Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieki Karinko 🙂

OTO KOLEJNA WERSJA TABELI 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_p__ci_7a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo,

Jagoda- ta Pani w 15 tc??? chyba 15 tygodni do porodu zostało 🙂 mega wielki brzuch.Chciałabym zobaczyć zdjecie brzuszka w 40 tc. 🙂

Ja sie dzis nie wyspałam, całą noc sie budziłam i meczyły mnie koszmary. A takie mam nerwy od rana, wszystko mi przeszkadza.

a najbardziej rozbraja mnie to ze dalej nie mam auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc Basiu! no widzisz! sa wieksze brzuchy :P:P
A co do nerwow to mnie jeszcze trzyma po wczorajszym - po tym jak Bratowa męża...jezu, kobicie odwaliło, mówię Wam! po prostu jakby wczoraj była kimś zupełnie innym! i nie moge sie otrzasnac jak mozna byc tak fałszywym! tyle usmiechów dla kazdego, tiu tiu a wczoraj jadem pluła i okazało się że do wszystkich ma jakieś wyssane z palca żale i wszyscy są źli a najbardziej to mój mąż którego JA nie znam podobno...jezu, nie moge sie uspokoić... 🥴 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy kupujecie już lub czy w ogóle macie zamiar zakupić adapter do pasów samochodowych?
Pytam bo ja często jeżdżę samochodem i jako kierowca i pasażer i chyba mnie troszkę uciskają te pasy zwykłe.

Jagoda mnie też najczęściej wkurzają osoby właśnie z rodziny!!! np.taka moja siostra gada głupoty ,żebym nie kupowała jeszcze nic dla dziecka bo to nigdy nie wiadomo.Pytam się jej czy mam je kupić dopiero po porodzie jak dziecko urodzi się zdrowe i otrzyma 10 punktów?
A tak naprawdę ma żal do całego świata bo nie może zajść w 2 ciążę po bardzo długiej antykoncepcji min.spiralą.Olewam to!!!

Buziaki.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hura w tabeli znalazłam się i ja!!:laugh:

właśnie relaksowałam się z maluszkiem przy muzyczce, kupiłam płytę"Będę mamą" i jestem bardzo zadowolona. mam nadzieje, że już wkrótce maluszek będzie miał ochotę potańczyć i w końcu poczuję pierwsze ruchy choć przyznam szczerze nie wiem czy je rozpoznam. co do moich nerwów na razie siedzą cicho, dawno nie pojawiały się zmienne nastroje więc tylko czekać jak wybuchnę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katpio ruchy jakie można poczuć choć każda może mieć je troszkę inne to:

1)przelewanie wody w brzuchu,głośne bulgotanie.Wsłuchaj się w swój organizm zwłaszcza wieczorkiem kiedy położysz się spać.

2)Delikatne łaskotanie,dotykanie od wewnątrz,podszczypywanie (ja tak mam),jakby Ci motylek latał.

Sprowokuj swojego maluszka pukając do niego,głaszcząc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula dziękuje za powitanie
myclodu serdecznie dziękuje za podpowiedz od paru dni wieczorkami z mężem rozmawiamy z maluszkiem i jedyne co odczuwam to delikatne bóle w podbrzuszu, do podszczypywania to nie podobne, a poza tym to wczoraj dziwnie zaburczała mi w brzuszku kilka razy więc nie wiem czy to już jakaś zapowiedz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂 Jestem tu pierwszy raz więc troszke jestem pogubiona nie wiem jak sie poruszac na tym forum ale wszystkiego sie naucze 🙂 Pewnie jestem najmlodsza na tym forum ale ciesze sie tak samo bardzo jak wy wszystkie 🙂 Plci dziecka jeszcze nie znam ale mam umowiona wizyte na 7.09 wiec juz sie nie moge doczekac.Pozdrawiam buzka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusię 🙂
Ja również życzę spokojnej ciąży i samych cudownych chwil 🙂

Dziś od rana siedziałam sobie na allegro i wkońcu kupiłam śliczny zimowy kombinezon ....

http://www.allegro.pl/item718535525_england_slodki_kombinezon_newborn_nowy.html

🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy 🙂

co do pasów - moja przyjaciolka jak w koncu urodzi (termin miala na minioną sobotę 🙂 ) to da mi ten adapter o ktorym wspominala Pinacolada

Ja tylko jako pasazer jezdze bo juz zapomnialam przy moim kochanym M ze ja tez jestem/bylam kierowca 🤢




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...