Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć kochane!
co za wieści z rana!wielkie gratulacje dla Julii biedaczka strasznie się namęczyła ale ma już swojego skarba przy sobie to najważniejsze!!!
katpio ślicznie wyglądasz!

u mnie dziś nocka bez żadnych atrakcji ale jak wstawiałam wodę na herbatę taki straszny ból w kręgosłupie mnie złapał, że nie wiedziałam co zrobić nie miałam siły nawet męża zawołać!!zaparłam się o zmywarkę i czekałam! eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULIA-niestety zdarzają się i ciężkie porody,ale naprawdę wielkie gratulacje,odpoczywaj kochana!

KATPIO-ślicze zdjęcie oj napatrzeć się nie można;-)

Ja się dziś czuje nie najlepiej,mam bóle krzyża znowu promieniujące na cały kręgosłup,boli mnie tyłek 🤪 i mam więcej śluzu niż zwykle.Na razie się obserwuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry dziewczynki 🙂

O jaka wiaodmość 🙂 Gratulacje wielkie dla kolejnej mamy :]

Ja chyba zostane na koniec jak kajtucha 😞 bo mi nic nie dolega eh 😞

a dziewczyny gdzie kupowalyscie te wkladki do pampersow, ja zlecialam sklepy i nie moglam ich znalezc 😞?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
oj justyna malutka ty chyba bez pracy żyć nie możesz, przyznaj się:laugh:


Oj żebyś wiedziała 🙂 Tęskni mi się jak cholera 🙂 a pozatym musze iść sprawdzic czy mi za wszystko zapłacili bo tu czasem lubią mniej zapłacić niż się należy więc trzeba to kontrolować 🙂 A to juz moja ostatnia wypłatka z pracy, teraz tylko macierzyński który już dostałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio kwitniesz w tej ciąży, nie chcesz w niej pozostać? :laugh: :laugh: :laugh:
Pytasz jak sie czuję... od wczoraj w normie, wiadomo że jakies tam dolegliwości cały czas doskwierają, typu kręgosłup i spojenie łonowe, ale z brzusiem się uspokoiło.

Miałam dzisiaj okropny sen - snił mi się mój poród. Ostatnio gina mówiła mi że mała ma dosc dużą główkę (wymiar o tydzień odbiegał od reszty) i chyba się tym zestresowałam. Śniło mi się że dziecko utkwiło w kanale rodnym i po diagnozie że nie dam rady urodzić, lekarze zdecydowali sie na cesarskie ciecie. Jak mnie otworzyli to stwierdzili że jest juz za późno, bo dziecko zeszło zbyt nisko. No i takiej pokrojonej kazali dalej przeć 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Katpio kwitniesz w tej ciąży, nie chcesz w niej pozostać? :laugh: :laugh: :laugh:
Pytasz jak sie czuję... od wczoraj w normie, wiadomo że jakies tam dolegliwości cały czas doskwierają, typu kręgosłup i spojenie łonowe, ale z brzusiem się uspokoiło.

Miałam dzisiaj okropny sen - snił mi się mój poród. Ostatnio gina mówiła mi że mała ma dosc dużą główkę (wymiar o tydzień odbiegał od reszty) i chyba się tym zestresowałam. Śniło mi się że dziecko utkwiło w kanale rodnym i po diagnozie że nie dam rady urodzić, lekarze zdecydowali sie na cesarskie ciecie. Jak mnie otworzyli to stwierdzili że jest juz za późno, bo dziecko zeszło zbyt nisko. No i takiej pokrojonej kazali dalej przeć 🤪 🤪 🤪

O maatkoo jaki sen 🤪 🤪 hehe ale naszczescie wiesz ze jak Cie juz rozkroją to nie beda kazac przec 😁 😁 😁 a tak w ogole co do snów to ponoc zawsze jest na odwrot wiec glowa do góryy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia pytam co z Tobą dalej bo mnie tak czyści od wczoraj, i pomyślałam, że może coś się zaczyna.....ale teraz wiem, że niekoniecznie musi to być oznaką zbliżającego się porodu, a szkoda...;( chyba po prostu najadłam się za dużo sałatki owocowej....

mycloud dziękuję za oklask, a co do bóli kręgosłupa to mam je codziennie więc przywykłam do tego bólu i zdrętwiałej ręki.

dziękuję za miłe komentarze dot, fotki, Gunia ale wolę już powrócić do swoich rozmiarów z maleństwem przy boku, choć nie wątpię, że każda z nas zatęskni jeszcze nie raz za tym "ciężarkiem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam płytę z kołysankami, mogę pdać Ci utwory z niej, może znajdziesz coś do ściągnięcia:
1. "Z popielnika na Wojtusia"
2. "Idzie niebo ciemną nocą"
3. "Śpij kochanie"
4. "był sobie król"
5. "Siwa chmurka"
6. "Złotowłosa królewna"
7. "Słoneczko już"
8."kołysanka dla okruszka"
tyle, że nie ma wykonawców, podano wyłącznie wykonanie tradycyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam eska od Anioła:
Hej u nas wszystko dobrze. Małgosia dużo śpi jak sie dobrze naje, póki co dokarmiam ją, pomału dochodzimy do siebie. Może jutro wyjdziemy do domku. Pozdrowionka i buziaki od Małgosi i ode mnie dla Stycznióweczek.


Katpio czytałam że takie czyszczenie moze być nawet tydzień przed porodem, zobaczymy co to dzisiaj ze mna zrobi, narazie sie nie zanosi, i powiem szczerze że nie chcę bo za duzo trace na wadze, a to chyba teraz nie dobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia w Irlandii jest konieczność przejscia na macierzyński dwa tygodnie przed porodem. Takie jest minimum więc już od niedzieli jestem na macierzyńskim. Szkoda bo mi sie za pracą teskni 😉 Ale to nic pójde dziś posłucham troszke muzyki i powdycham olejków. Może mi sie lepiej zrobi 🙂
Katpio fotka śliczna łap oklaska odemnie również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel- no wiecie ona uparła sie koniecznie na parówke 😉
wczoraj męża męczyła z sexem kazała trzymac kciuki
to teraz tylko parówki jej w głowie
Też nie zakapowałam z początku ocb..

A ja polecam tabletki clemastinum na cieknacy katar super cała rodzina juz sie zaopatrzyla w ciazy mozna stosowac pisze na ulotce nie przenika do płodu ale zawsze możesz poradzić się lekarza...

Gratulacje dla Julki i syneczka ;* jak wróci oklask za tak ciężki poród

Guniu - no a mi się dziś śniło że odszedł mi taki brzydki krwisty czop...

A tak wogule dziś zaczełam 40 tydzień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...