Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fajny śpiworek.
W końcu odebrałam mojemu M laptopika bo mi zabrał jakiś czas temu, hehe nawet mnienie wylogował z brzuszka, hehe chyba wiedział że jeszcze tu zajże :P
Dopadły mnie z godzine temu takie bóle brzusia że myślałam że padne, na szczęście ustąpiły, a jutro na 16 do gin.
Życzę miłej i spokojnej nocki ja lecę spać dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jejku, ale Wy wczesnie spac chodzicie 🙂
My drugi odcinek hausea ogladamy 🙂
Ksawciu swiruje od kilku godzin 🙂 wystawia nam tu wszystkie czesci ciala, robi meksykanskie fale, wierzga 🙂


Spokojnej nocki mamusie
do jutra
papapa





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Mamki Kochane 😘 🙂 🙂 Oj,nasze biedactwo Syluś wracaj do zdrowia 😉 A co z Ktoś Wyjątkowy dawno jej nie było? ale chyba nie ma internetu z tego co pamiętam 🤨 Co do wczorajszych zakupów to jeszcze kupiłam majtki poporodowe 7x i Płyn do higieny intymnej z AA :P Zaraz spadam bo oczka mi się zamykają 😉
Przespanej nocki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze ja niedawno z pracy wróciłam a tu prawie wszystkie styczniówki spać poszły. Szok.
Ja jutro mam zamiar wziąć się za pierogi i uszka na Wigilie. Ciekawe tylko czy będzie mi się chciało 🙂Ehhh mam lenia niesamowitego 🙂Na szczęście dwa dni wolnego więc może cos zrobie 🙂
Dobrej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy czwartkowo 😉
Kolejna grudniówka Agnieszka84 rozpakowana 🙂) 🤪
Ale ten czas leci 🙃 ...a w mikołajki urodziła córeczkę moja koleżanka jest taka słodziutka ma na imię Ania...jest piękna 🙂

My za to z synusiem dogadujemy się pomału 😉 prosiłam go wczoraj jak harcował żeby dał mi pospać że nie może być tak że oboje się męczymy całą noc. ..Wygłaskaliśmy go ...I posłuchał...przespaliśmy bez wstawania całą noc 😉Wspaniałe uczucie 😉)
No kobietki coraz bliżej styczeń...może niektóre rozpakują się jeszcze w starym roku 😜:laugh: :laugh:
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja witam czwartkowo!


ania - ja nie moge nadal w to uwierzyc ze to juz lada dzien!
u nas zostalo 2-3 tyg!!!!
A ja sobie nadal powoli planuje jak dawniej rozne rzeczy i tak np. mowie ze po półki pojedziemy w nastepna sobote, czy cos tam za 2 tyg... a tu moze byc juz za pozno!
Za 2 tyg SWIĘTA! 🤪
ZA 3 tyg SYLWESTER! 🤪
My wkroczylismy wczoraj w 37 tc wiec ciąża jest donoszona i Ksawciowi nie grozi juz wczesniactwo! 😆
Co noc śni mi sie poród.

