Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nic nie mówcie o jedzeniu,ja non stop jem,albo z mojej córci będzie kawał kobiety albo matce zostanie po bokach...

To teraz Dusia powiedziałaś ciekawą rzecz,bo ja się też czuję wyjątkowo dobrze 🤪 już sobie wsadziłam do torby szpitalnej czekoladę i batona na wzmocnienie gdyby mi przyszło długo rodzić -zalecenie mojej położnej.Zresztą ja prędzej skonam z głodu niż bólu;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze sie pochwalę jak Jula przywitała siostrzyczkę w domciu - szczerze to jak to zobaczyłam to się popłakałam ze wzruszenia. Zreszta teraz tez mam łzy w oczach - ech...te chormony.... [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0015b.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada ale ta Twoja Lenka śliczniusia, pulpecik piękny 🙂 I jaka ma ciemną karnacje. Jej
Syla Ty to mnie nie pocieszaj już, nie wiem czy sie wyrobie do 14 🙂 Jak tak dalej pojdzie to raczej nie;/
Paullel podziwiam Cie ja to na sex nawet ochoty nie mam, a powinnam zacząć moze cos by się ruszyło 🙂 Jak cos o trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttinka-jakie masz ładne foto na profilu,super Ci w ciemnych włosach.

Sex-ulala ja już zapomniałam jak to się robi;-)

ależ się narobiłam ,umyłam całą lodówę i padam już.Ale lśni.

Kajtucha współczuje Ci i dostrzegam wielkie zalety posiadania położnej..oj przydałaby Ci się bo jak widzę jak Cię traktują i jak postępują w twoim przypadku w szpitalu to jestem zniesmaczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kochanee alicee chyba pisała ze sex i porod to rzeczywiscie prawdaaa 😉 hehe juz urodzilaaa wiec do dziełaa! 🙂

Mam wiesci od Julki:
pisała ze nadal sie meczy, morfina przestaje działac. Choc i tak morfina dziala na zasadzie ze czula skurcze tylko slabsze i w dluzszym odstepie czasowym. Rozwarcie ani rusz. Ale udało sie jej troszke zdrzemnac..
oj biedna sie meczyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud hehe no dzięki :P
A ja już pare razy próbowałam z sexem i nici nic mnie nie bierze bu ja też chcę już niuńke swoją tulić
Aj męczą się nam mamuśki w szpitalach, no aby już niedługo przytulały swoje maleństwa 3mam za to kciuki
A ja mam ochote na ogromnego hamburgera ale mnie z domu puścić nie chcą bo ślisko hehe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do sexu to sie boje teraz ze mnie zlapiee buu a tak chcialam szybciej;p;p poczekam przynajmniej te badania we wtorek mi zrobiaaa, moja mala chyba sie na swiat pcha boli strasznie od wczoraj brzuchol.. ja sie boje wstac za kazdym razem dziwne wrazenie i strach zeby wody mi nie odeszły:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do kogos wyjatkowego ja juz w ciazy zakaladalam ze bede karmic butelka mozecie mowwic e wyrodna:P
i pwoiem ci ze mam 2 podgrzewce w domu jeden w ir i pwoeim ci ze ani razu nie uzwalam!!!! 😁 😁 😁
wogole sie nie przydawaja sterylizator oczywscie ze tak ale podgrzewacz pffff. jak robie butelke to mam pojemnik z woda min. i wlwam troche do czajnika podgrzewa sie w minute i jest okej podgrzewacz kurde zaim sie rzgrzeje to min a czas tu gra role jak tai maly gldomorek sie przebudzi to ohohoho tym bardziej na poczatku jak moja mala w 1 msc zycia jadla c 2 godz butele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach gdyby seks miał mi pomoc to ja powinnam już 10 razy urodzić... Krew człowieka zalewa! Co chwilę rodzi się tu jakieś maleństwo, wszystkie przed terminem a ja?! Wszystko gotowe do porodu tylko to jeb... rozwarcie nie chce się zrobić większe...
Ale jestem twarda, nie wzięłam znieczulenia przy skurczach 🙂 bolało jak cholera, nie spodziewałam się tego że aż tak, ale stwierdziłam że będzie pewnie bolało jeszcze mocniej i uznałam że nie wezmę bo jak mi znieczulenie zatai prawdziwy ból to jak przyjdzie ten konkretny to nie wyrobie z bólu a tak wolę się oswajac z nim bo będzie mi towarzyszył przy każdej kolejnej próbie... Dupa... Jestem zła i gryzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach gdyby seks miał mi pomoc to ja powinnam już 10 razy urodzić... Krew człowieka zalewa! Co chwilę rodzi się tu jakieś maleństwo, wszystkie przed terminem a ja?! Wszystko gotowe do porodu tylko to jeb... rozwarcie nie chce się zrobić większe...
Ale jestem twarda, nie wzięłam znieczulenia przy skurczach 🙂 bolało jak cholera, nie spodziewałam się tego że aż tak, ale stwierdziłam że będzie pewnie bolało jeszcze mocniej i uznałam że nie wezmę bo jak mi znieczulenie zatai prawdziwy ból to jak przyjdzie ten konkretny to nie wyrobie z bólu a tak wolę się oswajac z nim bo będzie mi towarzyszył przy każdej kolejnej próbie... Dupa... Jestem zła i gryzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...