Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Jagoda byliśmy na tym nagraniu mi było super 🙂
a co do brzuszka to już nie rośnie i już nie urośnie 😞 może następnym razem się uda 🙂 widocznie tak miało być...ale przynajmniej mam cudowną córeczkę 🙂

Ojej wspołczuje;( 😞 😞 😞 Trzymaj sie kochana! Dla Aniołka [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniss77 napisał(a):
hello
Karolnika zdjecia suuper.
Biedny szwagier, jezu co za panna.
Powiedz mu ze lepiej ze teraz wyszlo niz pozniej jakby jeszcze b sie zaangazowal..

jagodka ale Ty chudzinka, laseczka, wow, ja nie moge brzucha sie pozbyc, kawal cialka z przodu mam na zbyciu 🙂



Milej nocki kochane 🙂



sztuka kamuflarzu 😜 😜 a bebor mam wstretny, szczegolnie jak siedze i widze sie w szklanych drzwiach szafy - ochyda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jeste tak żle jak poprzednim razem, bo u nas to już drugi raz. A w szpitalu wszyscy bardzo mili więc też nie było tak źle. A i w głowie tym razem łatwiej to sobie można poukładać, bo gdzieś tam dopuszczałam taką mozliwość. Damy rade . Tylko tak smutno jak ktoś sie ciebie pyta ile masz dzie?? mówiszjedno Wiktorię....myślisz troje Patryka, Wiktorię i Maksymiliana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

karolinka - jak Ty ładna jesteś 😮 Majula jeszcze ładniejsza a Małż (zeby mu przykro nie było 😜) - przystojniak. Dzis takie ładne wyraźne zdjecia wkleiłaś ze mogłam Wam sie dokładnie przyjzec.

aalicee- strasznie mi przykro 😞 - aż się popłakałam - trzymaj sie kochana 😘

nie wiem co chciałam jeszcze napisac.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
nie jeste tak żle jak poprzednim razem, bo u nas to już drugi raz. A w szpitalu wszyscy bardzo mili więc też nie było tak źle. A i w głowie tym razem łatwiej to sobie można poukładać, bo gdzieś tam dopuszczałam taką mozliwość. Damy rade . Tylko tak smutno jak ktoś sie ciebie pyta ile masz dzie?? mówiszjedno Wiktorię....myślisz troje Patryka, Wiktorię i Maksymiliana 😞

😞 😞 😞strasznie Mi przykro 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
nie jeste tak żle jak poprzednim razem, bo u nas to już drugi raz. A w szpitalu wszyscy bardzo mili więc też nie było tak źle. A i w głowie tym razem łatwiej to sobie można poukładać, bo gdzieś tam dopuszczałam taką mozliwość. Damy rade . Tylko tak smutno jak ktoś sie ciebie pyta ile masz dzie?? mówiszjedno Wiktorię....myślisz troje Patryka, Wiktorię i Maksymiliana 😞

Boziu nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak musisz sie czuć. Łzy same płyną do oczu. Jesteś WIELKA! Dobrze że masz Wiktorię przy sobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!
Pinacolada kochana- my Cie wszystkie kochamy i nie przejmuj się jakimś debilem
a o Twoim tacie właśnie myślałam jak jechaliśmy. Powiedz mu tylko żeby z tych wód leczniczych nie pił Józefa bo od razu bierze na wymioty!
Misiamamy trzymamy kciuki za Nadunię żeby szybko pozbyła sie choróbska i buziaki za tak wspaniały rozwój 😘 😘
Jagódka zdjęcia cudne - bije z Was mega MIŁOŚCIĄ!!!
Karolinka wracaj do nas, odrostami się nie martw! Maja cudna ona młodsza od mojej a tak pięknie stoi!!! buźki 😘
Aalicee - Wiktoria cudeńko ! kochana jesteśmy z Tobą
[*][*] dla Twoich/Waszych Aniołków!!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a propos diety Dunkana, wlasnie wpieprzylam 2 hot dogi - maz przywiozl ze statoil'u - porzygam sie zaraz 🤢
Wczoraj mc donald... ☺️