PRZESPANA CAŁA NOC???? Dlamnie to nie do pomyslenia ze tak sie da 🙂 jak patrze na zegarek srednio co 40-60 min sie budzimy na siku i zmiane boku.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie.
Ja nawet się wyspałam, brzuszek boli co jakiś czas.
Moje kochanie powiedział że może się wyrobi i pojedzie ze mną do gin - fajnie by było bo nie lubie jeździć busami. (Ostatnio myślałam że jakiejś licealistcce w zęby dam nie dość że mnie prawie swoim plecakiem i sobą staranowała to i chciała mi się wcibić na ostatnie miejsce w buzsie - ale ją znajomi przegonili :P ).
A z M nim bryknę naszym samochodzikiem - pozatym chciała bym żeby był tym razem przy mnie i widział maleńką na monitorze 🙂
Fajnie grudniówkom że mają już swoje maleństwa, też już bym chciała :P Przez te bóle boje się o niunie, chyba zaczynam panikować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam czwartkowo!
Dziś znowu wczesna pobudka, ale fajnie 🙂 Szkoda tylko ze z musu a nie z chęci 🙂 Musiałam odebrac paczkę z poczty. Masakra w tej Irlandii, nawet paczek do domu nie przywożą tylko awizo a później jeździj kij wie gdzie, bo na normalnej poczcie się nie odbiera. Ehhh
A tak w ogóle to juz mi dwie osoby powiedziało ze troszkę brzuch mi się opuścił. Mam nadzieje ze nie urodzę za wcześnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w czwartek!
my dziś wyspane ale nie wypoczęte. Od dwóch dni czuję non stop ochotę na coś gazowanego, dzięki temu lepiej mi się odbija 😁

no i w ogóle jakoś tak dziwnie brzuszek mi wygląda, wczoraj przed snem go oglądałam w lustrze i jakby był podzielony na pół tylko nie pionową a poziomą linią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki styczniowe 🙂

Ja pospałam dziś do 10 🙂 I znów bez zgagi ( kolacja w postaci jogurtu działa poki co bez zastrzeżeń).

Zjadłam śniadanko, oglądam DDTVN a w łazience rozgrzewa się wosk do depilacji 😉 Biorę się dziś za siebie a przynajmniej za te części ciała, do ktorych dosięgnę :P

Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie,

O Dusia aż tak Ci się maleństwo w brzuszku przewraca? 🤪

Dostałam dzisiaj w nocy eska od koleżanki z pracy że urodziła 🙂
Lenka waży 3648 i mierzy 55cm. To jej druga córa.
Myśmy w ubieglym roku w ferie na wycieczce razem planowały że przedałoby się zajść w ciażę tyle że jej udało się miesiąc wcześniej i jak mi oznajmiła że jest w ciąży to ja już w sumie też bylam ale nie miałam jeszcze potwierdzone.
Oj zaczynam zazdrościć dziewczynom ktore swoje maleństwa mają na święta przy sobie.

Co ja dzisiaj będę robić...hm na pewno spis zakupów na sobotę bo wyprawiam moje 26urodziny. W sumie to chcialam odpuścić do świąt ale rodzina i znajomi nie dali mi żyć, no i się przełamałam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia są plusy i minusy posiadania dzidziusia na święta - to będą ostatnie święta sam na sam z mężem, będziesz mogła zjeść wszystkie potrawy wigilijne (bo przy karmieniu zapomnij o pierogach z kapustą i grzybami, cytrusach itp) a z maleństwem spędzisz na pewno następne święta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny wyspałam się na maxa!!! renni mi pomaga,budziłam się tylko na siku.Obudził mnie mąż w nocy bo głowa go strasznie bolała,ale czuję się nareszcie wyspana.

Muszę dziś umyć łazienkę bo syf na maxa.

Co do tego stroju zapytam w niedziele jeszcze położną ,ale pewnie macie rację,że nie będzie potrzebny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: 😎
Ja przed ostat nia wizyta u gina depilowalam sie na raty - 2 wieczory z lusterkiem ale...para, woda, niewyrazny obraz w lustrze i efekt taki ze dzien po wizycie odkrylam ze i tak sie niedogolilam i zostaly "pola minowe" :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę że lekarze przyzwyczajeni są do takich widoków i nie robi na nich wrażenia.
Pamiętam jak byłam na jednej z pierwszych moich wizyt i przyszła do rejestracji pacjentka, ktora była mega owlosiona 🤪 To było latem, ta pani miała dość krotką spódniczkę więc nogi dokładnie było widać. Jej stopy w sandałkach też nie wyglądały najlepiej 🙃
I widać że wcale nie była tym przejęta, więc my w porownaniu jestesmy jak miss 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...