Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusie!
U nas pogoda super i znowu cieplutko 🙂 Jak ja lubie takie pogody w Irlandii 🙂
U nas w szpitalu nic się nie wypełniało żadnych promocyjnych ankiet, ale z tego co wiem może cos przyjdzie w 6 miesiącu, może...
mój Piotruś właśnie słucha Jamala, to jego ulubiona muzyka, lubi też Zodiak na melanżu 😉 Takie dziwne upodobania ma hehe
Mycloud ja tez chodze w dresach po domu bo mi najwygodniej, ale ja tak od samego poczatku robie bo nie lubie chodzic po domu w jensach, umalowana tez nigdy nie jestem, chyba ze gdzieś wychodze i Piotruś mi pozwoli się umalować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam laseczki!
u nas dziś wiatr masakryczny 🥴
co do ubierania się w domku to ja też dresiorki i zero umalowania, ja w ogóle się bardzo rzadko maluje.
Pinacolada 😘 😘 😘 buziaki dla Ciebie za te kremiki i kolagen widzę różnicę, nawet wczoraj poprosiłam męża żeby spojrzał swoim okiem bo już się bałam, że sobie wmawiam te zmiany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusieńko pocieszyłaś mnie bo właśnie do mnie idzie krem i kolagen!!! gdzie widzisz różnicę? raz dziennie to wsmarowujesz? po jakim czasie zauważyłaś? stosujesz do tego jakąś dietkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud ja stosuję na brzuchu i na udach(2 razy dziennie - wieczorem po kąpieli kolagen i krem i rano krem, o tym rannym czasami zapominam 😮 ) - na brzuchu koło pępka miałam największe rozstępy a teraz (stosuję od 2tyg) czuję,że są one płytsze i delikatniejsze no i bledsze. Co do dietki to chciałabym ale muszę gdzieś znaleźć dużo samozaparcia i silnej woli, bo strasznie ciągnie mnie do słodyczy...gorzej niż w ciąży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałysmy ! Spałysmy od 9:10 do 11:00 🤪.

Ja maluje sie niemal codziennie tzn wtedy kiedy musze wyjsc z domu a wychodze prawie codziennie bo albo na spacer z niunią albo do pracy - ale to juz moje takie zboczenie zawodowe 😉 😉
W domu chodze w dresach bo wygodnie a i ostatnio przebieram sie kilka razy dziennie bo młoda zaczeła ulewac 🤢 Okres mam juz prawie tydzien wiec juz zapomniałam co to sex 😉 😜 Mam nadzieje ze lada dzien sobie przypomnę. U mnie przytulanko o dziwo częściej niz przed ciążą 🙃

Dusia - ciesze sie z postepow pielegnacyjnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki

Dusia - MAJECZKA PRZECUDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! w ogole nie wyglada na miesiac mlodsza od Ksawcia 🤪

Mycloud - daj spokój - moja mama tez tak mowi "podciagnij sie" - tzn. umaluj, ubierz itp - ja sie maluje tylko jak do kogos jedziemy a tak to nie -ale moj m. mowi ze woli mnie niepomalowana - w domu nigdy bym sie nie malowala chociazby ze wzgledu na alergie Ksawcia
Dresy - no jacha! 😉 😁 Jedne gacie to nawet mam takie ze 2 razy bym weszla - tez czest ochodzilam obrzygana [teraz Ksawciu nie ulewa prawie wcale]
Walić to! podziwiam kobiety ktore tak jak moja przyjaciolka zawsze wygladaja tak jakby mialy miec zaraz Gosci 😉 - ale mi jest NIEWYGODNIE w innych spodniach niz dres, malowanie tez jest niewygodne moim zdaniem przy dziecku.
Trzeba sie do tego przyzwyczaic i tez nie starac sie na sile udowodnic wszystkim i sobie ze nasze ciala powroca do formy sprzed ciazy...
PINACOLADA - DZIEKUJEMY!!!!! - PACZUSZKA DOSZLA 😉 😘 😘 😘

Lece do garów 😉 dzis gulasz z szynki wieprzowej w sosie pieczarkowym papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. i jeszcze jedno - kolejny postep w rozwoju :P:P:P DZIŚ PO WIELU DNIACH PRÓB MEZOWI UDALO SIE ROZSMIESZYC KSAWCIA - CHICHRAL SIE TAK JAK LENKA PINACOLADY!!!!!!!!!!!!!!!MAMY FILMIK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamusie 😉
Kacperek dzisiaj ma 3 miesiąc!!!! 🤪 🤪jejku jak ten czas leci 😉 🙂 🙂
Dzisiaj mieliśmy iśc do lekarza z KAcperkiem ale niestety o 7.30!!!!!!nie było już miejsc!!!(bo doktorka miała kilka dni wolnego) i idziemy jutro na 12 aż się boję,bo wysypka mu troszkę schodzi ale strasznie się łuszczy!No ale najważniejszy ten guzek który się nie wchłania a wydaje mi się że urósł nawet Tadzik to zauważył 😞 i już oboje się boimy.
dzis byłam jeszcze w restauracji dogadać co i jak no i tak nam leci czas.
Anioł co do tych telefonów z bielizną do mnie wczoraj młoda pani dzwoniła z prywatnego ależ drażnią mnie te telefony! szlag jasny mówisz że nie dziękuję,nie mam czasu to na siłę byle zająć czas pierdołami!
Ja też jak wychodziłam dostałam dwie paczki jedna to skarb malucha a druga podajże niebieskie pudełeczko czy jakoś tak 😉
A Z hIPPA TEZ NIE MAM nic;9 nie wiem czemu ale za to z bobovity chyba przyjdzie coś 🙂

