Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
jejku jakie puchy. Myslalam ze mi cos net nawala i nie laduje stron zapelnionych prze moje kochane mamusie 🙂
pinacoladanie przejmuj sie. Na pewno cos go ukulo i z zazdrosci, Zobaczyl moze cos i chcial sie lepiej poczuc. Nie ladnie, faktycznie. na drugi raz jak zacznie swoje wywody tego typu to zalatw go jego wlasna bronia, pol zartem pol serio powiedz mu ze najwyrazniej nie wie co to kobieta twardo chodzaca po ziemi albo cos w tym stylu 😉
A ta jego zona nie mowila nic w stylu przestan, cicho ?
justynka tutaj robiono nam badanie w szpitalu jeszcze jak Jula miala 1 dzien. Nie wiem czemu Wam nie zrobnili. Ale na pewno jak reaguje na inne rzeczy to znaczy ze jest ok. Ja tez nieraz wolam do mojej po imieniu i nie reaguje, One po protu nie rozumieja jeszcze, jak slysza Twoj glos to nie zawsze zwracaja uwage bo slysza go non stop jak rozmawiamy z domownikami, prze telefon i sa do glosu juz przywyczajone a ze ma na imie Piter jeszcze nie wie i tego ze jak sie wymawai to imie to powinno sie zareagowac 🙂 Nie martw sie, na bank jest ok./
Ile placisz za sloiczek polski?

Moniss tu chyba nie robią tego badania bo mu na bank nie robili. A pozatym to badanie w pierwszych dniach życia też nie jest miarodajne. Bo zdarza sie tak że w późniejszym wieku dzieciaczki nie słyszą tak jak powinny a na początku jest ok. Z tego co słyszałam to teraz można zrobić badanie słuchu ale ono się różni od tego w pierwszych dniach.
A co do słoiczków to płacę za mały 0,79e, a za duży 1,40e więc naprawde mało 🙂 zwłaszcza ze czasem są promocje i płacę 20% mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się muszę pochwalić,że moja córcia śpi już od godz.19.15 🤪 🤪 🤪a to tylko dlatego,że w porze obiadowej spała tylko pół godzinki i przed południem 1,5h,była tak zmęczona że zasypiała Maciejowi w wanience,dostała mleczko,którego tradycyjnie całego nie wypiła i zasnęła 🙂
Zasypianie o.k.ale czekają Nas pewnie 2 nocne pobudki 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry

u nas nocka oki. zasneła o 21, o 22.30 mlesio na spiocha o 2 pobudka na mleko i o 6.30 zaczeła sie recic wiec szybo dałam mleko i pospała do 7;50 🙂 no i godzinka zabawy i zasypia znów ale cos miałczy 🤢

a i dzis znów była kupka na nocnik i jak zrobi to wyciaga rączki by ją przytulić, przytulam daje buzi i dalej siedzi i cieszy. jaka ona jest kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i wczoraj byłam na szmatkach i kupiłam jej kurteczke na jesień prawie nową za 6 zł, no i spodnie na wiosne po 3 zł - trafiły sie to wziełam 😜

a ile jeszcze tego musze zakupic- prawie wszystko.Dobrze ze siostra kombinezon mi pożyczy, powinien byc dobry bo Nikodem jest ze stycznia a Nesiula z grudnia 😉 tylo róznica 2 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
ciesze sie że już jestem w domu 5 tyg na wsi bez zasiegu i kompa to kanał młoda mi sie pochorowała przed wyjazdem ale to wiecie dostawała zastrzyki pojechałyśmy na wieś no i oczywiscie cos sie musiało zdarzyć młoda tak zaczęła wymiotowac i miała biegunke az miała krew w kupie pojechałyśmy do szpitala i chcieli nas tam zostawić ale cudem ją od tego wybawiłam kartą przetargową były leki jak przyjmie to bedzie ok a ona wszystko co doustnie to wymiotuje no ale te leki sie udało przyjąć i potem bylo juz coraz lepiej do teraz .... dziś w nocy znowu młoda wymiotowała i rano po kleiku też ( bo ona cały czas jest na diecie 6razy dziennie kleik na bebilonie plus marchewka masakra jak to robie to normalnie mnie też podnosi a ona już 2 tyg na tym jedzie ) byłyśmy w środe u lekarza bo mamy zaległe szczepienie ale jej nie zaszczepiła bo kupa była jeszcze rzadka i ze śluzem kazała dalej trzymać diete no i dziś sru znowu to samo wymioty..... byłam z nią rano u lekarza i dała na skierowanie na wszystkie badania siki kupa morfologa powiem wam jestem już tak zmeczona tak załamana nie śpie od 2 tyg młoda sie budzi 6 razy w nocy a nie budziła sie w ogóle ja nie śpie bo boję sie że zwymiotuje paranoja ..... powiem wam tak Nadusia sie pięknie rozwinęła mówi tata i cały czas gada coś do siebie chodzi ślicznie jak ja chwycisz za paluszki u rąk siedzi raczkuje a najbardziej to lubi wstawać w łóżeczku i piszczeć i chichrać sie w głos jak sie jej spytam gdzie jest lampa to oczkami szybko ją szuka na suficie i pełna radość jak znajdzie jak sie pytam gdzie jest pstryk pstryk to rękę wyciąga w strone wyłącznika do światła tak samo z kwiatkami i oknem ogólnie śpiewa tańczy recytuje i prasuje - jest prześliczna tylko te wymioty.......tęskniłam za Wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Pablo dzis ma wolne ze wzgledu na moja chorobe i zajmuje sie młoda. Ja spałam w zwiazku z tym od 21 do 10 z mała godzinna przewra rano. Ale poty mnie oblewaja, głowa boli, jezyk juz mniej ale jeszcze nie moge wszystkiego jesc

