Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

PINACOLADA - biore udzial w kilku aukcjach na allegro i wiesz ze nie na wszystkich jest tak jak pisalas w mailu??? w ostatniej dalam kwote 3 x wyzsza od ostatniej i nie ukryli jej tylko widnieje jako moja oferta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤪 🤪 🤪

WYGRALAM AUKCJE!!! PIERWSZY RAZ 🤪 🤪

Pinacolada - i nie napisalas ze jesli nikt nie przebije kwoty tej minimalnej czyli plus 2 zl wyzszej to ja kupuje po tej minimalnej a nie tej ktora zaproponowalam - hehehe ale ekstra!!! 😎 😎 😎
Mam zestaw 48 ubranek za 53 pln 🙂 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
🤪 🤪 🤪

WYGRALAM AUKCJE!!! PIERWSZY RAZ 🤪 🤪

Pinacolada - i nie napisalas ze jesli nikt nie przebije kwoty tej minimalnej czyli plus 2 zl wyzszej to ja kupuje po tej minimalnej a nie tej ktora zaproponowalam - hehehe ale ekstra!!! 😎 😎 😎
Mam zestaw 48 ubranek za 53 pln 🙂 🙂 😁



PISAŁAM !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Jagoda80 napisał:
🤪 🤪 🤪

WYGRALAM AUKCJE!!! PIERWSZY RAZ 🤪 🤪

Pinacolada - i nie napisalas ze jesli nikt nie przebije kwoty tej minimalnej czyli plus 2 zl wyzszej to ja kupuje po tej minimalnej a nie tej ktora zaproponowalam - hehehe ale ekstra!!! 😎 😎 😎
Mam zestaw 48 ubranek za 53 pln 🙂 🙂 😁



PISAŁAM !!!



to widocznie nie skumalam 😉 i bylam milo zaskoczona
natomiast ta druga aukcja jesli wygram to pojdzie po najwyzszej stawce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
pinacolada napisał:
Jagoda80 napisał:
🤪 🤪 🤪

WYGRALAM AUKCJE!!! PIERWSZY RAZ 🤪 🤪

Pinacolada - i nie napisalas ze jesli nikt nie przebije kwoty tej minimalnej czyli plus 2 zl wyzszej to ja kupuje po tej minimalnej a nie tej ktora zaproponowalam - hehehe ale ekstra!!! 😎 😎 😎
Mam zestaw 48 ubranek za 53 pln 🙂 🙂 😁



PISAŁAM !!!



to widocznie nie skumalam 😉 i bylam milo zaskoczona
natomiast ta druga aukcja jesli wygram to pojdzie po najwyzszej stawce 🤢


Jezeli jest cena minimalna to wtedy wybijaa ta kwote która wpisałas od razu, jeśli nie przebijesz zaproponowanej kwoty przez sprzedajacego 😉 a jezeli jest bez kwoty minimalnej to wpiszesz 3x wieksza a i tak podskoczy o kilka zł.

A do tej "drogiej" aukcji niz straconego, mozesz prosic o wycofanie oferty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
PINACOLADA - biore udzial w kilku aukcjach na allegro i wiesz ze nie na wszystkich jest tak jak pisalas w mailu??? w ostatniej dalam kwote 3 x wyzsza od ostatniej i nie ukryli jej tylko widnieje jako moja oferta 🤢



Tak myślę jak to możliwe i już wiem! Widocznie osoba ktora przebiła przed Toba też dała wysoką kwotę (tzw. zaporówkę) ale widoczna była tylko o 2 zł wieksza od jeszcze poprzedniej! I w momencie kiedy Ty wpisałaś swoją "wysoką" propozycję to okazało sie ze przebiłaś ta poprzednia (niewidoczna dla Ciebie) właśnie o niezbędne minimum dlatego ta Twoja kwota się pokazała!
Nie wiem czy zrozumiałe ale jedynie prawdopodobne - inaczej nie moze byc! Jak znajdziesz chwilke to wyslij mi na maila link do tej własnie aukcji to przyjrze sie temu dokładniej i bedziemy mądrzejsze na przyszłość.
Ja spróbuje wysłac Ci na maila "bardziej czytelne" wyjaśnienie tego przypadku 😉

Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
moniss77 napisał:
dzieki dziewczynki za odpowiedz w sprawie kapieli. Juz kupilam i dzis kapiel Oilatumowa 🙂
czyli nic nie uzywam, sama woda umyje.
a oliwki jakiej uzywacie po kapieli jesli uzywacie? Tak jonsons baby to chyba przereklamowana jest co?


