Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
katpio napisał:
a ja piąty dzień na diecie, włąśnie wpieprzam filiżankę tartej marchwi, i jestem wygłodniała jak szczur. ale nie chcę zachwalać schudłam od poniedziałku 3kg!!!!!!!!



super, a co to za dieta?


podaj meil to wyślę, tak sie zastanawiam czy chudnę bo na działa czy chudnę bo głoduję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

katpio napisał:
Jagoda80 napisał:
katpio napisał:
a ja piąty dzień na diecie, włąśnie wpieprzam filiżankę tartej marchwi, i jestem wygłodniała jak szczur. ale nie chcę zachwalać schudłam od poniedziałku 3kg!!!!!!!!



super, a co to za dieta?


podaj meil to wyślę, tak sie zastanawiam czy chudnę bo na działa czy chudnę bo głoduję 😉


[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
katpio napisał:
Jagoda80 napisał:
katpio napisał:
a ja piąty dzień na diecie, włąśnie wpieprzam filiżankę tartej marchwi, i jestem wygłodniała jak szczur. ale nie chcę zachwalać schudłam od poniedziałku 3kg!!!!!!!!



super, a co to za dieta?


podaj meil to wyślę, tak sie zastanawiam czy chudnę bo na działa czy chudnę bo głoduję 😉


[email protected]


już wysyłam, jak się zdecydujesz dziel się efektami ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
Jagoda80 napisał:
katpio napisał:
a ja piąty dzień na diecie, włąśnie wpieprzam filiżankę tartej marchwi, i jestem wygłodniała jak szczur. ale nie chcę zachwalać schudłam od poniedziałku 3kg!!!!!!!!



super, a co to za dieta?


podaj meil to wyślę, tak sie zastanawiam czy chudnę bo na działa czy chudnę bo głoduję 😉




Ja tez poprosze bo głoduje juz 6 dzien a waga ani drgnie 😠
[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to dzien dobry 🙂

Młoda obudziła sie tylko o 3 do papu 🙂 No i ja położyłam sie wczoraj wcześniej niż Julka 🙃

Chciłam isc na spacer bo pogoda piekna ale sobie przypomniałam ze kurir ma przyjechac z nosidełkiem no i siedze i czekam. O 12 przyjdzie kasia to wtedy wyruszymy 😉

Wczoraj na spacerze uswiadomiłam sobie ze ja ubieram Lene tak samo jak przy 5 stopniowym mrozie 🤢 No i wyciągnęłam ja ze śpiworka, szaliczek spod szyji odwiązałam i od razu dziecko przestało sie krecic 🥴 I tu mam pytanie: czy nadal zakładacie zimowe kombinezony tylko po nie mniej warst zakładacie czy przeszłyście juz na lżejsze wdzianka?
Ja zamierzam jej dzis ubrac spodenki ocieplane i bluze z takiego misia tylko nie wiem czy jednak nie bedzie jej za zimno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
katpio napisał:
Jagoda80 napisał:
katpio napisał:
a ja piąty dzień na diecie, włąśnie wpieprzam filiżankę tartej marchwi, i jestem wygłodniała jak szczur. ale nie chcę zachwalać schudłam od poniedziałku 3kg!!!!!!!!



super, a co to za dieta?


podaj meil to wyślę, tak sie zastanawiam czy chudnę bo na działa czy chudnę bo głoduję 😉




Ja tez poprosze bo głoduje juz 6 dzien a waga ani drgnie 😠
[email protected]



wysłane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
czy ta? [img size=125]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dsc_0293_2_3.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Basiu ja zamówiłam dokładnie tą samą, więc ta ładniejsza 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
wspomóżcie wzrost mojego drzewka:
http://katrina84.posadzdrzewo.pl



nie wiem czy przez kliknięcie drzewko dużo urosło ale odgłosy moja młodą uspokoiły, zapisze linka i bede regularnie jej zapodawać. Drzewko bedzie Ci rosłó a ja bede miała aniołka:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
katpio napisał:
wspomóżcie wzrost mojego drzewka:
http://katrina84.posadzdrzewo.pl



nie wiem czy przez kliknięcie drzewko dużo urosło ale odgłosy moja młodą uspokoiły, zapisze linka i bede regularnie jej zapodawać. Drzewko bedzie Ci rosłó a ja bede miała aniołka:laugh:


już wcześniej pisałam że moja przy tych odgłosach się uspokaja i zasypia, a i dla mnie to ukojenie ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny

