Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KasiaKasia22 moja córcia jak urodzi się druga kruszynka będzie mieć 20 miesięcy więc troszku więcej niż Twój synek, ja teraz ograniczyłam częściowo spacery bo nie daję rady siłowo, o dźwiganiu mogę w ogóle zapomnieć całe szczęście, że Agata już chodzi 😁

o mój bozie Basiu trzymaj się!
Jagódka kciuki mocno zaciśnięte!
Paullel na pewno będzie dobrze! trzymamy kciuki za egzaminy!

muszę dziś z Agatą śledzić wszystko bo inaczej wieczorem się nie połapie w nadrabianiu zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
czekam i rycze bo się boje 😞


Kochana nie płacz,Wszystkie jesteśmy z Tobą 😘Twoja córeczka jest już widocznie gotowa by przyjść na świat.Nas też to czeka,głowa do góry.Na pocieszenie Ci powiem,że jako pierwsza założysz swoje ciuszki sprzed ciąży 🙂 i przytulisz maleństwo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko !!!!!!!!!!!!!! co się tu dzieje ja tylko pranie wstawiłam i posprzątałam a tu chórem na porodówkę sie wybieracie 🤪 🤪 🤪 🤪 ????

Basieńko kochana nie płacz nie martw sie spokojnie siedz sobie obserwuj co sie bedzie działo zadwoń do mamy niech przyjdzie nie denerwuj sie Vaneska już jest przeciez dojżałym bąkiem nie martw sie 🙂 jakby co czekam na sms trzymam za ciebie kciuki bedzie dobrze

ja nie wiem czy powinnam czytać forum przecież moje ciśnienie pomimo tabletek bedzie zaraz 200

CZY TO SIE DZIEJE NAPRAWDE?????????

a chciałam złożyć oferte
zamienie zgage na zatwardzenie czy ktoś chetny??????? ja zaraz zwariuje zgaga mnie wykończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JACIE jakie poruszeniee na forum 😁 SZOK! 🙂
ktos wyjatkowy Witamy z powrotem, wygladasz kwitnaco 😉
Basia no to nam sie porobiło 🙂 zycze bezbolesci 🙂 nie martw sie, dzidzia jest juz donoszona 🙂 ja osobiscie urodzilam sie w 37tc i bylam zdrowiusienka 🙂 wazylam 3.5 🙂
JAGODA powodzenia!! 🙂 😘
Paullel trzymam kciuki za egzaminy zebys zzdarzyla hehe 🙂
Julia Ty do nas pisz teraz cały czas kochana!! 🙂 😘

A ja Wam powiem ze chyba z tych nerwow to zaczniemy rodzic.. hmm ja dzis mialam ciezka nocke.. bóle skurcze wszystko wszystko .. zazylam nospe troszke przeszlo.. a potem na nowo. Ale teraz juz jest okej. Juz jest tak ze naprawde mało kiedy na okres nie boli heh.. cAŁUSKI OD NAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żurek się gotuje 😉

Basieńko
być może będziesz miała dzieciątko sylwestrowo-noworoczne???? 🙂
Nie martw się każda z nas musi to przeżyć chociaż wiem że takie uspokajanie nic nie da ale pamiętaj że, każdą z nas to czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam mamunie 😉
Z niecierpliwością czekam już na wiadomość od Jagódki 😉
Chyba jak każda z nas 😉
A ty Basiu uważaj tam na siebie noi czekaj ;* Basiu ja znowu czytałam to jeżeli odchodzi
czop śluzowy to powinnaś urodzić w ciągu 24h..No zobaczymy ale emocje ;D Nie bój się
wszystko będzie dobrze jestesmy z toba ;*
Ja przy takim ciśnieniu jak wy padła bym chyba
ja mam 90/60 standardowo jak mam 120/70 to mi głowa pęka.. 😞
Moni27 - szybciutko ci poleci 😉 dopiero pamiętam jak my miałyśmy 27 tydzień ;p
Dusia - heh fajne sny 😉 dziś bardzo ważny dzień pierwsze styczniowe maleństwo 🙂
( prawie styczniowe ) 😉
Basiu - no to super z jednej strony 😉 ja już czekam na wiadomość , ale emocje dzisiaj..
Ja dziś w nocy też miałam skurcze i macica się stawiała ale były one przepowiadające
Nauczyłam się je już odróżniać kiedy pojechałam z fałszywym alarmem ;p
Jagódko - życze że by wszystko poszło zgodnie z myśla 😉 i pięknego zdrowego Ksawcia 😉
Paullel - no ja mam 5 egzaminów w szkole 16,17 i modle się że bym mogła na nich być..
Ja chyba dziś nie wytrzymam z tych całych emocji..
Czy któraś z was robiła może badania na krzepliwość ?
Mam już wyniki i mam podwyzszony fibrynogen ale czytałam że to normalne..Po 15
jade do anastezjologa na konsultacje zobaczymy co powie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ty nie umieraj Basieńko ty sie ciesz 🙂 zaniedługo zobaczysz najpiekniejszą istotkę na świecie