Dziekuję Wam bardzo za wsparcie. Któras pytała co Pablo na to - a wiec stwierdził, ze miał wrazenie ze on o swojej zonie mówił tylko niewiadomo czemu do mnie te słowa skierował... 🤢
A jego zona stała, śmiała sie i przy mocniejszych tekstach twierdziła ze pijany...
Miała do mnie przyjsc w pon ale nie mam ochoty na jej wizyte i musze to jakos odwołac

Lenka bierze moja komórkę i przystawia do ucha 🤪 - moje słońce kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

Pablo dzis ma wolne ze wzgledu na moja chorobe i zajmuje sie młoda. Ja spałam w zwiazku z tym od 21 do 10 z mała godzinna przewra rano. Ale poty mnie oblewaja, głowa boli, jezyk juz mniej ale jeszcze nie moge wszystkiego jesc

Dziekuję Wam bardzo za wsparcie. Któras pytała co Pablo na to - a wiec stwierdził, ze miał wrazenie ze on o swojej zonie mówił tylko niewiadomo czemu do mnie te słowa skierował... 🤢
A jego zona stała, śmiała sie i przy mocniejszych tekstach twierdziła ze pijany...
Miała do mnie przyjsc w pon ale nie mam ochoty na jej wizyte i musze to jakos odwołac

Lenka bierze moja komórkę i przystawia do ucha 🤪 - moje słońce kochane



brawo dla Lenki 🙂
ja na miejscu tej żony strzliłabym go w łeb az By szybciutko znalazł się na parterze 🥴 co za babsko jeszcze miała super zabawe? kurde ja facet pijany i bredzi to za fraki i do domu. Moze lepiej odwołaj tą wizyte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Kinguś Ty jakiś czas temu pisałaś ze Tata był w szpitalu, coś mi ise tak przypomina... Wszystko ok?


Dziekuję że pytasz 😘
To był na szczescie piasek a nie kamien - po 3 dniach kroplówek wypuścili go do domu. Siedzi na zwolnieniu ale juz nie ma ataków. Pije piwo i wodę Jan bo maja działanie moczopędne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - a propos gumy w wózku - my tez kiedys złapalismy w sobote popołudniu i do pon musielibysmy czekac gdyby nie mój tata który załatał dziurę. I wtedy w pon kupiłam zapasową dętkę i podkleiłam ją taką taśmą do oklejania paczek (mocną) pod podnóżek w wozku. Nie widać jej , w niczym nie przeszkadza no i jeździ z nami - w razie zego szybka wymiana detki, pompowanie koła i jest git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A My właśnie wstałyśmy-młoda pospała prawie 2h,ja godzinkę 🙂 więc pewnie już nie pośpi w porze obiadowej,już tak z Nią mam,jak się teraz wyspała to potem dupa blada ☺️Teraz ładnie się bawi a ja zajrzałam na chwilkę bo troszkę mnie ciekawiło co się tu dzieje 😉i proszę 🙂

misiamamy kochana już myślałam,że zniknęłaś na dobre 😞witaj-ojej ale masz przeprawę z Nadunią-buziaczki dla Was na szybką poprawę zdrówka i koniec nieprzespanych nocek 😘 😘 😘zaglądaj do nas częsciej 🙂
pinacolada dobrze,że już wróciłaś z powrotem,ZNAJOMYCH olej zimnym moczem jak to mówi mój Maciej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj guma wsidze że jest temet który mnie fascynuje 🙂 my jak wiecie byłyśmy na wsi a tam same lasy wiec dziennie 2-3 godz na spacerze w lesie ale razu pewnego wybrałam sie na mały spacerek 6,5 godziny nas nie było poszłyśmy sobie do żródełka torba pełna bo na cały dzień wiecie ile trzeba zabrać dla dziecka wóżek sie uginał jeszcze picie dla mnie bluza itd 4 kg od domu chwyciłam gumę 🤪 młoda spała w wózku a ja ten super obciążony wózek z młodą w środku pchałam na tej gumie po szyszkach ło mówie wam schudłam chyba na tym spacerku 2 kg tak rozerwała sie dętka że trzeba było kupić nową ale dopiero jak przyjechałam do domu to taką dostałam wiec przez ostatnie dni mloda cały dzień u mnie na rękach był .... 9 kg baba moj chory +kręgosłup= masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lasensje

u nas w nocy pobudka o 2 i placz ale dal sie uspic bez jedzenia, potem o 4:50 i pospal do 6.30...Zajelam sie dzis nim rano zeby maz pospal troche bo on siedzi po nocach pracuje i troche mi sie go zal zrobilo 😉
Pinacolada - my tez mamy zapasowa dentke ale zostala w domu i teraz juz wiemy ze po pierwsze zawsze musimy ja wozic w bagazniku, po drugie awaryjnie nosidelko 🙂 czlowiek codziennie sie uczy 😉

My dzisiaj idziemy w odwiedziny do kuzynka Ksawcia - małgo Mikolaja - fajnie bedzie zobaczyc noworodka i porownac z Ksawciem 🙂

Wrzucam kilka fotek z wczoraj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Olu, buziaczki dla biednej Nadusi niech juz ja chorobsko zostawi w spokoju!!!
No my wczoraj tez mielismy mocno dociazony wozek - wiecej niz 4 kg na pewno ☺️ plus jeszcze aparaty obiektywy i kamera ☺️

Dzis Ksawcia uspilam w bujaczku 🤪 robilam mu husiu husiu i odpadl i pierwszy raz w tym spal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolne z wczoraj 🙂

[URL=http://img830.imageshack.us/i/rabkaogolnebrz.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3148/rabkaogolnebrz.jpg[/IMG][/URL]

[Ksawciu stal bosymi stópkami na chodzniku 😉]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...