Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

Ja dopiero teraz zagladam bo nocka nalezała do ciezszych 😞

Najpierw gratulacje dla świeżych mamusiek i ich pociech!!Jagoda - witaj w domciu!
Julia - trzymaj się dzielnie!

U nas wczoraj wieczór była nasza pediatra - oglądneła Lene i zapisała nam mnóstwo rzeczy ale najwazniejsze to mleko bo niestety nasz głodomorek nie najada sie moim mleczkiem i bede jej dawac tylko na noc zeby nam wszystkim było łatwiej. W dzien chce karmic piersia dlatego te leki które dostałam na ograniczenie laktacji musze dozowac bardzo rozsadnie zeby mi całkiem mleczko nie zanikło. Pani doktor wyszła o 00:30!!, maz pojechał do apteki a mnie jeszcze czekało mnóstwo zajęć. tak więc w zasadzie spałam gdzies dopiero od 4! Ale za to wstałam przed chwilka wiec troszke nadrobiłam. Mamy robiona maść do pupy bo nic sie nie sprawdziło na Lenki odparzenia ( krem z Musteli, Sudocrem, Bepanthen, mąka ziemniaczana) i mam nadzieje ze po niej dupsko sie zagoi. pani doktor kazała odstawic mokre husteczki do pupy! bo ponoc czesto alergizuja i uzywac ich tylko na spacerach i wyjazdach a w domu myc pupe płatkami kosm.zamoczonymi w czystej wodzie! I tak robię od wczoraj wieczor - miejmy nadzieje ze woda + masć dadza oczekiwane efekty.

Jagoda - nic sie nie martw - Lena w dzien to tez aniołeczek- je i spi w kólko nawet oczu nie raczy otworzyc jak siostra ze szkoły wraca a po kapieli zaczyna sie high life. Zje i sie gniecie, prezy i nie wiadomo o co jej chodzi.
Dzis o 4 w nocy dostała pierwsza flachę - wtrąbiła 90ml!! i spała do 7:30, Potem dostała piers i spi dotad czyli do 11! Mysle ze ona jednak nocami troszke głodna była i tyle. Dostałysmy "mleko" Bebilon Pepti ze wzgledu na wysokie ryzyko alergii u leny - na szczescie jej smakuje :-)

Ojej , ale sie rozpisałam.... ale trzeba wykorzystywac kazda wolna chwilkę zeby do Was zajrzec.

A co z Celką? - nie ma zadnych wieści?

Jeszcze jedno - polecam dziewuszki wkładki do pieluszek pampersów poniewaz dziecko robi kupke prawie za kazdym razem i czesto gesto na 2 min po załozeniu swiezego pampersa. A w tej chwili kupki leny sa takie granulowane (norma przy karmieniu piersia) i ten granulat zostaje na tej wkładce i go wyrzucamy a pampers uratowany. Mój maz wczoraj jak ja przebierał to w ciagu 10 min zabrudziła 3 pampersy bo co sie wydawało ze juz skonczyła i podkładał jej nowego to ona nastepna porcję 😉 Tata własnie mi kupił i przywiózł: WKŁADKI DO PIELUCH Baby Ono 100szt - 7,75zł Sama pediatra nam to wczoraj poleciła- wiec te ktore nie maja to spacerek do sklepu i kupic bo koszt niewielki a oszczednosc pampersów duza.

Aaa i odnosnie spacerków - bo mi sie przypomniało - to za 2 dni juz mozemy isc jesli mrozów duzych nie bedzie 🤪 Ale sie ciesze ze wypróbujemy furę - juz widze nasze sprzeczki kto ja bedzie pchał 🤪

Dobra koncze bo Was zanudzę 😉
Buzki, wpadne potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane! gratulacje dla świeżych mamuś!!!
ktoś założył im wątki?jak nie to zaraz to nadrobię 🙂

Celka nic się nie odzywała, czekam na info jak już coś będę wiedzieć to dam znać!
Julia trzymaj się kochana jak wszystko będzie szło po Twojej myśli to dziś będziesz miała Juniora w ramionach!
Pinacolada ja się właśnie zastanawiałam do czego te wkładki ale faktycznie to dobry pomysł na ilość zurzytych papmersów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Aniołka wielkie gratulacje!

Jeszcze raz gratulacje dla aalicee.

Pinacolada i Jagoda-wielkie dzięki wam dziewczyny za rady,już zakupiłam kolejną porcję tetrowców bo też mi się wydawało,że mało i chyba kupię jeszcze jeden kocyk.I zaraz kupię te wkładki do pieluch.Widzicie jak to dobrze dzielić się radami;-)do głowy by mi nie przyszło ,żeby kupić takie wkładki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam WAs mamuski!! 🙂 🙂 ale smacznie spalismy ahh 😉

GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUS! DUZA TA OD aNIOLKA HEHE

ja pisze wieści od JULI dwie godziny temu napisała sms cytuję: (napisał jej Jarecki)
JULKA MA ROZWARCIE NA 3CM. JESTESMY NA KTG. MAŁY MA SIE DOBRZE.ZOSTAJEMY W SZPITALU.POZDR.
No wiec i dzis Juliaa zostanie mamuską!!!!!!!!!!! super 😉

Buzka dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło super będzie kolejne maleństwo tym razem mężczyzna;-)

Jagoda-czy smoczek firmy nuk dobrze się sprawdza? ja mam avent,ale myślę,żeby kupić nuka.



