Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Julia napisał:
pinacolada napisał:
Julia napisał:
Dzien dobry wieczor 🙂

Wpadlam sie tylko przywitac i zyczyc milego i dobrego weekendu dzis wieczor ANDRZEJKOWY wiec dla tych Mamusiek ktore jeszcze daja rade zycze dobrj zabawy 🤪

Poglaszcie brzusie i pozdrowcie swoje Maluszki od cioteczki Juleczki 🙃

pinacolada- wiesz masz corcie ktora posiada piekne imie (sama jej nadalas to przecudowne imie!!!!) a piszesz o NIEJ JULA??? tak sie sklada ze i ja nosze to imie i powiem Ci ze mnie bardzo razi jak ktos sie zwraca do mnie w ten sposob uzywajac mojego imienia ... i wiesz co jeszcze jest mi przykro ze ktos tak sie do mnie zwraca bo w tedy sobie mysle ze mnie nie lubi badz jest na mnie zly...??? powaznie! (tak sobie mysle ze i moze Twojej corci tez jejt przykro jak Mama Ja wola JULA,JULA.......) czy nie ladniej brzmi JULKA,JULENKA,JULINKA,JULCIA... mnie sie wydaje ze o wiele ladniej i milej sie robi na serduszku....
to tak calkiem prywatnie ... (bez urazy)POZDRAWIAM




Wyobraź sobie ,że sama zrobiła ten napis jako niespodziankę dla mnie, więc najwyraźniej jej się to źle nie kojarzy. Pozdrawiam 🙂

achaaaaaaaaaaa - no moge sobie wyobrazic..... jest tak INDOKTRYNOWANA przez Ciebie.... 🤪







Julia - a nie zastanowiłaś się przez moment nad tym, że to Tobie tylko może się źle kojarzyć? Może przez tatę, który jak niejednokrotnie wspominałaś stosował w domu wojskowy reżim....
a kolejne polecenia poprzedzał słowem Jula i dlatego masz uraz do tej formy zdrobnienia?

Pozwól mi proszę nazywać swoje dziecko tak jak mi i jej się podoba...
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania23 napisał:
Witam was kochane ja też uciekam na imprezkę niby robimy ją u nas więc sobie wyobraźcie ....ja brzuch i gary!!!i tłum ludzi 🙂)) ALe to ostatnia taka imprezka i nie wiadomo kiedy następna miłej zabawy andrzejkowej i spełnienia wróżb 🙂)))))(ja tam i tak nie wierze w żadne wróżby czy przepowiednie) Pozdrawiamy buziaczki dla was i waszych brzusi! 😉))




Podziwiam Cię ania - ja czuję się już na tyle źle, że nawet w odwiedziny nie chodzę a co dopiero przyjmować gości? Życzę dużo siły na dzisiejszy wieczór, niewymagających gości i dobrej zabawy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa, u nas w 5-10-15 jest promocja, że jak się kupi 2 pary spodni to 3 są gratis. Jula wyciągnęła dziś tatę jak byłam w pracy no i przytachali do domciu 1 bluzeczkę dla niuni i 3 pary portasków. Może jutro zrobię fotki to wstawię.

Coś ostatnio rzadko chwalimy się swoimi "bandziorkami" - chyba wszystkie jesteśmy już troszkę zmęczone że aż zdjęcia się nawet nie chce zrobić i wstawić na forum 😉

Dalej niepokoję się nieobecnością misiamamy... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
Ja też mam dziś gości...tzn. koleżanki do mnie wpadają 🙂 🙂 🙂 A mąż jest w męskim towarzystwie 🙂 Bo raz kiedyś trzeba tak w damskim towarzystwie się "odchamić" :P




Ja przed ciążą też organizowałam tzw. zloty czarownic 🤪 ale odkąd jestem w ciązy to niestety nie bo albo mdłości (na początku przez 3 m-ce) albo ociężałość i zgaga (od prawie 3 m-cy) 😞 😞 😞
Ale tęskni mi się już za babskimi pogaduchami
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
megi85 napisał:
Ja też mam dziś gości...tzn. koleżanki do mnie wpadają 🙂 🙂 🙂 A mąż jest w męskim towarzystwie 🙂 Bo raz kiedyś trzeba tak w damskim towarzystwie się "odchamić" :P




Ja przed ciążą też organizowałam tzw. zloty czarownic 🤪 ale odkąd jestem w ciązy to niestety nie bo albo mdłości (na początku przez 3 m-ce) albo ociężałość i zgaga (od prawie 3 m-cy) 😞 😞 😞
Ale tęskni mi się już za babskimi pogaduchami
😉


wiesz..jak i tak i tak masz zgagę, to czemu masz nie mieć przy nich 🙂 Chociaż na trochę byś o tym zapomniała i miała stęsknione pogaduchy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki 🙂
Ja dzisiaj troche posprzatalam, poukladalam kosmetyki itp w nowych wiklinowych koszach i moje bibeloty I biżuterie w mniejszych pudełeczkch (KOCHAM UKŁADAĆ WSZYSTKO W PUDEŁECZKA 🙃 🤪 ) ugotowałam obiad i.. LEDWO ŻYJĘ...brzuch mam twardy jak kamień więc wziełam 3 raz w ciązy nospę 🥴

Mąż przywiercił kinkiety w pokoju Ksawcia, niestety nie było półek takich jakbyśmy chcieli no i narazie tylko lampki doszły.
Ale bede robic foty potem i tak to Wam pokażę 🙂

