Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wtorkowo!
Jagoda Ksawciu super przystojniaka!

u nas noc u Majki ok tylko Agata znów zaczęła wstawać wcześniej...i dodatkowo zaczyna się okres pytań...wzięła gazetę i musiałam odpowiadać na pytania co jest na obrazkach...jak była cała strona telewizorów to pobiegła po 'piloka' (pilota) i zaczęła zmieniać kanały na gazecie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
a to ostatnie fotki 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0024_brz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />[/quote



Przecudne macie te zdjęcia! Jak ja wam wszystkim ich zazdroszczę. Chyba muszę poważnie przemyśleć zakup nowego aparatu.


No i oczywiście szybki kurs fotografowania. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
mam tez smecte ale nie wiem ile tego moge mu podac;/


Informacja ze strony

Smecta dla niemowląt: w wieku poniżej 1 roku: 1 saszetka na dobę. Zawartość każdej saszetki należy rozpuścić w 50 ml wody i podawać małymi porcjami w ciągu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
zaniedbałam forum, że hoho ☺️
Dusia zhaczyła mnie na naszej klasie i przypomniała o Was :laugh:

Moja mała w dzień prawie wogole nie śpi, dlatego jak mam czas na internet to tylko w weekend. Przegladam allegro, robię jakies zakupy i na tym zazwyczaj się kończy.
Teraz szukam wszystkiego co potrzebne na chrzciny...

A tak mi rośnie: [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/000_0021.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
I jeszcze jedno: [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/100_4748.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


jaka śliczna lalunia ci urosła! Ona chyba jest duża, co?

Jeszcze dziś rano o Tobie pomyślałam, czemu nie zaglądasz na brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po spacerku 2godzinki...cudowna pogoda na termometrze 20stopni 🤪
Justynka ja podaję probiotyk codziennie (zalecenie lekarza)podaję trilac.

Współczuję chorób u dzieci moja na szczęście odpukać nie choruje.
Jagoda twój królewicz zaraz skończy 3ms szok 🤪

Nocka super,ale męczyły mnie jakieś koszmary,śniło mi się,że mąż mnie zostawił z dzieckiem ale jakiejś młodszej siksy,ktora latała w majtkach samych:laugh: obudziłam sie z zadyszką i płaczem.

Ja też mam oponę-siedzę dziś na ławce i patrzę i myślę Boże jaka ja gruba jestem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki 🙂 Ksawciu dzieki bogu jest mega pogodnym i radosnym dzieckiem!!!! 🙂
Dzis sie dowiedzialam ze rzeczywiscie jak dziecko ma zapalenie pecherza czy cokolwiek zwiazanego z drogami moczowymi to wlasnie traci apetyt. Tylko zazwyczaj traci tez dobry nastroj a Ksawciu jest nadal pogodny, moze troszke wiecej marudzi i chce sie wiecej przytulac ale to rownie dobrze moze byc przez dziąselka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - smak i zapach pepti i nutramigenu jest bardzo podobny i na szczescie Ksawciu pije i nawet powiedzialabym ze wiecej ale nie chce zapeszac

po pepti powinna wysypka minac ale jesli dziecko ma wysoka alergie na bialko mleka krowiego to pepti go ma w jakiejs tam formie i ma laktoze a nutramigen nie. A i po nutramignenie moze sie pojawic wysypka - jest tysiace alergenow i nie ma opcji ochronic dziecko przed wszystkim - niestety jest to loteria i metoda prowokacji - rownie dobrze ta wyspka moze byc na nasz proszek od naszych ubrac lub na kurz...cokolwiek.

MYCLOUD-za tydzien Ksawciu zacznie 4 miesiac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki


Byłam u fryzjera , zrobiłam kolor i od razu lepiej 🙂
Pogoda zachęciła mnie też do mycia okien 😉 - umyłam w salonie, jutro Julki pokój i tak codziennie po 1 i do świąt będzie czyściutko 😉

Jutro jedziemy z Leną do okulisty - cikawa jestem co powie na to "mniejsze" oczko 🤢

Gunia - jak dobrze ze zagladnęłaś do nas. Helenka sliczna dziewczynka i jaka duża!! Szkoda tylko że daje w dzień wycisk mamusi 😞 Moja śpi 3-4 razy dziennie. Nawet teraz drzemie 🙂

Justynka - może Ty lepiej idx z Piotrusiem do lekarza. Biegunka u takiego maleństwa to dość poważna sprawa 😞

Wysłałam Ci paczkę i e-maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
moja właśnie usypia w huśtawce 🙃 co za cudowny wynalazek.

Pinacolada twoja Lenka to chyba anioł dziecko,ona płacze w ogóle?



Szczerze... to tylko wtedy jak się obudzi z dziennej drzemki a ja bedąc w innym pokoju nie usłyszę że mnie "woła" (tak mruczy lub stęka)Wtedy tak żałośnie zapłacze, ale nadal bez łez. Jak słyszy że idę (wołam do niej że już idę) to przestaje.
Dziś właśnie jak ponad godzinke siedziała w bujaczku i gadała do Witolda (królik) a ja gotowałam obiad to powiedziałam że Bozia dała mi aniołka a nie dziecko 😉 Ale dziewczyny, nie martwcie się - drugie jest zawsze grzeczniejsze 🤪 Ja swoje z Julką przeszłam to i Wy dacie radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Z Julką było ciężko? a nie widać po niej,że była małym łobuziakiem:P



Oj było ciężko. Dawała czadu. czasami musiałam wybrać czy zjeśc śniadanie, przebrać się z piżamy czy skorzystać z toalety bo na wszystkie te rzeczy nie było szans 😉

Wysłałam Ci maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
mycloud napisał:
moja właśnie usypia w huśtawce 🙃 co za cudowny wynalazek.

Pinacolada twoja Lenka to chyba anioł dziecko,ona płacze w ogóle?



Szczerze... to tylko wtedy jak się obudzi z dziennej drzemki a ja bedąc w innym pokoju nie usłyszę że mnie "woła" (tak mruczy lub stęka)Wtedy tak żałośnie zapłacze, ale nadal bez łez. Jak słyszy że idę (wołam do niej że już idę) to przestaje.
Dziś właśnie jak ponad godzinke siedziała w bujaczku i gadała do Witolda (królik) a ja gotowałam obiad to powiedziałam że Bozia dała mi aniołka a nie dziecko 😉 Ale dziewczyny, nie martwcie się - drugie jest zawsze grzeczniejsze 🤪 Ja swoje z Julką przeszłam to i Wy dacie radę 😉


A ja się pochwalę, że z mojej Lenki też się zrobił aniołek 🙂 .
Ona wiecznie śpi, a jak nie śpi to je albo leży sobie i gada, albo ogląda tv 🤢 ("niegrzeczna mamuśka" ☺️ ). Tam gdzie akurat poleży - tam zaśnie.
Normalnie dziecko nie do poznania!
Aż mi się momentami nudzi:P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt, że moja mała daje mi popalić w ciągu dnia, ale za to nocki super przesypia. Tylko 2 razy budzi sie na karmienie, o 1.00 i 4.00 (wciaż karmię tylko piersią). Wolę żeby w dzien buszowała, niżby miała byc nocnym markiem 🙂

Czy ja wiem, czy Helenka jest taka duża? Chyba Wam sie tylko tak wydaje. Jak byłam z nią na szczepienie po ukonczeniu 6 tygodnia, ważyła 4800, mierzyła 59 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...