My ostatnio bylismy na prywatnej wizycie u ordynatora oddzialu dziecieceg ow tutejszym szpitalu i on kazal mi uzywac OLIWY Z OLIWEJ Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA - cala reszta to chemia.
I tak robimy.
Oliwie trzeba zrobic tak zwana łaznie woda ale tez niekoniecznie i jest najlepsza oliwka 🙂



Czesc dzieczynki
jagoda, wlasnie i tutaj, w Angli lekarze mowia tylko o oliwie z oliwek. Ale nie skumalam co pisalas co mam znia zrobic? jak jej uzywac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
moniss77 napisał:
dzieki dziewczynki za odpowiedz w sprawie kapieli. Juz kupilam i dzis kapiel Oilatumowa 🙂
czyli nic nie uzywam, sama woda umyje.
a oliwki jakiej uzywacie po kapieli jesli uzywacie? Tak jonsons baby to chyba przereklamowana jest co?


Jeśli córcia ma bardzo suchą skórę możesz wziąć 1zakrętkę na rękę wylać i bezpośrednio umyć dziecko.Ale jeśli skóra jest w miarę normalna wystarczy wlać do wody.Potem już niczym nie naoliwiać.


nie ma b suchej i wlasnie wczoraj wlalam nakretke do wody i faktycznie fajny ten plyn 🙂 skora miluska 🙂 dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
My już też ubranka kupujemy w tej chwili na 3-6ms. 🤪 ale ja cieszę się,że na 56/62kupiłam tak dużo,bo czasem małą przebiera się 6x dziennie!

Dokładnie 🙂 🙂 my już w użyciu mamy tylko rozmiar 62 🙂 uzywam ciuszków od 3-6 ale takich bluz, bluzki spodnie itp tylko śpiochy ma jeszcze za duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwa z oliwek przyjaciółka mojej teściowej, od młodzienczych lat zamiast kremów i róznych specyfików używa czystej oliwy z oliwek! i ma twarz jak nie ejdna nastka naprawde!:P hehe ma zmarszczki ale tak mało :P że az nienormalnie hehe 45na karku a wyglada na, jak to Pinacolada okreslila"ryczącą 30stke" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Hejka

7:30 a ja juz do Was piszę. Muszę się pochwalić ( mam nadzije ze nie zapesze; tfu,tfu). Młoda po wczorajszym "przestawianiu" spania zjadła flachę po kąpieli i o 20 leżąc grzecznie sama zasnęła. Czekalismy do 23 bedac pewni ze sie obudzi do kolejnego karmienia ale w koncu koło połnocy zasneliśmy. O 4:00 obudził mnie maz i mowi ze ona dalej spi i ze moze by jej dac jesc na śpiąco? I tak zrobilismy. Wciągnęła 110ml nie otwierajac nawet oczu i spała do 7:00. Zjadła kolejne 110ml i spi dalej 😉

Najsmiesniejsze jest to ze jak miała kłopoty z zasypianiem ostatnimi nocami i nie spała do 1-3 w nocy to maz naciskał zeby zadzwonic do lekarza bo to nienormalne zeby takie male dziecko tyle nie mogło zasnac. A dzis stwierdził ze mam zadzwonic bo to nienormalne zeby takie male dziecko tyle spało! No kurde nie dogodzi tatuskowi!!! Ale i tak musze dzis dzwonic wiec zapytam przy okazji!
A co Wu o tym myslicie? Tez by Was cos takiego zaniepokoiło bo juz sama nie wiem.... 🥴



pinacolada moja mala od jakichs kilku dni tak miewa ze najedzona, przebrana i nagle zaczyna sie prezyc, szybko oddychac i denerwowac ( to chyba kolka, tak mi sie wydaje) i nie zasypia, zaczyna patrzec na rozne rzeczy, przyglada sie im, po chwili znowu zaczyna sie prezyc i buajmy ja na raczkach 🙂 wtedy nie placze, jak daje jej piers to beirze ale denerwuje sie i ciagnie mnie za brodawke, wyglada to tak jakby jednoczesnie chciala i nie chciala, denrwuje sie przy tym, wydaje mi sie ze to datego ze jest juz najedzona i chcialaby tylko possac sobie a mleko leci i jej to przeszkadza albo boli Ja brzuszek i dlatego wyvoaga sie tak i przy tym mojego sutka. Nie wiem co o tym myslec. martwie sie bo potrafi tak 2 i 3 godziny, a przeciez ma dopiero 2 tyg, takie maluszki spia chyba caly czas jeszcxze. Czy juz nie?
Wczoraj przewijalam Ja i jak to czesto bywa juz w czyta pieluszke jeszcze kupke walnela 🙂 pozniej zjadla i pojedzeniu zaczelo sie i nie wiem skoro zrobila kupke to czemu Ja nadal cos meczy.
Tez tak miewaja Wasze pociechy>
Teraz no ladnie spi juz prawie 3 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał:
Jagoda80 napisał:
moniss77 napisał:
dzieki dziewczynki za odpowiedz w sprawie kapieli. Juz kupilam i dzis kapiel Oilatumowa 🙂
czyli nic nie uzywam, sama woda umyje.
a oliwki jakiej uzywacie po kapieli jesli uzywacie? Tak jonsons baby to chyba przereklamowana jest co?


