Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zapomniałam napisać przyszła huśtawka z fisher price rainforest i jest genialna.Niunia chętnie się w niej husta,ma super muzykę np.odgłosy lasu tropikalnego.Już dwa razy w niej zasnęła 🤪 Polecam gorąco.Potem wstawię fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny

ampułki wyglądają tak:
http://www.allegro.pl/item954235394_kolagen_serum_modelujace_cialo_biust_clarena_10ml.html

moge Wam sprzedać po 8zł/szt.
W opakowaniu jest 10 ampułek ale moge Wam wysłać pojedynczo (nie musicie brac całego opakowania)
Ampułka ma 10ml i po otwarciu jest aktywna przez miesiąc. Ja otworzyłam wczoraj wieczor pierwsza, wysmarowałam biust i brzuch i ubyło 1/3 wiec tez bardzo wydajne. Jeśliby stosowac na sam biust to mysle za na ok.8 aplikacji powinno starczyc. ampułka ma żelową konsystencję więc się fajnie wmasowywuje.
Ampułke sie nakłada przed kremem.

W ogóle możecie sobie poprzegladać stronę www.clarena.pl i jakbyście coś chciały to walcie smiało - sprawdze w jakiej cenie Wam moge załatwic i bedziecie decydowac same.

A z płatnościami to tak jak pisałam. Najpierw Wam wysle zeby wiedziec jaka opłata pocztowa a potem wam napisze zebyscie przelały kase. Przeciez zanmy sie na tyle że moge wam zaufać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 🙂
Fajna już pogoda więc na dworze można spędzić troszkę czasu 😉
Mój mały KAcperek podobnie jak Syli córcia już pewnie z 6,5 kg waży 🤪 🤪 karmiony jest samym cycem 😉
Syla a miesiączkę dostałaś albo czy masz???
Ja właśnie dostałam i małemu takie nie za bardzo cycek smakuje 😠 🤨 Słyszałam że jak się ma miesiączkę i karmi to ten pokarm nie jest taki jak przed 😮
Dusia piękne masz księżniczki 🙂 🙂 🙂 Oh ja tylko mówię mojemu Tadzikowi i męczę go że za 3 lata pracujemy nad córeczką 🙂 🙂 🙂
Byłam u gina ostatnio i powiedział że macica się jeszcze nie zagoiła jest rana i to widoczna 🤢 (robił mi USG dopochwowe)
i nie był zbytnio zadowolony z tego 🤔 ogólnie to macierzyństwo mi służy teraz tylko małe przygotowania do chrzcin...zakupy...ubranko juz kupione;0 a to najważniejsze 😉 🙂 🙂
Pozdrawiamy 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Syla jak to się objawia?Nela nie chce złapać cyca czy pociumka i wypluwa? może zjadłaś coś co zmieniło smak mleczka...
u mnie Majka jak się za dużo powietrza nałyka to wtedy cycuś ją drażni i nie chce złapać ale po odbiciu wszystsko wraca do normy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania-okres jak się karmi piersią?

Dusia-ale masz piękne panny,choć wyobrażam sobie ile masz przy nich pracy 🤪 widzę,że książeczka u większości króluje,a jak Majeczka zwraca na nią uwagę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC lASECZKI,

U NAS MASAKRA 😞

caly weekend walczylismy z Ksawciem o kazde 10 ml - nie chce jest 😞 😞 😞 Krzyczy piszczy zlosci sie i na sam widok butelki jest wrzask. Probowalismy roznych butelek, roznych smoczkow [maz kupil wszytsko co bylo] i nic. Od wczoraj zageszczamy nutritonem i jest jakby ciut lepiej ale dla wyrownania zaczal rano kaszlec no i wysypka jest coraz gorsza...
Maz wzial urlop scigalismy nasza lekarke ale pinda najpierw nas nie zarejestrowali bo juz za duzo dzieci [a dzwonilam z samego rana jak otwieraja rejestracje],potem lekarka nie odbierala w gabinecie,potem nie odbierela komory, a jak maz pojechal ja zlapac na koniec dzisiejszeg odyzuru to...okazalo sie ze sobie wyszla wczesniej [a miala niby tak duzo pacjentow!].Teraz ma wylaczony tel... 😞 lekarz z powolania, nie ma co...
Zatem wieczorem jedziemy znowu prv do tego ordynatora, znajac zycie to kaze nam wyrzucic wszystko co kupilismy i zaleci nam cos zupelnie innego...ech... 😞
A dodatkowo ja mam taki okres ze szok, nigdy takiego nie mialam no i jeszcze albo grype zoladkowa albo sie "po prostu" zatrulam.
Od wczoraj 7 rano nic nie jadlam...ledwo zyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda masakra współczuję! i trzymam kciuki żeby wszystko się szybko wyjaśniło i unormowało 🙂

