Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

moniss77 napisał:
mycloud napisał:
A moja walnęła dziś taką kupę jakiej świat nie widział jeszcze.I coraz bardziej jestem przekonana ,że to bardziej zasługa jedzonych jabłek przeze mnie niż kropli.Jak raz nie zjadłam jabłek musiałam jej pomóc zrobić kupę mimo,że krople dostawała,tymczasem jak tylko jabłka zjem kupa jest!jeśli tak to Dusia jesteś wielka;-)


mycloud a duzo jjesz jabluszek dziennie?

jagoda dzieki za odp. troche z tym zachodu 🙂 a ta oliwe poznihej dodaje sie do wody? pewnie nie. Normlanie smaruje sie nim maluszka po kapieli, tak?


Właśnie nie! mam jabłuszka ugotowane i starte w słoiczkach jeszcze kiedyś je robiłam.W ciągu dnia raz na dwie kanapki kładę jak dżem te jabłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamusie! my dzis z Piotrusiem znowu do lekarza. Wczorajsza wysypka dzis przybrała forme czerwonych plamek:/ ja juz nie mem siły. Piotrus jest rozdrazniony, non stop na cycu, jakis taki poddenerwowany. Pewnie to g.. go swedzi.

Jagódka ja tez proszę bardo o ta instrukcje 🙂 [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał:
mycloud napisał:
A moja walnęła dziś taką kupę jakiej świat nie widział jeszcze.I coraz bardziej jestem przekonana ,że to bardziej zasługa jedzonych jabłek przeze mnie niż kropli.Jak raz nie zjadłam jabłek musiałam jej pomóc zrobić kupę mimo,że krople dostawała,tymczasem jak tylko jabłka zjem kupa jest!jeśli tak to Dusia jesteś wielka;-)


mycloud a duzo jjesz jabluszek dziennie?

jagoda dzieki za odp. troche z tym zachodu 🙂 a ta oliwe poznihej dodaje sie do wody? pewnie nie. Normlanie smaruje sie nim maluszka po kapieli, tak?



nie nie, nie dodaje, oliwe z powrotem do butelki i smarujesz jak kremem 🙂 Ja malemu tylko brwi, buzie i glowke smaruje bo pozostale czesc ciala sa ok po oilatum no i na spacery tez uzywam oliwy na buzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASECZKI

MUSZE SIE POCHWALIC!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

BYŁAM DZIS SAMA NA SPACERZE Z KSAWCIEM!!!!!!!!!!
😎 😎 😎 😎


JUZ MYSLALAM ZE NIC Z TEGO BO NAJPIERW Młody ulał mi 6 razy i nie moglam go ubrac, potem jak juz ubralam to sie zaczal drzec jak poparzony, potem sie okazalo ze sruba odpadla od gondoli od budy i nie mam jak za nia chwycic i zniesc tego dziadostwa [maz znalazl w aucie i przyjechal z pracy mi to podrzucic] no i w koncu sie udalo!!!! dotarlismy nawet do takiego lasu!!! 🤪
Nie znam jeszcze okolic dobrze wiec nie pakowalam sie daleko - krazylismy tam gdzie bylo w miare przejezdnie choc i tak kilka razy musielismy zawrocic ze slepej uliczki czyli szczesciowo odsniezonej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po spacerku i po zakupach w miejscowych sklepikach wiecie
moja kropeczka przechodzi siebie dziś wstała o 5:30 i do 13:14 nie spała dopiero jak poczuła wiatr we wlosach 🙂 to usnęła czyli na spacerze bąbel jeden a ja po nocy chodze dziś na rzesach

a nie wiem czy sie wam chwaliłam bylam u fryzjera i kosmetyczki i nareszcie w miare wyglądam mowie w miare bo nie farbowałam włosów i nie moge patrzec na ten mój naturalny kolor ale obciełam je przynajniej i wąsik zerwałam i brwi wyregulowałam zostaly paznokcie ale nie oplaca mi sie nic narazie robic bo i tak obcinam krotko bo sie boje małej uszkodzic ale czuje sie o wiele wiele lepiej nareszcie 🙂 jeszcze tylko solarium i te farbe polożyć i bede normalnie człowieka przypominac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - jeszcze mi sie przypomnialo ze znajomemu połozna powiedziala ze absolutnie nie mozna pozwalac malenstwu spac wiecej niz 3 godziny bo podobno dziecko potem po prostu nie ma sily zeby sie wybudzic i moze zemdlec czy cos takiego.
Ja tez tak jak Twoj maz sie martwie ze w ogole nie spi a zaraz potem ze spi za dlugo i zawsze mamy dylemat czy budzic czy nie 🙂
poki co Ksawciu spi od 12.00 a jadl o 11.00 i narazie poszlam go przed chwila rozebrac, zamknelam juz okna i dalej spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
my już po spacerku i po zakupach w miejscowych sklepikach wiecie
moja kropeczka przechodzi siebie dziś wstała o 5:30 i do 13:14 nie spała dopiero jak poczuła wiatr we wlosach 🙂 to usnęła czyli na spacerze bąbel jeden a ja po nocy chodze dziś na rzesach

