Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jeszcze na chwile dostałam wiadomosc od ani23

Cześć słońce tu ania nas właśnie przyjeli na oddział jestem tu od 20:00 , jutro napisze , buziaki dla was i mamusiek


Nastepna stycznioweczka sie rozpakowuje 🤪 jak tylko dostane info od ani to napisze a teraz dobranoc mamunie ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
Julia ma sie dobrze i maly Jonathan rowniez. Jest bardzo grzeczny jak na razie... Z karmieniem jak na poczatek to nie ma wiekszych problemow. Julia jak zapewne juz wiecie urodzila o 3.40. Wymiary znacie. Walczylismy 24 godziny. Od samego poczatku przy regularnych skurczach co 5-6 min. Ale Julia jest BARDZO DZIELNA KOBIETA I JESTEM PELEN PODZIWU I UZNANIA DLA NIEJ... NAPRAWDE... I TO SZCZEGOLNIE...

Zostali w szpitalu na noc a co do jutra to zdecydujemy czy wracamy czy zostaniemy jeszcze do soboty.
Moj Skarb jest troche zaskoczony dobrym samopoczuciem po porodzie i samym porodem ktory do latwych nie nalezal bo oprucz "smoly i lepiku" to probowalismy wszystkiego 😉

Trzymajcie sie badzcie dzielne
(jestem troszke niewyspany...)

Jarecki [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/S73F8617_1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos wyjatkowy obiecany oklask poleciał 😘

JULIACUdasnie!!!!!!!!!!! jeszcze raz gratulujeemy!!!!!

AAAAA i co Ania23 rodzi 😁 🤪 to sie doczekała 😁 hiee hieee 😁 u nas zostało jeszcze 6dni!! 😁 strach!

JagódkaaaDasz rade trzymam kciuki! daj potem znac jakas mascia na sutki sobie pomogłas moze sie przydac hehe. A probowalas przez te sylikonowe nakladki z aventu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Oooo, nasza Ania grafik nasz kochany rodzi?? Super!! Tylko niech się szybko uwija bo robótka przy tabelce i prezentacji czeka 😉
Aniu - trzymamy mocno kciuki baaardzo mocno za Ciebie i za Twoje malenstwo!!

U nas nocka nie nalezała do najlzejszych 😞 Wczoraj do zbyt wielu osób ja pochwaliłam. I cos nam brzuszek zaczął się wzdymac choc nic niedozwolonego nie zjadłam. Dzis pojade do apteki i kupie kropelki zeby były w domciu w razie W- bede spokojniejsza.

Teraz Lena najedzona leży w łóżeczku i wali kupę 😉 Zaraz zrobimy poranna toalete tylko niech skonczy 🙂

Uciekam na chwilkę - ale bede zaglądac z ciekawosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć z rana.
Jak się obudziłam o 5 to myślałam że jeszcze troszke i urodze z bólu jaki mi niunia moja zafundowała..
Widze że Ania23 w szpitalu - 3mam kciuki.
Aj Kajtucha mam nadzieje że szybko nam urodzisz i będziesz szczęśliwsza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - dzięki 😉
Julia - malutka super i wogule , gratulacje jeszcze raz za tak długi poród.. 🤪 🤪


A ja z informacjami od Ani pisała już o 8:00 około ale jeszcze spałam a więc :

Cześć mamusie, nas wczoraj złapały skurcze i silny ból brzucha na dodatek mały się nie ruszał , od razu przyjeli nas na oddział, robią nam wszystkie badania, teraz czekam na obchód.Pozdrawiam wszystkie mamunie


No to jeszcze nie był poród ale zobaczymy co tam u niej pewnie napisze później 😉


Ja jeszcze lece do wyrka:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane! ale ja się dzis nie wyspałam non stop coś budziło i o 2 domofon - jakieś pijaczki do któregoś z sąsiadów i nie mogli się do niego dodzwonić to do nas zaczęli grrryyy 😠 a ja na proste nogi żeby mi tylko Agaty nie obudzili!!! 😠 😠