Powiesimy też nad łóżeczkiem pięknego drewnianego aniołka, którego zrobił i wyrzeżbił tata mojej przyjaciółki 🙂 Aniołek będzie strzegł synka naszego kochanego 🙂

Megi - to dziwne, ja też niby mam termin na 4 stycznia a jakoś inaczej nam to i brzuszek i suwaczki liczą 🙂
A tak poza tym to ja już przestaje wierzyć w ten styczeń 😉
Nastawiam sie na święta 🤪


url=http://www.suwaczki.com/]
[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moje dziewczyny
niestety nie nadrobie teraz tego czasu kiedy mnie nie było wpadłam tylko wam powiedzieć że ostatnie niecałe 2 tyg spędziłam w szpitalu już jest ok ale było bardzo grożnie przez ten cholerny fenoterol dostałam w sekundzie leżąc płasko w łóżku tetno 170 i rosło przy czym ciśnienie miałam 120/80 z czaszki mi dymiło serce tak waliło że nnie potrafiłam oddychać i sie zaczełam dusić jak dojechaliśmy do szpitala to okazało sie że mam skurcze i zrobiło sie rozwarcie 😞 od razu dostałam mgso4 dożylnie na dwie łapki i tak bez minuty przerwy miedzy kroplówkami wlewali mi go przez 8 dni ciągle no na szczescie już wszystko jest opanowane rozwarcie sie zasklepiło szyjka tylko troche skócona mam leżeć mało chodzić nie siedziec czyli a piać to co robie od 7 tygodni ale jesteśmy całe i zdrowe brzuchol urósł mi o 10 cm mała skacze ale nie jestem u siebie tylko u rodziców bo tu zawsze ktoś jest a niestety moj kochany teraz musi nadrobic w pracy czaas ktory poświecił siedząc przy łózku w szpitalu i nie ma go po 18 godzin dziennie bardzo sie bałam bardzo nawet nie wiecie jak bardzo ale mam nadzieje że juz bedzie ok cały czas o was myslałam nie miałam jak was powiadomić skuta jestem bo żyły mi pękały w sekunde po tym magnezie same sińce ale co tam ważne że jesteśmy 🙂 całuje was jak znajde troche siły to nadrobie zaległości jednak to = siedzenie przy kompie a narazie musze leżeć jak bede silniejsza to wam napisze o takim jednym lekarzu ciulu który doprowadził by mnie do porodu tylko za wcxzasu kapli sie ze mam znowu skurcze ciul odłączył mi wszystkie leki na podtrzymanie wyobraźacie soebie!!!!!!!!!!!!!!! moja misia miała tetno ponad 200 jak spotkam tego skurw.... to mu poprostu przywale w morde nawet chu.. nie przeczytał mojej karty i przyszedł na obchód i mi to poodłączał nie wiedział z czym leże ehhhhhhh potem wam opowiem kłade sie słoneczka miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - wreszcie się znalazłaś!! jak dobrze, że już wszystko u Ciebie dobrze! Uważaj na siebie kochana!

Wymieniłyśmy się kilka dni temu nr tel żeby w razie "w" móc się powiadomić co i jak. Podaję mój jeszcze raz: 603 565 484
Jakcoś to napisz eska! Całuję Ciebie i maleńką 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
hej Mamusie 🙂

ja to mam dziś podły nastrój 😞

ale szukam czegoś na allegro dla córeczki to poprawie sobie humor 🙂



Basieńko, co my byśmy zrobiły bez tego allegro 😉 Ja licytuję odciągacz pokarmu, jutro finał 😉 A wczoraj przed północą wylicytowałam super spodnie narciarskie dla Julki 🙂
Dziękuję za pochwałę mojego bandziorka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Misiamamy nie przejmuj sie tymi głupimi lekarzami najwazniejsze ze z Toba i maleństwem wszystko wporządku! Odpoczywaj ile się da.
Ja dzis padam ze zmęczenia, w pracy cieżko się zrobiło, ale starałam się oszczędzać jak tylko mogłam. Dostałam nawet prezent za poswięcenie hehe
Pinacolada- sliczny brzusio!
Trzymajcie się mamusie. Do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Czesc Laseczki 🙂
Ja dzisiaj troche posprzatalam, poukladalam kosmetyki itp w nowych wiklinowych koszach i moje bibeloty I biżuterie w mniejszych pudełeczkch (KOCHAM UKŁADAĆ WSZYSTKO W PUDEŁECZKA 🙃 🤪 ) ugotowałam obiad i.. LEDWO ŻYJĘ...brzuch mam twardy jak kamień więc wziełam 3 raz w ciązy nospę 🥴

Mąż przywiercił kinkiety w pokoju Ksawcia, niestety nie było półek takich jakbyśmy chcieli no i narazie tylko lampki doszły.
Ale bede robic foty potem i tak to Wam pokażę 🙂

Powiesimy też nad łóżeczkiem pięknego drewnianego aniołka, którego zrobił i wyrzeżbił tata mojej przyjaciółki 🙂 Aniołek będzie strzegł synka naszego kochanego 🙂

Megi - to dziwne, ja też niby mam termin na 4 stycznia a jakoś inaczej nam to i brzuszek i suwaczki liczą 🙂
A tak poza tym to ja już przestaje wierzyć w ten styczeń 😉
Nastawiam sie na święta 🤪


url=http://www.suwaczki.com/]
[/url]


Te sówaczki tak liczą, ale ja mam 35 tydzień i 2 dni również wyliczone przez lekarza wieć coś w tym jest :P
Mi się brzuch obniża i też liczę na święta :P Ale wolałabym w styczniu, chociażby 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...