Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Ja do gina w czwartek jade. A poniewaz juz nie karmie to bede mogla wrocic do moich ulubionych Jeanine 🤪

Czy któras z Was kupowała juz dla dzidzi leżaczek-bujaczek? Który możecie mi polecic?

http://allegro.pl/item908283890_fisher_price_lezaczek_rozowe_sny_wibracje.html

http://allegro.pl/item916885259_fisher_price_lezaczek_bujaczek_2w1_0_18_kg_l0539.html (taki na dłużej)

badz taki tez na dłuzej
http://allegro.pl/item910275122_lezaczek_bujaczek_ze_zwierzatkami_fisher_price.html

Ten jest wypasiony ale cena 🤪
http://allegro.pl/item905603915_hustawka_lezaczek_kolyska_fisher_price_3w1_zen.html

i ten jest tez konkretnyy 🙂
http://allegro.pl/item912641288_fisher_price_hustawka_lezaczek_z_projektorem_s_k.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziula napisał:
hej w urodzinowy poranek ! wszystkiego najlepszego Jagoda 😉

Czy wasze bobasy też kaszlą?Czy to normalne?!bo mój jak sobie śpi to kaszle czasami 2x i nie wiem czy to ślinka czy szykuje się choroba... 😞


Kochana u mnie tez tak jest i sie martwie bo mam wrazenie ze sie nasila.. i jak mecze niunie frida to w sumie nic nie wychodzi czasem minimalnie kataru ale ja słysze ze tam cos sie świeci! 😞

chcialam zrobic to z tym czosnkiem! i cholewcia nigdzie czosnku nie bylo jak bylam na zakupach heee:P lece bo niunia zabiera mi cały wolny czas ! wczoraj cały dzien nie spała marudna była okrutnie! darowalismy jej kapanie bo usnela ze zmeczenia dopiero 18.30 , na pol godziny przed kapaniem wiec jej darowalismy, nocka była w miare ~! 🙂 nawet sie wyspalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
jagódka ubierz sie ciepło i weranduj sie razem z nim tobie też sie przyda hartowanie 🙂 a pozatym teraz to o siebie musisz dbać 30 lat to nie przelewki 🙃 🙃 🙃
mnie to czeka w lipcu 🤪 🤪 🤪



chłe chłe :P bardzo śmieszne :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
dzieki katpio

ja sobie upatrzyłam ten:
http://www.allegro.pl/item910328624_fisher_price_lezaczek_bujaczek_hustawka_m7930_s_k.html

w zasadzie niewiele sie rozni od tego Twojego




Moja znajoma go ma i bardzo poleca i ja tez mam na niego oko bo nie jest drogi a podobno super sie spradza przez wiele miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIS i ja używam oliatum my wlewamy do wanienki 2 nakretki oliatum i taką wodą myjemy małą woski jednak myje dodatkowo zelem do ciała i włosów nivea potem jak ją wyciągamy to smaruje ją oliwką bo miała wysuszoną skóre po samym oliatum i jest git skórka jak alabaster taka delikatna 🙂

Jagodka Ty sie nie gniewaj na moje żarty 🙂 Ty sie lepiej dostosuj trzydziecha to już poważny wiek 🙃 🙃 🙃 koniec z pierdołami 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 ze mnie sie też tak śmieją 🙂uśmiechu przez całe życie Ci życze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał:
czesc dziewczynki.

jagoda wszystkiego najlepszego. Zdrowka, szczescia, milosci i duzo snu 🙂


Syla pisalas kiedys ze uzywasz oilatum do kapieli. czy wlewasz do wanienki plyn i myjesz dzieciatko jakims plynem do mycia czy tylko ta woda z tym plynem?



dziekuje bardzo :*

Co do oilatum - wlewasz 2 nakretki do wanienki, myjesz tym i wyciagasz dziecko, suszysz i niczym nie smarujesz 🙂 wygodne tylko drogie 🙂 my kupilismy kosmetyki nivea ale niestety, Ksawciu jest zbyt delikatny i musimy jednak uzywac oilatum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
MONIS i ja używam oliatum my wlewamy do wanienki 2 nakretki oliatum i taką wodą myjemy małą woski jednak myje dodatkowo zelem do ciała i włosów nivea potem jak ją wyciągamy to smaruje ją oliwką bo miała wysuszoną skóre po samym oliatum i jest git skórka jak alabaster taka delikatna 🙂

Jagodka Ty sie nie gniewaj na moje żarty 🙂 Ty sie lepiej dostosuj trzydziecha to już poważny wiek 🙃 🙃 🙃 koniec z pierdołami 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 ze mnie sie też tak śmieją 🙂uśmiechu przez całe życie Ci życze 🙂 🙂 🙂


