita sylwester! hehe nie ma moowy;p musi to byc styczen 😉

mmycloud- ja niby tez sie przygotowywuje hehe ale do mojego mozgu nie dociera ze bede odpowiedzialna juz lada moment za taka mała istotke 🙂 ehh 🙂 slodko 😜

Kto chce obiadu 😁 heh zapraszam tylko kiepsko oblicZYLAM haha musze dorobic bo nie wiem czy dla meza wystarczy tak mi zasmakowalo!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!!! 😉 😉 😉
ja tez jak tam czytam forum grudniówek to do mnie jeszcze nie dociera ze jeszcze lada chwila i my tak będziemy się rozpakowywały...
takze moze faktycznie jakas z nas za miesiąc już bedzie trzymać swojego dzidziusia w ramionach 🙂 🙂
a która z nas miała taką fajna tabelkę, na której byłysmy i nasze terminy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to widzę że nie jestem sama w tych odczucia. Bo niby wszystko pomalu przygotowane, ale dzidzia niech sobie lepiej spokojnie leży w brzuszku. Nie chciałabym żeby ten moment kulmonacyjny miał nastąpić już teraz 🤢
I nie mogę słuchać jak mi ktoś mówi że może to w grudniu przypadnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tabelka była dziełem Jagody - a ona już w nowym mieszkanku tyle ,że bez dostępu do netu!! Szczerze jej współczuję , bo sama bym chyba kręćka dostała jakbym z Wami kontaktu nie miała choć 1 dzień. A u niej 2 tygodnie ma to potrwać 😠

Ja dziś na obiadek mam krupnik i w sumie to gotowy i gorący w garnku stoi i myślałam, że jak Julka wróci ze szkoły to sobie zjemy. A że Julka wróciła z pysznym plackiem z masą orzechową (mniammmm...) to wsunęłyśmy po mega kawałku i zupa stoi i czeka 😉 A ponieważ moja Jula dziś pierwszy dzień była w szkole po chorobie i trafiła na 4 kartkówki i przyniosła 3 piątki i 1 szóstkę to wcale nie miałam ochoty jej zmuszać do zupy :P
A na drugi to mamy dziś pierogi ruskie - w prawdzie ze sklepu a nie domowe ale pyszne....!!
A po obiadku znowu sobie placka zapodamy 😉 a co? 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada- ahh sama bym sobie zjadłaa takiego czekoladowegoo mniaam!! ale ograniczam juz slodycze heh booo za duzo bedzie zrzucania a to sa same puste kalorie 😉 teraz staram sie gdy mam zachcianke to szamac pomarancze 😉 jak juz 20kilo do przodu to stanowczo za duzo a tymbardziej że wszystko idzie w brzuch a potem becze bo mnie wszystko boli i wszedzie nie wygodnie.. :P

A ta tabela! to inwazja COREK!:P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? Zapisałam się na środę do fryzjera na zabieg trwałego prostowania włosów i się zastanawiam jak ja to wytrzymam 🤢 Ponad 3 godz siedzenia, brrrrr....
Planowałam to na grudzień ale ponieważ widzę że z dnia na dzień czuję się gorzej to dlatego postanowiłam to przyspieszyć. Ale za to wygodę będę miała przez ok. pol roku! No nic, muszę jakoś to przetrzymać. Wezmę prowiant żeby z głodu nie paść i będę spacerować po salonie jak dupsko zacznie od siedzenia boleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam trzykrotne wskazanie na corcię, i już całkowicie się na nią nastawiłam 😉 A jeszcze moja gina mówi że do dziewczynek to nie miała pomyłek, ale u chłopców jej się zdarzało (pępowina).

Piniacolada jeśli jestes zdecydowana na prostowanie włosow to masz rację że lepiej teraz, niżeli czekać z tym do grudnia. Chociaż niektore kobiety twierdzą że w ostatnim miesiącu brzuch już nie rośnie...ale to chyba nawet Ty pisałas na forum że Tobie z Julką wlaśnie na koniec wystrzelił? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam trzykrotne wskazanie na corcię, i już całkowicie się na nią nastawiłam 😉 A jeszcze moja gina mówi że do dziewczynek to nie miała pomyłek, ale u chłopców jej się zdarzało (pępowina).

Piniacolada jeśli jestes zdecydowana na prostowanie włosow to masz rację że lepiej teraz, niżeli czekać z tym do grudnia. Chociaż niektore kobiety twierdzą że w ostatnim miesiącu brzuch już nie rośnie...ale to chyba nawet Ty pisałas na forum że Tobie z Julką wlaśnie na koniec wystrzelił? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia - ja mam 4krotne wskazanie na córę (od 2 lekarzy) i też nie przewiduję innej opcji. Co ja bym z tymi sukienusiami zrobiła? A poza tym juz tak się nastawiłam .... a Julka...? Ech, młoda byłaby zawiedziona. Bo zamówienie składała na siostrę co wyraźnie w oficjalnym podaniu na papierze nam przedstawiła jakieś póltora roku temu. Po krótkim wstępie było napisane tak: ".....chcę mieć siostrę , brata*....."
przy czym na samym dole było drobnym druczkiem: * - niepotrzebne skreślić no i ten brat był właśnie przekreślony 😉

Tak, ja z Julką miała w ogóle dużo większy brzuch niż teraz a pod sam koniec to dopiero mnie wysadziło. Wtedy mi skóra potrzaskała na brzuchu! A jak byłam w 5 m-cu to klientki mi się pytały kiedy idę rodzić bo myślały, że to już końcówka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tabelka jest super, a Jagoda niech szybko do nas wraca, bo musze ja poprosić zeby mnie tam umieściła 😉 😉 😉 bo niestety mnie tam nie ma... 😞
musimy ją tylko później rozszerzyć o to która kiedy urodziła, ile maluszek miał cm i kg oraz czy cc czy sn, tak jak to maja listopadówki: cheer:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...