Wkładki już zakupione.Dziewczyny dzielcie się radami,są bardzo przydatne;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
Paullel a co Ci wczoraj gin powiedział?
dziś wywoływanie ma Kajtucha, w szpitalu też Celka i Julia więc pewnie przywitamy kolejne maleństwo 🙂

Jagoda zapomniałam napisać że Ksawciu przystojniak 🙂 i życzę by mu się pory dnia przestawiły 🙂


eh w sumie nic konkretnego 🤨 mierzyla mi niunie, bo jest mała i sprawdzają czy rośnie ma teraz ok. 2700 gram i głowke na 34 tydzien i 5 dni... 🤨 ale gin stwierdzila ze to nic bo pewnie ma wąska główke no i stwierdziła skoro czop mi odpadł już to tylko mam się sexować i czekać na poród :P tyle to sama wiedziałam.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel jeśli masz taką maleńką niunię to duszukuj sie w tym plusow - będziesz miała lżejszy poród :laugh:
I takie małe dzieciaczki ponoc potem dobrze przybierają na wadze. Najważniejsze żeby mała zdrowa była.

Jadoga, Pinacolada
dziekujemy za cenne rady, piszcie jak tylko możecie 🤪
Na pewno zakupie te wkładki 😉
A bodziaki do szpitala zmienię na takie rozpinane na całosci, nie będzie problemu bo nie trzeba ich przekładac przez główkę.

Dziewczyny ja chyba zwariuję, już 3 dzien goni mnie przed południem na kibelek 🤪 schudłam juz 1,5kg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jejkus jejkus co tutaj sie wyprawia Kochane :P
ładne tempo narzucilyscie ciezko Nam bedzie sie tak rozpakowywac jak Wam :P
Ciesze sie niezmiernie i Gratuluje dzielnym Mamusiom 🙂 🙂 🙂
I Powodzonka dla Mamusi przy godzinie "0" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ale Ksawciu jest śliczny ;*
No co do ubranek ja właśnie mam kilka sztuk na 52 i na 56 mam
tego troche 😉 Cod o myjek nie kupywałam bo właśnie wiem że są
nie praktyczne mam dwie dostałam po kuzynce ale i tak się raczej
nie przydadzą..Pieluszki tetrowe to wiadomo bo ciągle tu coś tam coś...
A co do kocyków mam 3..1 rożek i 2 śpiworki..
Mam nadzieje że da rade..

Aniu23 - ja tak mam ciągle raz są skurcze raz niema..
Julia - super 🙂 🤪 to już napewno poród 😉 Następne styczniowe maleństwo za nie długo z nami 😉
Allice - gratuluje córóni 🙂 ale fajnie , sypiemy się stycznióweczki ;p
Anioł - tobie też gratuluje córóni 🙂 🙂
Pinacolada - tak syzbko z malutka juz na dworek mozna ? 🙂
No ja też te wkładki kupie już słyszałam kiedyś o tymale wyleciało z głowy , dobry
pomysł 🙂

Paullel - nie martw się moje przeczucie mówi że będziesz następna 😉 zobaczymy..
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie.
Tak sobie czytam i czytam i GRATULUJE ŚWIEŻO UPIECZONYM MAMUSIOM SWOICH POCIECH!
I życzę mamusiom które są już na porodówkach szybkiego i w miare bezbolesnego porodu.
Pinacolada, Jagoda - dzięki za rady jakie piszecie, na pewno się przydadzą 😉
Aj ja też już chce swoje maleństwo, doczekać się już nie moge noooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mogę poczekac, Justynka wskakuj przede mnie :laugh:

Ttinka dziwny ten Twój suwaczek, pokazuje 39t i 6 dc, do porodu zostało jeszcze 8 dni 🤢
A jak czujesz będzie chłopak, czy dziewczynka? Obstawiacie z męzem zakład? :laugh:

Na razie nie ma niespodzianek co do płci, wiecie że ja zaczynam się coraz bardziej bać 🙃 Mam różowe spiochy do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia no właśnie zauważyłam że jakiś on shizowy
Heeee a mi zostało 8dni - tylko ja to bym z chęcią już chciała (tylko jak mężuś z pracy wróci bo inaczej to chyba bym zwariowała 🤪 )
My nie obstawiamy czy będzie chłopczyk czy dziewczynka - podobno będzie córcia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...