Pinacolada ile ten kolagen kosztuje i krem?może zamówię sobie bo ten krem co mialam nic mi nie podziałał n ate rozstępy na brzusiu niestety są on tylko po jednej stronie i w jednym miejscu;/ tam gdzie się mały najczęściej wypinał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada a ten kremis na cycusie to mozna jak sie karmi?? oczywiscie umyłabym sutki przed karmieniem ale sie zastanawiam czy mozna? Bo skoro dziala to moze i mi pomoze bo moje rozstepy na cyckach to mnie do rozpaczy doprowadza;/



Poniewaz nie jest na nim napisane ze można to obawiam sie moze przenikac do pokarmu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
cześć Mamusie 😉
Kacperek dzisiaj ma 3 miesiąc!!!! 🤪 🤪jejku jak ten czas leci 😉 🙂 🙂
Dzisiaj mieliśmy iśc do lekarza z KAcperkiem ale niestety o 7.30!!!!!!nie było już miejsc!!!(bo doktorka miała kilka dni wolnego) i idziemy jutro na 12 aż się boję,bo wysypka mu troszkę schodzi ale strasznie się łuszczy!No ale najważniejszy ten guzek który się nie wchłania a wydaje mi się że urósł nawet Tadzik to zauważył 😞 i już oboje się boimy.
dzis byłam jeszcze w restauracji dogadać co i jak no i tak nam leci czas.
Anioł co do tych telefonów z bielizną do mnie wczoraj młoda pani dzwoniła z prywatnego ależ drażnią mnie te telefony! szlag jasny mówisz że nie dziękuję,nie mam czasu to na siłę byle zająć czas pierdołami!
Ja też jak wychodziłam dostałam dwie paczki jedna to skarb malucha a druga podajże niebieskie pudełeczko czy jakoś tak 😉
A Z hIPPA TEZ NIE MAM nic;9 nie wiem czemu ale za to z bobovity chyba przyjdzie coś 🙂

Pinacolada ile ten kolagen kosztuje i krem?może zamówię sobie bo ten krem co mialam nic mi nie podziałał n ate rozstępy na brzusiu niestety są on tylko po jednej stronie i w jednym miejscu;/ tam gdzie się mały najczęściej wypinał 😉



ampułki kolagenowe (10 x 10ml) - 80zł
krem kolagenowy 500ml - 80zł
jak cos to pisz na maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada a ten kremis na cycusie to mozna jak sie karmi?? oczywiscie umyłabym sutki przed karmieniem ale sie zastanawiam czy mozna? Bo skoro dziala to moze i mi pomoze bo moje rozstepy na cyckach to mnie do rozpaczy doprowadza;/



Poniewaz nie jest na nim napisane ze można to obawiam sie moze przenikac do pokarmu 🥴


szkoda;/ trudno poczekam az przestane karmic w ogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE to wy macie dobrze,że dzwonią z bielizną.Do mnie ciągle dzwonią i proponują kartę kredytową,ostatnio Panią zjechałam bo się spytała czemu nie chce więc powiedziałam,że gówno ją to obchodzi.Do męża dzwonią i proponują kredyt gotówkowy więc też ich równo zjeżdża.Często dzwonią z agencji nieruchomości bo sprzedajemy mieszkanie więc też ich wysyłam do diabła.A do teściów dzwonią i zapraszają na jakieś prelekcje i wciskają gówno a potem my musimy ich ratować..ot tak jest u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropne to moje dziecko dziś,nie chce spać,marudzi,krzyczy,ja do niej mówię tłumaczę a ona mi język wywala i się śmieje.Ważce chce urwać nogi,a ja do niej na przewijaku chcę ją rośmieszyć i robię ustami prrr.... a ona mi między cycki wali bąki na maxa.Nie wiem co z niej wyrośnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda znowu spi 🙃
Starsza młoda się grzecznie uczy 🙃
A mamusia buszuje po allegro - wystawiam rzeczy po Lence, z których już wyrosła 🙂
Ciążowe wszystkie już sprzedałam 😜

Zaraz jak tylko mąż wróci to jadę do gabinetu sprzątać bo jutro wielkie otwarcie 🤪 Zobaczymy czy w ogóle ktoś przyjdzie po tak długiej przerwie 🤢

Aaaa, jutro kopią fundamenty a w piątek zalewają. Trzeba będzie pierwszą wiechę postawić w sobotę 🤪 Ale fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...