Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy wieczorkiem ale na klikałyście za cały dzień 🙂 10 stron Jagoda jak pilnujesz tej tabelki to oklask dla ciebie za poświęcenie 🙂)
Pinacolada zakupy i takie łażenie jest męczące tym bardziej że siusiałabym co 15 min masakra nie do wytrzymania to jest ☺️

No a tak poza tym to jutro jedziemy do bielska bo nie wszystko mamy.
Coraz bardziej żyję świętami a tu za tydzień muszę jechać zaliczyć kilka przedmiotów z sesji :/ wcale nie mam głowy do nauki a poza tym nie chce mi się...już myślę o tym żeby zacząć lepić pierogi i uszka ...a tu tyle nauki 🤨 🤢
Nie po mojej myśli to wszystko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>Dorunia700 napisał:
Jagódko fajna tabelka 🙂 🙂 mam nadzieje ze urodzicie wszystkie o czasie ale w grudniówkach zaczeły w listopadzie takze niewiadomo 🙂 🙂w kazdym badz razie zycze Wam szybkich i udanych porodów 🙂 🙂



Dorunia - zaglądam czasem do grudniówek i znam poniekąd Twoją historię. masz ode mnie oklasaka za niezaniechanie prób 🙂 i szybki powrót do formy. Trzymaj sie cieplutko. Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie 🙂 Ja niestety jeszcze nie mam czasu z wami tak siedzieć jakbym chciała 😞 W poniedziałek mam obronę o 9.30 więc trzymajcie kciuki 🤪 🤪 🤪
I wtedy od wtorku pójdę na zwolnienie :P We wtorek mam też USG 🙂

A zamówiłam wózek
http://www.allegro.pl/item844483507_leviroo_due_spacerowka_gondola_fotelik_kola_pompo.html

czerwony 🙂

I pościel
http://www.allegro.pl/item831594929_13_cz_posciel90x120_gratis_pzybornik_2el_posciel.html

w kolorze miodzio 🙂 Jak przyjdzie to napiszę jak się sprawdza 🙂

I mam do was pytanie...
byłam w Triumphie i chciałam zakupić stanik... i wiecie co...przymierzyłam 75 E i był za mały 🤪

🤪 🤪 Pod biustem idealny, ale miseczka za mała 😞 A większych nie mieli 😞

Jak to jest teraz z tymi rozmiarami??
Mam 77 cm pod biustem, a w biuście 102... wiecie jaki powinnam kupić ten stanik 🤔 🤔 🤔 🤔 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTG - wszystko ok, POŁOŻNA AGATKA SUPER 🙂 🙂, oddzial...pozostawia wiele do zyczenia w porownaniu do UJASTKA ale...atmosfera jest duzo lepsza - maz stwierdzil ze czuje sie jak u siebie. Poza tym to magia "znajomosci" = chodzi mi o to ze jak lekarz Cie zna to wszyscy traktuja Cie na oodziale jak swojego bo jestes od "jaśka" czyli od naszego gina 🙂
Pani anestezjolog nie bylo co prawda ale nasz gin z nia gadal i zapewnia ze nawet w swieta, w sylwestra - ona przyjedzie i juz sa umowieni.
Ogolnie po rozmowie z p. Agata i "Jaśkiem" 🙂 jestem bardzo zadowolona!
Położna wydaje sie bezpośrednia, konkretna, miła i zabawna 🙂
Dziwne jest to ze nikt nie byl w stanie powiedziec nam ILE bedzie kosztowac taka usluga. Tylko anestezjolog powiedziala konkretnie ok 400-500 pln.
Generalnie w tym szpitalu nie robia ZZO i sa za naturalnymi metodami - sa wanny, pilki itd. i jakies lekkie srodki rozkurczowe (pewnie nospa 😉 ) Podobno bardzo niewiele kobiet potrzebuje tak naprawde ZZO.
Rodzi sie jak sie chce, mozna nawet w pozycji kucznej (czego nei stosuja na Ujastku) - bedziemy razem z pania agata szukac odpowiedniej pozycji.
Pani Agata uspokoila moje najwieksze demony czyli moment wypchniecia dziecka z siebie - oto jej słowa: "ja uwazam ze zawsze trzeba spróbowac naturalnie, a jak nie wyjdzie to cesarka" no i jakos tak sie uspokoilam 🙂
Oddzial neonatologiczny tez super wyposazony.
Takze zdecydowalismy sie rodzic w Narutowiczu.

