Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justynka gratulacje dla Piotrusia za ząbalka! wycałuj go w obślinioną buziolkę 😘 😘 😘
Aniołku u nas w sklepie dziecięcym za zabezpieczeni do gniazdek UWAGA - 5szt - 15zł!!!
Jagódka buźki dla Ksawcia za kolejny ząbek!
Julia cudne zjęcie profilowe - pewnie mieliście jakąś super sesję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcialam kupic ten wozek Slapi...
wejdz sobie na slapi opinie..
praktycznie same negatywy, ze po tygodniu sie rozpruwa, ze kola odpadaja i ogolnie opinie bardzo negatywny..
w pozytywach podaja ze lekki i ladny..
Autor: joasiulka4 17.05.09, 20:28Dodaj do ulubionych zarchiwizowany

witam dziewczyny. Pisze bo chcę was ostrzec przed wózkiem xbaby slapi. Kupiłam
go niedawno i jestem załamana Rozmawiałam z koleżankami i wszystkie zgodnie
powiedziały ze ten slapi jest to najgorszy wózek jaki kiedykolwiek prowadziły.
Zobaczcie po jakim czasie ludzie sie go pozbywają 2-3 miesiące i każdy w
ogłoszeniach pisze (idealny ale dziecko przyzwyczaiło sie do starego) czy
podobne w tym stylu bzdury. Ten wózek to jakas kara dla dziecka i mamy. Nie
mozna go podbić, ciężko się prowadzi ,zero amortyzacji -MASAKRA. Jestem tak
zawiedziona ze postanowiłam napisać na każde forum na jakie mam dostęp aby nikt
sie tym chińskim badziewiem nie skarał


Jak nogą se nie pomożesz to go nie
podbijesz. I tak z każdym dniem gorzej bo kółka siadaja szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA

Wróciłam od gina - zrobiła mi usg, cytologie no i badała podwozie 🤪 - wszystko oki 😉

Lenka czarowała panie oczekujące na swoja kolej w poczekalni - jest niesamowita , do wszystkich wyciaga łapki, nikogo sie nie boi .....

Teraz juz śpi a ja muszę dokonczyc pakowanie , i cos niebardzo mi sie chce 🥴

Widzę że Jagoda sie znalazła w przeciwienstwie do agab, ktora znów pewnie przyjęła niemoralną propozycje pana S 😉 😜 😁

Justynko, Jagoda - gratuluje pierwszego i kolejnego ząbala
Nasz pewnie wyjdzie na słowacji i jak to Pablo stwierdził młoda bedzie miała miedzynarodowe towarzystwo w "gębie" 🤪 Ma już hiszpanskiego Gonzala i wszystko wskazuje na to że bedzie słowacki Knedliczek 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Kinga, zapomnialam ze to juz ten weekend. Ale Wam... wiesz co 😉
My jedziemy na weekend do krk hehehe

Dziadki tak strasznie sie stesknily za Ksawciem ze szkoda gadac. Przywiezli mu cala siate ciuszkow ze smyka a teraz jeszcze dziadzius dzwonil zebym wybrala jakas zabawke dla Ksawcia bez wzgledu na cene i dziadek jutro jedzie i kupuje zeby Ksawciu w weekend mial cos nowego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i...nie moge sie oprzec 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ to mój spiący aniołeczek cudowny 🙂 na wczorajszym i przedwczorajszym spacerku

[URL=http://img706.imageshack.us/i/kolazusteczkabrz.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5745/kolazusteczkabrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i znowu gadam sama ze soba 😮