My ostatnio bylismy na prywatnej wizycie u ordynatora oddzialu dziecieceg ow tutejszym szpitalu i on kazal mi uzywac OLIWY Z OLIWEJ Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA - cala reszta to chemia.
I tak robimy.
Oliwie trzeba zrobic tak zwana łaznie woda ale tez niekoniecznie i jest najlepsza oliwka 🙂



Czesc dzieczynki
jagoda, wlasnie i tutaj, w Angli lekarze mowia tylko o oliwie z oliwek. Ale nie skumalam co pisalas co mam znia zrobic? jak jej uzywac?



ja tez nie wiedzialam co to laznia woda ale chodzi o to ze przelewasz oliwe do garnka, potem ten garnek wsadzasz do wiekszego z woda i gotujesz wode w tym wiekszym - chodzi o zabicie ewent. bakterii ale zeby sie oliwa nie zagotowala.
Poki co ja stosuje oliwe bez lazni wodnej bo nie mam tak malego garnka bez raczki zeby wszedl w wiekszy 🙂

Ksawciu gada z misiami 🙂 wczoraj tatus kupil grzechotke synkowi ale narazie Ksawciu ma to w nosie i nie chce jej wziac w lapke 🙂

Chyba podejme dzis wyzwanie i pojde sama na spacer.

Siostra jakos nie moze dotrzec, tesciowa tez nie to musze dac rade sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja walnęła dziś taką kupę jakiej świat nie widział jeszcze.I coraz bardziej jestem przekonana ,że to bardziej zasługa jedzonych jabłek przeze mnie niż kropli.Jak raz nie zjadłam jabłek musiałam jej pomóc zrobić kupę mimo,że krople dostawała,tymczasem jak tylko jabłka zjem kupa jest!jeśli tak to Dusia jesteś wielka;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie

syla jesli chodzi o żółtaczke moja Nadia tez miała długo ja przyszłasm ze szpitala do domu to dopiero zrobiła sie zołta jk musztarda wtedy lekarka kazała mi przegotowac wode dosypac glukozy (na 100ml wody czubata łyzeczka glukozy) i to wszystko gotowac jeszcze 5 min ostudzic i potem kilka razy dziennie przepoic mała najlepiej jakby za jednym zamachem wypiła duzo i tak przez 2-3 dni to jest forma kroplówki doustnej przepukuj sie wtedy pecherzyk zółciowy i szybciej wydala sie bilirubina mojej Nadusi pomolo rewelacyjnie efekt był juz na nastepny dzień ale musisz bardzo czesto jej podawac ta wode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
A moja walnęła dziś taką kupę jakiej świat nie widział jeszcze.I coraz bardziej jestem przekonana ,że to bardziej zasługa jedzonych jabłek przeze mnie niż kropli.Jak raz nie zjadłam jabłek musiałam jej pomóc zrobić kupę mimo,że krople dostawała,tymczasem jak tylko jabłka zjem kupa jest!jeśli tak to Dusia jesteś wielka;-)


mycloud a duzo jjesz jabluszek dziennie?

jagoda dzieki za odp. troche z tym zachodu 🙂 a ta oliwe poznihej dodaje sie do wody? pewnie nie. Normlanie smaruje sie nim maluszka po kapieli, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
Witam kochane 😉

Wczoraj byłam u lekarza no i powiedział że to miesiączka..

Moja ma kolki od 23:00-2:00..
Masakra wczoraj zasnełam z nią na siedząco..
Przebudziłam się jak mnie na bok przewróciłam..

Musze spadać niestety 3ymajcie się kochane ;*


ktos wyjatkowy ja tez tak miewam, zasypiam nad Malutka, glowa mi wisi a ja kimam i na kazdy ruch badz sygnal malenkiej na bacznosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...