a nie wiem czy sie wam chwaliłam bylam u fryzjera i kosmetyczki i nareszcie w miare wyglądam mowie w miare bo nie farbowałam włosów i nie moge patrzec na ten mój naturalny kolor ale obciełam je przynajniej i wąsik zerwałam i brwi wyregulowałam zostaly paznokcie ale nie oplaca mi sie nic narazie robic bo i tak obcinam krotko bo sie boje małej uszkodzic ale czuje sie o wiele wiele lepiej nareszcie 🙂 jeszcze tylko solarium i te farbe polożyć i bede normalnie człowieka przypominac 🙂



o jej, ale Ci zazdroszcze!ja mialam isc do spa i narazie jakos nie moge sie tam dodzwonic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagódka ja zostawiłam męzowi Nadie na 3 godz i załatwiłam sobie to wszystko przy jednym spaniu małej jak przyszłam to za 5 min sie obudziła 🙂jak masz niedaleko do spa to podejdz sobie poczujesz sie jak nowo narodzona 🙂 oj mnie też przydało by sie spa taki masaż czekoladą albo relaksacyjny i maseczki duperele uwielbiam to ...może jak Nadunia bedzie wieksza to sie wybiore bo to trwa dłużej niż 3 h a wogóle jak Nadia bedzie wieksza to sobie bedziemy chodziły razem na spa do kosmetyczki fryzjera na lody herbatke itd bedziemy sobie robiły taki dzień mamy i córci 🙂 ja tak robie z moją mama od dziecka poprostu idziemy i szalejemy to dzien tylko dla nas a moja mam tak robi ze swoją mama czyli moją bacią 🙂 taka tradycja a raz na jakiś czas robimy sobie taki wspólny wypad babcia mama i ja fryzjer kosmetyczka potem restauracja obiadek i kawusia ewentualnie kino teatr mowie wam super 🙂 polecam bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagódka ja zostawiłam męzowi Nadie na 3 godz i załatwiłam sobie to wszystko przy jednym spaniu małej jak przyszłam to za 5 min sie obudziła 🙂jak masz niedaleko do spa to podejdz sobie poczujesz sie jak nowo narodzona 🙂 oj mnie też przydało by sie spa taki masaż czekoladą albo relaksacyjny i maseczki duperele uwielbiam to ...może jak Nadunia bedzie wieksza to sie wybiore bo to trwa dłużej niż 3 h a wogóle jak Nadia bedzie wieksza to sobie bedziemy chodziły razem na spa do kosmetyczki fryzjera na lody herbatke itd bedziemy sobie robiły taki dzień mamy i córci 🙂 ja tak robie z moją mama od dziecka poprostu idziemy i szalejemy to dzien tylko dla nas a moja mam tak robi ze swoją mama czyli moją bacią 🙂 taka tradycja a raz na jakiś czas robimy sobie taki wspólny wypad babcia mama i ja fryzjer kosmetyczka potem restauracja obiadek i kawusia ewentualnie kino teatr mowie wam super 🙂 polecam bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy chyba skorzystam z Twojej rady z glukozą bo Majka nadał żółta, choć mi wydaje się że mniej..no ale zobaczymy jak dzisiejszy wynik bilurbiny...

a opowiem Wam dziś moja historyjkę - pojechaliśmy z dwiema dziewczynami na pobranie krwi, tatus pobiegł z Majką a ja z Agatą czekałyśmy potem szybko po bułeczki i tym razem tatuś ze starszą bo Majki nie chcieliśmy ciągnąć a dodatkowo było jedno miejsce na parkingu i z naszej strony była ściana - nie było jak wyjść! mąż poszedł a tu nagle zaczął wyc alarm a z nim Maja..okazało sie, że smoczek został w przychodni -jedyny sposób uspokojenia to wziąć na ręce, ja nie miałam jak wyjść bo ściana 🙃 więc z przodu na tył przechodziłam po podłokietniku i wciskałam się między dwa foteliki 🤪 za chwilkę wrócił mąż i zrobił wielgaśne oczy bo zastanawiał się jak ja to zrobiłam!!! 🤪 no ale czego nie zrobi matka dla dziecka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos__wyjatkowy_ napisał:
A noi wsadziłam jej dziś grzechotke do raczki i trzymała chyba z 5 min 🙂 🙂

wysle wam focie zaraz

Widze że nie którym to się marzy SPA mi tylko SOLARIUM !



marzyc sie marzy ale jak narazie to tam nikt nie odbiera wiec z mojego prezentu urodzinowego narazie nici...

Zupa jarzynowa?!!! nie za wczesnie??? 😜

I grzechotka w lapce?? wow! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my właśnie wróciliśmy od lekarza. Piotruś dostał maść ze sterydami;/ mam kąpać go w krochmalu 2xdziennie a ja moge jeść tylko ryż z piersią a najlepiej tylko ryż bo tylko on nie uczula! I powoli wprowadzać do diety inne jedzenie i zobaczymy na co jest Piotruś tak uczulony;/ Nawet marchewki mi nie wolno;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...