Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
dusia wrzuć jeszcze jakieś filmiki swoich panienek bo ja się napatrzeć nie mogę 😘 😘a za zdjęcie na profilu cudne brawa.


Mycloud jutro postaram się cosik nagrać 😜 bo jak narazie mam same starocie 🙃
dziękuję za komplement w imieniu Majki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z pracy, włączyłam zelazko i od 15 min sie grzeje a ja siedzę na brzuszku. Młoda śpi, stara na urodzinach u kolezanki a P poszedł na spotkanie ze znajomymi z ogólniaka wiec spokoj i cisza jak makiem zasiał 🤪
Fura prasowania oczywiście leży i kwiczy 🤪

Karmiłam dzis młoda kaszka kukurydziana bo czystego mleka nie tknie i tak machała tymi mackami swoimi ze traciła filiżankę i oblałam ja - dobrze ze juz przestygła ! Kurde a ile sprzatania miałam. kapało z niej, z krzesełka i z taboretu na którym siedziałam. Ale najwazniejsze ze zjadła mleczny posiłek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada to dzięki Tobie tak dobrze gadam 😁 pisałaś mi o tym kiedyś i skleroza starcza nie wymazała z mojej łepetynki! 😁
Po drugie wycałuj Julkę żeby szybko wyzdrowiała! 😘
A po trzecie jak Ty możesz wyjeżdżać jak będzie II tura??!!!jak przez Ciebie będę musiała jakiś bilet kupować żeby wyjeżdżać to Cię kosztami obciążę 😉



kochana, nie doceniasz mnie! Mój dziś był w urzędzie miasta po zaświadczenie, ja lecę jutro. Będę mogła zagłosowac w Hiszpanii !!! Paweł juz sprawdził gdzie jest konsulat i bedziemy w upałach zapierdalac do Murci ale nie popuszczę !!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada to dzięki Tobie tak dobrze gadam 😁 pisałaś mi o tym kiedyś i skleroza starcza nie wymazała z mojej łepetynki! 😁
Po drugie wycałuj Julkę żeby szybko wyzdrowiała! 😘
A po trzecie jak Ty możesz wyjeżdżać jak będzie II tura??!!!jak przez Ciebie będę musiała jakiś bilet kupować żeby wyjeżdżać to Cię kosztami obciążę 😉


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


kochana, nie doceniasz mnie! Mój dziś był w urzędzie miasta po zaświadczenie, ja lecę jutro. Będę mogła zagłosowac w Hiszpanii !!! Paweł juz sprawdził gdzie jest konsulat i bedziemy w upałach zapierdalac do Murci ale nie popuszczę !!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada to dzięki Tobie tak dobrze gadam 😁 pisałaś mi o tym kiedyś i skleroza starcza nie wymazała z mojej łepetynki! 😁
Po drugie wycałuj Julkę żeby szybko wyzdrowiała! 😘
A po trzecie jak Ty możesz wyjeżdżać jak będzie II tura??!!!jak przez Ciebie będę musiała jakiś bilet kupować żeby wyjeżdżać to Cię kosztami obciążę 😉


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


kochana, nie doceniasz mnie! Mój dziś był w urzędzie miasta po zaświadczenie, ja lecę jutro. Będę mogła zagłosowac w Hiszpanii !!! Paweł juz sprawdził gdzie jest konsulat i bedziemy w upałach zapierdalac do Murci ale nie popuszczę !!!!!! 🤪



he,he,he - jak Ci sie chciało (no chyba że Agatke dopuściłaś do tego 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomości od Basi

Vanesska ma pleśniawkę i chrypkę. Od 3 dni non stop się drze. Robiła jej dziś morfologię bo do tego jeszcze b.mało je . Sama siedzi, mówi "am" przy jedzeniu. Basia nadal nie ma neta . Mieszka u mamy i już żałuje tej decyzji bo mamie wiele rzeczy nie pasi i ciągle ględzi. A spermodawca podpisał jej papiery, że Vanesska bedzie z Basią ale w zamian musi jezdzic do niego na weekendy i raz w tyg na 2 dni.