Mycloud książeczka jest super - podoba się Majce (w szczególność zebra do której gada) i Agacie która co chwilę nazywa obrazki - więc zabawka długodystansowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał:
Dzień dobry Mamusie 🙂 🙂
Fajna już pogoda więc na dworze można spędzić troszkę czasu 😉
Mój mały KAcperek podobnie jak Syli córcia już pewnie z 6,5 kg waży 🤪 🤪 karmiony jest samym cycem 😉
Syla a miesiączkę dostałaś albo czy masz???
Ja właśnie dostałam i małemu takie nie za bardzo cycek smakuje 😠 🤨 Słyszałam że jak się ma miesiączkę i karmi to ten pokarm nie jest taki jak przed 😮
Dusia piękne masz księżniczki 🙂 🙂 🙂 Oh ja tylko mówię mojemu Tadzikowi i męczę go że za 3 lata pracujemy nad córeczką 🙂 🙂 🙂
Byłam u gina ostatnio i powiedział że macica się jeszcze nie zagoiła jest rana i to widoczna 🤢 (robił mi USG dopochwowe)
i nie był zbytnio zadowolony z tego 🤔 ogólnie to macierzyństwo mi służy teraz tylko małe przygotowania do chrzcin...zakupy...ubranko juz kupione;0 a to najważniejsze 😉 🙂 🙂
Pozdrawiamy 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu własnie nie mam miesiaczki.. a przy kazdym karmieniu walczymy żeby złapala cyckaa a drze sie niemiłosiernie.. po 5minutach zlapie cyca to zje.. a czasem sciagam i butelka wcina az sie jej uszy trzzęsa.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia- masz sliczne dziewczynki 🙂 🙂 naprawde! 🙂

Basia, Jagoda- trzymjacie sie , dacie radE! trzeba przetrwac złe chwile żeby potem moglo być lepiej.

Moja to znowu zaczeła walić zielone kupy , załamkaa ja nic nie jem prawie.. wysypka naszczescie zeszła ale po tej maśći ze sterydami( tak w ogole Justyna to nie są sterydy tylko pochodne sterydów więc chyba nie az tak źle.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też nie chce spać,uspała sie na huśtawce przeniosłam ją do kołyski,chodzi suszarka,a teraz jakiś debil sąsiad ściany przewierca i wali młotem 😠 Dusia podziwiam Cię jak cholera! jak ja bym miała teraz drugie to by mnie zamknęli w wariatkowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka - dzis wieczór jak młoda zaśnie to spakuje to dla Ciebie i zaraz jutro wyślę. Potem Ci dam znać ile zapłaciłam za przesyłke. Taniej byłoby jak wysłałabym Ci tolistem (w kopercie bąbelkowej) ale obawiam się o krem który jest w tubce i szklane ampułki 🤢 Więc chyba będzie bezpieczniej jak wyślę maleńką paczuszkę. jak Ty myślisz?


Jagoda - kiedy się skończy ten Wasz koszmar? Biedny Ksawciu i biedna Ty 😞 Trzymam kciuki za Was. Daj znac co ordynator powie

Dusia - księżniczki piękne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada jak wysyłałam kuzynce kosmetyki z avonu do szwecji to wszystkie tubki wokół zamknięcia obkleiłam taśmą klejącą żeby się nie otworzyły, a ampułki może wsadz do jakiegoś kartonika po lekach i wszystsko potem do koperty bąbelkowej, dla wzmocnienia włożyłam najpierw w torebeczke od prezentów one są sztywniejsze no i do koperty i poszło listem a nie paczką więc taniej 😉 tylko więcej zachodu przy pakowaniu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...