Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do Tyszanki to nie bylo jej dawno chyba jakies 6tygodni bo ostatni raz sie odzwala zanim bylam na usg w 20tc.

misiamamy przetestowalam kilka firm ktore produkuja wkladki laktacyjne i dla mnie najwygodniejsze i najbardziej chlonne byly
http://apteka.we-dwoje.pl/johnson__johnson_johnsons_baby_wkladki_laktacyjne_dla_kobiet_karmiacych_30_szt_,artykul,a398.html
sa top jedne z drozszych ale komfort kosztuje, ehh niestety
Jagoda co do pampersow pieluszek i chusteczek zgadzam sie z kolezanka 🙂 i odradzam,a co do JOHNSONA to my uzywamy tylko plynu do kapieli i szamponu do wlosow i mala nie ma uczulenia
pieluszki rossmana masakra!!! strasznie twarde i niemile, z belli bylam przez chwile zadowolona a pozniej jak mala zaczela wiecej siusiu robic przeszlismy na huggiesy (najtaniej mozna je dostac w biedronce) a teraz mala juz troszku mnie sika czesto siada na nocnik wiec testuje pieluszki dada z biedronki, narazie zdaja egzamin
laktator mam reczny avent. Podobno nie powinno stosowac sie elektrycznych
ktos_wyjatkowy nie cwicz piersi teraz laktatorem bo mozesz skurcze wywolac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko jaka dziś pogoda była to masakra 😲 deszcz , deszcz i deszcz a jutro ma być śnieg i -1 !! 🤔
alice masz oklaska 🙂
a ja jutro mam studniówkę 🤪 🤪
co do Tyszanki to fakt długo jej nie było i się nie odezwała 😞
co do pampersów mam pakę " pampers " a później przejdę na huggies , dużo osób je chwali a chusteczki bella 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wlasnie zjadlam kaapki z kielbasa i musztarda 😁 😁 😁 😁 nie wiem co mnie napadlo, co do poscieli to bardzo fajna, ja kupuje tylko sam ochraniacz mam poszewki jeszcze nowki sztuki, w ktorych Agata nie spala...
Jagoda i przez ciaze mi na wzrok pada...zamiast przeczytac lampa wiszaca to przeczytalam wyciszajaca i zastanawialam sie co to za wynalazek 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam serdecznie po jednym dniu nieobecnosci mam zaledwie 25 stron do przeczytania ....GADULY :P
Dzisiaj sobie pozwolilismy na male zakupowe szalenstwo 🙂 te wszystkie ciuszki pierdulki itp sa tak slodziachne ze z trudem odchodzilam od regalow ehhhh fortune mozna stracic 🙂

Bylam tez w aptece i nie ma mojego leku a musze w piatek isc na zastrzyk no nic mam nadzieje ze bedzie jutro albo pojutrze swoja droga nie rozumiem czemu lek majacy zapobiegac komplikacjom przy konflikcie serologicznym nie jest ani troche refundowany no ale coz polska sluzba zdrowia pozostawia wiele do zyczenia 😞

Wlasnie zauwazylam ze mam juz zaczety 27 tydzien jupi jeszcze troszke i nasze malenstwo bedzie z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie dziekuję za ciepłe słowa 🙂 dzis miałam ciezki dzień bo ta pogoda jest beznadziejna i rano miałam badanie krwi i glukoze 🙂 mi ona smakowała- jakaś inna jestem albo brakuje mi słodyczy 🙂

w szpitalu sie nie mecze bo siedze, chodze czasem nawet leże- pielęgniarki mają ubaw a czuje isę tam bezpiecznie bo wrazie czego mam piętro wyżej ginekologie i połóżnictwo 🙂

Co do Tatusia Vanesski to zieczulenie przestaje działac i cierpi bardziej, ja wychodze ze szpitala i jade na obiad albo spotkac się z koleżanka to znajduje sobie pretekst by zadzwonić i jest tak słodki jak ta wypita rano glukoza:laugh:

jutro rano jade na małe zakupy dla córeczki- musze poprawić sobie humor 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane Mamusie 🙂

Vaneska cała noc kopała i już po spaniu 🙂

dzis rano sie przeraziłam, miałam zakodowane ze rodze jak bedzie zima , śnieg a tu wstaje i szok- u mnie jest biało. Kurcze łzy mi poleciały ze ten dzien coraz blizej. Jade dzis po wyprawkę bo masakra jak ten czas leci 🙂

zaraz Wam pokaże fotkę widoku który mnie powalił z rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂

wtrace nos, ale wy jestescie tuz za nami - grudniowkami 😉

Basia81 mi tez sie zakodowalo,ze bedzie zima itd i juz sie doczekac nie moge 🙂 (nie wiem dlaczego,ale jakos strachu nie mam przed porodem a chyba powinnam? 😉 )