Przysłała mi zdjęcie siedzącej Nesi - jak mi sie uda to wkleję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Wiadomości od Basi

Vanesska ma pleśniawkę i chrypkę. Od 3 dni non stop się drze. Robiła jej dziś morfologię bo do tego jeszcze b.mało je . Sama siedzi, mówi "am" przy jedzeniu. Basia nadal nie ma neta . Mieszka u mamy i już żałuje tej decyzji bo mamie wiele rzeczy nie pasi i ciągle ględzi. A spermodawca podpisał jej papiery, że Vanesska bedzie z Basią ale w zamian musi jezdzic do niego na weekendy i raz w tyg na 2 dni.

Przysłała mi zdjęcie siedzącej Nesi - jak mi sie uda to wkleję 😉


Boziu chociaż wiadomo ze Basia i Vanesska jakoś daja rade. Wcale jej się nie dziwie ze nie chce mieszkać z mama, mama to mama kochana ale lubi sie wpieprzać 😉 A teściowa tymbardziej, dzis mnie moja podkurwiła ale co tam. Ciesze sie ze tutaj jestem! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam zaległości 🙂
Witam was kobietki...
PINACOLADA I SYLAKurujcie te swoje córeczki!Jak nie urok to sraka!Więc głowa do góry nosy zatykać i przetrwacie to 🙂Przepraszam ze tak żartem,ale ja juz przy moim dziecku oszleję.
Stary ma humorki młody się wydziera że tylko na rękach chce byc noszony...poszedł spać bez zjedzenia butli...a zaraz się obudzi i będzie bekkkk 😠 🤔 🤔.
Karolinka No staram się cos załatwić z tym urlopem wychowawczym ,ale narazie jestem w czarnej dupie: 😮bo szefowa nie odbiera telefonów ode mnie. 😠
Basiulka jak mi jej żal 😞 tego spermiarza za fraki i do wisły! Basiu trzymaj się kochana ...a Vaneska jest cudowna...ogólnie mi się wszystkie synowe kacperka podobaja teraz 🙂 Hheheee tak narzekamy na teściową a ciekawe jakie my będziemy w roli teściowej:P

W piatek mam następne egzaminy i chyba mnie trafi.... bo rano muszę jechać zawieść babcię na zabieg do Chorzowa 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):

Karolinka No staram się cos załatwić z tym urlopem wychowawczym ,ale narazie jestem w czarnej dupie: 😮bo szefowa nie odbiera telefonów ode mnie. 😠


Ania wiesz moja koleżanka była w identycznej sytuacji więc w końcu umówiła się z szefową że podpiszą umowę do dnia w którym teoretycznie ma skończyć się jej wychowawczy de facto zgodziła się tylko na rok ale zawsze lepsze to niż nic najpierw proponowała jej żeby napisała wypowiedzenie in blanco no ale wiadomo że musiałaby być dobrze stuknięta żeby to zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy już pewnie idziecie spać a ja dopiero teraz nadrobiłam zaległości 🙂 😞

Syla wg Mnie powinnaś pojechać z Nelcią do szpitala,wiem ze to stresujące ale lepiej niech ją przebadają na miejscu,ja pamiętam jak dziś jak Małgonia miała 20dni-byliśmy w szpitalu-zrobili jej USG brzuszka i morfologię-fakt czekaliśmy chyba z 3 godziny ale od razu wiedziałam co jej jest.Aha temp.mierzona w pupce jest wyższa niż normalnie-z tego co pamiętam o 0,5 stopnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
wy już pewnie idziecie spać a ja dopiero teraz nadrobiłam zaległości 🙂 😞

Syla wg Mnie powinnaś pojechać z Nelcią do szpitala,wiem ze to stresujące ale lepiej niech ją przebadają na miejscu,ja pamiętam jak dziś jak Małgonia miała 20dni-byliśmy w szpitalu-zrobili jej USG brzuszka i morfologię-fakt czekaliśmy chyba z 3 godziny ale od razu wiedziałam co jej jest.Aha temp.mierzona w pupce jest wyższa niż normalnie-z tego co pamiętam o 0,5 stopnia

Tak od temperatury zmierzonej odejmuje się 0,5 Stopnia 🙂


JA się zegnam kochane idę się kąpać i spać zaraz mój książe się głodny obudzi 🙂
Dobrej nocki:*:*:* 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze,że Basia w końcu odpisała,szkoda tylko,że Ona jest niezadowolona z obecnej sytuacji,niestety mamy takie są,kochane na odległość a na dłuższą metę się mądrują-bo one niby takie doświadczone i wiedzą lepiej a w wielu sprawach niestety się mylą.
Nesia przepiękna-siedzi tak jak moja lalunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...