Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co, jestem wstrzasnieta bezmyslnoscia organizatorow LOVE PARADE..co za idioci...1,5 mln ludzi w ciasnych tunelach i caly teren ogrodzony tak ze nawet sluzby porzadkowe nie mialy sie jak dostac..szok...
Panika jest najgorsza. w tłumie niesie smierc. Moj m. przezyl pozar w hali koncertowej i byl w tlumie ktory usilowal wyjsc przez jedne waskie drzwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co, jestem wstrzasnieta bezmyslnoscia organizatorow LOVE PARADE..co za idioci...1,5 mln ludzi w ciasnych tunelach i caly teren ogrodzony tak ze nawet sluzby porzadkowe nie mialy sie jak dostac..szok...
Panika jest najgorsza. w tłumie niesie smierc. Moj m. przezyl pozar w hali koncertowej i byl w tlumie ktory usilowal wyjsc przez jedne waskie drzwi...


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
kiepsko widac
wrzuce samą paszcze 😉

[URL=http://img826.imageshack.us/i/dsc00952brz.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3753/dsc00952brz.jpg[/IMG][/URL]

CALY CZAS SIE MARTWIE ZE MU IDZIE JEDYNKA PEKNIETA NA POL. MAZ MOWI ZE TO SA DWA ZEBY...a ja sie dalej martwie.. no i obok widac bialego zabka zaraz pod dziaselkiem. Ma tez dosc mocno rozpulchnione gorne dziasla wiec pewnie juz nie dlugo



moim zdaniem to tez dwa zabki raczej. Nie art sie na pewno bedzie ok.

Witam mamusie. Wlasbnie nadrabiam. Zaraz sie odezwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A to mój mały rozbójnik - dzisiaj 🙂
Akrobacje przy pufie skonczyły się "katastrofą" bo w momencie kiedy dźwigała dupsko pufa przewróciła się na nią 😞 Muszę ją wypełnić czymś ciężkim 🤢



ale szaleje. Zaczelo sie przestawianie mebli itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co, jestem wstrzasnieta bezmyslnoscia organizatorow LOVE PARADE..co za idioci...1,5 mln ludzi w ciasnych tunelach i caly teren ogrodzony tak ze nawet sluzby porzadkowe nie mialy sie jak dostac..szok...
Panika jest najgorsza. w tłumie niesie smierc. Moj m. przezyl pozar w hali koncertowej i byl w tlumie ktory usilowal wyjsc przez jedne waskie drzwi...

nawet komentować się nie chce... jakby pierwszy raz paradę robili... my się martwimy bo tam pojechała Małża siostra i brat i nie odzywają się w ogóle mamy nadzieję że nic im nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane moje jak mi sie spac chceee 🙂
Justynka gratuluacje z okazji diety. Zazdroszcze samozaparcioa czy jak tosie stam mowi, kurde ja tez chcialabym z 5 kg zrzucic.. no i ten brzuch i "chomiki" .... ehhhh
ku[ilam sobie majtasy obciskajace ostatnio i sie sciskalam wczoraj hehe, nawet dziala powiem Wam 🙂
pinacolada z ta kupa niezla fota hehhe, ale mojoa to jeszcze nigdy takiej nie zrobila, u nas tak jak u Jagody cala pupa umazana, rzadkie i musztardowe 🙂
Zdjecia z imprezki fajne, A Julka jaka miala sukinke ladna. Miod malYna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
hi
ja dziś nie śpię od 4!!!! 😠 😠 😠 😠moje dziecko przestało sypiać...o 6:50 już byłam w drodze na spacerek...wieje wiatr...deszcz a ja już miałam dosyć dziecka....w dodatku ta pogoda dobija...



Dusia bidulko. Walnij kawe mocna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie bo sie martwie......

MOja corcia ma jakas wysypke i nie wiem co to. Zaczelo sie mniej wiecej chyba jakos ze dwa dni temu zauwazylam na buzce takie malenkie kropeczki, nie ma tam nic bialegoi na nich ani w nich, taka czerwona kropeczka. Pozniej zobaczylam ze tez jest za uszami i na karku a dzis ma na piersiatkach, na szyi raczej nie ma. A poniewaz ida Jej zobki to jest niespokojna i trze raczkami za uszami i buzke jak sie budzi szczegolnie to rano jak sie obudzila zaoognione takie to bylo czerwone placki jakby. Ale na karku tez ma czerwone placki a tam przeciez nie jest w stanie sobie dosiegnac raczka i potrzec.
Teraz popatrzyma i na buzce te czerwone plamu zniknley, juz nie trze to tylko takie blaoczerwone kropki sa. Noe wiecie co to mze byc?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam chciałabym się dołączyć , jestem tu nowa, wiec nie bardzo kojarzę co i jak ale licze na to że mi pomożecie w pewnych kwestiach jesli sobie nie poradze 😎 Mam na imię Paulina, pochodzę z Bydgoszczy, mam już córeczkę Olimpię ma troche ponad 2 latka i spodziewam się w styczniu dla niejj rodzeństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Ojej jak duzo pytan - nie wiem czy dam rady spamietac

