Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aaaa - jeszcze Wam nie pisałam że te literki nad łożeczko co kiedyś wklejałam linka

http://www.babymama.pl/Pokoik-wystroj/Literki-i-ramki-ozdobne/View-all-products.html


będę mieć za 12zł za szt.!! I to w wiekszym rozmiarze i w dowolnym kolorze!! Mój M poszedł do znajomego , ktory prowadzi pracownię reklamową i wytnie mi te literki z megabloku - czcionkę, wielkość i kolor mam sobie wybrać - jakie zaprojektuję takie mi zrobią. W środę idę zamówić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam w kolorze pink 🤪 kto wie co powie moja położna ...może jednak górę powie ,żeby brać kto wie.....

Nie straszcie płcią mi lekarz mówił dwukrotnie na 4D,że na 100% girl! matko jakby był chłopak to byłby strasznie zniewieściały,pianka pony nad łóżeczkiem,pudełeczka ozdobne w księżniczki,różowe paputy,przewijak,różek.Nie ma takiej opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada widziałam te literki na allegro są cudne,ale postanowiłam,że je kupię jak będziemy już w domu urządzać pokój córci.W każdym razie są piękne.

Jagoda nas dziś nieźle straszy...ale któraś musi zacząć bo coś mocno trzymacie kobietki nogi ściśnięte. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spokojnie dziewczeta! 🙂
my dzisiaj tylko na wizytacje 😉

Moja mama obie nas mnie i siostre urodzila grubo po terminie, tazke moze byc i tak ze bede jadna z ostatnich :P
(chociaz nie chcialabym, bo jak sobie pomysle ze musialabym byc wielorybem jeszcze tyle tyg to wole wczesniej 🙂 )





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
dziewczyny czy wam też tak pekaja usta i robia sie takie duże .... ja cały czas smaruje pomadką wazelinową 😲


Tak misiamamy mi bardzo pękają i są większe;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okazuje się że ten znajomy sprzedaje tez na allegro miedzy innymi naklejki na ścianę -wiem ze juz niektóre z Was juz kupiły ale może jeszcze komuś się przyda. Mam wrażenie że cena konkurencyjna

http://www.allegro.pl/item845436957_naklejki_na_sciane_super_fajne_nowe_wzory.html


misiamamy- moje usta też są nabrzmiałe a ponieważ zwłaszcza wieczorem i w nocy mam spuchniętą śluzówkę w nosie i oddycham przez usta więc one tym bardziej wysychaja

Gunia - je też jutro mam gości - w sumie to wprosili się sami i powiedziałam koleżance że b.chetnie ale tym razem zamowimy pizze bo ja niestety nie mam juz siły przygotowywać czegokolwiek :P A Ty kochana jak sie zle czujesz to lez w łóżku i gośćmi sie nie przejmuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie tylko ja się dziś czuję fatalnie...boli mnie dziś krocze czasem coś kuje ...do tego nie wyspanie wychodzi i jeszcze ta pogoda za oknem no masakra!A na zmianę pogody bolą kości.Zaraz chyba pójdę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sie zdrzemnelam, ale mi bylo niewwygodnie wiec nie na dlugo...ja wstalam i synek też od razu 🙂 ooo i jeszcze czkawki dostal:laugh:

Ja czuje mega ucisk po prawej stronie kosci łonowej, ale to pewnie synek uciska główką...trzeba wytrzymac 🙂


Zjadlam delicje i mnie zemdlilo..fuuj 🤢 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wziełam 2 nospy, wypiłam gorzką herbatę z cytryną i trochę mi lepiej. Chyba ta pogoda tak źle oddziaływuje - za oknem ciemno, światło już od dwoch godzin palę, do tego zaczął padać śnieg z deszczem 😠

Tak sobie teraz kombinuję z czego i jak zrobić te literki nad łóżeczko 🙂 Bo to że je zrobie to na pewno :laugh:

A z tym kroczem to widzę że wszystkie mamy podobnie, po porodzie ten ból bedzie jeszcze bardziej wzmożony 🤢
Ostatnio jak prasowałam to na siedząco, krzesło na kółkach żeby wygodnie się przemieszczać i dawaj 🙂
Wogóle od jakiegoś czasu mam problemy ze staniem np. w kościele. A stopy puchną jak balony ☺️

Oj dziewczyny jak tak będziecie drzemac to nocka z głowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...