Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia wiesz co jest b dobre? Pij duuuzo goracej wody z cytryna i sokiem malinowym/ ja jak w ciazy bylam to nie mogac nic innego zapodalam sobie to, ale pilam duze ilosci tego i gorace musi byc,( no tak zebys sie nie poparzyla, ale jak najcieplejsze) i rozgrzewa i powiemCi ze naprawde dobrze sie po tym poczulam. Na pewno byla poprawa jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
BASIA - a Ty idz do lekarza i popros o kolejny tydzien lub 2 😉
A przede wszystkim to zebys kurcze nie zarazila Nesi 🤢 Bierzesz leki???



Biore coś na przeziebienie i na gardło.
Strasznie się boje by jej nie zarazić bo juz nei pamietam kiedy taka chora byłam, a ona jak na złośc się klei do mnie i daje szyjke do całowania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
to jakiś chyba dzień wkurzania się na mężów mój uważa że skoro jestem z Majulką w domku to on już nic nie musi gotowanie sprzątanie pranie prasowanie wszystko ja ale pomylił osoby nie ze mną te numery to że on chodzi do pracy nie znaczy że w domu nie ma żadnych obowiązków... dzisiaj rano jak Majulinka wstała mówię wstawaj a on że ma sobotę i chce pospać ja mu że też mam sobotę i nikogo to nie obchodzi a on że ja codziennie mam sobotę[color=red][/color] a teraz jest zdziwiony czemu z nim nie rozmawiam......


no to niezla ta sobota nasza codzienna ze musimy wstawc mimo nieprzespanej nocy cienkim switem 😆
powiedz nastepnym razem mezowi ze skoro uwaza ze masz codziennie sobote to co On robi w lozku? skoro tak wyglada sobota to niech wstaje skro dzis ma sobote... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
to jakiś chyba dzień wkurzania się na mężów mój uważa że skoro jestem z Majulką w domku to on już nic nie musi gotowanie sprzątanie pranie prasowanie wszystko ja ale pomylił osoby nie ze mną te numery to że on chodzi do pracy nie znaczy że w domu nie ma żadnych obowiązków... dzisiaj rano jak Majulinka wstała mówię wstawaj a on że ma sobotę i chce pospać ja mu że też mam sobotę i nikogo to nie obchodzi a on że ja codziennie mam sobotę[color=red][/color] a teraz jest zdziwiony czemu z nim nie rozmawiam......


no to niezla ta sobota nasza codzienna ze musimy wstawc mimo nieprzespanej nocy cienkim switem 😆
powiedz nastepnym razem mezowi ze skoro uwaza ze masz codziennie sobote to co On robi w lozku? skoro tak wyglada sobota to niech wstaje skro dzis ma sobote... 🙂


eeeeh powiem Monis powiem... 🙂 idę na śniadanko i na spacer buziaczki miłego dnia Dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Basia wiesz co jest b dobre? Pij duuuzo goracej wody z cytryna i sokiem malinowym/ ja jak w ciazy bylam to nie mogac nic innego zapodalam sobie to, ale pilam duze ilosci tego i gorace musi byc,( no tak zebys sie nie poparzyla, ale jak najcieplejsze) i rozgrzewa i powiemCi ze naprawde dobrze sie po tym poczulam. Na pewno byla poprawa jakas.



od wczoraj pije i dupa, obawiam się ze bez antybiotyku sie nie obejdzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLA - niby wszyscy unikaja stereotypow a nasi mezowie ciagle chyba mysla ze my na prawde mamy urlopy i lezymy do gory tylkami a opieka nad dzieckiem przeciez to wakacje! 😠

BASIA - ja narazie jeszcze nawet nie spradzilam JAKI SCHAB kupil. pewnie z koscia, tłusty i niski 🙃 😁 bedzie mial wiecej roboty 😉 i na pewno nie ugotuje ale niech sie troche poglowi jak sie za to zabrac 😉

Moj tez zasnal dzis chodniej to moze pospi wiecej niz 30 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do picia soku malinowego - to w ciazy nie mozna podobno 🤢 mi tesciowa podawala codziennie ciepla wode z miodem i cytryna - taki naturalny rutinoskorbin - super dziala 🙂 a teraz tez pije malinowy bo juz moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Justyś nie martw się bo na moja gwiazde tez nic nie działa ani z jedzeniem nocnym ani z usypianiem... ma byc tak jak ona chce a jak nie to wrzaski jakby ją zarzynali i bedzie darła się dopuki nie dostanie tego co chce 😮


mi jedzenie o 5 nie przeszkadza zwłaszcza ze Piotrek tak konkretnie budzi sie raz własnie o 5 tylko mnie wkurza że później nie idzie spać;/ Na dniu też wiecej śpi jak go przytulę, uśnie i odłożę do łóżęczka niż jak go zostawiam samego, bo wtedy drze się w niebogłosy więc i tak go muszę brać na ręce i na ręach mi zasypia odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, mnie rozwala jak Nesia jojczy cały dzień, doprowadza mnie do szału a zobaczy spermodawce i cieszy a on do mnie jak Ty mozesz mówic ze jest nie dobra 🤪