Syla - "przehuj" - kurde , jeszcze nikt do mnie nigdy tam nie powiedział 🤪 zwłaszcza w imieniniy 😉 🤪 Ale kupa była rzeczywiscie "przehujowa" wiec mi sie należało 😜 Co do budzenia sie Lenki to korzystałam z jezyka niemowląt i po prostu na hama wciskałam smoczka i walczyłam z nia przez 10min bo po tytlu odpusciła. Teraz jej sie przesunęło to jedzenie z północy na 1:30 i potem dopiero budzi sie do jedzenia ok 6:00. Jesli to sie powtórzy przez kolejne noce to zaczne oduczac ja tego karmienia o 1:30 - zobaczymy co wtedy sie stanie 😉 Mam nadzieje ze dziecko z głodu mi nie umrze 🤢

Karolinka - Lenka próbuje za wszelka cene wstac ale brakuje jej ciut-ciut - odrobine za ciężka pupa 🙂 Mysle że to kwestia kilku dni. Za to w chodziku radzi sobie coraz lepiej i robi sie "niebezpieczna"

Paulinka - witaj kochana. Proponuję jednak żebys poszukała wątku styczniowych dzidziusiów 2011 bo wtedy bedziesz rodzic. My urodziłysmy w styczniu tego roku i nasze pogawedki o kupkach, zupkach moga nie spełniac Twoich oczekiwań 😉 Ale jak tylko Ci "pasujemy" to zapraszamy 🙂

Moniss - idz do lekarza bo to chyba nie zwykłe potówki. Wiem ze któras choroba zakazna charakteryzuje sie tym ze wysypka "schodzi" coraz nizej - moze sie zaraziła od jakiegos dzieciaczka na zjezdzie Żuczków ?

Basia - Ty nie przesadzaj z tymi lekami kobieto !!!! A Nesia rozwalona na łóżku - NAJLEPSZA 🙂

Tyle spamietałam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam dzis kiespki dzien...jestem wkurw...jakbym miala okres dostac, ale chyba jeszcze za wczesnie. Chlopakow wyslalam na spacer zeby miec swiety spokoj 😎
NIC MI SIE NIE CHCE. Nawet jak pomysle ze mam obrac ziemniory to mnie trzepie.
Mlodemu juz ugotowalam, to najwazniejsze a dla nas mi sie nie chce... 🤢 🤢

MONIS - A mierzylas temp Julci? dawalas jej cos nowego? zmienilas proszek albo cos? [chociaz po proszku to bylaby wysypka tam gdzie bodziak dotyka ciala, lub ewent. kocyk, podusia] - wysypka za uszami, kark, szyja, uszy, klatka piersiowa - u nas to typowe uczulenie - sprawdz czy ma cos pod kolankami i na zgieciach lokci - bo to tez typowe dla alergii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki powracam do tematu pieluszek

jakich używacie pieluszek bo ja zmieniłam małej na pampersy i jej dupsko wysypuje i odpieka wiec wróciłam do huggisów i jest lepiej ale znów ciągle ma czerwoe na zapięciach wiec zakupilam pielucho majtki huggisy i wszystko ok poza ceną... za 42 szt płace 39.99 🤪

teraz mi się udało bo kupiłam na promocji druga paczka za pół ceny i za 84 szt wyszło mi prawie 60 zł, No ale promocja sie skonczy a ja zbankrutuje jka młodej bede kupowac takie drogie pieluchy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
laseczki powracam do tematu pieluszek

jakich używacie pieluszek bo ja zmieniłam małej na pampersy i jej dupsko wysypuje i odpieka wiec wróciłam do huggisów i jest lepiej ale znów ciągle ma czerwoe na zapięciach wiec zakupilam pielucho majtki huggisy i wszystko ok poza ceną... za 42 szt płace 39.99 🤪

teraz mi się udało bo kupiłam na promocji druga paczka za pół ceny i za 84 szt wyszło mi prawie 60 zł, No ale promocja sie skonczy a ja zbankrutuje jka młodej bede kupowac takie drogie pieluchy 😞


BASIUNIA - my uzywalismy pampersow ale mlody prawdopodobnie mial bardzo silna pokrzywke na calym ciele od tego. zmienilsimy na huggisy i spokój. sa sztywniejsze ale mlodemu nic nie jest a w biedronce cena za 70 szt to 39.99 plm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pieluszek to Wam nie pomoge bo tu jest troszke inaczej. Samych pampersów jest z 5 rodzai 🤪 ale jak była w pl to używałam zwykłych dada z biedronki i Piotrkowi nic nie było. Basiu próbowałaś? Może akurat przypasują Nesi. A pozatym zdjęcia Nesi cudne!
Moniss mi się wydaje że to alergia na coś, Piotrek tak miał po brzoskwini i moreli. Musisz sprawdzic co dawałaś ostatnio. Mam nadzieje że to nie zadne choróbsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z domku!
dziewczyny - ale wczoraj była masakra, wichura straszna 10 w skali Beauforta! deszcz lał jak z cebra wyrywało drzewa łamało gałęzie - o 22 pojechaliśmy z mężem na plażę, której już nie było wszystko zalane....
położyliśmy się po 24 a o 4 Maja przestała spać 😞 i tylko gadała dobrze że Agata się nie wybudziła- bo wszyscy w 4 byliśmy w jednym pokoju u mojej mamy! Agata to ma sen - spała od 21 do 9!!!a Majce zebra ło się na gadanie potem poszłam na spacer do mojej babci czyli jej prababci i dopiero jak wracałyśmy to zasnęła...na 30 min 😞

uciekam bo właśnie doleciał do mnie zapach kupy...
PS. Karolina i Moniss wasze dziewczyny nie beda miec takiej kupy jak Lenka dopoki glownym jedzonkiem bedzie mleczko z cycuchów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...