Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał:
juz wiem czemu nie chudne: na kolazję zjadłsm golonke i sałatkę i popiłam cola- i temu wszystkiemu winna ta cola:laugh:



A ja cały dzień się dzielnie trzymałam, zero pieczywa, zero ziemniaków , na kolację wrąbałam miskę płatków z owocami a ponieważ sobie nie pojadłam to doprawiłam kawałem szarlotki 🤪 No i masz babo placek 🤪 Szlag by to...Jak tak dalej pójdzie to do 11 kwietnia się nie wyrobie 😞 I pójdę gruba na chrzest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
juz wiem czemu nie chudne: na kolazję zjadłsm golonke i sałatkę i popiłam cola- i temu wszystkiemu winna ta cola:laugh:



A ja cały dzień się dzielnie trzymałam, zero pieczywa, zero ziemniaków , na kolację wrąbałam miskę płatków z owocami a ponieważ sobie nie pojadłam to doprawiłam kawałem szarlotki 🤪 No i masz babo placek 🤪 Szlag by to...Jak tak dalej pójdzie to do 11 kwietnia się nie wyrobie 😞 I pójdę gruba na chrzest 😞


ja mam 5 kwietnia, czasu mało a opona jak od tira:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
juz wiem czemu nie chudne: na kolazję zjadłsm golonke i sałatkę i popiłam cola- i temu wszystkiemu winna ta cola:laugh:



A ja cały dzień się dzielnie trzymałam, zero pieczywa, zero ziemniaków , na kolację wrąbałam miskę płatków z owocami a ponieważ sobie nie pojadłam to doprawiłam kawałem szarlotki 🤪 No i masz babo placek 🤪 Szlag by to...Jak tak dalej pójdzie to do 11 kwietnia się nie wyrobie 😞 I pójdę gruba na chrzest 😞


ja mam 5 kwietnia, czasu mało a opona jak od tira:laugh:


he he ja mam dwie plus zapasówkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zaglądam na dobranoc...Majka śpi od 20 🙂 za godzinkę cycuś i do 5 śpię...Agatę wykorzystałam do sprzątania kuchni 🙃 dziecko znalazło pronto i przyszło do mnie 'mama psik psiki' to co miałam jej odmówić?a że zbierałam się już od tygodnia do czyszczenia frontów szafek to chęć dziecka - bezcenna 🙂 mama robiła psik psik a córcia czyściła fronty - nawet nieźle jej wyszło 🤪
bużki dla Was , no i czekamy na wieści od dziewczyn!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
aallicee troszkę przykre to co napisałaś
a z moich dwóch siostr jedna nie za bardzo polubiła Wiktorie
może jej się odmieni i będzie żałować,że nie ma takiej cudnej chrześniaczki 😆


hehe pewnie tak 🙂 ale będzie teraz musiała poczekać na następnego dzidziusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia śliczne te twoje dziewczynki aż mi się chce nastepną ślicznotke mieć 😉 tylko musze na jakiś czas wrócić do pracy żeby o mnie nie zapomnieli i powiększymy rodzinke 🙂

no i gratuluję pomocniny kuchennej 😁 przynajmniej nie musiałś się schylać do fontów szafek 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny opone to i jaaa mam 😁 😁 ale olac too! juz wygadałam ostatnio mojemu że wszyscy by chcieli żebym po ciąży wyglądała jak modelka! a tak sie nie da. Heh to się chłopak przejął i mi mówił że dla niego to nie ważne że i tak jestem piekna i ze on tego nie zauwazyl a mam sie nie przejmować 🤪 ale krętacz hehe jakoś nie wierze:P:P i tak schudłam dużo. Niby waga w miejscu ale ta opuchlizna ze mnie zeszła. I nie wiem czy to zasluga tych kosmetyków od Pinacolady ale nie mam ani grama celulitu!! zerooooo 😉 chociaz jeden pluuus 😉 no i jakos mi się chyba buzia troszku polepszyła nie jestem taki kościotrup:P hehe to i lepiej wyglądam.


A to na poprawe humorkuu
Dlaczego kot jest podobny do faceta?
1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
4. Kiedy ktoś go pogłaszcze - zaraz domaga się więcej.
5. Lubi ocierać się o twoją przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka.
12. Nie wyjaśnia dlaczego zniknął na cały dzień.
13. Cały czas by spał.