To Wam jeszcze powiem dwie rzeczy -- zapomnialam wspomniec ze mam druga kolezanke w Olkuszu 😜 Ma na imie Julia i ma... 5 lat 😉 Wyczaila mnie na lawce na ktora codziennie biegne jak Ksawciu uśnie z nadzieją że w końcu coć poczytam w spokoju..no i tego spokoju nie mam bo co dzien jezdzi tam na rowerku przeurocza ale troszke meczaca Julia 🙂 Potrafi siedziec ze mna 2 godziny i czekac az Ksawciu sie obudzi - a co zabawne - jeszcze ani razu sie nie doczekala 😁 Bawimy sie np. w parking czyli ja niby parkuje wozkiem i musze zaplacic Julce liscmi - koniczyną na 15 min, 'zywoplotem" na godziny a klonem na dobe 😁 Julka przynosi swoje dziecko i tak se gadamy 😜 ale ostatnio starszy brat ja pilnuje i krzyczy ze powie mamie ze zaczepia obcych 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga rzecz- kupilam dzis SILICE na te wypadajacwe wlosy i musze Wam powiedziec ze jestem absolutnie pod wrazeniem jednego zioła ze skaldu - WORKOLIŚCIA CZŁONOWATEGO!!!! 😁 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda ja też mam takie funfele 😜 na placu zabaw koło domu 🙃
dziś byłyśmy na placu zabaw i jedna Julka dosiadła się do Agaty na hustawkę, dzięki czemu nie musiałam ja się huśtać 😁 i tak patrzy na Majke i mówi "o lala" a moja roztropnisia "to nie lala to moja Maja" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem! Wczesniej byłam tak podekscytowana ząbkiem ze zapomniałam się przywitać hehe Ja dziś padam na twarz. Oglądaliśmy mieszkanka, bo ze wzgledu na ciasnotę, musimy to zmienic. Na szczęście znaleźliśmy cos odpowiedniego i dużego 🙂 No i bede miała wanne nareszcie hehe Szkoda tylko ze trosze drogie ale co zrobić, tańsze były straszne...
Dziekuje wszystkiem za gratulacje!
Juleńko jak miło że znowu się pojawilaś. Super że Jonatanek tak ładnie zachowywał się w samolocie. Mnie teraz czeka samotny lot do Polski, ciekawa jestem co to będzie z moim wiercipietkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkowo
justynko GRATULACJE ząbkowe 😘
pinacolada z dnia na dzien się rozkręcasz,Gonzalez,Knedliczek a jak nazwiecie ząbek po powrocie np.z Francji-Paryżanin czy Pigalak a może Moulin Rouge??? 😁 😁 😁 😁 😘

ja właśnie skończyłam prać mój stary wózek-jaki on teraz piękny 🙂aż żal sprzedawać 😞
ale co tam już postanowione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam wieczorkiem! Wczesniej byłam tak podekscytowana ząbkiem ze zapomniałam się przywitać hehe Ja dziś padam na twarz. Oglądaliśmy mieszkanka, bo ze wzgledu na ciasnotę, musimy to zmienic. Na szczęście znaleźliśmy cos odpowiedniego i dużego 🙂 No i bede miała wanne nareszcie hehe Szkoda tylko ze trosze drogie ale co zrobić, tańsze były straszne...
Dziekuje wszystkiem za gratulacje!
Juleńko jak miło że znowu się pojawilaś. Super że Jonatanek tak ładnie zachowywał się w samolocie. Mnie teraz czeka samotny lot do Polski, ciekawa jestem co to będzie z moim wiercipietkiem...


gratuluję również przeprowadzki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ledwo zyje

jestesmy spakowani oprocz przedmiotów "pierwszej potrzeby " typu: butelki, mleko, łyzeczki, termos, podgrzewacz i czajnik - bo to dopiero rano.

Zastanawiam sie czemu ja przed kazda podroża mam taka nerwe 😉 w zasadzie na wszystko i o wszystko. Wkurwia mnie najbardziej P , który kiedy ja nie wiem w co rece włozyc odbiera kolejny tel i gada i gada. Nawet miał kurwa czas zeby na skypie z wujkiem z hiszpani o dupie marynie pogadac - jak wpadłam do pokoju to tylko głośno (tak zeby i wujek usłyszał) oznajmiłam ze zaraz sie wkurwie- i skonczył ale ja i tak juz jestem zła. Spakowałam siebie, Julke (sprawdziłam co spakowała i naniosłam poprawki 😉 ) Lene a on tylko siebie. I potem bedzie jak zwykle: "nie spakowałaś tego !!!???". Juz sie nauczyłam i powtarzam jak echo z rownie mocnym oburzeniem: "nie spakowałeś tego???!!! " 😜
No i jak zwykle przed zasnieciem bede analizowac czego rzezywiscie nie spakowalismy 😉 Mam nadzieje ze nic waznego.