Julia i Jarecki gratulujemy synka i też jesteśmy z Was dumni!!!
trzymamy kciuki za Anię ona już tak bardzo chciała mieć swoje maleństwo przy sobie!!
Pinacolada Lenka superaśna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada jaka Twoja Lenka usmiechnięta i zadowolona 🙂 Superowa, normalnie zjesc na deser takiego pączusia 🤪

Ania23 skoro juz jestes w szpitalu to życzę szybkiego porodu, niech nam się Twój maluszek ujawni 🙂

A ja robię się coraz mniej cierpliwa, już bym chciała móc utulić moja Helenkę.
Wczoraj jak mnie coś wieczorem szurnęło to ponoc byłam nie do zniesienia. A mój biedny meżuś żeby mnie nie drażnić wyniosł sie do garażu i przez godzinę w kotłowni drzewo układał 😎 Potem zrobił mi pyszna kolację i jak ręką odjał moje humory przeszły :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczna niunia 😘 😘 😘

dziewczyny pomozcie mi jeszcze... od jakiegos czasu swedzi mnie tam na dole nie wiecie czy to moze byc grozne jesli chodzi o poród ? moja gin przyjmuje dopiero we wtorek a teraz jak zwykle nie odbierze telefonu 😞 i tak sie zastanawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paullel to może być infekcja pochwy,ale nie musi,jednak wiele na to wskazuje.Nie piecze Cię przy oddawaniu moczu? proponowałabym zrobienie wymazu jeszcze.

Julia- cudna Fotka i junior słodziak.

A do mnie od rana tel.się urywają.Najpierw zadzwoniła moja położna tak sama z siebie zapytać jak się czuję i czy coś już może się dzieje 🤪

Potem znowu moja mama czy już przypadkiem nie jadę do szpitala jeny zwariować można 😆

Jak wstaję rano to mam taki ból pachwin,ud oraz nacisk na odbyt ,że tragedia.Jak się rozchodzę to troszkę mija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam prawie weekendowo 🙂
Śliczne zjątko ma Julia i jej Maleństwo. Powiem Wam że te chłopaki styczniowe to super przystoniaki 🙂 Fajnie mój pewnie też taki będzie 🙂
Jeszcze raz gratulacje dla niej!
Pinacolada- Tówoja Lenka na zdjęcia to ma przepiękną minkę. Tylko jej fotki robić. Ja też chce takiego słodzianka
Jagódka- oj Ty biedna z tymi brodawkami. ie martw sie wszystko sie unormuje z czasem, zobaczysz. A Ksawcio to jak juz wspomninałam przystojniacha że hoho
Ani życze szybkiego powrotu do domku z maleństwem. Zeby tylko biedna się bardzo nie namęczyła!
A tak w ogole to ja dziś się czuję troszke lepiej. Chyba po tych "parówkach" mi przeszło 🙂 Tylko ze od dwóch dni nie moge wstać z kanapy, bo mnie wszystko boli, i jakieś dziwne bóle krzyża. Ehhh tylko marudzic mi pozostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia a jak myslisz jak Twoja Agatka przyjmie siostrzyczkę?
Bo mały mojej szwagierki już mowi "dzidzi nie", "dzidzi tam"- i pokazuje palcem że ma byc w innym pokoju :laugh: Myslę że będzie mocno zazdrosny, w koncu przez 1,5 roku miał dziadków i zabawki na wyłączność.

A ja dzisiaj wzięłam sie ostro za sprzatanie. Poprasowałam, poprałam, teraz mała przerwa, a potem mycie podłóg na górze i generalne sprzątanie łazienki. W planie jeszcze nalesniki z bitą śmietaną i sosem czekoladowym. Hmm normalnie to to tydzień by mi zajeło :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia nie wiem i trochę się boję, niby jak się pytam gdzie mama ma siostrzyczkę to podnosi bluzkę opuszcza spodnie i pokazuje, że w brzuszku,a jak się jej pytam jak mocno kocha siostrzyczkę to całuje cały brzuch od góry do dołu i mocno tuli. Mamy kupionego dla niej misia na przekupstwo niby od siostry no zobaczymy ale na pewno będzie sporo zazdrości, bo to taki nasz mały przytulasek 🙃

a tak z innej beczki nie masz ochoty wpaść do mnie jak u siebie już skończysz porządki?bo ja odkurzyłam i na więcej nie mam siły!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...