Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was dzis z samopoczuciem? ja od jakis 2 godzin to spie na stojaco...jakis biometr chyba bardzo kiepski...mierzylam temp. bo myslalam ze mam goraczke ale nie.
nic tylko lezec... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madziula :laugh: :laugh: :laugh: o jezuu, łzy mi lecą ciurkiem!!! no cudne!!! hehehe


A co do meza...nadal przy samochodzie, narazie nic nie pomaga a mechanik bedzie dopiero w poniedzialek :/

Teraz jeszcze brat meza przyjechal i cos tam kombinuja... 🤢
Ja glodna bo nawet nie ma jak na zakupy podjechac, ale panowie maja w rodzinie jakis catering i zaraz maja ruskie pierogi przyjechac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie styczniowe mamusie!
Dusia dzieki ze sie o mnie martwiłaś 🙂 Jeszcze jestesmy 2 w1 i chyba tak troszke dłuzej bedziemy, bo wczoraj byłam na usg i moje szczęście waży tylko 2200. Jest malutki jak na 36 tydzien i lekarz mi powiedział ze raczej urodzi się po terminie.Najbardziej mnie zmartwiło ze synuś ma małą głowkę. A pozatym miałam ostatnio troche problemów, bo pojawił mi się cukier w moczu i leukocyty. Troche sie tym zmartwiłam i w srode mam powtórzyć badania. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kochane ja już po urodzinach leże w łóżeczku na urodzinach zresztą też leżałam 🙂 no ale wiecie co taka impra to nie dla mnie ja potrzebuje spokoju i ciszy głowa mi pęka co po niektórzy byli bardzo uszczypliwi zreszta jak zawsze w stosunku do mnie i hasło witam sie njpierw z najgrubszymi mnie zagrzało ale w du..z nimi 🙂 ważne że już leżymy i zasypiamy dobranoc papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem padnięta. Po wczorajszym maratonie obiecałam sobie nic nie robić ale wyszło jak zwykle.... Ubraliśmy choinkę w salonie i Przybrałam Julce okno w pokoju bo na choineczkę to u niej już nie ma miejsca. jeszcze wpadła moja mama na hennę przed szpitalem i mnie zgrzała (jak zwykle zreszta ostatnio).

Aaaa, i robimy z JUlką od wczoraj takie fajne ozdoby świąteczne w kształcie kuli - nawijamy na balon nitkę, potem to "zapuszczamy" krochmalem i jak wyschnie (ok 24godz) to przebija się balon , wyciąga ze środka i zostaje taka niciana kula którą można dodatkowo obsypac brokatem albo ozdobić kokardą. Wciąga jak cholera. Mąż nie nadąża dmuchać balony :P
Jak skonczymy to zrobię fotkę i Wam pokażę. Zresztą choinką tez sie pochwalę ale już dziś nie mam siły.

Nie moge doczekać się jutra - zaraz po śniadanku jedziemy na spotkanie z położną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Pinacolada to mnie nie pocieszyłaś bo mój synuś wczoraj czyli dla nich w 35t3d miał dokładnie 305mm. Mam nadzieje ze jeszcze mój bąbelek urośnie. Nio nic czekam dalej na wymiary.



Justynko , nie chciałam Cię zmartwić - odczytałam wynik z mojego usg . Ale na pocieszenie Ci powiem, że moja Lenka bedzie należała raczej do grupy większych noworodkow na co wskazują tez inne wymiary. Więc głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda kochana nie mam czasu za bardzo. Teraz swieta w sumie wszystko na mojej glowie bo wszyscy pracuja. Tutaj sprzatanie choinka prezenty jeszcze lekarz a musze lezec. Zmeczona jestem po zrobieniu obiadu heh.. i ostatnio jakos komp szwankuje to nawet ochoty nie mam zeby go właczac. Czekam z mężem do 2stycznia i ozemy juz mowic małej zeby wychodzila hehe 🙂 bo nie mozemy sie doczekac 🙂 a wy jak tam? czekam na wiesci jak w koncu napiszesz ze jedziecie do szpitala 😁 hehe y szykujemy wsiooo.. tzn zostalo mi tylko wyprasowac posciel i wlozyc swieza 🙂 ale too pomalu zeby sie nie zakurzyla 🙂 taki ten czas zabiegany ale przynajmniej czas leci 🙂 we wtorek ta cholerna wizyta boje sie jak diabli.. bo mąz nie moze isc ze mna. A oni to dupki..
Całuski posylaaam! 🙂:*

misiamamy trzebabylo tego strusia pedziwiatr strzelic w łeb haha 😁 ale ludzie to palanty, szok 🙂 a męża trzebabylo puscic niech mu pizdnie w ten łeb , moze zmądrzeje 🙂

madziula a jaak tam u Ciebie 🙂 jak samopoczucie 🙂??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
witam wszystkie styczniowe mamusie!
Dusia dzieki ze sie o mnie martwiłaś 🙂 Jeszcze jestesmy 2 w1 i chyba tak troszke dłuzej bedziemy, bo wczoraj byłam na usg i moje szczęście waży tylko 2200. Jest malutki jak na 36 tydzien i lekarz mi powiedział ze raczej urodzi się po terminie.Najbardziej mnie zmartwiło ze synuś ma małą głowkę. A pozatym miałam ostatnio troche problemów, bo pojawił mi się cukier w moczu i leukocyty. Troche sie tym zmartwiłam i w srode mam powtórzyć badania. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku.

Kochana beeedzie dobrzee zobaczysz!!! jestem z tooba. Oklask dla 🙃 ciebie na 9m 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:

Syla już zaczynałam się o Ciebie martwić!a jeszcze nam Justyna_malutka zginęła - mam nadzieję że wszystko u niej ok

Dzieki słonko 🙂 🙂
my w dwupaku naadal 🙂. Jak zaczne rodzic to sobie obiecałam że zaraz WAM dam znac 🙂 i licze na VICE VERSA 🙂 myśle codziennie o WAS. I tylko czekam jak wejde na forum i zobacze ze ktoras juz poleciala! hehe to bedzie oznaaka że sie ZACZELO 😁 😁 hehe bo nadal to do mnie nie dochodzi 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie niedzielnie 😉 🙂 🙂 🙂
Zima straszna za oknem nie chce się nic...a zdało by się resztę zakupów zrobić no i na zaliczenie jechać bo wczoraj nie miałam czym jechać do katowic. Mój zabrała auto do szkoły a koleżanka z którą jeżdżę szła wczoraj na ślub.

A my dziś na brzusiu mamy 36 tydzień 🤪 czyli 9 😲 miesiąc 🤪 huraaaa 🙃 🙃
teraz tylko czekanie 🙂))

Nie dawno tu się logowałam i byliśmy na wczasach a tu już tak zleciało 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim,

męża pogoniłam do kościółka, a sama jeszcze w piżamach siedzę. Nie mam zamiaru wychodzić na ten mróz.
Wczoraj kupiliśmy choinkę, ale na dworzu stoi, nie moge mojego przekonac żeby już ją do domu wniósł. Będę nad tym jeszcze dzisiaj pracować, może da się przekonać 😉
Piniacolada koniecznie wrzuć fotki z rękodziełem, wiesz że uwielbiam takie rzeczy 🙂
O widzę że jadę z niektorymi na tym wózku, ja też jutro zacznę na brzuszku 9 m-c 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to moje dzieło bombkowe, bazą była kulka stropianowa i wstążki [img size=307]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00171-42553de89a45f22c1d92c3976c5d4e8d.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...