Aaaa, tym razem nie bierzemy netbooka 😞 za obopólną zgodą 😞 Ja nie potrafie poświecic sie w 100% rodzinie jak jesteście tuż tuż 😉 😜 Sama doszłam do takiego wniosku 😁 Ale za to z przyjemnoscia poczytam co naskrobiecie przez te 3 dni.

Jagoda - Julka chyba ciut męczaca ? Ale skoro urocza to cza jej wybaczyc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
kurcze Kinga, zapomnialam ze to juz ten weekend. Ale Wam... wiesz co 😉
My jedziemy na weekend do krk hehehe

Dziadki tak strasznie sie stesknily za Ksawciem ze szkoda gadac. Przywiezli mu cala siate ciuszkow ze smyka a teraz jeszcze dziadzius dzwonil zebym wybrala jakas zabawke dla Ksawcia bez wzgledu na cene i dziadek jutro jedzie i kupuje zeby Ksawciu w weekend mial cos nowego 🤪


kochani dziadkowie 🙂moja mama też nakupiła troszkę ciuszków dla Małgoni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Witam wieczorkowo
justynko GRATULACJE ząbkowe 😘
pinacolada z dnia na dzien się rozkręcasz,Gonzalez,Knedliczek a jak nazwiecie ząbek po powrocie np.z Francji-Paryżanin czy Pigalak a może Moulin Rouge??? 😁 😁 😁 😁 😘

ja właśnie skończyłam prać mój stary wózek-jaki on teraz piękny 🙂aż żal sprzedawać 😞
ale co tam już postanowione


polecimy na Kubę i bedzie Fidelek 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Witam wieczorkowo
justynko GRATULACJE ząbkowe 😘
pinacolada z dnia na dzien się rozkręcasz,Gonzalez,Knedliczek a jak nazwiecie ząbek po powrocie np.z Francji-Paryżanin czy Pigalak a może Moulin Rouge??? 😁 😁 😁 😁 😘

ja właśnie skończyłam prać mój stary wózek-jaki on teraz piękny 🙂aż żal sprzedawać 😞
ale co tam już postanowione


polecimy na Kubę i bedzie Fidelek 🤪 🤪 🤪

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
witam wieczorkiem! Wczesniej byłam tak podekscytowana ząbkiem ze zapomniałam się przywitać hehe Ja dziś padam na twarz. Oglądaliśmy mieszkanka, bo ze wzgledu na ciasnotę, musimy to zmienic. Na szczęście znaleźliśmy cos odpowiedniego i dużego 🙂 No i bede miała wanne nareszcie hehe Szkoda tylko ze trosze drogie ale co zrobić, tańsze były straszne...
Dziekuje wszystkiem za gratulacje!
Juleńko jak miło że znowu się pojawilaś. Super że Jonatanek tak ładnie zachowywał się w samolocie. Mnie teraz czeka samotny lot do Polski, ciekawa jestem co to będzie z moim wiercipietkiem...


gratuluję również przeprowadzki 🙂

dziękuje, szkoda ze to jeszcze 2 tygodnie... ja już sie nie moge doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA - zawsze czytam skład ☺️ dlatego tak ciezko mi sie je produkty z biedronki 🤢
PINACOLADA - meczaca, owszem, ale urocza rowniez 🙂
ANIOLKU- no bo niekapek to dzieci czaja nawet pozniej niz rok wiec jesli Malgosia czai to moze zglos ja na jaki konkurs 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...