Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

misiamamy, katpio, syla - dziekujemy wszystkim ciociom 🙂

katpio
- zrób tak zeby wysokosc zdjecia byla 490 pxl i zapisz u siebie na kompie taki maly rozmiar i potem zalacz w poscie jako image 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katpio czekamy z niecierpliwością na zdjątka.

Całkiem się wyspałam,mrozik w nocy był spory.
Wczoraj mi z lekka odbiło i jeździłam wózkiem po domu dobrze,że jeszcze misia tam nie włożyłam.
Zaczęłam sobie siebie wyobrażać podczas porodu i jedyny obrazek jaki mi się przedstawił przed oczami to ,że będę złośliwa ,pogryzę męża,skopie położną mimo,że jest fajna i będę chodziła po ścianach z bólu oczywiście...ale ja zawsze mam najczarniejszą wizję...tak nie będzie w 100% gdyż wezmę znieczulenie i może inni ocaleją;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze małe pytanko: co kupiłyście do noska? aerozol nivea,sól fizjologiczną czy też to co ja mam zamiar kupić a poleca min.Zawitkowski wodę morską (marimer hipertoniczny)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Katpio- sliczny pokoik 🙂
Jagódka- pogłaskaj Ksawcia z okazji jego imeninek.
A tak w ogóle to mi troche wstyd bo Wy tak mówicie o tej zgadze i nieprzespanych nocach a ja nic ☺️ normalnie czasem mi głupio bo ja spie po 10 godzin a czasem nawet dłuzej ☺️ Ciekawa tylko jestm jak ja sie przestawie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biały stał przez jakis czas i stwierdziłam że jest za sumtno, wię zdecydowałam się na fiolet, ale gdy zobaczyłam efekt końcowy stwierdziłam że pokój cały w fiolecie jest za ciemny więc w góry doszedł blady róż 😉
tak więc widac jak jestem zdecydowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpiopokoik super!!! 😉) gratuluję pomysłu 🙂
Jula 🙂
Idę dogotować obiadek coś mi się spać chce 😞

mycloud ja nie będę używać nic oprócz soli fizjologicznej którą mam już kupioną chyba że trzeba będzie...wtedy poproszę naszą pediatrę o doradzenie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łóżeczko jeszcze w piwnicy ( z odzysku po 4 letnej siostrzenicy), jest brązowe dlatego czeka je malowanie na biało, więc pokaże gdy będzie gotowe, na razie musi mi wystarczyć wyobrażenie sobie pościeli z białym łóżeczkiem:
http://www.gebi.com.pl/?a=galeria&zdj=122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nie w sumie miałam 3 tylko że jedno sama zrobiłam prywatnie u ginekologa polaka w 6 tyg, poźniej miałam zlecone tutaj w irlandii w 12 ( jedno jedyne które bym miała jakbym nie robiła w polsce) nio i ostatnie w 23 tygodniu 3d, oczywiscie w polsce bo tu kosztuje duuuzo kasy. Ale postaram sie cos wymyslec zeby mi jeszcze jedno przynajmniej zrobili bo chce wiedziec ile moje dzieciatko teraz wazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Kurcze jak mnie to wkurza jak lekarz ślepo patrzy na ten swój komputerek i jak waga dziecka nie odpowiada temu co tam ma w monitorku to już twierdzi,że dziecko jest młodsze o tydzień czy dwa.Przecież nie każe musi ważyć jednakowo.A że nie jest przekręcone....kurcze moja córka przekręciła się już miesiąc temu i co na tej podstawie miałby stwierdzić ,że urodzę np.w grudniu? dziecko może się przekręcić przed porodem albo i nie przekręci się,ale lepiej,żeby się przekręciło.Wiesz madziula niektóre słowa lekarza trzeba dzielić przez trzy.Jaką dają gwarancję,że ty urodzisz 27 a nie 10 albo innego dnia? żadną.Nie ma się co przejmować.



Ja tez nie rozumiem jak mozna zmieniac date porodu na podstawie wymiarow dziecka! Na szczęście u mnie jest mowa tylko o tym że dziecko bedzie mniejsze lub wieksze w chwili narodzin! Zadna z lekarek nie sugerowała nawet zmiany daty porodu. A jutro na 17:30 jade na kolejne USG do 3-ciej lekarki : zobaczymy co tej wyjdzie z pomiarów!! Aż się boję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...