Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud napisał:
Pinacolada ja chyba ten debridat też poślę do głębokiej szafki.Zaczynam wierzyć,że ona jest taka właśnie po nim.Zasnąc nie może mimo,że zmęczona,jest wkurzona nie wiem na co.Zostanę jedynie przy sab simplexie,mam nadzieję,że kupa będzie.



u nas dopiero pierwszy dzien próby! Nic jeszcze nie moge stwierdzic. Ale juz sie zbliza godzina W wiec poczekaj a zdam relacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sylla-jeśli mogę coś powiedzieć to...mamy chustę bebelulu jak mówiłam ,ale nie każde dziecko chce w niej chodzić tzn.dać się do niej wsadzić.Moja już nie chce więc chusta idzie na sprzedaż i będzie zakupiona wiązana,żeby ta mazepa nie zorientowała się,że jest w coś wkładana bo to cwańsze niż ustawa przewiduje.Nosidło mamy,ale zamierzam je wypróbować od 3ms.Wyprasowałam furę jej ubrań ,a za takie dzisiejsze zachowanie powinna chodzić w pogniecionych 🤢 a panna dalej śpi 😁 ona odsypia,a ja?a matka odwala robotę.

Jutro mamy 2 miesiące i z tej okazji pijemy rota;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

byłam z niunia na kontroli bioderek i dalej pieluszkuje, ale jest lepiej 🙂

ustaliłam wkońcu date Chrztu na 2 dzień Świat 🙂 i to na głównej mszy:laugh:

Mycloud- moja też dziś dała czadu- byłam z nia u mamy bo musiałam poczekać bo kancelaria od 17 i tak dała mi popalić ze masakra, biedny pies nawet do pokoju nie wszedł- gdzie zawsze jej pilnuje i leży koło łóżka, nawet on miął dość:laugh:

Jagoda- ja mam nadzieję ze tez bede mogła za niedługo dawac niuni kaszki 🙂moja siostra zaczeła wprowadzać jak Nikodem miał 3 i pół miesiąca wiec juz licze dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Sylla-jeśli mogę coś powiedzieć to...mamy chustę bebelulu jak mówiłam ,ale nie każde dziecko chce w niej chodzić tzn.dać się do niej wsadzić.Moja już nie chce więc chusta idzie na sprzedaż i będzie zakupiona wiązana,żeby ta mazepa nie zorientowała się,że jest w coś wkładana bo to cwańsze niż ustawa przewiduje.Nosidło mamy,ale zamierzam je wypróbować od 3ms.Wyprasowałam furę jej ubrań ,a za takie dzisiejsze zachowanie powinna chodzić w pogniecionych 🤢 a panna dalej śpi 😁 ona odsypia,a ja?a matka odwala robotę.

Jutro mamy 2 miesiące i z tej okazji pijemy rota;-)
to co bys radziła kupić?? a to ma jakies ograniczki wagowe wiekowe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał:
Zasnęła we wózku maruda!!! ale mi się maruda trafiła 😠

Dziewczyny jak poczytałam o szczepionkach na pneumokoki na forum to włos mi się zjeżył.Boję się chyba i wybiorę jedynie rota.Na pneumo można szczepić nawet dzieci 2,3letnie.A jak młoda jest ze mną w domu i będzie aż do póki nie pójdzie do zerówki to chyba nie ma sensu teraz ją szczepić.



ja gdzies slyszalam ze na pneumokoki mozna szczepic ale pozniej po roku bo to jest szczepionka wysokiego ryzyka i nie zaleca sie niemowlakom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm u nas cos maruda sie wlaczyla Ksawciowi - nie moze zasnac od 14stej...zasnal po kapieli na przewijaku, przebudzilam go na jedzonko, nie moglam dobudzic, zjadl tylko 80 ml i nie chce teraz spac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - jest zdecydowana rożnica!!! W prawdzie nie zasnęła sama w łóżeczku tak jak bym sobie tego zyczyła :P ale mąż, który zazwyczaj ja usypia stwierdził, że niebo a ziemia! Marudziła ale nie płakała , nie prężyła się no i zasnęła przed 22 a to już spory sukces 😉 Zobaczymy jutro czy zbieg okoliczności czy reguła 🙂