🤪 a coo:P:P

Dusia mam nadzieje ze moja tez taka bedzie:P mała pomocnica bo na tate to liczyc nie ma co! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gwiazdy 🙂


Ale pieknie dziś słonko świeci 🙂

Mojej niuni coś się dziś pokręciło i wstała o 7 rano. Pogadała chwile, zjadła flache i o 7:40 juz spała i spi nadal. Ja ogarnęłam dom i mam chwilkę dla siebie/ dla Was 😉

Idziemy dziś z Leną do miasta załatwić wymianę "gorsetu" na mniejszy i wstąpimy po Julę do szkoły 😉

Syla - dobre z tym kotem i facetem 🤪 U mnie najbardziej sprawdza się punkt 3 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Ania-okres jak się karmi piersią?

Dusia-ale masz piękne panny,choć wyobrażam sobie ile masz przy nich pracy 🤪 widzę,że książeczka u większości króluje,a jak Majeczka zwraca na nią uwagę?


My cloud też w to nie mogłam uwierzyć a jednak!!!szlag jasny! karmię non-stop!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

ja ostatnio nie mam na nic czasu...
Wczoraj bylismy u tego ordynatora.
Kaszel - nie wiadomo skad - płuca i oskrzela czyste na szczescie. Wg mnie to kaszel jest od kudelkow ktore polyka bo ostatnio zakladam mu do spania skarpetki na rece zeby nie rozdrapywal tej wysypki na czole i buzi. Lekarz stwierdzil ze to moze byc od piekacych oparow ktore sie wytwarzaja podczas ulewania 😞
Mleko zmienilismy znowu tym razem na nutramigen. Zageszczalismy troche przez weekend nutritonem ale Ksawciu raz chce jest raz nie. Zeby zjadl w ogole musielismy mu spiewac, nosic na raczkach, robic przerwy zagadywac..cuda na kiju.
Wg lekarza wysypka to uczulenie nadal na pokarm czyli na PEPTI. Stwierdzil ze to niemozliwe zeby byl uczulony na oilatum i zeby po ATOPERALu nie schodzilo.
przepisal tez masc sterydowa - hydrokortizon 1% ale ja sie tego boje i posmarowalam mu to bardzo cienko wczoraj ale dzis juz sparuje nadal atoperalem.
Kazal nam tez zrobic badania moczu i krwi bo powiedzial ze to jesc nienormalne zeby dziecko tak po prostu przestalo chciec jesc i jadlo nagle tak malo i on podejrzewa zakazenie drog moczowych lub anemie...PYTAM - skad by mial miec ta anemie skoro tak ladnei jadl kiedys!!!? a on: jak to od czego od tego syfu ktory pil...
dzisiaj zalozylismy Ksawciowi na noc ten woreczek na mocz ale cos zle zrobilismy i odpadl i nic z tego 😞 Dzis kolejna proba a rano jedziemy na pobranie krwi - chyba umre jak go beda kluc 😞 tyle dobrze ze mamy wejsc bez kolejki 😞

W niedziele byli u nas brat meza z zona - ten co nie chcial byc chrzestnym - jejku, jakbyscie widzialy ich reakcje i zachowanie! nikt tak nie przywital Ksawcia jak oni! zaczeli go calowac po stopkach, przytulac, nosic na rekach, robic zdjecia, przyniesli cala wielka reklamowe prezentow dla niego...
Nie umiem zrozumiec czemu odmowil 😞 ale i tak juz pozamiatane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ostatnie fotki 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0024_brz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi kochani mezczyzni 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0035_brz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lena od urodzenia pije Pepti i za kazdym razem jak jestesmy u pediatry to nie moze sie nadziwic jaka ma aksamitna skórkę. Myslę że gdyby Pepti z założenia było syfem to kazdemu dziecku by szkodziło a poza tym to moze nie byłoby dopuszczone do obrotu? Hmmm, nie "podoba" mi się ten ordynator ale to nic, najważniejsze żeby Wam pomógł i żeby Ksawciu dłużej się juz nie męczył bo żal dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...