A jesli chodzi o wyprawke to chyba nie ma co slychac glupich zabobonow, ze cos sie stanie itd. Znajoma ma termin na poczatek grudnia jak ja a nie ma jeszcze NIC dla swojej kruszynki, bo nie chce zapeszac, wiec jak urodzi to obolala bedzie musiala po sklepach biegac 😉

ja cale szczescie wyprawke mam juz dawno za soba ( zostala mi do kupienia jeszcze jedna paczka pampersow bo nie wiedzialam, na jaka firme sie zdecydowac ). Nie wyobrazam sobie,zebym teraz miala latac po sklepach i kupowac wszystko tymbardziej,ze wkoncu brzuszek zaczal mi rosnac 😉 ( jeszcze 2 tyg temu nie bylo widac,ze jestem w ciazy ) .

Powodzenia zycze wszystkim brzuchatkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ta zima powaliła nas wszystkich, i tak naprawdę przybliżyła nam że to już za niedługo nastąpi ten oczekiwany moment narodzin.
Ale nie martwcie się prognozy mówią że w koniec października ma być znowu ciepły.

Pozdrawiam mamusie!!!!!!!!!!!!!
Aha dziś w Dzień Dobry Tvn będzie coś na temat co mogą a czego nie mogą kobiety w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie Styczniowe 🙂
Czesc Fredeczka 🙂 (ja na poczatku bylam u Was na watku bo mialam termin 31.12.09 😉 )
U nas też biało!!! 😁
Bylam rano o 7.00 po buleczki - jejciuniu jak mi tyłek zmarzł! dzis kupuje rajstopy dla ciezarnych a jutro jade po ta kurtke ktora juz ogladalam i przymierzalam chyba 4 razy...
Trudno, to bedzie kurtka wielofunkcyjna na lata...niech strace :P bedzie mi cieplo i na stoku kiedys bede wygladac jak czlowiek zeby sie dziecko nie wstydzilo (ja je tatuś będzie na desce uczyl jezdzic 🙂 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłam z przychodni z badań,powiem tak glukoza ledwo mi przez gardło przeszła,myślałam poważnie ,że pawia rzucę,w każdym razie teraz piję wszystko co gorzkie i nie chcę widzieć słodkiego;( ręka wygląda jakbym sobie w żyłę dawała.
Byłam też u internisty,ale słuchajcie śmiech na sali.Wchodzę i mówię ,że przyszłam na konsultacje ciążową na ogólne badanie,a ona mi mówi,że to do ginekologa!!! ja jej mówię,że ginekolog wysłał do internisty na ogólne badanie.Musiałam jej powiedzieć co ma zrobić tzn.osłuchać serce itd.Więc zero pytań tylko posłuchała mnie tymi słuchaweczkami,zmierzyła ciśnienie,podstęplowała kartę ciąży i cześć!W ogóle była w wielkim szoku,że do niej przyszłam.Wydaje mi się,że mało kto to robi,a to takie ważne.Szok!!!!

ps.wczoraj patrzę a na bluzce na jednej piersi mam mokrą plamę 🙃 byłam w takim szoku ,powtórzyło się to dwukrotnie,ja byłam przerażona,mąż mi mówi ,że to prawidłowo,że powinnam się cieszyć,a dla mnie to było wielkie nowe doświadczenie.


Zima w Warszawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry śnieżnie 🙂
jeju jak u nas pada snieg strasznie mocno!
ja nie kupuje pościeli do wózka bo poprostu jest za zimno na taką posciel wolę Ize otulic kocykiem z każdej strony a jeszcze bedzie w ciepłym ubranku to wydaje mi sie praktyczniejsze może jak bedzie cieplej to kupię .
mycloud 🙂 ja wczoraj byłam na krzywej cukrowej i tez miałam zamiar iśc do mojej lekarki ale nie poszłam bo siedziałam i zastanawiałam sie co ja właściwie mam jej powiedzieć jak jej powiem żeby mi zrobiła ogólne badania to zacznie sie śmiać że jeszcze za wcześnie że ciśnienie może jeszcze skoczyć a teraz moge byc zdrowa a za chwile chora przy takiej pogodzie i tak sie zastanawiałam że sama do siebie sie śmiałam ale pójde przed wizyta 20 .10 🙂 samej chce mi sie śmiać co mam mówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...