Jeśli chodzi o odstęp miedzy szczepionkami skojarzonymi (6w1) - pytałam pediatre - to ona twierdzi żeby odczekac wiecej niz 6 tygodni. Nam wypada w Wielki Piatek wiec zaszczepimy sie tydzien pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał:
mycloud napisał:
Sylla-jeśli mogę coś powiedzieć to...mamy chustę bebelulu jak mówiłam ,ale nie każde dziecko chce w niej chodzić tzn.dać się do niej wsadzić.Moja już nie chce więc chusta idzie na sprzedaż i będzie zakupiona wiązana,żeby ta mazepa nie zorientowała się,że jest w coś wkładana bo to cwańsze niż ustawa przewiduje.Nosidło mamy,ale zamierzam je wypróbować od 3ms.Wyprasowałam furę jej ubrań ,a za takie dzisiejsze zachowanie powinna chodzić w pogniecionych 🤢 a panna dalej śpi 😁 ona odsypia,a ja?a matka odwala robotę.

Jutro mamy 2 miesiące i z tej okazji pijemy rota;-)
to co bys radziła kupić?? a to ma jakies ograniczki wagowe wiekowe??


Nosidło np.kidsmile do 18kg.ja mam do 12kg.Chusta też jest do 12kg także takie są ograniczenia jedynie wagowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Czy kupa z dodatkiem barwy zielonej to od żelaza?mleko jest wzbogacone w żelazo.Od jutra nie podaję debridatu aż się boję ,ale kiedyś trzeba.




ja nie widziałam jakichkolwiek negatywnych skutków nie podania Debridatu. Kupa była, bączki były - jak narazie wszystko supcio!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Czy kupa z dodatkiem barwy zielonej to od żelaza?mleko jest wzbogacone w żelazo.Od jutra nie podaję debridatu aż się boję ,ale kiedyś trzeba.



właśnie chciałam się ciebie zapytać, czy twoja niunia robi zielone kupy? bo moja tak. I właśnie myślę że to po NanActiv, bo ono ma dużo żelaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
a mi sie nudziło dzis i zrobiłam sobie krótki filmik 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=XFhCgUZLJds od poczatku do narodzin 😁



Syla w jakim programie ten filmik robisz, bo w power point chyba takiego filmiku nie da się zrobić. koniecznie udziel instruktarzu, ps. masz śliczne focie w ciąży, ja na swoje nie bardzo lubię patrzeć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał:
>SyLa1205 napisał:
a mi sie nudziło dzis i zrobiłam sobie krótki filmik 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=XFhCgUZLJds od poczatku do narodzin 😁



Syla w jakim programie ten filmik robisz, bo w power point chyba takiego filmiku nie da się zrobić. koniecznie udziel instruktarzu, ps. masz śliczne focie w ciąży, ja na swoje nie bardzo lubię patrzeć 😉


o to samo chcialam zapytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
Jagoda mowiłaś że nie macie ubranka dla Ksawcia! znalazlam cos idealnego 😁 😁 piekny komplecik i tani narazie 😉 http://allegro.pl/item966121890_ubranko_na_chrzest_rozmiar_68.html


ubranko juz mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ja mam dzisiaj gorszy dzien...

Ksawciu coraz bardziej krzyczy przy jedzeniu i nie chce jesc 😞
Ta wysypka na twarzy po nocy wyglada tragicznie 😞 ja juz nie wiem co robic... 😞 😞 😞

Dodatkowo zrobilam zakupy na allegro i w sumie z przesylka wyszlam na tym jak zablocki a jeszcze przedmiot na ktorym mi najbardziej zalezalo jest niedostepny... 😠 [a cala reszte zakupow zrobilismy przy okazji no i super...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał:
a ja piąty dzień na diecie, włąśnie wpieprzam filiżankę tartej marchwi, i jestem wygłodniała jak szczur. ale nie chcę zachwalać schudłam od poniedziałku 3kg!!!!!!!!



super, a co to za dieta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla filmik rewelacja!

ja nie spie od 7 i walcze z kolką 😠
dziś taka śliczna pogoda ze musze ja wziasc na spacer, juz nie kaszle, lekarka powiedziała ze jest ok to wyruszymy na chwilke 🙂

a rano myslałam ze padne ze smiechu jak gadała z własna raczka, czoło marszczyła i gadała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...