Gin zrobil mi usg w szpitalu I MALY WAZY 3 KG 🙂 🙂 🙂 i caly czas rosnie.
Na ktg wyszly mi jakies tam skurcze (na widok ktorych moj maz oaza spokoju i moja przyszla podpora na porodowce - wpadl w panike i zaczal pytc DLACZEGO MAM SKURCZE 60% I CZY JA JUZ RODZE? 😉 W trakcie ktg mały dostal czkawki no i wogole bylo wesolo 🙂

NARAZIE NASTEPNA WIZYTE MAMY W NASTEPNY PONIEDZIALEK W GABINECIE U GINA a 23.12 kolejne KTG w szpitalu. OCZYWISCIE GDYBY SIE NIC WCZESNIEJ NIE WYDARZYLO 🙂

UFFFF, alez sie rozpisalam 🙂

DZIEKUJĘ KOCHANE ZA WSZYSTKIE OKLASKI !!!! 🙂 🙂


ŚPIJCIE DOBRZE!!!!!

PAPAPA DO JUTRA!!!
😘
Spijscie smacznie




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
KTG - wszystko ok, POŁOŻNA AGATKA SUPER 🙂 🙂, oddzial...pozostawia wiele do zyczenia w porownaniu do UJASTKA ale...atmosfera jest duzo lepsza - maz stwierdzil ze czuje sie jak u siebie. Poza tym to magia "znajomosci" = chodzi mi o to ze jak lekarz Cie zna to wszyscy traktuja Cie na oodziale jak swojego bo jestes od "jaśka" czyli od naszego gina 🙂
Pani anestezjolog nie bylo co prawda ale nasz gin z nia gadal i zapewnia ze nawet w swieta, w sylwestra - ona przyjedzie i juz sa umowieni.
Ogolnie po rozmowie z p. Agata i "Jaśkiem" 🙂 jestem bardzo zadowolona!
Położna wydaje sie bezpośrednia, konkretna, miła i zabawna 🙂
Dziwne jest to ze nikt nie byl w stanie powiedziec nam ILE bedzie kosztowac taka usluga. Tylko anestezjolog powiedziala konkretnie ok 400-500 pln.
Generalnie w tym szpitalu nie robia ZZO i sa za naturalnymi metodami - sa wanny, pilki itd. i jakies lekkie srodki rozkurczowe (pewnie nospa 😉 ) Podobno bardzo niewiele kobiet potrzebuje tak naprawde ZZO.
Rodzi sie jak sie chce, mozna nawet w pozycji kucznej (czego nei stosuja na Ujastku) - bedziemy razem z pania agata szukac odpowiedniej pozycji.
Pani Agata uspokoila moje najwieksze demony czyli moment wypchniecia dziecka z siebie - oto jej słowa: "ja uwazam ze zawsze trzeba spróbowac naturalnie, a jak nie wyjdzie to cesarka" no i jakos tak sie uspokoilam 🙂
Oddzial neonatologiczny tez super wyposazony.
Takze zdecydowalismy sie rodzic w Narutowiczu.

Gin zrobil mi usg w szpitalu I MALY WAZY 3 KG 🙂 🙂 🙂 i caly czas rosnie.
Na ktg wyszly mi jakies tam skurcze (na widok ktorych moj maz oaza spokoju i moja przyszla podpora na porodowce - wpadl w panike i zaczal pytc DLACZEGO MAM SKURCZE 60% I CZY JA JUZ RODZE? 😉 W trakcie ktg mały dostal czkawki no i wogole bylo wesolo 🙂

NARAZIE NASTEPNA WIZYTE MAMY W NASTEPNY PONIEDZIALEK W GABINECIE U GINA a 23.12 kolejne KTG w szpitalu. OCZYWISCIE GDYBY SIE NIC WCZESNIEJ NIE WYDARZYLO 🙂

UFFFF, alez sie rozpisalam 🙂

DZIEKUJĘ KOCHANE ZA WSZYSTKIE OKLASKI !!!! 🙂 🙂


ŚPIJCIE DOBRZE!!!!!

PAPAPA DO JUTRA!!!
😘
Spijscie smacznie






Bardzo się cieszę, ze wszystko dobrze i że położną masz miła...nie ma co położna podczas porodu najważniejsza...

Ja też byłam w szpitalu zobaczyć i pogadać z położną, którą załatwił mój Mąż... też bardzo miła i taka ostoja spokoju... cieszę się, że będę z nią rodzić...

A co do ceny...to to samo...powiedziała, że podziękujemy po porodzie i na pewno się dogadamy...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...