teraz jak mała daje mega koncert to dzwonie i mówie córka do Ciebie i przykładam telefon by posłuchał jaka grzeczna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff,moja terrorystka zasnęła po wielkich cierpieniach moich i M.zrobiłam kąpiel dałam trochę papu i padła-pewnie tylko na 30min.ale zawsze coś,znów mi się chce ryczeć-a jeszcze pogoda do dupy,cały czas leje i będzie lało także ze spaceru nici 😞
Ratunku,pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wyciągnęłam kaloszki i zamierzam pójść po jakieś zakupki ale oczywiście jak M.wróci bo zadzwonił kumpel i wychodzi niby na chwilę-ale ja znam te chwile-przeciągają się nawet do 2h 😠
Będę dziś wyć i wrzeszczeć jak pani Kolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć babeczki 😘
Moniss Jagódka teraz tylko czekać jak się reszta ząbków posypie. już coraz więcej naszych maluszków gryzie 😉 my nadal codziennie wypatrujemy ale bezskutecznie 😞
Aniołku bądź dzielna, przynajmniej będziesz miała to za sobą jak reszta naszych dzieci będzie ząbkowała (no chyba przez to Małgosia taka rozdrażniona?)
my wczoraj mieliśmy gości, koleżanka która ma o tydzień starszą córeczkę Julcie, a druga jest w ciąży, termin ma na koniec stycznia. jedna przez drugą gadałyśmy, jak postępy naszych maluszków, co koleżanka w ciąży może czego nie, jak jakieś pleciugi, a nasi mężowie co jakiś czas milkli by się z nas pośmiać.
no i moje dziecko zupełnie odrzuciło mleko z butelki, daję jej 2 razy (śniadanko i kolacja) kaszkę łyżeczką. trochę to wieczorne karmienie trudniejsze bo Weronika zawsze była nauczona że po kąpieli zaraz była flaszka i zazwyczaj przy niej już muliła i łatwo zasypiała. a teraz po kąpieli idziemy na krzesełko, myszka się rozgląda, rozbawi, a potem już jej się spać odechciewa. i idzie spać ok 22.00 🤢
akurat teraz tak się musiało poprzestawiać, jak wrócę do pracy to chyba nie wyrobię z brakiem czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
Basia wiesz co jest b dobre? Pij duuuzo goracej wody z cytryna i sokiem malinowym/ ja jak w ciazy bylam to nie mogac nic innego zapodalam sobie to, ale pilam duze ilosci tego i gorace musi byc,( no tak zebys sie nie poparzyla, ale jak najcieplejsze) i rozgrzewa i powiemCi ze naprawde dobrze sie po tym poczulam. Na pewno byla poprawa jakas.



od wczoraj pije i dupa, obawiam się ze bez antybiotyku sie nie obejdzie 🤢



koniecznie idz do lekarza. Jak da cos na to to szybciej przejdzie i krocej bedziesz sie meczyc. Antybiotyk jak da to pewnie juz po2 dniach poczujesz poprawe czy cos a tak bedzie sie ciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a co do picia soku malinowego - to w ciazy nie mozna podobno 🤢 mi tesciowa podawala codziennie ciepla wode z miodem i cytryna - taki naturalny rutinoskorbin - super dziala 🙂 a teraz tez pije malinowy bo juz moge 🙂



jak to???? dlaczego???
ja pilam, taki zageszczony kupilam w sklepie. Pilam jakies dwa czy trzy dni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku jakbym ja miała patrzec czy na dworze deszcz czy nie to bym chyba przez większa cześć roku nigdzie nie wychodziła 🙂 a tak to foli na wózek dla mnie parasolka i idziemy w miasto 😉 I Piotrek jakos woli te spacery bo bawi sie folia a później idzie spać. Jak jest słońce nigdy nie śpi na spacerze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
wiecie co, mnie rozwala jak Nesia jojczy cały dzień, doprowadza mnie do szału a zobaczy spermodawce i cieszy a on do mnie jak Ty mozesz mówic ze jest nie dobra 🤪

teraz jak mała daje mega koncert to dzwonie i mówie córka do Ciebie i przykładam telefon by posłuchał jaka grzeczna 😜


hehehhehehe 😁 😁 😁 kapitalny pomysl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a co do picia soku malinowego - to w ciazy nie mozna podobno 🤢 mi tesciowa podawala codziennie ciepla wode z miodem i cytryna - taki naturalny rutinoskorbin - super dziala 🙂 a teraz tez pije malinowy bo juz moge 🙂



jak to???? dlaczego???
ja pilam, taki zageszczony kupilam w sklepie. Pilam jakies dwa czy trzy dni 😮


podobno wywołuje skurcze ale ja to słyszałam o liściach malin a nie o soku bo sama też piłam jak byłam w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniplku nie martw sie kochana, ja tez mysle ze to zabki o Ona po prostu cierpi. przytul Ja i na pewno bedzie lepiej 🙂
a w ogole mialam Ci napisac bo wlansie siedze na Allegro i zobaczylam takie fajne lozeczka torystyczne z moskitierami. Moze to dla Ciebie dobry pomysl na dzielczke a w zasadzie dla Malgosi.
http://allegro.pl/item1144061843_kojec_lozeczko_turystyczne_3_wzory_gratis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko niedawno wstało, spała 2 godziny a wstała o 9. Siedzi koło mnie i sprawdzam jej ręką czoło co chwilke czy nie jest rozpalona a moja córcia przykłada swoją rączkę do mojego czoła 🤪 co ja jej to ona mi i az mi łezki poleciały 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Aniołku jakbym ja miała patrzec czy na dworze deszcz czy nie to bym chyba przez większa cześć roku nigdzie nie wychodziła 🙂 a tak to foli na wózek dla mnie parasolka i idziemy w miasto 😉 I Piotrek jakos woli te spacery bo bawi sie folia a później idzie spać. Jak jest słońce nigdy nie śpi na spacerze 😮


Justysiu ale dzisiaj tak leje,że masakra,właśnie wróciłam ze sklepu,miałam parasolkę a spodnie i cała reszta mokre,tak zawiewa 😞Owszem Małgoni zabawa folią też się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...