Jagódka nie przejmuj się ja wczoraj na diecie jadłam kebaba dziś pizza w piekarniku;p to się nazywa dieta cud!;p


skoro już tak dużo schudłaś to po co się męczyć 😉
ja bym to dietę przetrwała ale nie Maciej,on tak kocha ziemniaczki i makaronik 😜 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Cześć kochane!
Pinacolada kochana- my Cie wszystkie kochamy i nie przejmuj się jakimś debilem
a o Twoim tacie właśnie myślałam jak jechaliśmy. Powiedz mu tylko żeby z tych wód leczniczych nie pił Józefa bo od razu bierze na wymioty!
Misiamamy trzymamy kciuki za Nadunię żeby szybko pozbyła sie choróbska i buziaki za tak wspaniały rozwój 😘 😘
Jagódka zdjęcia cudne - bije z Was mega MIŁOŚCIĄ!!!
Karolinka wracaj do nas, odrostami się nie martw! Maja cudna ona młodsza od mojej a tak pięknie stoi!!! buźki 😘
Aalicee - Wiktoria cudeńko ! kochana jesteśmy z Tobą
[*][*] dla Twoich/Waszych Aniołków!!!! 😘 😘 😘 😘


on sam Józek to se Janem urozmaica 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a propos diety Dunkana, wlasnie wpieprzylam 2 hot dogi - maz przywiozl ze statoil'u - porzygam sie zaraz 🤢
Wczoraj mc donald... ☺️

Jagódka nie przejmuj się ja wczoraj na diecie jadłam kebaba dziś pizza w piekarniku;p to się nazywa dieta cud!;p


skoro już tak dużo schudłaś to po co się męczyć 😉
ja bym to dietę przetrwała ale nie Maciej,on tak kocha ziemniaczki i makaronik 😜 😞

Aniołku ale ja chciałam inna wage, fakt schudłam 5 kg ale chciałam jeszcze 2 tylko że wszystkie spodnie mi z tyłka leciały i dałąm sobie spokój. A pozatym jak zobaczyłam mój rachunek za prąd to aż się podemną nogi ugieły;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wrócilim z podpisaną umową
Pinacolada to w następnym grudniu obie musimy robić parapetówkę 🙃 bo my też mamy wtedy termin graniczny na wykończenie 🤪

wiecie co - majstry to się opierdzielają wszędzie - nasi nie skończyli, więc nie mieliśmy gdzie spać 😮 tj mąż powiedział że u jego mamusi spać nie będziemy (kochany synuś 😆 ) w ogóle ona wymysliła że Maje położy spać w koszu na bielizne wyścielonym recznikiem 🤢 i poszliśmy spać do hotelu - dwa łóżeczka turystyczne brak czajnika tylko dystrybutor na korytarzu 🤢 ale dalismy radę i nie spaliśmy u teściowej 🙃
Maja chyba babci za bardzo nie lubi bo u niej na rękach płacze a jak zostawiliśmy ja na 30min jak podpisywaliśmy umowę to dziecko zastaliśmy łkające....dopiero u mnie na rękach się uspokoiła wtuliła się we mnie - taka bezpieczna moja kruszynka!
a Agata wariację odgrywała - cały czas tańczyła i mowiła ze jest Angelina Balerina ( dla nie wtajemniczonych myszka z bajki która tańczy)
jak jej dzisiaj powiedzialam zeby się zajmowała siostrą bo my jechaliśmy do urzędu celnego - to cały czas się Mają zajmowła zabawiała gadała tuliła i całowała - moje serduszka kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczyny , jaki rozmiar butka noszą Wasze dzieciaczki ? Bo przymierzam sie do kupna butków na jesien i zmierzyłam jej dzis stopkę, popatrzylam w tabele i wyszło że 19 🤪 Strasznie duzo chyba .... 🤢

Agab - wracaj - to rozkaz !!!


ostatnio pisałam 😞
znów nikt nie zwraca uwagi na moje posty ☺️poza Jagodą... 😉
kupiłam Małgoni butki rozmiar 19,a mam w domku pełne buciki rozmiar 20 i też są dobre jeszcze 🤪Ona ma naprawdę duże stópki,bo sąsiad Leo który ma 13 miesięcy ma też 20 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...