🤪 Straszne to jest!!! mi sie wydaje ze mam caly czas 24 lata max! a tu rycząca trzydziestka!!! dobrze ze zdarzylam dziecko urodzic przed 30stka 😉:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka myslę tak samo 🙂 najważniejsze że pierwsze dziecko jak jeszcze dwudziestka z hakiem :P :P :P duzym hakiem 🙂 🙃 nie ważna metryka jak sie czujesz jak 24 latka to super ja mam wrażenie że jeszcze mam ok 22 lata łoj działo sie wtedy działo 🙂 potem mi życie tak zleciało że ani sie nie obejżałam a tu uuuuuuuuuuuuuu 30 🤪 szok ale popatrz na Ksawcia i pomyśl jak wiele osiągnęłaś już i jak wiele masz 🙂 a życie przed Tobą 🙂 no z tą różnicą że ponoc po 30 to już z górki:P 🙃 🙃 🙃 :P :P bużka ode mnie i Nadusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym to chciala, ale nie wiem czy jest sens inwestowac w taka hustawke [to i takjest tansza bo uzywana]
http://www.allegro.pl/item918453656_fisher_price_3w1_hustawka_lezaczek_bujak.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Jagoda, Misiamamy - tak a propos 30 urodzin! Pamietajcie kobietki ze po 30-tce jak sie rano budzisz i nic cie nie boli to najprawdopodobniej nie żyjesz! 🤪 Wiec koniec z marudzeniem ze kregosłup, serce, wątroba.....Cieszyć sie bo to dobry znak 🤪



CZYLI JA ŻYJĘ PEŁNĄ GĘBĄ BO MNIE CORAZ WIECEJ RZECZY BOLI !!!!!!
:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
Jagódka myslę tak samo 🙂 najważniejsze że pierwsze dziecko jak jeszcze dwudziestka z hakiem :P :P :P duzym hakiem 🙂 🙃 nie ważna metryka jak sie czujesz jak 24 latka to super ja mam wrażenie że jeszcze mam ok 22 lata łoj działo sie wtedy działo 🙂 potem mi życie tak zleciało że ani sie nie obejżałam a tu uuuuuuuuuuuuuu 30 🤪 szok ale popatrz na Ksawcia i pomyśl jak wiele osiągnęłaś już i jak wiele masz 🙂 a życie przed Tobą 🙂 no z tą różnicą że ponoc po 30 to już z górki:P 🙃 🙃 🙃 :P :P bużka ode mnie i Nadusi


Mi sie czasem wydaje ze mlodosc mam za soba juz i teraz tylko kierat :P
Ale z drugiej strony jak patrze na wspolczesne 40latki to nie jest zle 🙂 mozna nadal kolorowo zyc majac nawet 50 🙂
Tylko ze owszem juz z górki ale o tym nie chce myslec bo sie zaczynam bac

🙂 BUZIAKI OD NAS DLA CIEBIE I NADUSI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
pinacolada jak patrze na zdjecie Twojej Lenki to ona taka fajna pyza jest 🙂 powiedz mi ile ona je na jeden posiłek i czy zawsze zjada tyle samo czy ma tak że zjada mniej????



Zjada co 3 godziny ( wnocy ma wieksza przerwe 6-7godz) zazwyczaj 110ml. Czasami zdarza sie jej zostawic 10-30ml ale coraz rzadziej. Ale mysle ze te pyzy to bardziej dziedziczne. Ja tez byłam pyzatym dzieckiem (waga ur.4100g) Julka tez (4050g) wiec Lena nie moze byc "gorsza". Mam nadzieje ze "wyrośnie" z tego tak jak ja i Jula ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogóle to martwi mnie uczulenie Piotrusia. Najpierw miał na buzi a teraz ma na całym ciałku. Jeden lekarz powiedział ze to trądzik niemowlęcy albo potówki a drugi ze jest na cos uczulony. Odstawiłam już mleko i wszystko co z nim wziązane, zero czekolady a Piotrus nadal ma krostki. Już nie mam pojęcia bo może go jeszcze uczulać;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, ja sie zrobilam jakas aspoleczna i arodzinna - dzwonil brat męża bo sie z żoną wpraszaja do nas juz od listopada...nie przepadam za nimi i męczy mnie ich towarzystwo, - to sa Ci co dziecko dla niech jest ebrionem i Ci co nienawidza dzieci a niemowlaki ze swojej rodziny okreslaja jako - proporcjonalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie chcieli wprosic na sobote zeby "dłuzej posiedziec" - skłamałam ze jestem juz umowiona i moga wpasc w tygodniu [bo im pory kąpania nie odpowiadaly ze za krotko by mogli posiedziec...kuzwa...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córcia dzis sobie żartuje i nie poszla od rana spać tylko zamyka oczy.... oczywiście na moich rękach 🤪 dopiero jak ja włozyłam do bujaczkai bujam nogą to zasnęła 🤪 🤪 hehe ta sobie ze mnie dzis robi 🙂

wklejam zdjęcie mojej małej pomocnicy Mikołaja 🙂 [img size=301]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/pomocnica_Miko__aja.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał:
czesc dziewczynki.

jagoda wszystkiego najlepszego. Zdrowka, szczescia, milosci i duzo snu 🙂


Syla pisalas kiedys ze uzywasz oilatum do kapieli. czy wlewasz do wanienki plyn i myjesz dzieciatko jakims plynem do mycia czy tylko ta woda z tym plynem?


Wlewam jedna zakretke jak naleje mało wody ale przeważnie wlewam dwie zakrętki bo tak jakos chyba lepszy efekt heeh i nie używam nic dodatkowo sama wodą myje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...