a propos skąd sie wzieło imię Vanessa masz jakies przyjemne skojażenia z tym imieniem czy poprostu Ci sie podoba ?? ? bo moja Nadia jest od Nadii Comaneci 5 krotnej mistrzyni olimpijskiej ja taki głupek siestem za sportem że hej wszystkich przebijam a pomyślałam że to że mam ją w brzuchu to jest takie moje zwyciestwo taka wygrana olimpiada czekałam na nią 10 lat tak długo sie starałam o nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holender zamiast się wydepilować to się pocięłam 😉 jakaś masakra,zazdroszczę tym co mają prysznic-weszłam do wanny i nie mogłam wyjść-nie miał mi kto pomóc 😞

misiamamy mogę złożyć podobną ofertę:P
Paullel również trzymam kciuki za Twoje egzaminy,dasz radę!!!

Zajrzę do Was póżniej,"lecę"na małe zakupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂Jagoda dasz rade!!buziak dla ciebie chodź już w tym szpitalu jesteś 😞
Basia serce mi się kraje jak tak marudzisz 😞trzym się 2w1 🙂 uszy do góry 🙂Kurde ja jeszcze nie spakowana do szpitala ale jutro albo pojutrze muszę to zrobić i M przyniesie łózeczko umyje i spirytus waciki..w styczniu jeszcze wózek na tym koniec:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny doskonale was rozumiem,Ciebie BAsiu zwłaszcza.Mam takie parcie na pęcherz ,że zaraz wykorkuje.

To są takie emocje,że sraczka to mało.

Vaneska bardzo ładne imię ,mnie się też bardzo podobało,ale mąż wybrał i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie.
Dziś dzień pełen wrażeń na brzuszku.
No to teraz się posypią styczniowe maleństwa Jagody, Basi maleńka też już widze się szykuje 3mam za was kciuki mamusie.
Ktoś wyjątkowy ciesze się że znalazłaś swoją drugą połówke, życzę aby się wam udało.
Ja łapie stresiora już coraz bardziej, zresztą chyba jak każda z was.
Wczoraj mnie moja ciotka nastraszyła porodem.. głupia baba no 😠
Hehe a w niedziele mojego M babcia, ciocia i teściowa też mnie stresowały.. ale je olałam nie słuchałam 🤢
Ok ja lece na obiadek bo mnie już M woła.
Papa 3majcie się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam dzisiaj masakryczną noc, wogóle nie spałam, no może z godzinkę, bolal mnie brzuch, mąż pełnił ostry dyżur, kluczyki od auta zaciskal w dłoni i pytał co godzine czy to już 🙂 Bóle jednak nie nasilały się więc czekałam niecierpliwie i nad ranem skurcze ustały, usnełam i tak do 13:00 🤪

A tu tym czasem tyle się dzieje 🤪
Dziewczyny trzymajcie się dzielnie, damy radę!

Ja jeszcze dzisiaj mam kolęde, więc teraz muszę szybciutko się ogarnąć i salon przygotować.

Zdawajcie relacje na bieżąco, jak tylko znajdę chwilę będę zagladać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...