ja rycze od 2 godzin na non stopie.
Co ja mam robic??? Ksawciu ma dzis buzie straszna - uzywalismy juz tylko oliwy z oliwek i kremu oilATUM SOFT, baba stwierdzila ze to moze byc uczulenie na oilatum [plynu do kapania uzywalismy od urodzenia i nic mu nie bylo]. Kremu oilatum soft uzylam raptem kilka razy, mleko ma dla alergikow a na policzkach kolo uszu i na czole i briwach - jeden ogien!do tego znowu te zolte kropki z ropki na tym - masakra!jego klatka piersiowa i szyja zsypana krostami i tak wysuszona ze sie sypie.
Baba kazal kupic specjlany krem dla skory z AZS [atopowe zapalenie skory] - ciezko go dostac bo specjalnei na zamowienie. I nie wiem czy mu smarowac te krosty tym kremem? przeciez to jest krem nawilzajacy a nie na wysypke...qrwa po rpostu mam dosc.
Drapie to, drze sie, nie chce jesc, w gardle mu zaczelo chlupotac i boje sie ze to refluks.
A bylo juz tak pieknie.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka jak nie chcesz stosować maści ze sterydami to musisz to nawilżać!Ja używałam kremu a Oilatum ale skoro mówisz że na to ma uczulenie to spróbuj np samą wazeliną. Spróbuj tez go wykapać w krochmalu, powinno pomóc na drapanie. Ja kąpałam nawet 2 razy dziennie jak było trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Widze że macie jakąś dobrą diete, heh mi też by się przydało schudnąć. Jeżeli możecie to prześlijcie mi tą dietke, będe wdzięczna 🙂 [email protected]
Nie mam za bardzo czasu żeby tu wpaść, mam nadzieje że u waszych maleństw wszystko ok 😉
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh my dzis cięzką nocke mieliśmy. Piotruś budził się co prawda tylko 2 razy ale stwierdził że po drugim już nie będzie spał, a ja przez to chodze na rzęsach. A Dziś mam mieć jeszcze gości bo przychodzi koleżanka po ciuszki dla swojego dzieciatka. Aż dwie torby po Piotrusiu jest!
Syla filmik super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuurrr jaka jestem zła..przypomniała sobie o nas położna bo musi być 2razy,a była raz.Przylazła,ja usypiam małą bo płacze marudzi bo zmęczona.Ta ją obudziła chciała obejrzeć,zaczęła jej naciskać po chamsku na brzuszek,zero delikatności potem ją przełożyła na brzuszek ,a ja jej mówię,że ona przed chwilą jadła...a ona a to nic 😠 później zajrzała w pieluchę i kurwa mówi mi,że ja ją źle zakładam tzn.huggiesa odwrotnie,więc ja jej pokazuje opakowanie i mówię,że jest w błędzie.Potem nie kazała mi wycierać po sikach chusteczką bo nie potrzeba ja jej mówię,że to jej opinia.Potem nie umiała założyć jej śpiochów więc jej pokazuje ,ze tu się rozpina.Później ją wzięła na ręce i zaczęła kurwa przytulać a dodam,że jebała tandetnymi perfumami ze śmietnika chyba.Mała się zaczęła drzeć ta ją jeszcze bardziej przyciska więc ja jej mówię proszę oddać mi dziecko.Wtedy się niunia uspokoiła,a ta franca mi mówi ,że dziecko mnie szantażuje.Pani wybaczy ,ale znam swoje dziecko i wiem co jest dla niej kiedy najlepsze.Siedziała chyba 40min,miałam ją wyjebać w kosmos,ale się powstrzymałam.Siedziała i się rozglądała.Nie wiem kurwa jaką ona szkołę przeszła chyba dla idiotów.I nie wiem jak można jeździć do dzieci i walić na maxa śmierdzącymi perfumami.Teraz wietrzę mieszkanie bo nadal wali.Niech mi się kurwa na oczy więcej nie pokazuje.Aż żałuję,że mąż akurat zdązył wyjechać do pracy to by poszła szybciej.Niunia teraz lula spokojnie.Wieczorem mamy rota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha śmieszne jest to,ze nawet nie umiała wejść na moje osiedle...rozumiem,że jest zamknięte,ale jest domofon i wystarczy zadzwonić.A ta dzwoni do mnie kilka razy i się pyta jak ona ma wejść mówię proszę zadzownić domofonem pod numer ,który Pani mówię-a ona ahaaaaa! hahahaha jaka filozofia.Kurwa domofon nisamowity wynalazek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...